Skocz do zawartości


 Ruszyła okolicznościowa Liga Typerów z okazji Euro 2024 - zapraszamy do typowania wyników meczów! 


Zdjęcie

Niespodziewany widok nad wulkanem. Uważają, że to było UFO

UFO

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6652
  • Tematów: 770
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Para fotografów wybrała się na przechadzkę, podczas której robili zdjęcia wulkanu w Meksyku. Gdy wrzucili jeden kadr do sieci, internauci zaczęli go chętnie komentować. Zobaczyli nad kraterem dziwny obiekt, który wygląda jak dysk. Wierzą, że widzieli UFO.

 

                                                ufo.png

                                                Źródło zdjęć: © Facebook

 

Na zdjęciu opublikowanym w mediach społecznościowych, fotografka Karla Garcia zwraca uwagę na płaski, czarny obiekt nad kraterem. Pojawił się on na wysokości blisko 5500 m n. p. m. górując nad wulkanem Popocatepetl w okolicy miejscowości Atlixco w Meksyku.

 

               323637229_492545816336404_6183733082607797230_n.jpg

                Źródło zdjęć: © Facebook

 

Po wrzuceniu fotografii, ta bardzo szybko rozeszła się po sieci. Wielu użytkowników uważa, że jest to niezidentyfikowany obiekt latający, czyli popularne UFO. Karla oraz jej partner Luis Guerra często robią zdjęcia w okolicy Popocatepetl, zwłaszcza gdy wulkan daje oznaki erupcji.

 

Tamtego dnia para fotografów wybrała się na zdjęcia chwilę po tym, gdy usłyszała huk z okolic góry. Guerra zaczął robić zdjęcia smartfonem i chciał uchwycić w jednym kadrze wulkan oraz Księżyc. Gdy Karla wrzuciła jedną z fotografii do internetu, zaczęła otrzymywać wiadomości na temat UFO. Sama na początku nie zwróciła uwagi na dziwny obiekt.

 

Temat bardzo szybko podłapały lokalne media oraz miłośnicy zjawisk nadprzyrodzonych i przybyszy z kosmosu. My jednak podchodzimy do tego bardzo sceptycznie. Patrząc na zdjęcie, można zauważyć, że obiekty jest rozmyty, co sugeruje, że był w ruchu. Biorąc pod uwagę, że w tle widzimy Księżyc, a kadr został zarejestrowany o godzinie 7:52 rano, podejrzewamy, że może być to po prostu lecący ptak, który rozmył się wskutek wydłużonego czasu naświetlania.

 

Autor: Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

 

fotoblogia.pl
Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: UFO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych