Skocz do zawartości


Bydlęcy atak na Krucjatę Młodych we Wrocławiu!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#16

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

[font="Arial"][size="2"][b][color="#ffffff"]Działacze Krucjaty Młodych kontynuują akcję sprzeciwu wobec grzechu sodomii i legalizacji w Polsce tzw. związków partnerskich.



Znaczy, jak będę chciał zalegalizować związek z swoją panną, to wyskoczy kółko różańcowe i będzie przeciw?

Fajnie.

Zbeeanger, czy możesz podejść do nas dziś wieczorem, postać przy łóżku i zobaczyć, czy robimy to dobrze?
  • -1

#17

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie ten koleś ma mordę jak gej, nie trzeba nic dodawać. Za mordę powinni go zamknąć.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

7.8 Zabronione są wszelkie formy rasizmu i nietolerancji tj. wypowiedzi antynarodowe i szerzące nienawiść, wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób, wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych Użytkowników Forum.

Kronikarz

  • -1

#18

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla mnie ten koleś ma mordę jak gej, nie trzeba nic dodawać. Za mordę powinni go zamknąć.


Przyjrzyjmy się Twojej, daj fotkie.
  • 4

#19

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


[font="Arial"][size="2"][b][color="#ffffff"]Działacze Krucjaty Młodych kontynuują akcję sprzeciwu wobec grzechu sodomii i legalizacji w Polsce tzw. związków partnerskich.



Znaczy, jak będę chciał zalegalizować związek z swoją panną, to wyskoczy kółko różańcowe i będzie przeciw?

Fajnie.

Zbeeanger, czy możesz podejść do nas dziś wieczorem, postać przy łóżku i zobaczyć, czy robimy to dobrze?


Masz jakiś problem???
  • 1

#20

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


Dla mnie ten koleś ma mordę jak gej, nie trzeba nic dodawać. Za mordę powinni go zamknąć.


Przyjrzyjmy się Twojej, daj fotkie.

Co to fotkia ?

Mnie mało obchodzi kto kogo tam obsikał. Jeśli zrobił coś takiego, to zwyczajnie w świecie ktoś powinien zwrócić mu uwagę. Jeśli jest gejem, to mnie również to nie obchodzi. Zapewne są spoko geje i jacyś głupsi, ale co kogo to obchodzi ? Temat jest jakoby nagonką na homosi ?, czy ukazaniem problemu " Jestem gejem, wolno mi na ciebie na sikać, a nie będą trąbić o tym media " , " Jesteś łysym kibolem, to nie wolno ci tego, jak to zrobisz - media trąbią ".

Użytkownik owerfull edytował ten post 11.11.2013 - 14:54

  • 0

#21

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



[font="Arial"][size="2"][b][color="#ffffff"]Działacze Krucjaty Młodych kontynuują akcję sprzeciwu wobec grzechu sodomii i legalizacji w Polsce tzw. związków partnerskich.



Znaczy, jak będę chciał zalegalizować związek z swoją panną, to wyskoczy kółko różańcowe i będzie przeciw?

Fajnie.

Zbeeanger, czy możesz podejść do nas dziś wieczorem, postać przy łóżku i zobaczyć, czy robimy to dobrze?


Masz jakiś problem???


Wystraszyłem się. Mam pomysł, lepiej nie przychodź, istnieje poważna szansa, że robimy to źle.
  • 1

#22

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano




[font="Arial"][size="2"][b][color="#ffffff"]Działacze Krucjaty Młodych kontynuują akcję sprzeciwu wobec grzechu sodomii i legalizacji w Polsce tzw. związków partnerskich.



Znaczy, jak będę chciał zalegalizować związek z swoją panną, to wyskoczy kółko różańcowe i będzie przeciw?

Fajnie.

Zbeeanger, czy możesz podejść do nas dziś wieczorem, postać przy łóżku i zobaczyć, czy robimy to dobrze?


Masz jakiś problem???


Wystraszyłem się. Mam pomysł, lepiej nie przychodź, istnieje poważna szansa, że robimy to źle.


No widzisz masz problem.
  • 1

#23

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Koniec tych wycieczek. Od tej chwili offtop będzie karany.
  • 0



#24

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No widzisz masz problem.


Absolutnie żadnego, ale widzę że najwyraźniej ty masz.
Nawiasem mówiąc zdajesz sobie sprawę z offtopu?


@owerfull

Chciałem przetestować i przedyskutować Twoją gejologię stosowaną, czyli jak rozpoznać geja po twarzy. Mogłoby to zaoszczędzić wielu nieporozumień w barach. Niestety zanim doszliśmy do istotnych kwestii typu "kształt nosa" zawiesili ci konto. Jaka szkoda.

Dołączona grafika

Ostrzegałem.

Kronikarz

  • -1

#25

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rozumiem że wg Ciebie takie zachowanie jest normalne ( wynika to z Twojego podejścia, wypisywanie w temacie pierdół o swoim nieudanym życiu seksualnym ect.)

Szkoda że nikt ze stojących tam ludzi nie zareagował, no cóż znieczulica i lęk przed pijaczkami jest powszechne na naszym podwórku.
A jak ktoś przychodzi się pomodlić bo w naszym kraju, nie jest to zabronione to od razu szydera. Widzisz, ci młodzi ludzie, nie wstydzą się tego co robią i jakimi wartościami się w życiu kierują i jakie im przyświecają.
  • 1

#26

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To bardzo zabawne, że kościół za ten element homoseksualizmu, który powoduje że jest grzechem, uznaje sodomię - wobec tego miłość lezbjiska polegająca głównie na obściskiwaniu się przez dwie kobiety ale bez penetracji odbytu, jest OK.
  • 0



#27

p0lybius.
  • Postów: 111
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@ Zaciekawiony

No to niestety, nie nie wiesz do końca o czym piszesz. Muszę Cie uświadomić, że się mylisz.

KK nie ma nic do homoseksualistów, jednak zaleca im powstrzymywanie się w kontaktach seksualnych.

Kiedy dwie dziewczyny się obsciskują (wiadomo w jakim sensie), to również jest to "niepolecane".
I stosunek do tego typu spraw KK ma taki sam do wszystkich, nie ważne czy homo czy hetero.

Użytkownik p0lybius edytował ten post 11.11.2013 - 15:33

  • 1

#28

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozumiem że wg Ciebie takie zachowanie jest normalne ( wynika to z Twojego podejścia, wypisywanie w temacie pierdół o swoim nieudanym życiu seksualnym ect.)


Och, wiedziałem że nawet nie musisz przychodzić, żeby stwierdzić że jest nieudane. Trójka dzieci to zdecydowanie za mało, by mówić jakimkolwiek życiu seksualnym.

A czy ty spełniłeś już swój "obywatelski obowiązek"?


Szkoda że nikt ze stojących tam ludzi nie zareagował, no cóż znieczulica i lęk przed pijaczkami jest powszechne na naszym podwórku.
A jak ktoś przychodzi się pomodlić bo w naszym kraju, nie jest to zabronione to od razu szydera.


W naszym kraju szydzi się z wielu rzeczy - z religijności, tego jakie kto ma hobby, jak również z preferencji seksualnych. Niestety, ale Staniq ma rację - nie jesteś i nigdy nie byłeś obiektywny w żadnym temacie, który choćby ociera się o sprawy kościoła. Żądasz dowodów tylko wtedy, gdy coś ci nie pasuje, w innym przypadku łykasz wszystko jak młody pelikan.

Facet odlał się na modlących i powiedział, że jest gejem. Och really? Zastanowiłeś się choć przez moment, jak głupio to brzmi? A gdyby powiedział, że jest księdzem, a oni pomylili się w odmawianiu różańca? Też byś przyjął to za fakt?

Na razie sprawa wygląda tak, że wierzysz żulowi, który odlał się na innych, bo tak ci wygodnie. W sumie super.
  • 3

#29

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@Zbeeanger, ci ludzie nie tylko przyszli by się modlić, oni przyszli by promować swoją opinię, opinię w kontrowersyjnym temacie. Gdyby chodziło tylko o modlitwę, to spotkaliby się w jakimś kościele lub salce katechetycznej, nieprawdaż? To normalne, że ich obecność mogła budzić emocje w niektórych przechodniach, choć zachowania tego człowieka nie sposób usprawiedliwiać.

Rozwiązaniem mogłoby być zabronienie takich zgromadzeń. Jeśli ludzie chcą się modlić w miejscach publicznych, to ok, ale jeśli przy okazji chcą promować swoje ideologie, to sądzę, że profilaktycznie powinno się tego unikać. Tak, jak pisałem, mogą się przecież spotykać w kościołach.

Ta sytuacja pokazuje też, że przy wszystkich kontrowersyjnych zgromadzeniach powinna być Policja, właśnie po to, by reagować w takich wypadkach. Warto o tym pamiętać w kontekście Marszu Niepodległości.

Użytkownik optymista edytował ten post 11.11.2013 - 15:36

  • -2



#30

p0lybius.
  • Postów: 111
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja całą sprawą jestem zniesmaczony, ale nie ze względu na to, czy dosatło się wierzącym, czy nie. Nie chodzi mi tutaj o wiarę.
Tylko że jak ktoś przyszedł głosić swoje poglądy, a ktoś na nich leje, to jest to brak wychowania, kultury, chamstwo, a nawet wandalizm.
Jakby szła parada gejów, i bym przyniósł transparent "jestem przeciw homoseksualizmowi", to by był wniosek do prokuratury. Za samo stanie obok manifestacji. Kultura obowiązuje wszystkich, bez względu na przekonania. To samo prawo.

I nie obchodzi mnie czy to był gej, czy nie był. Oraz czy olał modlących się katolików, czy marsz ateistów.
Picie w miejscu publicznym, obnażanie się, do tego lać na kogoś. Wiocha i tyle.

Użytkownik p0lybius edytował ten post 11.11.2013 - 15:48

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych