Skocz do zawartości


Bydlęcy atak na Krucjatę Młodych we Wrocławiu!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#31

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja całą sprawą jestem zniesmaczony, ale nie ze względu na to, czy dosatło się wierzącym, czy nie. Nie chodzi mi tutaj o wiarę.
Tylko że jak ktoś przyszedł głosić swoje poglądy, a ktoś na nich leje, to jest to brak wychowania, kultury, chamstwo, a nawet wandalizm.
Jakby szła parada gejów, i bym przyniósł transparent "jestem przeciw homoseksualizmowi", to by był wniosek do prokuratury. Za samo stanie obok manifestacji. Kultura obowiązuje wszystkich, bez względu na przekonania. To samo prawo.


Jasne, masz rację. Niezależnie od tego, czy osoby na rynku się modlą, czy robią co innego, należy się im szacunek, którego zdecydowanie w tym przypadku zabrakło. Ot zapity żul wyciągnął swój interes i najzwyczajniej w świecie się na nich odlał. Przy tym dał się sfotografować i to z uśmiechem na pysku. Jest to tak żenujące, że szkoda nawet gadać.

Ale również żenująca (choć oczywiście nie w tym samym stopniu) jest argumentacja, że skoro powiedział że jest gejem to jest. Dlaczego? A dlaczego miałby kłamać, przecież teraz nikt nie kryje się z tym, że lubi w ***!

Dlaczego żul odlewający się na innych miałby kłamać?

Boże.
  • 1

#32

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To bardzo zabawne, że kościół za ten element homoseksualizmu, który powoduje że jest grzechem, uznaje sodomię - wobec tego miłość lezbjiska polegająca głównie na obściskiwaniu się przez dwie kobiety ale bez penetracji odbytu, jest OK.


Nie kościół... Bóg rozumiesz ten delikatny niuans. Nie?... to wytłumaczę Tobie jak dziecku, grzechem jest jak odbywasz stosunki z tą samą płcią i tylko one są grzechem. Wiem zaraz złapiesz mnie za słowo i zaczniesz pytać czy całowanie to też grzech czy miłość to też grzech.

Nikt nie zabrania Tobie kochania czy to faceta w przypadku mężczyzn czy to kobiety w przypadku płci pięknej.
Nie możesz tylko wyrażać tego jak normalny mężczyzna wyraża to wobec normalnej kobiety. Czyli są razem, tworzą związek uprawiają sex, całują się itd. Są sobie wierni i lojalni. Dzięki temu nie złapią syfa i innych niemiłych przypadłości roznoszonych drogą płciową.

Każda inna forma jest grzechem. Proste.

Dlaczego zakrzywiacie czasoprzestrzeń???...publiczne miejsce, facet pijany, z kuflem w ręku, ostentacyjnie sika w stronę grupy młodzieży, na koniec stwierdza że jest homo. Paragrafy na takie zachowania są.

Osobiście żal mi tego człowieka, nikt z obecnych nie miał odwagi by podejść i po prostu wyjaśnić z nim całą sprawę. Czym został, tak bardzo urażony, by aż tak nisko upaść, w potocznie rozumianym zachowaniu społecznym i międzyludzkim.

Ale również żenująca (choć oczywiście nie w tym samym stopniu) jest argumentacja, że skoro powiedział że jest gejem to jest. Dlaczego? A dlaczego miałby kłamać, przecież teraz nikt nie kryje się z tym, że lubi w ***!


Damnat quod non intelligunt.

Użytkownik Zbeeanger edytował ten post 11.11.2013 - 15:55

  • 0

#33

p0lybius.
  • Postów: 111
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale pdjakow, ja nie twierdze że to był gej :)
I szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi.
Niech będzie hetero, to kim on jest to sprawa drugorzędna.
  • 0

#34

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czym został, tak bardzo urażony, by aż tak nisko upaść, w potocznie rozumianym zachowaniu społecznym i międzyludzkim.


Niczym. Nie został urażony niczym. To żul. Jakbyś stał tam z dzieckiem, to jeśli uznałby to za zabawne, to odlałby się na ciebie, na wózek, whatever. Jakby miał taki kaprys to zdjąłby gacie i zrobił kupę na środku Rynku. Żule tacy właśnie są - głupi i prymitywni. Nie trzeba ich niczym urażać, by zrobili cos bezdennie głupiego.
  • 1

#35

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Czym został, tak bardzo urażony, by aż tak nisko upaść, w potocznie rozumianym zachowaniu społecznym i międzyludzkim.


Niczym. Nie został urażony niczym. To żul. Jakbyś stał tam z dzieckiem, to jeśli uznałby to za zabawne, to odlałby się na ciebie, na wózek, whatever. Jakby miał taki kaprys to zdjąłby gacie i zrobił kupę na środku Rynku. Żule tacy właśnie są - głupi i prymitywni. Nie trzeba ich niczym urażać, by zrobili cos bezdennie głupiego.


Oni są też ludźmi nie znasz ich, a znich szydzisz. To właśnie do nich przyszedł Jezus, nie wstydził się ich zachowań a widział zagubionego człowieka. Ten nie wygląda na żula... ale zagubiony jest.

Użytkownik Zbeeanger edytował ten post 11.11.2013 - 16:03

  • 0

#36

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oni są też ludźmi nie znasz ich, a znich szydzisz. To właśnie do nich przyszedł Jezus, nie wstydził się ich zachowań a widział zagubionego człowieka. Ten nie wygląda na żula... ale zagubiony jest.


Tak, szydzę z żuli sikających na innych. Przykro mi.

Ten wpis jednoznacznie wskazuje, że postrzegasz innych po tym jak wyglądają, dodatkowo zasłaniając się Jezusem. Przyjmij do wiadomości, że ktoś, kto po pijaku odlewa się na innych jest żulem, nawet jeśli jest gładko ogolony i ma garnitur.
  • 0

#37

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież ten koleś to nie gej, tylko zwykły podpity typek, który w tym stanie zachował się prostacko.
Tłumaczenie przez tych z krucjaty młodych, że ten koleś to gej, jest takim samym gadaniem, że ci co nie wierzą w zamach smoleński są ruskimi agentami. I tyle.
Policja jeśli dostała info o takim incydencie powinna znaleźć tego kolesia i zastosować przepisy, wlepić mandat, skierować sprawę do sądu itp. Z tyłu widać kilku innych, łysych.

Nie zdziwiłbym się gdyby ten koleś szedł dzisiaj w marszu niepodległości z hasłem ,,bóg honor ojczyzna"
  • -1



#38

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Oni są też ludźmi nie znasz ich, a znich szydzisz. To właśnie do nich przyszedł Jezus, nie wstydził się ich zachowań a widział zagubionego człowieka. Ten nie wygląda na żula... ale zagubiony jest.


Tak, szydzę z żuli sikających na innych. Przykro mi.

Ten wpis jednoznacznie wskazuje, że postrzegasz innych po tym jak wyglądają, dodatkowo zasłaniając się Jezusem. Przyjmij do wiadomości, że ktoś, kto po pijaku odlewa się na innych jest żulem, nawet jeśli jest gładko ogolony i ma garnitur.


Widzisz skoro tak robię, to miej na uwadze, że mogę mieć na to podstawy, by oceniać ludzi po wyglądzie (w tym przypadku to jest jedyna możliwość). Ja nie zasłaniam się Jezusem, jest on moim wzorem do naśladowania.
Sam fakt że szydzisz z żuli... nie wyraziłeś tego, swoim pierwszym postem w tym temacie, przypomnę tobie:

Znaczy, jak będę chciał zalegalizować związek z swoją panną, to wyskoczy kółko różańcowe i będzie przeciw?

Fajnie.

Zbeeanger, czy możesz podejść do nas dziś wieczorem, postać przy łóżku i zobaczyć, czy robimy to dobrze?


Nie pisałeś wtedy, o swoim oburzeniu z zaistniałego faktu, dotyczącego zachowania głównego bohatera, tylko o ...

Dobrze że w końcu uznałeś ten czyn za niemoralny i godzien potępienia.

P.S.
Jestem homofobem i tego nie kryję, jak mówię delikatnie że robią coś wbrew naturze, to się zawsze krzywią i właśnie tak mnie nazywają. Mam prawo wyrazić swoje zdanie na ten temat, jak dwoje facetów całuje się w mojej obecności w publicznym miejscu.

A jak przyjdzie grupka młodzieży modlić się, to spalilibyście ich na stosie...
  • 0

#39

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie pisałeś wtedy, o swoim oburzeniu z zaistniałego faktu, dotyczącego zachowania głównego bohatera, tylko o ...


Tylko o tym, że za dużo cię interesują sprawy innych.

P.S.
Jestem homofobem i tego nie kryję, jak mówię delikatnie że robią coś wbrew naturze, to się zawsze krzywią i właśnie tak mnie nazywają. Mam prawo wyrazić swoje zdanie na ten temat, jak dwoje facetów całuje się w mojej obecności w publicznym miejscu.


Mt 7,1 panie "Jezus moim przewodnikiem".

Dopóki się nie liżą przy tobie, to co cię obchodzi co robią w łóżku? Co za różnica, czy Staszek uprawia seks z Mirkiem, czy Hanką? Dopóki nie łapie mnie za tyłek i nie zachowuje się ostentacyjnie, nic mnie to nie obchodzi.

A jak przyjdzie grupka młodzieży modlić się, to spalilibyście ich na stosie...


Kto by tu ich spalił na stosie, wskaż palcem.
  • 0

#40

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja nie zasłaniam się Jezusem, jest on moim wzorem do naśladowania.


'Nowe przykazanie daję wam, abyście się wzajemnie miłowali, jak Ja was umiłowałem; abyście się i wy wzajemnie miłowali. Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli miłość wzajemną mieć będziecie."Jan 13;34-35
  • 0



#41

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Heheh, ale fajnie sobie siedzieć pić piwo i czytać sobie takie kłótnie. Według mnie to po prostu kretyni kontra kretyni, nie chodzi mi o te kłótnie na forum a o tą sytuacje z sikającym typkiem. Na szczęście jestem neutralny co do takich śmiesznych spraw. Boję się tylko aby nie było jak w murach Kaczmarskiego... Kto sam, ten nasz najgorszy wróg! A śpiewak także był sam... Chodzą, wymachują flagami pewni swoich racji. Szkoda, ze ludzie tak bardzo się mylą. Niech ktoś spojrzy na życie trochę dalej niż kraj, granice, ziemia, honor, ojczyzna. Starajmy sie być obiektywni i szukać innych rozwiązań może kiedyś to pomoże uniknąc takich sytuacji. Czegoś mi w tych ludziach brakuje, eh co się będe produkował...W końcu ten alkohol, prawda? idę coś obsikać :D

P.S.
Jestem homofobem i tego nie kryję, jak mówię delikatnie że robią coś wbrew naturze, to się zawsze krzywią i właśnie tak mnie nazywają. Mam prawo wyrazić swoje zdanie na ten temat, jak dwoje facetów całuje się w mojej obecności w publicznym miejscu.


Hola, hola! Nie można mówić, że coś jest wbrew naturze, skoro wszystko jest naturą. Nie istnieje coś takiego jak wbrew naturze.
Człowiek, który ma Bruca Lee w avatarze a takie dziwności prawi. Zapoznaj się z filozofią tego człowieka a być może spojrzysz na wiele rzeczy z innego punktu widzenia.
A niech się całują!! krwawisz od tego, noga Cię boli? lepiej zajmij się sprzątaniem śmieci z lasów, to gorszy problem :D

Użytkownik Dexter edytował ten post 11.11.2013 - 17:09

  • 2



#42

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tylko o tym, że za dużo cię interesują sprawy innych.


Tak interesował mnie, temat zachowania tego człowieka wobec grupy młodych ludzi. Chyba o to chodzi w tym artykule.

Mt 7,1 panie "Jezus moim przewodnikiem".


Mt 7.2 więc odmierzam jak nauczał Jezus.

Dopóki się nie liżą przy tobie, to co cię obchodzi co robią w łóżku? Co za różnica, czy Staszek uprawia seks z Mirkiem, czy Hanką? Dopóki nie łapie mnie za tyłek i nie zachowuje się ostentacyjnie, nic mnie to nie obchodzi.


Pisałem że przy mnie, więc po co ten cały zamęt.


Kto by tu ich spalił na stosie, wskaż palcem.


To była przenośnia... ale same plusy i minusy, mówią za siebie, są ukryte więc mogę się tylko domyślać, a nikogo personalnie oskarżać nie będę.

Hola, hola! Nie można mówić, że coś jest wbrew naturze, skoro wszystko jest naturą. Nie istnieje coś takiego jak wbrew naturze.
Człowiek, który ma Bruca Lee w avatarze a takie dziwności prawi. Zapoznaj się z filozofią tego człowieka a być może spojrzysz na wiele rzeczy z innego punktu widzenia.


Jego nauka i to co z niej wyniosłem, uratowało mi moją przysłowiową pupę. Teraz nie boję się wyjść na miasto sam, boję moich umiejętności, ale jak to mówią praktyka czyni mistrza. Więc jak ktoś sam się prosi, to praktykuję co przy obecnym monitoringu, jest bardzo nie wskazane i zawsze musi wyglądać jak przypadkowe potknięcie przeciwnika, a nie moja samoobrona spowodowana jego agresją, bo to jest nielegalne w naszym prawie. Bądź wodą Przyjacielu. Jest jednym z wielu ludzi, godnym naśladowania ale nie jest dla mnie najważnieszym.

Użytkownik Zbeeanger edytował ten post 11.11.2013 - 17:22

  • 0

#43

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W całym tym zdarzeniu nie mam pojęcia ile kto ma racji, na ile która strona kłamie. Przyznam, że zszokowany jestem zachowaniem napitego, jak można podejść do kogoś na ulicy i w biały dzień na niego naszczać?? Chyba, że naszczał obok tych ludzi, na chodnik... ale i to jest zadziwiające. Mandat się należał z miejsca i być może sprawa cywilna bo nie wiem czy takie ekscesy ściga się z urzędu, mniemam, że trzeba się motać samemu.
Jezus nauczał chrześcijan nadstawiać drugi policzek, zapewne dlatego nikt z modlących nie zareagował. O ile sytuacja wyglądała jak ją opisują, jestem na milion procent pewien, że jeśli byłaby to modlitwa kilku muzułmanów na dywaniku bo akurat pora zwrócić się twarzą w odpowiednią stronę i powyć po swojemu, to byłaby afera. Lub gdyby była to wycieczka żydowskiej młodzieży, to delikwent z piwem już leżałby skuty na wytrzeźwiałce a premier leciałby śmigłowcem do pierwszego lepszego studia nagrywać przeprosiny by nie wywołać skandalu. Gdyby to manifestowali geje, darły mordy feministki albo zwolennicy miłości z kozami, zapewne pojawiłyby się tytuły na popularnych serwisach.
A tak nic. Czyli albo historia niezweryfikowana i być może zabarwiona (zdjęcia można spreparować w kilkanaście minut), albo jest niestety druga opcja: to tylko katolicy, nie warto zawracać sobie gitary bo przecież dzisiaj w modzie jest im dopierdzielić a nie brać w obronę... :/
  • 1



#44

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mialem Ciebie za rozsądnego człowieka... pozory mylą.

...To była przenośnia...

Wybacz, ale sam ściskam poślady, jak czytam takie oazowe wypociny. Ty sam nie potrafisz utrzymać języka za zębami, więc mi się dziwisz? Nie obrażaj się. Jeżeli Cie dotknęło, przepraszam, ale napinanie się nic nie wnosi.
Ten tekst, to klasyczny "podburzacz". Granie na ludzkich emocjach.



#45

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Mialem Ciebie za rozsądnego człowieka... pozory mylą.

...To była przenośnia...

Wybacz, ale sam ściskam poślady, jak czytam takie oazowe wypociny. Ty sam nie potrafisz utrzymać języka za zębami, więc mi się dziwisz? Nie obrażaj się. Jeżeli Cie dotknęło, przepraszam, ale napinanie się nic nie wnosi.
Ten tekst, to klasyczny "podburzacz". Granie na ludzkich emocjach.


Wiem wiem, że czasami mnie też poniesie i również przesadziłem trochę, w stosunku do Twojej osoby, więc mam nadzieję że nie będziesz miał mi tego za złe. Nie nie obraziłem się, nadal będę czytał Twoje ciekawe artykuły.

Życie to gra emocji, np widzisz na ułamek sekundy w oczach przeciwnika jego zamiary, że będzie Ciebie atakował... już jesteś wygrany bo zanim on wykona ruch Ty odchodzisz a on się potknął (monitoring) ;).

Tak i w tym temacie osobiście podszedłbym do niego i zwrócił mu uwagę, zawsze trzeba być jednak ostrożnym bo pozory mylą i chwila nieuwagi może kosztować zęba :szczerb:. Ten na szczęscie nie wygląda mi na pijanego mistrza.
Szkoda że takie sytuacje mają miejsce, bo to tylko dolewanie oliwy do ognia.

Użytkownik Zbeeanger edytował ten post 11.11.2013 - 17:43

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych