Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ataki energetyczne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
325 odpowiedzi w tym temacie

#1

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie.

Jakiś czas temu, spotkałem się z ostrym sprzeciwem pewnej osoby, która protestowała przeciwko "atakom energetycznym" wymierzonych na nią. Ogólnie mówiąc, twierdziła ona, że "jest potężna i potrafi takie ataki odpierać. Wie też, kto tego ataku dokonał".

Zaintrygowało mnie to, jako rasowego sceptyka w tejże dziedzinie.

Zapytałem, kto zatem dokonał tego ataku. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Zapytałem, czy ktoś dokona takiego ataku na mnie. Oczywiście, nie otrzymałem odpowiedzi.

Ludzie, którzy dotychczas wypowiadali się na temat tychże ataków, jacy to nie są potężni, nagle zaczęli być cicho. W odpowiedzi na swoją prośbę o skierowanie takiego ataku na mnie, słyszałem jedynie wykręty.

Nie zaniechałem jednak tematu, co więcej, wciągnęło mnie to coraz bardziej.


Od czasu jak zamieściłem prośbę o atak, nikt się nie odezwał. Usłyszałem jedynie porady, aby zgłosić się do innych ludzi, którzy rzekomo potrafią przekazywać energię tak, że będę w stanie to odczuć (aby zweryfikować ich prawdziwość).

Prosząc na innym forum o taki "przesył" odczuwalnej energii, znowu napotkałem ścianę nie do przebicia. Nikt nie chciał pomóc.
Po pewnym czasie jednak, zgłosiły się dwie osoby (w tym jedno "dziecko indygo", które strasznie kozaczyło co do swoich umiejętności i było polecane przez wielu ludzi), które zapewniły mnie, że na 100% odczuję skutki "przekazu".

Umówiliśmy się co do godziny, wykonałem polecenia (położyć się i zrelaksować) i..... nic się nie stało.

Po kompromitacji zawsze następowała cisza w kontakcie.




Skoro tak wielu twierdzi, że jest w stanie dokonać straszliwego ataku energetycznego na drugą osobę, to również tutaj oferuję się na tarczę.

Dobrowolnie i świadomie, chcę stać się obiektem takiego ataku


Mam nadzieję, że choć jedna osoba nie zniży się do zwykłych wykrętów (nie strzela się z pistoletu do kogoś, aby udowodnić, że on potrafi zabić), tylko zrobi to, o co proszę.

Mam świadomość, o co proszę. Wiem, że ktoś może się obawiać, że zrobi mi krzywdę. Ale wciąż nie wycofuję prośby. Można powiedzieć, że chcę przeprowadzić eksperyment i nie boję się jego skutków.




Czy zatem znajdzie się ktokolwiek odważny i chętny? Czekam na wszelkie propozycje.
  • 0



#2

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciekawe wykorzystanie metafory mojego autorstwa. Jak już napisałem na PM, nikt mądry nie będzie się bawił atakami energetycznymi, dość mówić, że to niemoralne, nieetyczne, to jeszcze głupie. Czasem ktoś może nie zatrzymać się z atakiem w odpowiednim momencie, a wtedy powstaje pytanie : czy rodzinkę stać na opłacenie twojego miejsca na cmentarzu ?
  • 0

#3

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co jeśli powiem, że żadnego ataku nie będzie i tego właśnie się boicie?

Nieetyczne? Przecież ja się sam o to proszę. Nie dość, że proszę, ja błagam, bay ktośwreszcie sięruszył i tego dokonał. Raz a porządnie. Czy to tak wiele?

Czy tutaj też jedynie wysłucham wykrętów czy znajdzie się któryś odważny?
  • 0



#4

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Heh też się spotkałem z jednym takim typem. Wymienił mi wiele rodzajów magii i zdolności, które rzekomo potrafi. Poprosiłem go, żeby mi sprawił wstrząs mózgu, który potrafił robić na zawołanie. Podobno też potrafił czytać "profile astralne" i mi powiedział, że jestem tak zamknięty w sobie, że lepiej nie mówić.

Sam do mnie zagadał, bo chciał mi rzekomo pomóc rzucić zaklęcie miłosne na dziewczynę, która mi się wtedy podobała. Ja tam grzecznie odmówiłem, bo nie mam zamiaru zmuszać kogoś, żeby mnie kochał.
  • 0



#5

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja Cię mogę popieścić atakiem energetycznym 220V :] bo innych nie umiem
  • 0

#6

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja swoje powiedziałem, nie wierzysz, twoja sprawa, z mojej strony to koniec.

Na koniec jeszcze ostatnia metafora, bez urazy oczywiście :
Głupim jest ten, który chce, aby ktoś strzelił mu w serce, tylko dlatego, że nie wierzy w możliwość śmierci od kuli...".
  • 0

#7

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wcale nie trudno dokonać ataku energetycznego, jednak z Twojej strony Aguila taka prośba jest nieodpowiedzialna.

Kiedy zaczynałem przygodę z parapsychologią i tego typu tematami zacząłem właśnie od przekazywania energii. Skupiałem na sobie uwagę nieświadomych tego ludzi. Nie kozaczę i już się w to nie bawię.
  • 0



#8

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nieodpowiedzialna?

Świadoma i podjęta z całą tego odpowiedzialnością.


Ja tego naprawdę chcę. Ale jakoś nie mogę się doprosić. Po kozaczeniu zaczynają się wykręty. Normalka :)
  • 0



#9

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Że świadoma, wcale nie oznacza, że odpowiedzialna ;)
  • 0



#10

Vodzus.
  • Postów: 65
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie co? Proponuję, by ktoś usłuchał, i przekonał Aquilę. Może po tygodniowym zmęczeniu, uwierzy.
  • 0

#11

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ataki energetyczne są niebezpieczne.
  • 0



#12

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A może ci co potrafią nie chcą się męczyć. Skoro on wie, że nikt go nie posłucha i nie będzie się w to bawił, to czemu wciąż nalega. Jak dla mnie zbytno naciska...
  • 0

#13

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy ci o takich zdolnościach nie potraficie zrozumiec Aquili? Sceptyk jest jak niewierny Tomasz, nie uwierzy, póki nie zobaczy... A to, że nikt nie przeprowadza na nim ataku energetycznego utwierdza go w przekonaniu, że to jedna wielka ściema...
  • 0



#14

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Popieram Vodzusa :]
  • 0



#15

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ściemą nazywasz to, że jesteśmy na tle dorośli, aby nie bawić się zdolnościami niosącymi ból i cierpienie ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych