Skocz do zawartości


Islamiści odcięli głowę żołnierzowi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#46

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jak to szaleństwo zatrzymać?


Pozwolić ludziom działać; dać im fizyczną możliwość obrony siebie i swojej rodziny a nie jedynie wątpliwą literę prawa. Pomijam już tutaj "kulturowe" podłoże ataku - traktuje go w tym momencie jak zwykły bandytyzm.

Pięknie piszę się o tym, że Europa się budzi. Moim zdaniem za późno; protesty EDL brzmią teraz jak krzyk którego i tak nikt nie usłyszy i przypomina bardziej wojnę partyzantów w okupowanym kraju.

Specjalnie podarowałem sobie pewne truizmy, które już inni użytkownicy zdążyli przedstawić.



Fizyczną możliwość? czyli jaką? Fanatyzm religijny ma podłoże religijne. Terrorystyczne ataki nie są niczym innym jak zbrojnymi wypadami na terytorium wroga. Jest to stara strategia stosowana w czasie działań wojennych. Co dowodzi że jesteśmy w stanie wojny religijnej.

Użytkownik Aidil edytował ten post 24.05.2013 - 10:40

  • 0



#47

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może zachowajmy jednak trzeźwość umysłu? Należy zadać sobie podstawowe pytanie w takich sytuacjach: kto zyskuje, kto traci? I widać po waszych reakcjach, że zachodnie rządy zyskują amunicję do walki z multikulti, bo agresja powoduje agresję i będzie społeczne przyzwolenie na radykalizację polityki imigracyjnej. W socjologii jest termin "significant other" (znaczący inny), którym określa się jednostkę/grupę wpływającą na postrzeganie własnej tożsamości. Chodzi mniej więcej o to, że każda grupa do przetrwania potrzebuje jasno zdefiniowanego wroga w postaci tego SO właśnie. Jak można się spodziewać, w historii Europy naszym wrogiem jest od dawien dawna Orient. W ostatnim półwieczu te antagonizmy przycichły, bo mieliśmy bliższego i bardziej namacalnego wroga w postaci ZSRR. Po socjalistycznej klapie znowu była potrzeba znalezienia (wymyślenia) jakiejś polaryzacji na linii my-oni; czegoś, co pozwoliłoby scalić zindywidualizowane i heterogeniczne współczesne społeczeństwo. Dla przykładu UE ze swoim demokratycznym deficytem okazała się być całkowicie nieskuteczna w tworzeniu wspólnej tożsamości europejskiej, więc wrócono do sprawdzonych metod zastraszania i ogłupiania. Oczywiście to samo dotyczy 'drugiej strony', choć nie wiem w jakim stopniu. Dlatego powstrzymajmy się od prostych wnioskowań, bo natura tego, co tutaj obserwujemy, jest bardziej złożona i może bardzo dobrze posłużyć do konkretnych celów społeczno-politycznych. Ważne, żeby zdawać sobie z tego sprawę i nie dać ponieść się prostym sentymentom.

Jeśli incydent jest prawdziwy, to jako osoba związana rodzinnie z wojskiem, ubolewam.

Użytkownik Don Corleone edytował ten post 24.05.2013 - 11:09

  • 0



#48

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Max tv . "kiedy jeden z morderców podszedł do żołnierza" - wole -jeden morderca podszedł do drugiego lub jeden żołnierz podszedł do drugiego, to że ktoś zabija w mundurze w akcie agresji na inne państwo nie oznacza że nie jest mordercom. wojna wraz z tym żołnierzem powędrowała na odległy ląd Afganistański. To dlaczego żołnierzy Afganistanu którzy zawędrowali do Uk nazywa sie mordercami. Dobrze mu. Polskiego tez bym nie żałował .Zabawa nie powinna być jednostronna.



Problem polega na tym, że ci MORDERCY pochodzili z Nigerii.






  • 0



#49

Corinis.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Widzę festiwal nienawiści w pełnej krasie. Obrażać cały islam tylko z powodu dwóch fanatyków? A czym to się na przykład różni od czynów Armii Boga w USA czy innych fanatycznych katolickich ugrupowań mordujących ginekologów w Stanach? George Tiiler, David Gunn, Barnett Slepian, Shannon Lowney, Leanne Nichols, czy Robert Sanderson to tylko kilka ofiar katolickich fanatyków - ale to oczywiście jest absolutnie normalne i w pełni uzasadnione...

Zaślepienie, fanatyzm i hipokryzja ludzka mnie naprawdę przeraża. Jestem za prawnym usankcjonowaniem usunięcia religii z Europy. Wszystkich bez wyjątku, bo religie to najgorsza porażka w historii ludzkości.




Czy Katolicy jeżdżą z bombami do turcji czy innego zawszonego państwa tych fanatycznych psycholi??

Zauważ że w europie są meczety i sobie stoją, a jakby w kraju muzułmańskim powstał kościół to w jeden dzień by z niego popiół został!

Czy my jedziemy do np. arabi saudyjskiej i tam domagamy się kosciołów, wiary w naszego Boga i niewiadomo czego jeszcze?

Oni gwałcą nasze kobiety bo nie noszą chust, to może my do nich pojedziemy i będziemy gwałcić ich kobiety za to że noszą chusty?

Oni mają dżihad to może my też urządzimy sobie świętą wojnę?

ITD
------

Ja naprawdę nie mam nic do nich, nie sobie wyznają tego allaha, ale ja na żadne szariaty i meczety się nie zgadzam



A wkrótce zasada oko za oko, ząb za ząb wejdzie w życie

Użytkownik dasdasfwf edytował ten post 24.05.2013 - 12:16

  • 5

#50

Haures.
  • Postów: 75
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nasi przodkowie gineli za to żeby do Europy to bydło się nie dostało, a teraz wszyscy ich zapraszają, dają im pieniądze chociaż jedyne co robią to rabują i gwałcą. Taki sam efekt mogliby ośiągnąć poprzez wypuszcznie ludzi z więzienia i wypłacanie im pieniędzy za to że musieli być więzieni... Brawo dla tolerancyjnych grup społecznych którzy są tolerancyjni jak innym dzieje się krzywda... tylko czekam aż jakiś arabus spali wam dom albo zgwałci żone/córke, ciekawe czy dalej będziecie tak otwarci na inne kultury.

edycja: overdose
Dołączona grafika
  • 2

#51

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nasi przodkowie gineli za to żeby do Europy to bydło się nie dostało, a teraz wszyscy ich zapraszają, dają im pieniądze chociaż jedyne co robią to rabują i gwałcą. Taki sam efekt mogliby ośiągnąć poprzez wypuszcznie ludzi z więzienia i wypłacanie im pieniędzy za to że musieli być więzieni... Brawo dla tolerancyjnych grup społecznych którzy są tolerancyjni jak innym dzieje się krzywda... tylko czekam aż jakiś arabus spali wam dom albo zgwałci żone/córke, ciekawe czy dalej będziecie tak otwarci na inne kultury.




Gdzie i kiedy odbyła się wojna o której wspomniałeś i w której brali udział Twoi przodkowie? apropo gwałtu, zgwałcony możne być także mężczyzna.


Ciekawe kto tak minusuje ? Przecież zgwałcić można także mężczyznę. Chyba że minusy dotyczą tej części dotyczącej pytania o wojnę?

Użytkownik Aidil edytował ten post 24.05.2013 - 18:01

  • -6



#52

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdążyłem już wcześniej napisać co sądzę o tym morderstwie i o zwierzętach które je popełniły, bo to nie byli ludzie, ale nie napisałem jeszcze nic o islamie, musiałem się nad tym głębiej zastanowić.
Zacznę może od tego, że przestrzegam was wszystkim, przed wrzucaniem wszystkich wyznawców Allacha do jednego worka.
Nie wszyscy z nich są ekstremistami i fanatykami, martwi ich spora liczba, jest ich sporo, to fakt, ale tych normalnych też nie brakuje.
Ci drudzy, o dziwo, integrują się z mieszkańcami państw do których przybyli.
Pracują, żyją jak normalni ludzie i tolerują inne wyznania.
Mam nawet znajomego murzyna i to nie jest ściema, który bardzo prawdopodobnie jest muzułmaninem i powiem tak, gość jest chodzącym zaprzeczeniem tego co mówi się o tych ludziach, nie jest ani agresywny, ani nie przekabaca nikogo na Islam, kiedyś miałem nawet krzyżyk na szyi i się nie przyczepił. Także, jeszcze raz, przestrzegam przed pakowaniem ich wszystkich do jednego worka, bo nie wszyscy są tacy sami z taką samą muzułmańską szajbą we łbie, nie dajcie się wodzić za nos stereotypom.
Na koniec chciałbym dodać, że popieram ideę pobudki i wyrzucenia muzułmanów z naszej części świata, ale tylko tych, którzy szerzą zło, czyli między innymi ekstremistów i im podobnych. To oni są problemem, trucizną i chorobą, dlatego trzeba zrobić z nimi porządek.

Użytkownik Miłosz edytował ten post 24.05.2013 - 14:28

  • -1



#53

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fizyczną możliwość? czyli jaką? Fanatyzm religijny ma podłoże religijne. Terrorystyczne ataki nie są niczym innym jak zbrojnymi wypadami na terytorium wroga. Jest to stara strategia stosowana w czasie działań wojennych. Co dowodzi że jesteśmy w stanie wojny religijnej.


Wiem o tym Aidil - skoro jak to trafnie ujęłaś są to ataki terrorystyczne to zwykli ludzie powinni się móc im przeciwstawić - wracając min. do pięknej tradycji gwardii obywatelskiej/osiedlowej/sąsiedzkiej.

Opierając się na słowach Romana Dmowskiego "Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie" - należy to rozumieć dosłownie, nie jako górnolotne frazesy o szalonym romantycznym umieraniu za ojczyznę ale o obronie najbliższych, sąsiadów, rodaków przed w/w terrorystami; zmienić prawo w ten sposób aby zaczęło działać na rzecz tych dzięki którym powstało i w którym pokładano tak wielkie oczekiwania.
  • 4



#54

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W takich właśnie chwilach jestem za przywróceniem chłosty i kar cielesnych. Jeżeli te brudasy nie mają obywatelstwa to powinni ich z czystym sumieniem wrzucić do morza i niech allah się o nich martwi. Nie ma poprawności, kiedy islamska dzicz biega po naszych ulicach z tasakami i ucina głowy. Nadarzyła się okazja, żeby Brytyjczycy pokazali dzikusom gdzie jest ich miejsce, ciekawe co będzie dalej.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 24.05.2013 - 17:41

  • 1

#55

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Nasi przodkowie gineli za to żeby do Europy to bydło się nie dostało, a teraz wszyscy ich zapraszają, dają im pieniądze chociaż jedyne co robią to rabują i gwałcą. Taki sam efekt mogliby ośiągnąć poprzez wypuszcznie ludzi z więzienia i wypłacanie im pieniędzy za to że musieli być więzieni... Brawo dla tolerancyjnych grup społecznych którzy są tolerancyjni jak innym dzieje się krzywda... tylko czekam aż jakiś arabus spali wam dom albo zgwałci żone/córke, ciekawe czy dalej będziecie tak otwarci na inne kultury.




Gdzie i kiedy odbyła się wojna o której wspomniałeś i w której brali udział Twoi przodkowie? apropo gwałtu, zgwałcony możne być także mężczyzna.


Poczytaj o tym, na 100% słyszałaś takie pojęcie: Polska przedmurze chrześcijaństwa
  • 0



#56

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



Nasi przodkowie gineli za to żeby do Europy to bydło się nie dostało, a teraz wszyscy ich zapraszają, dają im pieniądze chociaż jedyne co robią to rabują i gwałcą. Taki sam efekt mogliby ośiągnąć poprzez wypuszcznie ludzi z więzienia i wypłacanie im pieniędzy za to że musieli być więzieni... Brawo dla tolerancyjnych grup społecznych którzy są tolerancyjni jak innym dzieje się krzywda... tylko czekam aż jakiś arabus spali wam dom albo zgwałci żone/córke, ciekawe czy dalej będziecie tak otwarci na inne kultury.




Gdzie i kiedy odbyła się wojna o której wspomniałeś i w której brali udział Twoi przodkowie? apropo gwałtu, zgwałcony możne być także mężczyzna.


Poczytaj o tym, na 100% słyszałaś takie pojęcie: Polska przedmurze chrześcijaństwa



Dla czyich interesów Polska ma być przedmurzem? pytam czyich? Na pewno nie moich. Podział kuli ziemskiej na terytoria zamieszkałe przez chrześcijan, mahometan itd mnie nie interesuje. Podobne zdanie ma znaczna część ludzi. NIE dla religii. Nie dla dzielenie ludzi ze względu na religie. Koniec dla tolerowania fanatyzmu religijnego. Tak trudno to zrozumieć?

Fizyczną możliwość? czyli jaką? Fanatyzm religijny ma podłoże religijne. Terrorystyczne ataki nie są niczym innym jak zbrojnymi wypadami na terytorium wroga. Jest to stara strategia stosowana w czasie działań wojennych. Co dowodzi że jesteśmy w stanie wojny religijnej.


Wiem o tym Aidil - skoro jak to trafnie ujęłaś są to ataki terrorystyczne to zwykli ludzie powinni się móc im przeciwstawić - wracając min. do pięknej tradycji gwardii obywatelskiej/osiedlowej/sąsiedzkiej.

Opierając się na słowach Romana Dmowskiego "Jestem Polakiem - więc mam obowiązki polskie" - należy to rozumieć dosłownie, nie jako górnolotne frazesy o szalonym romantycznym umieraniu za ojczyznę ale o obronie najbliższych, sąsiadów, rodaków przed w/w terrorystami; zmienić prawo w ten sposób aby zaczęło działać na rzecz tych dzięki którym powstało i w którym pokładano tak wielkie oczekiwania.


Zwykli ludzie jak ich nazwałeś to Ty i ja czyli my. Tego typu rozwiązania nie leżą w naszej gestii lecz rządów.

Użytkownik Aidil edytował ten post 24.05.2013 - 18:34

  • 0



#57

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Brytyjczycy polecili swoim żołnierzom, aby nie nosili mundurów poza jednostką wojskową

Kompletna kompromitacja, tak można podsumować to, co stało się po zabójstwie żołnierza armii brytyjskiej. Dwóch murzynów z Nigerii obcina chłopakowi głowę na ulicach Londynu a premier James Cameron wygłasza dziwaczne oświadczenie usprawiedliwiające islamistów a na dodatek nakazuje, aby żołnierze nie chodzili w mundurach poza koszarami.

Marne to pocieszenie, że inne narody też się zatraciły jak Polacy. Brytyjski żołnierz ma chodzić po ulicach Wielkiej Brytanii bez munduru, aby nie drażnić wyznawców Islamu, którzy według tak zwanego konserwatywnego premiera są z gruntu dobrzy. Polityczna poprawność doprowadzona do absurdu wygląda właśnie tak.

Każdy, kto był w Londynie wie, że główne ulice wyglądają tam jak Kair a na chodnikach pali się fajki wodne. W niektórych dzielnicach działają nieformalne patrole islamskie upominające ludzi zachowujących się niezgodnie z prawem szariatu. Gdy jednak dochodzi do tak szokującego zdarzenia, w którym ktoś obcina głowę żołnierza brytyjskiego podnosi ją i krzyczy "Allah akbar" jedyne co przychodzi z drugiej strony to komunikaty o "młodych ludziach o nieeuropejskich rysach" i zalecenie do nie wychodzenia na ulice w mundurach. I kto jest tam u siebie ? Bynajmniej nie Brytyjczycy.

Źródło

Nie mam nic więcej do dodania - to jest totalna kompromitacja. Jeśli wciąż będzie tak się usprawiedliwiać takie zachowania to nie zdziwię się, jak w ogóle przestaną karać muzułmanów za morderstwa...
  • 10



#58

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dojdzie do tego że brytyjczycy się wkur. i zacznie się łapanka, w ciemnych alejkach będą tłuc islamistów.
Poza tym co to za pomysł żeby żołnierz danego kraju miał ukrywać się. WSTYD. Mam nadzieje że jeżeli w Polsce zaczną oni szaleć to my Polacy nie damy sobie pluć w twarz.

"Brytyjczycy polecili swoim żołnierzom, aby nie nosili mundurów poza jednostką wojskową" śmiech na sali. Tak jak ktoś napisał wcześniej powinny wrócić "patrole obywatelskie" czy jakoś tak. dzielnica sama by się pilnowała.
Jak zawsze byłem tolerancyjny to po ostatnich wydarzeniach coś pękło. Zakażać budowy meczetów, i niech żyją zgodnie z europejskimi prawami i naszymi obyczajami. Żaden islamista nie powinien urządzać patroli u nas i mówić nam że coś jest złe, bo to oni są u nas nie my u nich
  • 4

#59

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem dokładnie jak jest w Wielkiej Brytanii, ale np. w Stanach żołnierze są dumni ze swojego zawodu i starają się to eksponować - nawet nie chcę myśleć, co musieli by czuć, gdyby im tego zakazano. I to w ich własnym kraju, i z powodu emigrantów...

Dojdzie do tego że brytyjczycy się wkur. i zacznie się łapanka, w ciemnych alejkach będą tłuc islamistów.


Niech tylko jeden muzułmanin ucierpi (nie mówię nawet o morderstwie), a znając ich reakcje będzie można się spodziewać dziesiątek bądź setek tysięcy (o ile nie więcej) islamistów na ulicach całej Europy nawołujących (oby tylko na tym poprzestali) do Dżihadu.
  • 1



#60

Vaas.
  • Postów: 104
  • Tematów: 11
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

kamilus

dumnym z bycia żolnierzem? Czy różni się "przypadkowe" morderstwo typowego wojskowego amerykańskiego pilota myśliwca/śmigłowca na niewinnych irakijskich dzieciach od bycia dumnym żolnierzem?
  • -5


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych