Skocz do zawartości


Islamiści odcięli głowę żołnierzowi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#16

vicek669.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to mi się w pale nie mieści , brak slów
  • 0

#17

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

"Multi-kulti"... Brytyjczycy właśnie wzbogacili swą kulturę o idiotów obcinających głowy bez powodu. Ale jak już wielokrotnie wspominałem - takie wydarzenia poruszają opinię publiczną i, być może, wkrótce islamiści będą mieli własną "kryształową noc", kiedy zbulwersowane społeczeństwo pokaże im co znaczy multi-kulti wg Karola Młota i Jana III Sobieskiego. Mam nadzieję, że społeczeństwa w końcu się obudzą z tego szkodliwego, niebezpiecznego, lewackiego letargu. Nie mam nic przeciwko Koreańczykom, Japończykom, Wietnamczykom czy innym narodom dalekowschodnim, oni faktycznie wzbogacają kulturę i się integrują, ale islamiści? Najlepsze rozwiązanie dla Europy to ich masowa deportacja, jeżeli nie chcemy osiągnąć poziomu ich mentalnej degrengolady.
  • 14

#18

Ilamtris1.
  • Postów: 72
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powinniśmy być twardzi jak Rosja i nie owijać w bawełne.Zostawić to co jest, nie wpuszczać ich więcej, każdy łamiący prawo z miejsca deportowany.Wszystkich naraz nie da się deportować bo by się pozabijali biali z ciapatymi.Odciąć dostawe ciapatych, każdy do roboty, albo wyjazd.Zakaz budowy następnych meczetów i tak ich za dużo.Tylko ciekawi mnie jak by zareagowali: czy by się użalali o brak tolerancji, czy by awanturowali się?
  • 2

#19

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę tylko o powstrzymanie się od rasistowskich komentarzy. Wpisy o takiej treści będą oczywiście nagradzane.
  • 0



#20

Kelt.
  • Postów: 147
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Co tu dużo pisać, wojna trwa, szkoda tylko że jedna ze stron nie zdaje sobię z tego sprawy... Muzułmanie nie przestaną, nie liczcie na to, że oni się opamiętają. Im jest ich więcej w danym kraju tym bardziej agresywnie działają. U nas w Polsce tego problemu jako tako nie ma, jeszcze nie ma. Tylko dlatego że nie czują oni się dostatecznie silni i liczni by działać tak jak we Francji czy Anglii.

A wiecie co jest najgorsze? To, że minie miesiąc i sprawa Islamu w Europie znowu przycichnie, oczywiście aż do czasu kolejnego bestialstwa "ludzi" spod znaku Allaha...

Dobrze, że u Nas w razie czego znajdą się ludzie którzy będą z tym walczyć...

Dołączona grafika
  • 8

#21

ChemicalStimulants.
  • Postów: 160
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Problem jest taki że większość z nich ma już brytyjskie obywatelstwa. Więc gdzie ich deportować? A obywatelstwa odebrać się nie da.
  • 0

#22 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

Więc gdzie ich deportować?

Na pustynie, tam jest ich miejsce.
  • 15

#23

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Problem jest taki że większość z nich ma już brytyjskie obywatelstwa. Więc gdzie ich deportować? A obywatelstwa odebrać się nie da.

Mylisz się. Nie większość, lecz mały odsetek. Nie myl tych, którym pozwoliła zostać w kraju Królowa Elżbieta II, na początku swojego panowania, za to, że walczyli po stronie Zjednoczonego Królestwa w II wojnie światowej. Brak znajomości historii prowadzi do wypaczonych poglądów. Na dzień dzisiejszy, jest ich około 2.87 mln, większość to muzułmanie z Afryki.
To jest tak jak z Polakami, jest ich dużo w UK, ale mały odsetek dostał obywatelstwo.



#24

goompas.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Akinci

Jestem jak najbardziej za wykopaniem islamu z Europy. Ale nie buddyzmy, hidniuzmu, ateizmu, agnostycuzmu, i chrześcijaństwa. Ten multikulturalizm da się przeżyć nie uważasz?

Czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Przeczytaj raz, drugi, trzeci a jak dalej nie rozumiesz to się nie wypowiadaj.
  • 0

#25

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja tylko islamistów bym wywalił, czemu? Ponieważ zaczynają przejmować Europe. Rządy dają im coraz więcej praw. Chcą stawiacz meczety? niech to robią u siebie. Ogólnie jestem tolerancyjny ale to co islamiści robią to masakra. albo my ich pogonimy albo oni dalej będą nas atakować
Stop islamizacji europy. Żadne inne religie nie pajacują tak jak oni i żydzi, sami proszą się o zamknięcie granic dla osób z tamtych rejonów. Co im facet zrobił że głowe mu odcieli? pytam co? Facet stracił życie, matka syna, a być może dziewczyna/ żona ukochaną osobę. Bo dwóch za przeproszeniem skur... chcą zmieniać świat. Twierdzą że to będzie się nasilać? OK My Europejczycy zacznijmy ich gnębić. Za chwile ja będę się bał iść na mszę bo mnie "wyzwoliciel narodu" dopadnie, tym bardziej w moim ojczystym kraju. Najpierw robili "patrol islamski" a teraz zabijają? Ludzie powinni się wkur. i albo rząd im pomoże albo pogonić rząd razem z nimi

Nie jestem przeciwny by polak jechał do angli czy litwin do polski mieszkać. Jestem przeciwny wmawianiu innym że to Bóg tak chce, nasz ich czy czyjkolwiek.
  • 3

#26

Naele.
  • Postów: 110
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No tak, sytuacja wygląda na naprawdę przerażającą, ale warto na nią spojrzeć również z innej perspektywy.
Tutaj macie ciekawy artykuł.

Nie twierdzę, że to, co w nim piszą, to święta prawda, jednak rzeczywiście jest w tej sprawie coś dziwnego.
  • 1

#27

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dobrze zrozumiałem to co najmniej dziwny jest brak wielkich ilości krwi na drodze i na uczestnikach zajścia oraz reakcje ludzi, tak?

Mnie zastanawia postać towarzysząca w w/w linku-Alex Jones...on potrafi celowo sfabrykować dane...
  • 0

#28

Kelt.
  • Postów: 147
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Antyislamskie protesty po morderstwie w Woolwich

Po wczorajszym zamordowaniu brytyjskiego żołnierza przez muzułmanów w Wielkiej Brytanii wybuchły antyislamskie zamieszki.

W miejscu, gdzie wczoraj dwaj czarni muzułmanie zamordowali brytyjskiego żołnierza, zebrało się około 250 osób. Manifestacja została zorganizowana przez Angielską Ligę Obrony (EDL). Wśród demonstrantów wznoszących antyislamskie hasła obecny był lider EDL Tommy Robinson.

- Oni odcinają głowy naszym żołnierzom. Taki właśnie jest islam. Nasze dzieci uczą się w szkołach, że to religia pokoju. To nieprawda, dziś się o tym przekonaliśmy – mówił Robinson.
Demonstracja wkrótce przekształciła się w zamieszki. W ruch poszły butelki, którymi obrzucono policjantów. Zatrzymano dwie osoby.

Dodatkowo brytyjski „Telegraph” donosi o próbach ataku na dwa meczety – w hrabstwach Essex i Kent. W związku z tymi wydarzeniami wprowadzono dodatkowe środki bezpieczeństwa, a w celu ochrony meczetów wysłano specjalne patrole.

Filmik -
  • 0

#29

cichy45.
  • Postów: 372
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Powinni w zamian zatłuc kilku mułzumanów. I tak mnożą się na potęgę to nie zrobiło by to większej różnicy.
  • 0



#30

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Nie wiecie kto to zrobił, nie wiecie kto za tym rzeczywiście stoi, nie znacie zakrytego, ale już wiecie kogo zaciukać.

Niu niu dzieciaki, toż na moje o wam podobną reakcję jakimś ******* właśnie idzie, a wy jak te barany beczycie dla samego beczenia z nadzieją na...no właśnie, na co???

Dołączona grafika

Wydanie: 1


Owce, barany i gminne szykany
Nic w życiu nie dzieje się bez powodu. Utrata pracy, może domu, tajemniczy grób w ogrodzie, skryty pomiędzy krzakami porzeczek, nowi ludzie, starzy wrogowie, nowe kłopoty, stara tajemnica, skarb… a w końcu - nowe życie ze starą miłością. Co jeszcze może nas w życiu spotkać? Wszystko.

Olka, lekko zakręcona artystka, której historię poznaliśmy w książce I po cholerę mi to było!, pomaga przyjaciółce Lukrecji w okiełzaniu dużego sadu i ogrodu. Podczas tych prac natrafiają na tajemnicze szczątki, których historia prowadzi do skarbu i zaskakujących odkryć, a one na zawsze zmienią postrzeganie zacnego dziadka Michała… Te wydarzenia wyznaczają oś intrygi, w którą zostaną wplątani mieszańcy spokojnej do tej pory wsi – policjant, ksiądz, zastępca wójta... A owieczka z barankiem? Te, jak gdyby nigdy nic, żyją sobie spokojnie w kuchni pod stołem…


Dołączona grafika
/Connor
  • -11


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych