Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy Ziemia jest płaska??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
163 odpowiedzi w tym temacie

#121

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ziemia jest okrągła, a to dlaczego ??? Bo potwierdzają to zdjęcia z kosmosu, i to, że na jednej półkuli jest dzień, kiedy na drugiej jest noc.

Nie wracajmy do czasów cesarstwa rzysmkiego.
  • 0



#122

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo potwierdzają to zdjęcia z kosmosu,


No widzisz, zdjęcia ....zdjecia NASA czyli organizacji, która sfingowała lot na Księżyc podrabiając zdjecia, organizacji, która retuszuje zdjęcia aby ukryć obecność istot pozaziemskich np na Marsie i organizacji, która robi wszystko aby w ręce ludzi nie dostały się zdjęcia wejscia do pustej Ziemiemi....Więc jaka jest wiarygodność zdjeć, na które ty się powołujesz?
  • 0

#123

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Są jeszcze zdjęcia innych, na pewno nie tylko NASA ma takie zdjecia.
Poza tym to że mamy dzień i noc to już wystarczający dowód na to że ziemia jest okrągła.
  • 0



#124

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak, jezeli ziemia jest plaska to jak mogla sie uformowac??
  • 0

#125

Ozzie.
  • Postów: 99
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to że mamy dzień i noc to jest owszem dowód że ziemia jest okrągła(i tak też uważam)... kolejnym tego rodzaju dowodem jest to, że mamy dwie półkule: północną i południową. kiedy na północnej jest lato, na południowej jest zima. kolejny dowód. tego już chyba NASA nie sfingowało :papapa:
  • 0

#126

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Halley, czy mógłbyś wyjaśnić co konkretnie Cię przeraża w teorii płaskiej Ziemi?
Zdjęcia satelitarne łatwo sfałszować, tak samo jak sfałszowano zdjęcia z lądowania na Księżycu. Dla NASA to żaden problem.
Horyzont oczywiście jest okrągły, ponieważ Ziemia ma kształt dysku. Można powiedzieć, że jest okrągła, ale płaska ;->


Prosze cie, powiedz ze sobie jaja robisz, prosze ! :lol : :lol : :lol :
I pewnie na krawedzi dyslu spada sie w przepasc ?? :lol :

[ Dodano: 2006-08-30, 15:50 ]

No widzisz, zdjęcia ....zdjecia NASA czyli organizacji, która sfingowała lot na Księżyc podrabiając zdjecia, organizacji, która retuszuje zdjęcia aby ukryć obecność istot pozaziemskich np na Marsie i organizacji, która robi wszystko aby w ręce ludzi nie dostały się zdjęcia wejscia do pustej Ziemiemi....Więc jaka jest wiarygodność zdjeć, na które ty się powołujesz?


jakie zdjecia kosmosu !!! czlowieku leciales kiedys samolotem pasazerskim ? jesli nie to sie przelec, bilety teraz tanie sa. To pewnie tez jest iluzja co ? Matko z kim ja wogole gadam i o czym ? :lol : a myslalem ze na FZN najglusze rzeczy wypisuja.
  • 0

#127

octopus.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tiamat, poczytałbyś cały temat.

Prosze cie, powiedz ze sobie jaja robisz, prosze ! :lol : :lol : :lol :

Już o tym było.....

czlowieku leciales kiedys samolotem pasazerskim ?

....jak i również o tym :-/
  • 0

#128

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat, poczytałbyś cały temat.


Przeczytalem sam tytul, kilka wypowiedzi i uznalem ze dalej nie ma sensu bo to strata czasu, z jednej strony poprawil mi sie humor a z drugiej ubolewam nad glupota ludzka.
  • 0

#129

Sadhu.
  • Postów: 144
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

panie Tiamat...powyższym postem wystawiłeś sobie permamentną opinię ignoranta przesyconego lepperszczyzną :mrgreen:
Lynx pewnie ma teraz ubaw po pachy:)))))))
W języku potocznym nazywa się to strzałem w stopę albo szczaniem pod wiatr.
Może to będzie dobra lekcja czytania całości tematów, w których się chce zabierać głos :P
  • 0

#130

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

panie Tiamat...powyższym postem wystawiłeś sobie permamentną opinię ignoranta przesyconego lepperszczyzną :mrgreen:


Wierz mi ze posty godne uwagi czytam w calosci ;) poprostu nie musialem czytac calego posta zeby wyrazic swoje zdanie na temat, ktorego prawda jest dla mnie oczywista. Po co mam czytac ze cos jest biale skoro wiem ze to jest czarne. Dla mnie temat jest poprostu smieszny i zalosny i swoje zdanie wyrazilem.
  • 0

#131

Sadhu.
  • Postów: 144
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat...nie odbiorę Lynxowi wyjaśnienia Ci prawdy:) Sam to pewnie zrobi-bo nadal nie rozumiesz o co tu chodziło:)
Pozdrawiam:)
  • 0

#132

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tiamat, ja jednak zachęcam do przeczytania całego wątku, najlepiej za jakiś czas, kiedy już poznasz 'who is who' na tym forum ;-)
  • 0



#133

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ok, przeczytam caly temat :D rozumiem ze w ktoryms momencie przebieg rozmowy zmienil sie o 180 stopni ? jesli tak to zwroce honor.

[ Dodano: 2006-08-30, 20:38 ]
Jestem nowy, wiec wybacz, nie znam ludzi :D ani ich ironii :D
  • 0

#134

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten watek od samego poczatku byl odwrocony o 180 stopni ;-)
  • 0



#135

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dalem sie nabrac :D zwracam honor i cofam co powiedzialem :P co ciekawe znaczna czesc nie dosc ze wziela to na powaznie to jeszcze sie z tym zgodzila, przerazajace.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych