Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ataki energetyczne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
325 odpowiedzi w tym temacie

#286

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chcecie atakować Aquilę ? Podajcie termin, co by moja ekipa postawiła na nim tarczę - taką w celu obrony, a na was tarczę - taką co by ułatwić celowanie ;) .
  • 0

#287

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No tak, i w ten sposób znowu nic się nie zrobi.. Bo Aquila powie zgodnie z prawdą, że nic się nie stało, a Fenix, że to zasługa jego ekipy co Aquilę obronili...
  • 0

#288

Pellenor.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nikt jeszcze nie chce uszkodzić tego gościa? Im nas więcj tym gorzej dla niego ;) Ludzie :aaa: Przecież wiecie co potraficie...Jeśli nikt sie nie zgłosi do poniedziałku to sam to zrobie...Moze mi kumpel pomoże...Jeszcze czekam^^

Jeszcze jedno..Fenix nie rób żadnych tarcz :) Niech to będzie maksymalny efekt :) Jakby co to obciążę swoje sumienie...Hmm..Pogadam jeszcze z dziadkiem..Może pomoże :)
  • 0

#289

dimi1205.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jak coś takiego wyćwiczyć? Nie, żebym chciał uszkadzać forumowiczów, ale są jakieś inne tego zastosowania, nie?
  • 0

#290

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

i jak tam Pellenor, strzelałeś już w niego? czy wieczorem to robisz? :]
  • 0

#291

Pellenor.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaczynam dziś o 20 :) Mam nadzieję że się uda :D
  • 0

#292

Pellenor.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już po ataku...Wątpię żeby coś z tego było ale spróbować zawsze można :D
  • 0

#293

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O, dobrze że zauważyłem teraz że ten temat odżył ;) Więc co, atak jakiś miał miejsce? :)

Ludzie..Ten koleś zaczyna mnie wkurzać...Nie lubie takich sceptyków


Domyślam się, ze o mnie mowa. Zatem ja muszę powiedzieć, że nie lubię takich cwaniaczków, którzy są mocni w gębie (wszak nie widać, że osoba pisząca takie teksty tak naprawdę to zakompleksiony nastolatek z oczami wypalonymi od oglądania "Z Archiwum X"), a jak przyjdzie co do czego to ucieczka i wykręty. Mówisz że potrafisz zaaatakować? To zaatakuj mnie. I nie bucz jaki to potężny nie jestes skoro nie jesteś w stanie tego udowodnić.

Skoro młody<pisze tak bo gość pewnie nie ma wiecej niż 15 lat> chce sie przekonać o prawdziwości takich ataków to proponuje w kilak osób zaatakować go czarnymi Psiball'ami o kreślonej porze...


21 lat to już nie taki młody, choć i nie stary. Za to Ty piszesz jakbyś miał rzeczywiście 15 latek, albo przynajmniej się tak zachowujesz.

Żeby się Fenix nie mieszał w nieswoje sprawy ( ;) ), proponuję podanie godziny ataku na priva albo na gg (3245315).

W końcu mamy możliwość ukazania takim ludziom jak on że takie ataki to nie bujda...Pogadam z kumplem on sie pewnie zgodzi...Czekam innych chętnych Im nas więcej tym gorzej dla niego...Prosze się nie krępować

No właśnie, pokażcie biednemu sceptykowi, że się myli. Zapraszam, zgłaszajcie się do Pellenora :)

Rzucam rękawicę :)
  • 0



#294

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hehehe w tworzenie Psi-Balli osobiścię wierzę, bo udało mi się stworzyć go za drugim razem :) Ale że ataki energetyczne mogą zabić...To nie wiem, najwyraźniej się za mało ty interesuję :) (ciekawe czy Aquilla cokolwiek odczuł..Liczę na jego wypowiedź)
  • 0

#295

LolWuT.
  • Postów: 171
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie ma czegos takiego jak ataki energetyczne, no chyba ze macie na mysli porazenie prądem.
  • 0

#296

dimi1205.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I co?! Powie mi ktoś jak się tego nauczyć? Bo przyłączę się do grona sceptyków :hmm: .
  • 0

#297

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wciąż czekam na atak. Pellenorze, do dzieła, tym razem zbierz porządną ekipę i powtórz ten swój potęzny masterski atak.

Czekam.
  • 0



#298

LolWuT.
  • Postów: 171
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

podpisuje sie pod tym, tez z checia zostane ofiara tego ataku.
  • 0

#299

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Aquila, nawet jeśli ktoś by to potrafił to i tak tego nie zrobi. Poza tym ja wiem, że naprawdę potrafią to tylko ci, którzy się tym nie chwalą ;)
  • 0



#300

LolWuT.
  • Postów: 171
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

owszem, nie zrobi bo nie potrafi, bo to niemozliwe
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych