Skocz do zawartości


Zdjęcie

Adopcja przez pary homoseksualne


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
437 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy pary homoseksualne powinny mieć możliwość adopcji dzieci? (308 użytkowników oddało głos)

  1. Głosowano Nie widzę ku temu przeszkód (43 głosów [13.96%])

    Procent z głosów: 13.96%

  2. Głosowano W żadnym wypadku (244 głosów [79.22%])

    Procent z głosów: 79.22%

  3. Głosowano Nie mam zdania- obojętne mi to (21 głosów [6.82%])

    Procent z głosów: 6.82%

Głosuj

#1

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ponieważ w jednym z tematów w dziale 'poznajmy się' rozgorzała dośc ciekawa dyskusja, a nie powinna być toczona w tamtym temacie, proponuję przenieśc ją na bezpieczniejszy teren.

No właśnie. Jak powszechnie wiadomo pary homoseksualne domagają się coraz to większych praw. Najpierw legalizacji związku, póżniej.. możliwości adopcji dzieci! Abstrachując od tego, że małżeństwa par homoseksualnych przeczą idei tegoż sakramentu, wypowiedzcie się:
Jakie zajmujecie stanowisko w tej sprawie?
Aprobujecie ten nowy model rodziny?
  • 0

#2

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem absolutnie przeciw. Przecież to wbrew naturze, że dwóch facetów albo dwie kobiety się żenią (własciwie to nie wiadomo która strona się zeni a która wychodzi za mąz :lol : ) i jeszcze chcą dziecko. :shock:
  • 3

#3

KAZAN.
  • Postów: 74
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W wielu dziedzinach jestem liberalny, tutaj jednak pozostane konserwatystą. Wg. mnie pary homoseksualne nie powinny mieć prawa do adopcji!
  • 0

#4

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W żadnym wypadku.
Jak dwóch facetów się lubi to niech już ze sobą są. Jestem tolerancyjny więc ich nie tępię jak zła koniecznego. Dopóki nie przeszkadzają to nic do nich nie mam. Jednak jak chcą adoptować dzieci, wiedząc co im zrobią, to 'odczuwam niesmak'.
  • 0



#5

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Legalizacja zwiazkow moze byc, ale adopcji mowie: NIE MA MOWY!!!
  • 0

#6

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zajmuję pdoobne stanowisko. Oczywiście staram się być obiektywna.
Zastanawiałam się jaki los będzie dla dziecka lepszy- adopcja przez parę homoseksualną czy.. pozostanie w Domu Dziecka. Mimo iż znam sytuację w owych ośrodkach nie popieram etgo typu adopcji. Jestem za tradycyjnym modelem rodziny i uwżam, że każdy ma prawo do wychowania się w takiej.
Psychika młodego człowieka jest bardzo wrażliwa, a w okresie dziecięcym- do lat 14- odbywa się jej największy rozwój i kształtowanie. Nie wiem, bo nie mam do czynienia z żadnym takiem dzieckiem, w jaki sposób to się może 'odbić'.
  • 0

#7

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Związki i owszem jak chcą proszę bardzo miłość ma wiele twarzy i jeśli przybiera również taką, to mi nic do tego, ale adopcja w żadnym wypadku. Ja nie chciałbym być dorastający w "rodzinie" homoseksualnej. Nikomu też tego nie życzę.
  • 0

#8

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyniki w ankiecie- jak dotąd- sa jednoznaczne :-)
Nie będę ukrywać, że bardzo mnie to cieszy.

Nie umiem sobie nawet wyobrazić jak wyglądałoby życie 2 tatusiow i syna pod jednym dachem :-| Nie miesci mi się to w głowie :aaa:
Z reguły jestem tolerancyjna, ale to jest wg. mnie "lekkim" przegięciem.


Ciekawe jakie argumenty wytoczyliby sami 'zainteresowani'..
  • 0

#9

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Adopcja dzieci ... nie. Legalizacja związków ... tak - tyle na ten temat z mojej strony ... śmigam do innych tematów :papapa:
  • 0



#10

kyrys.
  • Postów: 136
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie nawet związki homoseksualne nie powinny istnieć, co to jest wogłule? Oni to nazywają naturalne? Gdyby to było naturalne to by natura wyposażyła męszczyzn w narządy płciowe męskie i żeńskie i na odwrót, ale tak nie jest!

Jeżeli ktos nie zgadza ze swoją płcią i SA ku temu powody psychologiczne to niech sobie już ją zmieni….

Ale związki 2 męszczyzn i 2 kobiet są niedopuszczalne wogłule!!! Jest to chyba jakaś moda, 20 lat temu kto słyszał o takich sytuacjach? 10 lat temu śmiali już się z tego 5 lat temu już otwarcie mówiono a niedługo związki normalne będą uznawane za mniejszość jak to ostatnio w ładny sposób przedstawił kabaret moralnego niepokoju!!

Podsumowując związki 2 osobników tej samej płci są z góry skazana na niepowodzenie ponieważ nie ma ku temu żadnych naturalnych powodów aby takie związki istniały.
  • 0

#11

Arsen.
  • Postów: 84
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy czlowiek ma wybor? Tzn. chce byc z merzczyzna, ale rodzi sie merzczyzna. ZA legaliacja, jasne ze tak, ale za adoopcja dzieci etc. stanowcze nie!
  • 0

#12

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Toleruje homoseksualistow, ale nie toleruje wszystkich praw ktorych sie domagaja. Stanowczo jestem na NIE jesli chodzi o adopcje dzieci. Wg. mnie takie dzieci beda wypaczone psychicznie i kulturowo. Tak samo jak niewidomi nie domagaja sie prawa jazdy, tak samo geje niech zostawia dzieci w spokoju. pozatym, niech sobie beda.
  • 0

#13

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z tego co wiem w naszym sąsiednim kraju- tj. Czechach- takie związki są juz legalne..

kyrys- humoseksualizm jest zjawiskiem naturalnym. Zarówno spotykamy homoseksualnych ludzi jak i.. zwierzęta. Jest to w pewnym sensie odstepstwo od normy, ale nie przeszkadza mi to, że jakaś para chciałaby ze sobą mieszkać. Z resztą jeżeli to moze ich uszczęśliwić to niech się łączą w pary :) Prawo do miłości ma każdy, bez wyjątku.
No, ale..zeby nie było niedomowien z mojej strony:
Mieszkać razem - tak
Pobierać się-nie
  • 0

#14

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To niech se jadą do czech i po sprawie, nikt im nie zabrania, niech sie poswiencą dla dobra związku :stop:
  • 2

#15

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dopoki nikogo czyms nie krzywdza, nie utrudniaja zycia innym niech robia co chca.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych