Skocz do zawartości


Zdjęcie

Adopcja przez pary homoseksualne


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
437 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy pary homoseksualne powinny mieć możliwość adopcji dzieci? (308 użytkowników oddało głos)

  1. Głosowano Nie widzę ku temu przeszkód (43 głosów [13.96%])

    Procent z głosów: 13.96%

  2. Głosowano W żadnym wypadku (244 głosów [79.22%])

    Procent z głosów: 79.22%

  3. Głosowano Nie mam zdania- obojętne mi to (21 głosów [6.82%])

    Procent z głosów: 6.82%

Głosuj

#46

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chessman- ja po prostu odnoszę wrażenie, że Pi3gi nie dorósł jeszcze do wyrażania swojego zdania na niektóre tematy. Polecam mu zastosowac się do mojego podpisu w postach.

Ciagle poruszamy problem wyśmiewania się przez rówieśników. Zastanawia mnie, czy kiedyś, gdy homoseksualizm nie będzie już nikogo dziwił, nadal będzie istniało podobne podejście..
  • 0

#47

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm już nikogo nie dziwi, niektórych wciąż jednak jeszcze szokuje.
  • 0

#48

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Faktycznie :) uzylam zlego okreslenia.
Nie tyle co szokuje co gorszy..
  • 0

#49

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie tyle co szokuje co gorszy..

A Ciebie nie ? Nie graj taką tolerancyjną bo jakbyś zobaczyła np. na przystanku parkę gejaszków całujących się publicznie to BY CI DUPECZKA zmiękła, wiem co mówie bo byłem świadkiem.
aśka, siedzę na tym forum wystarczająco długo, bodajże 5 miesięcy i widziałem jakie osoby przez ten czas przewijały się przez to forum, i stwierdzam że zaliczasz się do grupy osób dyskutujących w offtopie ;ff. Bo z toba można porozmawiac tylko w hydeparku....o dupie maryni, bez urazy ale to widać i Ty mi nie mów że nie dorosłem do wyrażania własnego zdania na niektóre tematy na tym forum ,na które Ty nie masz zielonego pojęcia.
Jak ci się podobają związki chomosexualne to zmień orientację, to nie ameryka tylko polska.

Homoseksualizm już nikogo nie dziwi

Wyobraź sobie że nie.
  • 0

#50 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Pi3gi, na miły Bóg!
Jad spływa z Twoich słów! Nie obrażaj aśki tylko dlatego, że ma własną opinię i otwarcie ją wygłasza - (poza tym jest dziewczynką). :smile:
Zachowując się w taki sposób dajesz sygnał, że nie chcesz polemiki, i zależy ci tylko na robieniu zamieszania.
Potraktuj to jako ostrzeżenie, bardzo Cie proszę.
  • 0

#51

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Legalizacja związków - a niech się pobierają, przynajmniej będą mogli ustalić wspólnotę majątkową, bo to dla homoseksualistów duży problem.

Adopcja dzieci - WYKLUCZONE

Nie bez powodu homoseksualizm z założenia jest anomalią niemożliwą do przekazywania z pokolenia na pokolenie. A w ten sposób znalazłaby się furtka dla pewnego swoistego "dziedziczenia" tych upodobań. Bo nie wierzę, że dziecko wychowywane w takiej rodzinie miałoby obiektywne spojrzenie na świat.

Chcą mieć dzieci? - Trzeba zainteresować sie płcią przeciwną.
Nie da rady? - Trudno...
  • 0



#52

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zamieszanie się zrobiło gdy Czesman zaczoł coś pisac na mnie, a temat jest miękki absurdalny i prowokacyjny, powiedz że nie!
  • 0

#53 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Pi3gi, jeżeli temat ci nie leży to po prostu sie w nim nie wypowiadaj. I koniec dyskusji.
  • 0

#54

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pi3gi-nie gram nikogo. Myślisz, ze nie znam zadnej lesbijki czy geja? Nie mam jednak zamiaru nic Ci udowadniać. To Twoja sprawa czy przyjmiesz coś do wiadomości, czy nie :-) Rozmowę uważam za zakończoną. Nie należę do ludzi, którzy prowadzą dyskusję na nierównych szansach. Dyskusja opiera się na pzredstawieniu wlasnych racji, wysłuchania racji i poglądów drugiej osoby i uszanowanie ich- nawet, gdy nam nie odpowiadają. Rozmowa, którą "prowadzimy" jest prymitywna i szkoda na nią zarówno mojego i Twojego czasu. Ty mnie nie słuchasz, nie starasz zrozumieć. Dla Ciebie to zwykła prowokacja i nie dociera do Ciebie żadne moje słowo. Jesteś zbyt uparty żeby móc rozmawiać z Tobą jak z kimś dorosłym- az mnie zdziwiles swoim zachowaniem.

Miękki i absurdalny? To dlaczego zainteresował tyle osób? CZYŻBYŚ UWAŻAŁ, ŻE TUTEJSI USERZY NALEŻĄ DO "MIĘKKICH" ? Bo, gdyby tacy nie byli to by tu nie zaglądali, nie mam racji?

Miło się rozmawiało i.. też Cie lubie :]

Bo nie wierzę, że dziecko wychowywane w takiej rodzinie miałoby obiektywne spojrzenie na świat.

- dokładnie. Ta kwestia najbardziej zastanawia i martwi..
  • 0

#55

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aśka i `Pi3gi~`,
jak macie różne zdania to niech Eury zrobi wam debatke i jazda a nie sie wyżywacie w temacie :]

Bo nie wierzę, że dziecko wychowywane w takiej rodzinie miałoby obiektywne spojrzenie na świat.

to spojrzenie na świat na 100% byłoby spojrzeniem jego rodziców czyli homoseksualizm jest dobry
nam od dziecka wpajano model rodziny: mamusia,tatuś, synek czy córeczka
a takie dziecko dostanie do głowy model mamusia+mamusia lub tatuś+tatuś i choćby każdy człowiek na Ziemii mu powiedział że hetero jest "normalne" to na 99% ten człowiek i tak zostanie homoseksualistą i na 100% nie wstąpi do LPR :P
  • 0

#56

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powiem tak: Gdyby nie Czesman, pewnie byś się nawet nie odezwała. Aż zrobił się taki mały łańcuszek wzajemnej adoracji ;-) Niech wam będzie, ale przeczytaj jeszcze raz od momentu mojego pierwszego posta i zobaczysz że to ja zostałem skrytykowany za moje własne zdanie o tym temacie.
Acha nie zrozumiałaś :P temacik jest miękki czyli delikatny jak kto woli, nie userzy
pozdrawiam ja Ciebie serdecznie :* :* :* :*
  • 0

#57 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

:offtop: albo dacie sobie spokój, albo zamknę temat.
  • 0

#58

Yakira18.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W wiekszosci komentarzy jest zwiazki-bardzo owszem/adopcja-w zyciu nie.Przychylam sie do czesci pierwszej i delikatnie do drugiej aczkolwiek adopcja juz ne-e bo homoseksualisci sa samolubni bo nie mysla o dzieciach co one beda przechodzic w przyszlosci bla bla bla to nie te pary sa samolubne tylko ludzie ktorzy stworzyli ten wyidealizowany swiat w ktorym miejsca dla "rozniacych sie" poprostu nie ma:/ nie wazne czy to z powodu wzrostu,wagi czy czego tam jeszcze.Dziecko z takiego zwiazku mialoby oj duzo nieprzyjemnosci to fakt ale nekanie takich osob kreci tych ktorzy to robia tak dlugo az tego kogos to boli i krzywdzi,ale jakby tak zaczac wykladac smiac sie z tego a wrecz szczycic cos w stylu " a ja tam mam dwoch tatusiow ale sie kochaja i w domu mam dobrze a ty masz tatusia i mamusie ktorzy chleja i talerze lataja po scianach" to by rura zmiekla panu idealiscie.
  • 0

#59 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeżeli lesbijki chcą wychowywać dzieci - czemu nie? Ale gejom w żadnym wypadku bym nie pozwolił. Kobieta ma instynkt macierzyński, facet będzie traktował dziecko jak zabawkę, którą będzie się chwalił przed znajomymi "a ja mam słodkiego synka"...
  • 0

#60

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

prb, tylko jest jeden problem :)
jeżeli była by legalizacja zwiazków homoseksualnych, pary mogły by adptować to takie prawo obejmowało by i gejów i lesbijki :) albo tak albo w ogóle wiec to o czym Ty mówisz nie jest możliwe :]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych