Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania dziwne i zwyczajne

oobe metoda transowa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1125 odpowiedzi w tym temacie

#976

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mam prościej. Wiele sklepów online (łącznie z e-bay, amazonem) akceptuje płatności przez PayPal, gdzie mam zarejestrowaną kartę płatniczą. Odbiorca należności nigdy nie widzi detali, a ja wpisuję tylko login i hasło na zabezpieczonej stronie. Kupowałem wiele razy w polskich sklepach online, ale wtedy wpisywałem numer karty i kod. Następnie należność była przewalutowana automatycznie i ściągnięta z konta w funtach po przeliczeniu. 





#977

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dziękuję za odpowiedzi.





#978

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kupiłem telefon xiomi redmi 5 plus. Nie mam polskich znaków. W ustawieniach mam język polski. Jak to ustawić.? Kupiłem w Polsce, w polskim sklepie.
Już sobie poradziłem. Trzeba dłużej przytrzymać np l żeby mieć ł.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 05.05.2018 - 15:38




#979

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy ktoś z was ma smartwatcha lub smartbanda? Jaki polecacie i dlaczego?

 

Szukam czegoś co by liczyło mi spalone kalorie na treningu (step, interwał, tabata) nie musi być kompatybilny z endomondo i nie muszę odbierać z niego połączeń telefonicznych. Cena do 500 zł.





#980

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mój kolega użuwa Mi Banda od Xiaomi. On kupił na aliexpress, ale widzę, że nawet w rtv jest: https://m.euro.com.p...mi-band-2.bhtml
Moja siostra też go używa, ale w nowszej wersji, nie pamiętam jakiej. Też zamawiane z aliexpress chyba rok temu, wtedy po przeliczeniu kursu ok. 200 zł dałem, bo na urodziny jej kupowałem. Ma pomiar pulsu,kroki, kalorie. Ona ma jeszcze aplikację w telefonie do niej i mi ciągle wysyła mapę trasy jaką przebiegła, bo też rejestruje.

Edit:
Ona używa tego Mi Band 2, a kolega 1S. Ten 1S nie ma ekranu ;)

Użytkownik The Truth Is Out There edytował ten post 07.05.2018 - 11:55




#981

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli ma wbudowany GPS? Właśnie fajnie by było jakby miał GPS-a licznik kalorii potrzebny jest do aplikacji Fitatu, dlatego szukam czegoś co mi obliczy godziny z instruktorem bo na maszynach cardio wiadomo, wpisujesz wagę i maszyna sama ci obliczy, a godziny z instruktorem już nie więc wpisuję na oko.





#982

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, nie ma wbudowanego GPS. Trasę wyznacza na podstawie geolokalizacji włączonej w telefonie i kreśli mapę w dedykowanej aplikacji MiFit. Na tej stronie rtvmixagd są dane i opis. Szczegółowych informacji Ci nie podam, bo siostra to głównie na dystansie się skupia i powstałem mapie (jak chce skrócić bieg to sobie patrzy na poprzednią mapkę i patrzy w jaką ulicę skręcić itp.). Na kalorie raczej nie patrzy, bo nie ma co spalać ;) Też nie wiem czy ta opaska będzie kompatybilna z tą Twoją aplilacją Fitatu, najwyżej będziesz musiała liczyć kaloroe w MiFit

Użytkownik The Truth Is Out There edytował ten post 07.05.2018 - 14:05




#983

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo dziękuję za odpowiedź, wezmę opinię pod uwagę gdy już będę w fazie zakupu.



#984

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Słuchajcie mam pytanie, które nurtuje mnie już od lat.

Mieszkam w starym budownictwie i na pewno wiecie jak wyglądają piwnice w takich budynkach. W piwnicy mam sporo pająków, ale jedna rzecz mnie ciągle zastanawia. Większość z tych pająków wygląda tak(zdj znalezione w necie):

http://x0.wykop.pl/c...9cb07ec5b419758

Kiedyś jednego zrzuciłem na ziemie, żeby zobaczyć o co chodzi i przycisnąłem kamieniem, a gdy podniosłem kamień to pod spodem nic nie było. Dosłownie to białe coś wyparowało. To jest jakaś pajęczyna w kształcie pająka? To jakiś nalot? Te pająki zostawiły jakieś swoje odbicie?

E: Ciężko coś znaleźć w necie, bo nawet nie wiem za bardzo co wpisać. Udało mi się jedynie dotrzeć do komentarza, że być może to grzyb. W sensie pająk umiera, "łapię" go wilgoć i zostaje coś takiego. Ale to tylko internetowa teoria.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 29.05.2018 - 23:13




#985

sickman.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie znam się za bardzo, ale wydaje mi się, że to jest wylinka. Pająk jak rośnie to zrzuca skórę/pancerz i to jest właśnie to.



#986

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie znam się za bardzo, ale wydaje mi się, że to jest wylinka. Pająk jak rośnie to zrzuca skórę/pancerz i to jest właśnie to.

Wylinka wygląda w ten sposób? Że zostaje takie białe coś?

Swoją drogą czasami też można spotkać takiego jakby zeschniętego pająka, a w zasadzie same jego nogi, bo tułowia nie ma.
 





#987

PomiotSzatana.
  • Postów: 21
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zwykle jak widzę gdzieś "OOBE" mam w głowie długi proces. Spanie 4h, pobudka przez 1h i długi proces oczekiwania na paraliż senny. Wszystko robione w ciągu nocy. Ostatnio jednak wyczytałem gdzieś, że istnieje coś takiego jak "metoda transowa", dzięki której można wyjść z ciała o dowolnej porze i to bez paraliżu sennego. Niestety w internecie nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć na czym ta metoda polega? Ktoś coś słyszał?



#988

FoxX.
  • Postów: 109
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W temacie przyklejonym w tym dziale http://www.paranorma...posoby-na-oobe/ masz napisany punkt 15.

 

 

15. ODDECH TRANSOWY: Polega na oddychaniu tylko przeponą lub płucami i też myślę że daje więcej do transu.



#989

PomiotSzatana.
  • Postów: 21
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba się nie zrozumieliśmy. Nie chodzi mi o żadne 23 sposoby na oobe, które nie wiadomo czemu mają służyć. Widzę, że tu nie znajdę odpowiedzi. 



#990

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe jak ty szukasz że nic nie możesz znaleźć. A wystarczy parę sekund na Googlach i chociażby znalazło mi się to
http://okulta.pl/oob...metoda-transowa




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: oobe, metoda transowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych