Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ataki energetyczne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
325 odpowiedzi w tym temacie

#271

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czytania w myślach ? Psia kość, to już prędzej. Jaka szkoda, że nie uważałem na lekcjach telepatii u Enne :( . Poprawka, jaka szkoda, że nigdy w tych lekcjach nie uczestniczyłem :) .
  • 0

#272

Darken88.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fenix - mam do Ciebie pytanie. Czy atak energetyczny polega na odpowiednim manipulowaniu energią tak aby zaszkodzić danej osobie czy może polega to na przesyłaniu do niej jakiejs negatywnej energii? Często "bawię" się w manipulację energią, np podczas energetyzacji czakr odczuwam ciepło i ruch energii w ciele - czyli coś w tym musi być :) jestem nowicjuszem w tej kwestii więc proszę o oświecenie :)
  • 0

#273

sphinx123.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fenix z Hogwartu się urwałeś? Bo gadasz jakbyś należał do jakiejś sekty -_- Te gadki o Nauczycielach itp...
  • 0

#274

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwie sie wam, magom, psionika i innym, ze tu siedzicie. Nie warto sie linkowac z takimi ludzmi. Ja juz znikam. Milego rozwijania sie.
  • 0

#275

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy atak energetyczny polega na odpowiednim manipulowaniu energią tak aby zaszkodzić danej osobie czy może polega to na przesyłaniu do niej jakiejs negatywnej energii?

A w jakim celu chcesz się tego dowiedzieć ?

Fenix z Hogwartu się urwałeś? Bo gadasz jakbyś należał do jakiejś sekty -_- Te gadki o Nauczycielach itp...


Nie podoba się, nie czytaj, a Pottera nie czytałem :mrgreen: . Ciekaw jestem tylko, jak rozumiesz słowo "sekta".
  • 0

#276

Darken88.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A w jakim celu chcesz się tego dowiedzieć ?

W celach informacyjnych... nie znam się dokładnie na psionice, ale cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę nt. temat.
  • 0

#277

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Atak energetyczny polega na odpowiednim manipulowaniu energią psi w celu zaszkodzenia drugiej osobie :) .
  • 0

#278

Wizjoner2.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No niech ktos zaatakuje Aquile, nie dajcie sie az tak prosic :D . Na pewno znajdzie sie ktos na tyle nieczysty i rzadny sprawdzenia swoich paranormalnych mocy, ze ulegnie pokusie i zrobi kuku Aquili.

I tak mnie naszlo: ostatnio czytalem o magyi chaosu i mniej wiecej tyle z tego zrozumialem (bo w takich tematach zupelnie nie siedze), ze zgodnie z jej zalozeniami jezeli Aquila nie wierzy w mozliwosc dokonania energetycznego ataku na jego osobe, to nawet inna osoba ktora (teoretycznie) posiadala by takie zdolnosci, nie byla by w stanie go skrzywdzic. Czy tak, czy cos namieszalem? :P


Jasne... To niestety działa też w temacie pomocy nie tylko by szkodzic.
Osoba która twierdzi iż potrafi pomóc działa na kogos a ten nie odczówa kompletnie nic. Jestem tego dowodem!!! Wtedy usłyszałem ze mnie nieda się pomóc bo moje jakieś wewnętrzne zapory na to nie pozwalają. Oni poprostu działaja i polegają na łatwowiernych tłumokach dzieki którym rosna w wyimaginowana siłę.
Nic nie potrafią i jak ktoś ma odwagę im to powiedzieć, że nic nie czuje, nic się nie dzieje, nic się nie zmieniło, to następuje stek wymysłów oskarżających wręcz tego któremu chciano pomóc, że to problem jest w nim.
HAHAHA! Dobry bajer nigdy nie jest zły, żeby siebie usprawiedliwić i nie łamać własnej wiary. tak zresztą jest z każdą wiarą. Obroną jest atak.
Polecam tez mój temat o reiki
http://www.paranorma...?showtopic=5788
  • 0

#279

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ehh... my tu trenujemy przydatne, wspaniałe sztuki a tu pojawi się jakiś idiota. Jeśli tak bardzo chcesz sprawić swojej rodzinie koszty na pogrzeb to wsadź sobie palec do gniazdka a nie będziesz porządnych ludzi prosił o zabicie. Wiesz co? Żal mi takich idiotów jak ty. :wall:
  • 0

#280

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Wizjoner2

Tak nie wierz w to nigdy... pamietaj, ze to wszystko jedna wielka sciema lol


From kejos: Pewnie wiele razy bylo to mowione... ale ludzie jak wizjoner nie powinni tutaj zagladac... a co dopiero pisac.

@Turrkus


Osoby nieswiadome sa najbardziej podatne na typu ataki, klatwy itd. poniewaz nie wyczuja tego i rozne "przypadki" czy tez "zdarzenia" beda dla nich normalka. ołpen jur ajs, ołpen jur majnd or bi iten lol
  • 0

#281

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najniebezpieczniejszy atak energetyczny - napalona kobieta. Jeszcze gorszy - napalona kobieta której wdzięki zostały odrzucone.
  • 0

#282

Pellenor.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie..Ten koleś zaczyna mnie wkurzać...Nie lubie takich sceptyków..Mój kumpel jest takim..Jak mu zrobiłem Psiball i kazałem sprawdzić, to czuł chłód i mrowienie i wykręcał sie ruchem powietrza :lol Skoro młody<pisze tak bo gość pewnie nie ma wiecej niż 15 lat> chce sie przekonać o prawdziwości takich ataków to proponuje w kilak osób zaatakować go czarnymi Psiball'ami o kreślonej porze...W końcu mamy możliwość ukazania takim ludziom jak on że takie ataki to nie bujda...Pogadam z kumplem on sie pewnie zgodzi...Czekam innych chętnych :) Im nas więcej tym gorzej dla niego...Prosze się nie krępować :)
  • 0

#283

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pellenor, mówię stanowczo nie !! Lepiej, żeby się nie przekonał o tym... powie ci jeszcze, że to autosugestia, już ja znam takich ludzi...
  • 0



#284

Pellenor.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też znam takiego jednego...I wiem ze nie przekona go nic tylko namacalny dowód...Myślę, że jeśli przez tydzień będzie miał niczym nie spowodowane wymioty, albo częste bóle w okolicahc kilku ważnych dla życia narządów to w końcu uwierzy i cała reszta niedowiarków na tym forum też sie do nas przekona.
  • 0

#285

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pellenor, tylko proszę o konkretne raporty na forum, co Aquili będziecie robić, a jego samego oczywiście o komentarze.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych