Skocz do zawartości


Zdjęcie

Adopcja przez pary homoseksualne


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
437 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy pary homoseksualne powinny mieć możliwość adopcji dzieci? (308 użytkowników oddało głos)

  1. Głosowano Nie widzę ku temu przeszkód (43 głosów [13.96%])

    Procent z głosów: 13.96%

  2. Głosowano W żadnym wypadku (244 głosów [79.22%])

    Procent z głosów: 79.22%

  3. Głosowano Nie mam zdania- obojętne mi to (21 głosów [6.82%])

    Procent z głosów: 6.82%

Głosuj

#61

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Znów się zaczyna ?

"a ja mam słodkiego synka"...

Taa i jeszcze synka, nie dość że geje to jeszcze synka im dać.
Temat się imo wyczerpał...
  • 0

#62

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To już byłoby całkowicie nie w porządku. Albo wszyscy homoseksualiści mogą adoptować i wychowywać dzieci.. albo : ani pary kobiet, ani pary mężczyzn. To już byłaby lekka przesada.. gdybysmy dali mozliwosc kobietom, a mężczyznom zabronili. Zrobiłaby się z tego jeszcze większa afera :-|
Niby faktycznie- kobiety mają instynkt macierzyński, którzy w tym wypadku z pewnością nie jest obojętny.. ale dlaczego mamy dyskryminować mężczyzn ? To nie jest z góry przyjęta zasada, że kobiety lepiej wychowują dzieci. Zdarzają się i wyjątki.. zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet.
Reasumując- albo mogą wszyscy, albo nie może nikt. Bez sensu będzie robić wyjątek w wyjątku.
  • 0

#63 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

jeżeli była by legalizacja zwiazków homoseksualnych, pary mogły by adptować to takie prawo obejmowało by i gejów i lesbijki

To powiedzmy tak: Jeżeli byłaby gwarancja, że takim rodzicom naprawdę będzie zależało na wychowaniu dziecka, nie miałbym obiekcji. Ale takiej gwarancji nie może dać nikt.

Jeżeli miałbym dwie matki, ale byłyby one dla mnie dobre i kochałyby mnie, nie czułbym się źle. Swojemu dziecku jednak bym tego nie życzył - ale nie wiem, czy to ze zdrowego rozsądku, czy z wpojonego mi światopoglądu.
  • 0

#64

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety nigdy nie ma na to gwarancji. Ani na to, że dziecko (dzieci) wychowane przez homoseksualistów będzie (będą) wychowane dobrze, ani to samo w odniesieniu do 'normalnych rodzin' (tj. kobieta+mężczyzna). Gdyby tak dało się przewidzieć.. wszystko by się pięknie uprościło.
U mnie z pewnością pogląd na tą sprawę został wpojony przez rodziców i środowisko.
  • 0

#65

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niestety nigdy nie ma na to gwarancji. Ani na to, że dziecko (dzieci) wychowane przez homoseksualistów będzie (będą) wychowane dobrze

No proste, jeżeli jest zachowany skład(kobieta+mężczyzna) To dziecko czerpie wzorce od obojga rodziców, tak jak syn od ojca, córka od matki i po trochu syn od matki córka od ojca itp. Ale jak się ma dwóch tatusiów to jeszcze homoseksualistów to ja już nie chcę mysleć jakby to dalej było.
  • 0

#66

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba, że dziecko od najmłodszych lat będzie uczone większej tolerancji.
Przydałoby się oprzeć na jakimś konkretnym przykładzie dziecka dwojga tatusiów bądź mamusi. Krytykujemy, a nie bardzo mamy czym podeprzeć nasze przekonania.
  • 0

#67

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powiedzmy że mając dwie mamusie można "zbabieć"
  • 0

#68

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o ile jest się facetem x)
kobiecie ciężko zbabieć heh
  • 0

#69

j.z.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale czy to dziecko bedzie szczesliwe.. np. w szkole? jak bedzie opowiadac? czy moze bedzie tez homoseksualista i nie bedzie sie wstydzic czy bedzie takie biedne i w ogole?

nie.
  • 0

#70

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sodoma i Gomora.
Jak ktoś chce miec dziecko to prosze bardzo - do łóżka starać się. :>
  • 0

#71

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Silent...wiesz...ja wątpie że ze związku homoseksualnego wyszłoby dziecko drogą naturalną :lol

Jestem za adopcją dzieci przez homoseksualistów...co do wcześniejszych postów o tym, że kobiety powinny a mężczyźny nie to powiem krótko: Podczas starania się o adopcje rodzice muszą przechodzić wszelakie testy, czy nadają się na rodziców...czasem czekanie na dane dziecko ciągnie się miesiącami...

Więc wątpie, że wydaliby dziecko byle komu i nie jest to proces krótkotrwały...trzeba się namęczyć żeby zdobyć "zabawkę"
  • 0

#72

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nicole-collie -,-' to była tzw. gryząca ironia...
"Czasem lepiej zamilknąć, by nie odejść od zmysłów"
  • 0

#73

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nicole-collie -,-' to była tzw. gryząca ironia...
"Czasem lepiej zamilknąć, by nie odejść od zmysłów"



Ironia nie ironia ale to jest poważny temat a ty sobie z tego jaja robisz...
przy okazji- mógłbyś wypowiedzieć się szerzej na ten temat :/
  • 0

#74

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wypowiedziałem się szeroko, co z tego, że zwięźle?
"Jak ktoś chce miec dziecko to prosze bardzo - do łóżka starać się." -> a jeżeli komuś to nic (czyt. pociechy) nie da, to już jego problem. Widocznie tak ma być :)

Nie wiem jak można uważać, iż dziecko jest w stanie rozwijać sie prawidłowo mając rodziców jednakowej płci.
Już w przypadku gdy brak jednego rodzica i dziecko jest wychowywane tylko np. przez matkę, mogą pojawiać sie pewne problemy(szczególnie jeśli to chłopczyk).
Co z tego, że dwie "matki" przejdą testy i każda z nich nadaje się na rodzica? Zapewne to porządne kobiety, ale co z tego?

Natura wymyśliła w ten sposób, że potrzeba i kobiety i mężczyzny by mogło dojść do zapłodnienia*, gdy brak jednego, to niestety, ale dziecka nie będzie :) <- tak, to zdanie też należy rozumieć szerzej.

*in vitro -> nasienie -> mężczyzna, tak jakby ktoś się chciał czepiać
  • 0

#75

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Silent jeśli silisz się na złośliwości to nie uzyskasz żadnego gniewu z mojej strony bo ja sie z tobą szarpać nie będę

Chcesz pozbawić potomstwa ludzi, którzy myślą po prostu inaczej niż ty? To egoizm z twojej strony, nie uważasz?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych