Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe zdjęcie

ufo zdjecie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1

Green Anarchy.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witam konto założyłem dopiero teraz chociaż forum przeglądam od jakichś 2 lat. Mam dla was zdjęcie ktore ktos wrzucił na pewien portal i ze fajna miejscowka. pod nim moj ziomek skomentował ze ufo widac w lewym górnym rogu patrze no *** rzeczywiście coś moze byc na rzeczy. Obrobicie to jakos zeby dało sie cokolwiek zobaczyć? 

 

http://ujarani.com/135511  dobra nie wiem jak wrzucić zdjęcie.

 

7.4 Zabronione jest stosowanie wulgarnego języka.

wulgaryzmy.gif

 

Blitz Wolf


Użytkownik Blitz Wolf edytował ten post 15.06.2014 - 16:42

  • 1

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to po prostu kropka. Rozdzielczość jest za mała aby coś lepszego powiedzieć. Zważywszy na okoliczności sugeruję że może być to owad.


  • 0



#3

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No cóż, UFO(niezidentyfikowany obiekt latający) to jest(ew. jakiś brud na obiektywie) ale co dokładnie, to nie wiem ^^


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 15.06.2014 - 14:08

  • 0



#4

FoxX.
  • Postów: 109
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak to jest NOL - bo ten obiekt jest niezidentyfikowany. Ciemne koło i wokół niego też ciemne ale rozmazane. Jak dla mnie to jest robak. Najciemniejszą częścią jest jego ciało a ta "jaśniejsza ciemniejsza" część to jego nogi bądź skrzydła - ja bym tu obstawiał na pająka patrząc po kształcie. 


  • 0

#5

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

2 lata przeglądasz forum i nie wiesz, że za chwilę wyłapiesz upomnienie za przekleństwo(pozdrawiam koleżanke z wczoraj)?

Co do zdjęcia, to jak dla mnie może to być wszystko - robak, ptak, brud. W każdym bądź razie UFO to jest na pewno, bo ze 100% pewnością stwierdzić nie możemy czym ów obiekt jest.


  • 0



#6

Green Anarchy.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jak to sobie przyblizam to widać ewidentnie dyskoidalny kształt a ta "jaśniejsza ciemniejsza" nie jest w miejscu gdzie powinny być skrzydła to odbicie światła dochodzącego od strony słońca jak dla mnie raczej to nie byl robak. jeśli odbija światło to nie moze byc robakiem


  • 0

#7

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A to robaki nie odbijają światła?


  • 0



#8

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A to robaki nie odbijają światła?

Nowe prawo fizyki ^^ Absorbują na energię xD


  • 1



#9

Green Anarchy.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Widziałem już kilkukrotnie na żywo prawdziwe obiekty o napędzie antygrawitacyjnym a nawet całą wojne ale pewnie weźmiecie to za trolla o tej wojnie to wogóle prawie nikomu nie opowiadam bo nie idzie jej opowiedzieć tak żeby to nie wyglądało na wymyśloną historie. I dlatego wiem że wszystko jest możliwe i staram sie zachować zdrowy rozsądek no ale jak widziałem takie rzeczy to dlaczego by nie miało by to być ufo. Na drugi dzien po obserwacji jeszcze w wielkim szoku szukałem coś na necie wpisałem "wojna ufo" czy coś w tym stylu no i jest Norymberga 1561 tylko że obiekty ktore ja widziałem   były bardzo daleko kilkukrotnie wieksze od gwiazdy aczkolwiek kształt kazdego obiektu widziałem dość wyraźnie. Siedziałem przed kompem w nocy w pokoju i coś kazało mi sie spojżeć w okno zara obok( nigdy się tam w nocy nie patrzyłem bez powodu z racji że bałem sie ze coś mi wyskoczy itp hahah wyobraźnia  za duzo horrorow zamałego) No ale spojzalem i dokładnie w punkcik w ktorym odrazuzauważylem ze coś sie zbliża( nie wiem dlaczego w głowie pojawiła mi się myśl że to leci prosto we mnie ) No i patrze patrze i pokazało sie obok tego obiektu kilka mniejszych a ten zacząl zmieniać pozycje tamte go ewidentnie goniły a od przed nimi uciekał. gdy np jeden z goniacych do niegodolecial to ten takjak by go pochłaniał i kształt powoli sie rozmazywał aż zniknął a on widocznie się tym reperował bo mógł efektowniej uciekać i zdawało mi się ze gdy kształt tamtego zanikał to jego sie wyostrzał no ale gdy np podleciały ze 3 mniejsze w kształcie takiego cylinderka-dysku to widocznie go osłabiały po jakichś 20-30  minutach z dwoch przeciwncyh stron nieba zaczęły falami napływac nowe obiekty tocząc walkę tak jak opisałem to wyżej a tak że od czasu do czasu roznego rodzaju pociski czy nawet chodzciaz dziwnie to zabrzmi lasery. Oglądałem to z otwartymi ustami bezruchu jakieś póltora godziny po czym z minuty naminute calutkei niebo pokryło się chmurami chociaż było czysciutkie niebo i idealne widoczność. Zdarzenie to miało miejsce w lipcu-sierpniu 2012 nigdzie nie pisałem bo itak nie ma sensu kto wierzy ten wierzy kto widział tenwie że widział. Ale sobie pomyślałem ze ja z chęcia bym przeczytał coś takiego i potraktował jako ciekawą informacjie. Przysięgam na mój honor ze tego nie wymyśliłem ani to nei były przewidzenia przecierałem oczy jakeis 100 razy nie byłem pod wplywem zadncyhsubstancji. ciekawy był fakt ze większość z obiektów ktore były po stronie tych goniących pierwszy najwiekszy obiekt od ktorego sie zaczelo zachowywała się jak typowe kamikadze wiedziały ze przegraja starcie i chociaż posiłki były juz nie daleko to same pakowały się i ginęły wyglądało mi to na walke bezzałogową ale ten uciekający stawiałbym ze ktoś nim kierował . Dziekuje za uwage nie umiem opowiadac :]


A to robaki nie odbijają światła?

ta to zrób zdjęcie robakowi lecącemu i zoabczymy czy sie od niego światło błyskiem odbije jak od metalu :)

 

to jest inne zdarzenie jakisrok później

Po całej nocy obserwowania roznych NOLi na niebie rano nad elektrownią w bełchatowie wisiała kula światła przez bliżej nie określony czss nie widizałem jak znikała po tej nocy nad miastem przez 3 dni krążyly myśliwce w formacjach nawet do 5 sztuk no i zjarani cała sytuacją obserwujemy niebo koło 10-12 popołudniu i2 myśliwce przeleciały przez chmurę az niej pionowo do góry wyleciała kulka zaświecila kilkoma kolorami i zaczęła dosłownei gonić tamte myśliwce znikła mi bo zasłonil dach mojego bloku a gdy poszedłem z drugiej strony nie widziałem ani tych myśliwców ani tej kulki.


apropo jeszcze tej wojny ufo w temacie o norymberdze pojawiło się określenie bitwa bez walki dobrze to opisuje to "wysysanie" innych obiektów


Drugie zdarzenie obserwowało ze mną 2 moich kolegów i nie powiem głowy im to poryło konkretnie :)


Użytkownik Green Anarchy edytował ten post 15.06.2014 - 17:03

  • -3

#10

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdzie mieszkasz kolego? Bo chętnie bym się wybrał na takie gwiezdne wojny live. Tylko kurde, co chwilę obserwujesz jakieś akcje, mecze, wojny niebios, itp i ani jednej dobrej fotki, filmiku?

Chyba, że nie możesz wnosić aparatu na stadion, to nie było pytania. :D


  • 0



#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Normalnie drugi Billy Meier. Niedługo obcy zabiorą cię, zwiedzisz ich pojazd, przeprowadzą na tobie eksperymenty itp.


  • 1



#12

Green Anarchy.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Chciałem nagrać tą wojne ale i tak by nie było prawie nicna telefonei widać a poza tym była słaba bateria i nie dało sie zrobic ani zdjęcia ani filmu. Byłem już w jak by transie oglądania tego i nie chciało mi sie ładowarki szukać. Hm a drugie zdarzenie to nei potrafie ci odpowiedziec czemu nikt znas tego nie nagrał chyba byliśmy za bardzo zajęci oglądaniem po za tym ta kulka goniąca myśliwce była widoczna z 4 sekundy i blok zasłonił. A światło które wisiało nieruchomo nad elektrownią a było to tego samego dnia a telefon miałem tylko ja ale coś było z filmikami ze tylko 2 s sie dało nagrywac z resztą w dupie miałem jakeisnagrywanie wolałem oglądać chociaż później żałowałem ze nie mieliśmy dobrego aparatu. Nie pisałem tego zeby komuś cos udowadniaćinie będe nikogo przekonywał myśle raczej o osobach które widziały coś podobnego i uwierzą mi na słowo. Mieszkałem kolego wtedy w bełchatowie woj.łodzkie widzisz jakoś tak jest że jedni widzą inni nie widzą i tyle.


Normalnie drugi Billy Meier. Niedługo obcy zabiorą cię, zwiedzisz ich pojazd, przeprowadzą na tobie eksperymenty itp.

Pffff :) no chciałbym i wiem że jest to realne


  • -1

#13

adrenaline.
  • Postów: 54
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Patrz moje zdjęcie profilowe.


  • 1

#14

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakiś czas temu pewien użytkownik pisał o bitwach UFO na Księżycu które widział tylko on, nie wiem czemu ale mam dejavu, inni patrzyli w tym momencie co on ale tylko on to widział, wstawiał filmiki na których nic nie było, należycie chyba do jednej ekipy, oglądam niebo dość często nic nie widziałem podobnego, to tyle.


  • 0



#15

Green Anarchy.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Mam jeszcze takie swoje teorie że spojżałem spojrzałem przez okno wysoko na niebo musiałem unieść głowę i idealnie w malutki puncik w ktorym on lecial bo ten obiekt uciekający mógł wysłać jakis potężny sygnał o pomoc do tych które za 15-20 min rzeczywiście przyleciały mu z pomocą cały widok był ograniczony widziałem moze z 1/4 nieba i cała akcja rozgrywała sie własnie na tej części.
Nie dosyć że wam łaskę robię i możecie sobie przeczytać prawdziwe doświadczenia to jeszcze mnie zminusują sceptole niemiłe a pewnie w *** byliście i *** widzieliście nie_wiem co robicie na tym forum. Albo jak bym wam zrobil podrobiony filmik idealnie to byście pewnie chapali jak Sasha. ja tam wolę wiarygodną opowieść od filmiku bo mam jakieś swoje doświadczenia i mogę to zweryfikować w pewien sposób. Ale może się ktoś znajdzie kto sam widział albo słyszał podobną opowieść.

 

7.4 Zabronione jest stosowanie wulgarnego języka.

7.8 Zabronione są wszelkie formy rasizmu i nietolerancji tj. wypowiedzi antynarodowe i szerzące nienawiść, wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób, wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych Użytkowników Forum.

ostrzezenie.gif

blokada7.gif

 

Blitz Wolf


Użytkownik Blitz Wolf edytował ten post 15.06.2014 - 20:56

  • -1


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ufo, zdjecie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych