Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe zdjęcie

ufo zdjecie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#16

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 No i patrze patrze i pokazało sie obok tego obiektu kilka mniejszych a ten zacząl zmieniać pozycje tamte go ewidentnie goniły a od przed nimi uciekał. gdy np jeden z goniacych do niegodolecial to ten takjak by go pochłaniał i kształt powoli sie rozmazywał aż zniknął a on widocznie się tym reperował bo mógł efektowniej uciekać i zdawało mi się ze gdy kształt tamtego zanikał to jego sie wyostrzał no ale gdy np podleciały ze 3 mniejsze w kształcie takiego cylinderka-dysku to widocznie go osłabiały po jakichś 20-30  minutach z dwoch przeciwncyh stron nieba zaczęły falami napływac nowe obiekty tocząc walkę tak jak opisałem to wyżej a tak że od czasu do czasu roznego rodzaju pociski czy nawet chodzciaz dziwnie to zabrzmi lasery.

 

Był u góry na wprost mojej osoby, trochę powyżej budynków, godzia ok 20. Na nagraniu niewidać tego tak dobrze, ale w okół tego obiektu latało kilka mniejszych pojazdów i całkiem porządnie strzelały do tego większego statku.

link
 

 

Green Anarchy napisał:

Chciałem nagrać tą wojne ale i tak by nie było prawie nicna telefonei widać a poza tym była słaba bateria i nie dało sie zrobic ani zdjęcia ani filmu.

 

Nie mam tego nagrane (siadała mibateria w kamerce), aleraz widziałem jak ten większy pojazd naparzał do tych mniejszych z działka laserowego. Takich walko tego dnia na niebie było naprawdę dużo.

link

 

Green Anarchy napisał:

Drugie zdarzenie obserwowało ze mną 2 moich kolegów i nie powiem głowy im to poryło konkretnie

 

 

Posłuchajcie komentarza dwóch przypadkowych chłopaków, którzy patrzyli w miejsce które filmowałem.

link

 

Powinieneś KONIECZNIE skontaktować się z Niezłomnie Strapionym. Macie BARDZO podobne doświadczenia. 8)


  • 1



#17

Green Anarchy.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Z resztą trzeba być niewolnikiem systemu żeby po obejżeniu chociażby pierwszego sezonu starożytnych kosmitów dalej być sceptykiem wstręt mam do tego słowa bo to nie samowicie denerwujący i siejący ferment ludzie. Większość trolli jak i nie wszyscy to własnie oni pod przykrywką.


 

 No i patrze patrze i pokazało sie obok tego obiektu kilka mniejszych a ten zacząl zmieniać pozycje tamte go ewidentnie goniły a od przed nimi uciekał. gdy np jeden z goniacych do niegodolecial to ten takjak by go pochłaniał i kształt powoli sie rozmazywał aż zniknął a on widocznie się tym reperował bo mógł efektowniej uciekać i zdawało mi się ze gdy kształt tamtego zanikał to jego sie wyostrzał no ale gdy np podleciały ze 3 mniejsze w kształcie takiego cylinderka-dysku to widocznie go osłabiały po jakichś 20-30  minutach z dwoch przeciwncyh stron nieba zaczęły falami napływac nowe obiekty tocząc walkę tak jak opisałem to wyżej a tak że od czasu do czasu roznego rodzaju pociski czy nawet chodzciaz dziwnie to zabrzmi lasery.

 

Był u góry na wprost mojej osoby, trochę powyżej budynków, godzia ok 20. Na nagraniu niewidać tego tak dobrze, ale w okół tego obiektu latało kilka mniejszych pojazdów i całkiem porządnie strzelały do tego większego statku.

link
 

 

Green Anarchy napisał:

Chciałem nagrać tą wojne ale i tak by nie było prawie nicna telefonei widać a poza tym była słaba bateria i nie dało sie zrobic ani zdjęcia ani filmu.

 

Nie mam tego nagrane (siadała mibateria w kamerce), aleraz widziałem jak ten większy pojazd naparzał do tych mniejszych z działka laserowego. Takich walko tego dnia na niebie było naprawdę dużo.

link

 

Green Anarchy napisał:

Drugie zdarzenie obserwowało ze mną 2 moich kolegów i nie powiem głowy im to poryło konkretnie

 

 

Posłuchajcie komentarza dwóch przypadkowych chłopaków, którzy patrzyli w miejsce które filmowałem.

link

 

Powinieneś KONIECZNIE skontaktować się z Niezłomnie Strapionym. Macie BARDZO podobne doświadczenia. 8)

 

MORDO ! Dzieki! niespodziewałem się takiej podobnośći w opowiadaniu! NIESAMOWITE :o


ale ta bitwę oglądałem sam. koledzy byli przy drugim zdarzeniu


Do chłopaka już napisałem. Zajebiscie sie ciesze ze ktos sie znalazł a wam sceptole kij w oko. o gościu ani o podobnej opowieści oprocz moojej i tej z norymbergi nie słyszałem


  • 0

#18

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

ale ta bitwę oglądałem sam. koledzy byli przy drugim zdarzeniu

No i to jest kolejna... "podobność" - Niezłomnie Strapiony miał tak samo.

 

MORDO ! Dzieki! niespodziewałem się takiej podobnośći w opowiadaniu! NIESAMOWITE

 

Prawda? Powiedziałbym, że nawet paranormalne.


  • 0



#19

Green Anarchy.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

No ta to juz obojętne. ale ten filmik co przypadkowi goście to komentują brzmią wiarygodnie. Z resztą ja wiem ze chłopak nie kłamał a jego filmik jest autentyczny. O mojej historii opowiedziałem kilku osobom i raczej nie chodzily i nie opowiadały tego więc nie ma możliwości zeby ktoś sobie moją historie przywłaszczył jakoby on to widział. teraz to już nie wiem pishor mówisz z sarkazmem? i myślisz ze jestesmy tasama osoba czy coś ? nie nie jesteśmy ani go nie znam, sam na księżycu nigdy nic nie zaobserwowałem


  • 0

#20

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... teraz to już nie wiem pishor mówisz z sarkazmem? i myślisz ze jestesmy tasama osoba czy coś ?

 

Mówiąc szczerze, przemknęło mi to przez głowę.

 

nie nie jesteśmy ani go nie znam...

 

Tym bardziej dziwi mnie ta pewność z jaką odnosisz się do jego rewelacji

 

Z resztą ja wiem ze chłopak nie kłamał a jego filmik jest autentyczny.

 


  • 0



#21

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6636
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widziałem już kilkukrotnie na żywo prawdziwe obiekty o napędzie antygrawitacyjnym a nawet całą wojne...

Czekaj, czekaj... Quintus też opisywał wojny gwiezdne na żywo i latające kulki, a raczej latające LED'y. Dałbyś chociaż filmik, bo tak na sucho, to ciężko się rozprawia.

 

 

Nie dosyć że wam łaskę robię i możecie sobie przeczytać prawdziwe doświadczenia to jeszcze mnie zminusują sceptole niemiłe a pewnie w *** byliście i *** widzieliście...

Nooo, panie poziomem sięgasz... swoich skarpet. Dzięki Ci łaskawco, żeś raczył nas obdarzyć taką powiastką. Sceptoli rola, zminusować trolla.

A Ty bratku, wiesz co zjesz, a co jesz, też już wiesz.... 





#22

Green Anarchy.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

 

... teraz to już nie wiem pishor mówisz z sarkazmem? i myślisz ze jestesmy tasama osoba czy coś ?

 

Mówiąc szczerze, przemknęło mi to przez głowę.

 

nie nie jesteśmy ani go nie znam...

 

Tym bardziej dziwi mnie ta pewność z jaką odnosisz się do jego rewelacji

 

Z resztą ja wiem ze chłopak nie kłamał a jego filmik jest autentyczny.

 

 

Bo widziałem dokładnie to samo zjawisko szczerze to miałem raczej malutka nadzieje ze ktoś sie odezwie a tu gosciu z filmikami do tego widać ze nikomu nie chce nic udowadniać tylko pokazać. Ludzie po obserwacjach tak własnie myślą ja mu wierze z reszta sam zobacz na podobieństwo naszych relacji do tego jeszcze tych 2 obcychgosci co gada na filmiku jeden taki sceptyk na poczatku ale pierwszy "ty no dobrze chlopak mowi to jakas wojna jest" czy cos w tym tylu i ten drugi tez " LEEECI LEEECI" juz słychać to porycie w jego głosie hahah :D wiem co jest sam tydzien chdoziłem porobiony po tej wojnie ufo :) Może się chłopak odezwie wiadomość mu wysłałem.


 

Widziałem już kilkukrotnie na żywo prawdziwe obiekty o napędzie antygrawitacyjnym a nawet całą wojne...

Czekaj, czekaj... Quintus też opisywał wojny gwiezdne na żywo i latające kulki, a raczej latające LED'y. Dałbyś chociaż filmik, bo tak na sucho, to ciężko się rozprawia.

 

 

Nie dosyć że wam łaskę robię i możecie sobie przeczytać prawdziwe doświadczenia to jeszcze mnie zminusują sceptole niemiłe a pewnie w *** byliście i *** widzieliście...

Nooo, panie poziomem sięgasz... swoich skarpet. Dzięki Ci łaskawco, żeś raczył nas obdarzyć taką powiastką. Sceptoli rola, zminusować trolla.

A Ty bratku, wiesz co zjesz, a co jesz, też już wiesz.... 

 

Sorry chłopie ale filmików nie mam wziąłem tel do ręki ale ze słaba bateria w tym modelu nie dasie robic zdjecia ani filum zresdzta i tak by nie bylo nic widać albo jakieś dla was "brudy" w tamtym momencie zapadłem w trans mogłem obudzic kogos z chaty ale byłem w transie dosłownie pisałem wcześniej


  • 0

#23

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 


Sorry chłopie ale filmików nie mam wziąłem tel do ręki ale ze słaba bateria w tym modelu nie dasie robic zdjecia ani filum zresdzta i tak by nie bylo nic widać albo jakieś dla was "brudy" w tamtym momencie zapadłem w trans mogłem obudzic kogos z chaty ale byłem w transie dosłownie pisałem wcześniej

 

Ahhh czyli nic nowego ^^ Rozumiem. Zawsze gdy jest jakaś wojna kosmiczna lub jakies UFO przelatuje wszystkim siadają telefony^^ To dopiero zjawisko paranormale.

Tez kiedyś myslałem że widzę jakieś UFO, no ale poźniej okazało się, że to samolot lub gwiazda. Ale spokojnie wierz w co chcesz ^^


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 15.06.2014 - 20:56

  • 0



#24

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Powiększyłam tą fotkę -na ile starszej pani tablet pozwolił(bo innych technik nie znam)-i dziwnie to UFO przypomina mi kleszcza...
28m4xg.png
Tu kolejne powiększenie
357eowl.png
  • 0



#25

atma.
  • Postów: 128
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja zazdroszczę. Zrobiłam kilaset tysięcy zdjęć przez ostatnie kilkanaście lat aparatami z niższej, średniej i wyższej półki, ileś tam godzin filmów zarówno słabszymi kamerami jak i profesjonalną  i nic - tylko Zidentyfikowane Obiekty Latające :( A tu na tym zdjęciu może być wszystko, łącznie z niewielkim zabrudzeniem na obiektywie jak i muchą przelatującą podczas robienia zdjęcia. Tu raczej stawiam na owad. Przy okazji sporo NOL-i to właśnie zabrudzenia obiektywu, tym bardziej, że najlepiej widoczne są właśnie na tle nieba.


  • 0

#26

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No to mamy ufo :) Czas wysłać tam Nautilusa ;)


  • 0



#27

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Piękne zdjęcie , w tle mucha? Tak naprawde nic nie można stwierdzić.. Kropka i tyle. Muicha, osa, przczoła, brud etc itd itp


Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 22.06.2014 - 14:00

  • 0

#28

Dave1.
  • Postów: 154
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wygląda jak kropka zrobiona pędzlem w Paincie.


  • 0

#29

chinskizwiad.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

HAHA :) najlepsi są ci , którzy przeglądają forum już bardzo długo ale dopiero teraz założyli konto ;D

 

3.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

upomnienie.gif

 

Blitz Wölf


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 10.07.2014 - 06:46

  • 0

#30

adrru.
  • Postów: 35
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie to jakieś zabrudzenie na obiektywie, nie pomyślałaam, ani przez chwilę, że to ufo może być. :P
  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ufo, zdjecie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych