Skocz do zawartości


Zdjęcie

Światła nocą Kraków

światło gwiazdy dron ufo

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

JennyMandeville.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hej!

 

Wczoraj w nocy nie mogłam spać, patrzyłam przez okno i widziałam coś dziwnego. Błyskające światełko nad blokami. Zrobiłam trzy nagrania, okazało się, że światełka były dwa, trzeci film pokazuje, że to pierwsze się przesunęło (bardzo powoli):

 

https://www.youtube....rts/ryz_mID0T00

 

Na filmie wygląda jak kula, ale na żywo przypominało bardziej gwiazdę albo samolot. oba punkty poruszały się nieznacznie jak widać na nagraniu, "krążąc" w jednym miejscu.

 

Widziałam je od około czwartej do chwilę po piątej, o szóstej już ich nie było. Okna nam na wschód. 

 

Szczerze mówiąc, nie podejrzewam, że to coś paranormalnego, ale chciałam się podzielić, bo to ciekawe i nie wpadłam na żadne proste wyjaśnienie :) 

 

 

Jeszcze poniżej zdjęcia z rana:

2_Easy-Resize.com.jpg

1_Easy-Resize.com (1).jpg

1_Easy-Resize.com.jpg

 

PS. Mam nadzieję, że nie ma problemu z wrzucaniem linku do YouTube, nie miałam innego pomysłu 


  • 1



#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na pierwszym filmie, faktycznie punkt się porusza, ale co to jest, to naprawdę ciężko stwierdzić.

Na drugim jest statyczne i jeżeli znikło, to prawdopodobnie było to jakieś ciało niebieskie i "przesunęło" się pod horyzont na wskutek ruchu obrotowego ziemi.

Trudno też cokolwiek powiedzieć, bo nie znamy punktów odniesienia, ani Twojej pozycji.

 

Jest taka apka do smartfonów - "Night Sky", która w czasie rzeczywistym pokazuje pozycję ciał niebieskich na nieboskłonie, pozycję i ruch satelitów. Jeżeli nie jestem pewien tego co widzę w danej chwili, wystarczy podnieść telefon i skierować go na to co widzę, a od razu mam informację, czy jest to jakaś gwiazda, satelita czy coś innego.

Niestety, nie ma tam informacji o latających samolotach, śmigłowcach czy przelotach UFO.

 

Masz tutaj skrinszota z telefonu, aby pokazać Ci jak wygląda ikona apki i przykładowy zrzut ekranu z oglądania nieba w dzień.

 

IMG_E0676.JPG

 

IMG_0677.PNG





#3

abnormal.
  • Postów: 129
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzeczowa interpretacja :>


  • 0

#4

JennyMandeville.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Staniq, aż mi głupio, że o tym nie pomyślałam  :facepalm:. Satelita jakoś w ogóle mi nie przyszła na myśl...

Chyba muszę się pogodzić z tym, że już nigdy się nie dowiem. Ale aplikacja zainstalowana i już się to nie powtórzy ^^

Dziękuję :)


  • 0



#5

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ma za co dziękować, apka jest przydatna, sprawdziłem, dlatego polecam. W pierwszym przypadku, nie ma pewności, czy to satelita, czy coś innego tam latało.

Ja od dawna, jak coś widzę, to najpierw apka, a później można nagrywać... jeżeli to UFO'k   :szczerb: .





#6

JennyMandeville.
  • Postów: 47
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hahah, wtedy tak sie zestresowałam, że wydawało mi się, że to drugie światło na mnie patrzy xD Jak człowiek potrafi się nakręcić w odpowiedniej atmosferze.
  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: światło, gwiazdy, dron, ufo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych