Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania dziwne i zwyczajne

oobe metoda transowa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1125 odpowiedzi w tym temacie

#961

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niektóre modele mają w opisie że obsługują USB 2.0 i 3 więc jak będzie działać tyle że wolniej to nie jest problem. Kiepsko by było jakby to w o ogóle nie działało.
Szkoda że w opisach nie podają na jakich windach działają.

Ok kupiłem sobie ten model
https://m.ceneo.pl/37588133

Działa. Tranfer pewnie by szybciej szedł gdybym miał usb 3.0. Ale i tak najważniejsze że chodzi mi to na xp.



#962

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gra ktoś tutaj może na efortunie? Albo w ogóle na jakiejś internetowej bukmacherce?





#963

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam pytanie. Niedługo szykuje mi się wesele, idę tam jako osoba towarzysząca. A że nie posiadam garnituru i troche nie chce mi się wydawać 500zł na coś co założę raz na 7 lat w związku z tym mam pytanie. Czy wypada iść w czymś mniej oficjalnym? np takie spodnie

_mg_5787-1493066706.jpg

 

Do tego niebieska lub biała koszula i marynarka. czy lepiej już wydać te parę stów i kupić garnitur aby siary sobie nie narobić?





#964

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jasne że wypada, większość facetów będzie w zwykłych dżinsach. No chyba że jest to ślub tego księcia harrego, to wtedy lepiej lepszy garnitur. Ale w każdym innym przypadku zwykłe wizytowe spodnie wystarczą.





#965

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Popieram przedmówcę, będzie ślicznie i elegancko więc bez obawy możesz tak wyjść i nie musisz wcale kupować nowego garnituru.

 

p.s

Niebieska koszula plus czarne spodnie - to jest to.





#966

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięki za zainteresowanie. Na weselu nie byłem ho ho i nie pamiętam dokładnie jak się ubierają. Ogladałem filmy na YT to raczej faceci są w garniturach. 

No chyba że jest to ślub tego księcia harrego 

To wesele koleżanki mojej koleżanki. 

Niebieska koszula plus czarne spodnie - to jest to.

 

Mi po głowie chodzą granatowe spodnie a do tego niebieska koszula z długim rękawem.

Zastosuję się do rad. Zawsze to parę stów w kieszeni :)


Użytkownik iLuminatek edytował ten post 28.04.2018 - 20:13




#967

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Granatowe również bardzo modny kolor, ale zwróć uwagę też na przyszłość oczywiście możesz wykorzystać granat jak i inne kolory lecz neutralnym kolorem jest czarny i dobrać możesz do nich każdy kolor koszuli. Myślę że większość na weselu będzie miała taki właśnie styl niż sztywne garniaki. 





#968

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko nie zakładaj kamizelki.





#969

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lubie odcienie niebieskiego i szarego i w nich najlepiej się czuje. Czarny jedynie do pracy zakładam :)

Tylko nie zakładaj kamizelki.

 

O nie nigdy w życiu. 





#970

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zamawiacie czasem z zagranicznych sklepów netowych? Jak najlepiej płacić, przelewem czy kartą?
Sklep z którego zamierzam coś zamówić istnieje od wielu lat.



#971

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli płaci się przelewem na konto zagraniczne to wtedy prowizja bywa dość spora. Nie zauważyłam natomiast, żeby płatność kartą uwzgędniała jakąś prowizję. Nie wiem czemu tak to działa, ale działa. Z tego względu powiedziałabym, że lepiej jest płacić kartą.





#972

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale czytałem w necie, że trzeba najpierw kupić właściwć walutę. Ceny w tym sklepie są podawane w dolarach. Czyli muszę zapłacić np. 10 dolców, a nie powiedzmy 35 zł.



#973

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Środki powinny być pobrane w odpowiedniej walucie automatycznie. Przynajmniej u mnie tak jest. Przelicznik nie jest zawsze najkorzysteniejszy, ale z moich obserwacji wynika, że straty związane z niekorzystnym kursem i tak są mniejsze niż prowizja z przelewu. Prowizja z przelewu to koszt rzędu kilkudzięsięciu zł (w moim poskim banku to było 50zł), a straty związane z niekorzystnym kursem zależą oczywiście od wydawanej sumy, ale przy małych zakupach to zwykle kilka złotych albo i mniej.





#974

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aha, czyli jak wpiszę numer karty na tej stronie to mi powinno ściągnąć właściwą kwotę? Nigdy tak nie zamawiałem, zawsze płaciłem przelewem na konto.





#975

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak powinno zrobić. Jeżeli o zagraniczne płatności chodzi to ja zawsze unikałam i unikam przelewu jak ognia. Prowizja zwykle była większa niż wartość tego co chciałam kupić ;p

 

Można jeszcze PayPalem płacić i też unika się prowizji, ale nie każdy sklep ma opcję zapłąty przez PayPala.


Użytkownik dziewięć edytował ten post 29.04.2018 - 19:51





 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: oobe, metoda transowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych