Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe zdjęcie

ufo zdjecie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#31

Green Anarchy.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Przyjrzyjcie się jeszcze dookoła tego obiektu jest okrąg jak by cyrklem odrysował a przestrzeń wewnątrz tego okręgu jest inna niż poza nim.


  • 0

#32

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Robak lub brud na obiektywie, było już pisane.

Jak tam twoje wojny ufo? Nagrałeś jakąś czy telefon dalej ma słabą baterie?


  • 0



#33

Green Anarchy.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

z tego co widze to nie tylko moje bo ktoś na forum opisywał to samo. w norymberdze w 1500 ktoryms jest opisane to samo i znalazlo by sie pewnie jeszcze wiele takich relacji :) Poza tym nie pisałem tego do was sceptycy zrobcie sobie swoje forum sceptycy.pl i tam na siłe wszystko obalajcie i piszcie o brudach lodach i zabrudzeniach. a cel osiagnąlem bo znalazlem kogos kto opisuje podobne zjawisko bardzo podobnie do mnie. Z wami nawet nie gadam...


Użytkownik Green Anarchy edytował ten post 18.09.2014 - 09:43

  • 0

#34

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale ja na serio :< Gdzie masz tą gwiezdną wojnę?

Relacje, relacjami ale dowodów brak :C

Tak. BTW. Jak ty sobie to wyobrażasz? Tysiące ludzi posiada teleskopy i patrzy godzinami w niebo, a wam się udało bez tego zobaczyć i nawet nie nagrać. Gratki za wyobraźnie.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 18.09.2014 - 11:28

  • 0



#35

Schwarz.
  • Postów: 60
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W tym całym pierwszym poście nie widać kompletnie sensu,

"ktore ktos wrzucił na pewien portal i ze fajna miejscowka. pod nim moj ziomek skomentował ze ufo widac w lewym górnym" 

Ciekawe, że akurat ten kto to wrzucił, martwił się o jakość, jak wspomina pod zdjęciem: "Mam nadzieję, że nie obniży się jakość tej fotki ;)"

A sama jakość tej fotki jest tragiczna, nie dość że MAŁA rozdzielczość, do tego zdjęcie robione telefonem komórkowym, który bardzo łatwo złapie owada. Dodaj do tego to, że obiekty które są bardzo blisko obiektywu często są poza focusem i oto efekt, rozmazana, czarna kropka, gdyby było to coś na niebie, kropka z pewnością nie byłaby taka duża, byłby to raczej mały, czarny punkcik. 

Co do "prowokacji" odnośnie obcych, to coś się nie udała. Sam osobiście wierzę w inteligencję spoza tego świata, ale takie rzeczy jak kropki na zdjęciach przewijały się tysiące razy i nie stanowią ŻADNEGO dowodu. 


  • 0

#36

Green Anarchy.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ostrzewtłumie ja dowodu nie potrzebuje bo to widziałem a nie zależy mi wcale na tym żeby wam coś udowadniać. Napisalem to jako zwykla informacje gdyby ktos napisał coś takiego a ja bym to przeczytał to bym sobie pomyślał o zajebiście widział to samo co ja i tyle. A skąd wiesz ze nikt przez teleskop UFO nie widział? dużo osób nawet gdy coś widzi to nikomu o tym nie opowiada albo sobie mowi że to samolot czy inny chiński lampion. Ja jestem pewny ze to co widzialem to nic z tych rzeczy bo obiekty poruszały się inteligentnie jedne bardziej drugie mniej ale jednak cos tym sterowało, poza tym naped antygrawitacyjny i te ruchy w powietrzu ktorych zadna ze znanych nam maszyn nie jest w stanie wykonac. A prowokacji nie robia zwolennicy inteligencji spoza tego świata tylko sceptole pod przykrywka zeby pozniej udowodnic ze swojego konta ze to nie prawda te żalosne kregi w zbożu robione deska i sznurkiem to tez robota sceptoli czy filmiki na ktorych odrazu widac ze to nie ma nic wspolnego z UFO to tez ich sprawka. Wy sceptycy  odrazu wiecie że to jest brud robak ja powiem ze nie wiem co to jest ale wy odrazu wiecie napewno ze to robak albo lód na obiektywie hahah. w inncyh działach np o duchach jak ludzie pisza ze cos uslyszeli widzieli to wy odrazu wiecie jeszcze lepiej do niego że sie przesłyszal czy był zmęczony i koniec i nie było inaczej napewno. 1000 lat temu ci sami sceptycy by nam wmawiali że powietrza NAPEWNO NIE MA I KONIEC. Pseudointeligenci mądrzy w swojej nie wiedzy.


Użytkownik Green Anarchy edytował ten post 18.09.2014 - 13:16

  • -1

#37

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Super, że ty jesteś taki objawiony i masz otwarty umysł. Sam wierze w obcych no ale twoja wersja jest po prostu słaba. Kręgi w zbożu to akurat może być ich sprawka.

 

Co do tych ludzi od teleskopów, jakby naprawdę były jakieś "gwiezdne wojny" to teleskopem dobrze by to nagrali, na pewno w lepszej rozdzielczości niż telefon czy zwykły aparat fotograficzny. I taki dowód by wystarczał.

 

Twoja fotka to może być wszystko ale zamiast dorabiać teorie trzeba zacząć od prostszych wyjaśnień. Brzytwa Ockhama się kłania do tego zdjęcia.

 

 

1000 lat temu ci sami sceptycy by nam wmawiali że powietrza NAPEWNO NIE MA I KONIEC.

Łoooooooooooooooooooooooooooo. A żeś pojechał. Istnieje coś takiego jak progres w nauce xD


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 18.09.2014 - 14:39

  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ufo, zdjecie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych