Skocz do zawartości
Zdjęcie

Osiągnięcia - FAQ


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Osiągnięcia - FAQ


Odznaczenie za liczbę opublikowanych tematów

Odznaczenie nadawane jest za liczbę opublikowanych tematów. Pod uwagę brany jest tylko blok Vortal Rzeczy Paranormalnych.

Sposób sprawdzenia: 1. W widoku tematu, pod awatarem widnieje sumaryczna ilość utworzonych tematów. 2. W profilu klikamy w link Zawartość, a następnie z lewej strony pod pozycją Filtruj wybieramy Tylko tematy. Liczbę tematów odczytujemy z komunikatu, który pojawi się na niebieskim tle: Odnotowano x pozycji dodanych przez nazwa użytkownika.

Jak zgłosić odznaczenie: W temacie Nominowani wystarczy podać liczbę posiadanych tematów.Odznaczenie za liczbę popularnych tematów

Odznaczenie nadawane jest za liczbę tematów, które posiadają co najmniej 100 odpowiedzi. Pod uwagę brany jest tylko blok Vortal Rzeczy Paranormalnych.

Sposób sprawdzenia: W profilu klikamy w link Zawartość, a następnie z lewej strony pod pozycją Filtruj wybieramy Tylko tematy. Aby łatwiej było nam odnaleźć popularny temat, przy pozycji Sortuj według klikamy Odpowiedzi. Wówczas wyświetlają się tematy w kolejności od tematu z największą liczbą odpowiedzi. Przy odznaczeniu za liczbę popularnych tematów brane są pod uwagę tematy, które posiadają co najmniej 100 odpowiedzi. 

Jak zgłosić odznaczenie: W temacie Nominowani należy podać liczbę popularnych tematów wraz z odnośnikami do nich.Odznaczenie za wartościowy temat

Odznaczenie nadawane jest za pojedynczy temat, który posiada co najmniej 100 odpowiedzi. Pod uwagę brany jest tylko blok Vortal Rzeczy Paranormalnych.

Sposób sprawdzenia: W profilu klikamy w link Zawartość, a następnie z lewej strony pod pozycją Filtruj wybieramy Tylko tematy. Aby łatwiej było nam odnaleźć wartościowy temat, przy pozycji Sortuj według klikamy Odpowiedzi. Wówczas wyświetlają się tematy w kolejności od tematu z największą liczbą odpowiedzi. Szukamy tematu, który posiada największą liczbę odpowiedzi. Jeśli znaleziona wartość jest większa od 100 - gratulację, możesz wnioskować o przyznanie odznaczenia Popularny Temat, jeśli jeden z Twoich tematów posiada co najmniej 250 odpowiedzi przysługuje Ci odznaczenie Gorący Temat itd.

Jak zgłosić odznaczenie: W temacie Nominowani należy podać odnośnik do tematu, który posiada największą liczbę odpowiedzi.Odznaczenie za liczbę opracowanych artykułów

Odznaczenie nadawane jest na podstawie liczby artykułów, które dodane zostały do bazy artykułów Paranormalne.pl.

Sposób sprawdzenia: 1. W widoku tematu, pod awatarem widnieje sumaryczna ilość zaakceptowanych artykułów. 2. Wartość można odczytać także na podstronie statystyk bazy artykułów, w kolumnie Top piszących artykuły.

Jak zgłosić odznaczenie: W temacie Nominowani wystarczy podać liczbę autorskich artykułów, które znajdują się w bazie.Odznaczenie za liczbę zwycięstw w forumowych debatach

Odznaczenie nadawane jest za liczbę zwycięstw w forumowych debatach.

Sposób sprawdzenia: Każdy forumowicz wie w jakich debatach zwyciężył, w przypadku wątpliwości lista zwycięzców znajduje się w tym temacie.

Jak zgłosić odznaczenie: W temacie Nominowani wystarczy podać liczbę zwycięstw oraz odnośniki do zwycięskich debat.(ANULOWANE) Odznaczenie za liczbę osób, które odwiedziły profil użytkownika

Odznaczenie nadawane jest za liczbę osób (nie jest to liczba wyświetleń), które kiedykolwiek odwiedziły profil użytkownika.

Sposób sprawdzenia: W profilu użytkownika wartość ta widnieje pod etykietą Odwiedzin.

Jak zgłosić odznaczenie: W temacie Nominowani wystarczy podać liczbę odwiedzin profilu.5 Lat Aktywności Na Forum

Odznaczenie nadawane jest za staż - minimum 5 lat obecności na forum licząc od dnia rejestracji.

Sposób sprawdzenia: Data rejestracji znajduje się w profilu użytkownika pod etykietą Rejestracja.

Jak zgłosić odznaczenie: W temacie Nominowani wystarczy zgłosić się po odznaczenie.Wsparcie w Budowie Serwisu, Szczególne Zasługi, Zwycięzca Konkursu

Odznaczenia te nadawane są przez administratora. Nie można o nie wnioskować.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u