Skocz do zawartości


Islamiści odcięli głowę żołnierzowi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#31

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Straszne, nikt nie zasługuje na taką śmierć, ten nieszczęśnik z pewnością się męczył zanim, zmarł.
A potem jeszcze mu odcięli głowę, jakim trzeba być człowiekiem, żeby zabić kogoś w tak bestialski sposób?
Co ja piszę, człowiekiem, nie, ci mordercy na miano ludzi nie zasługą.
Nie wiem jak ja bym ich nazwał, ale na pewno nie ludźmi. Jak sobie jeszcze pomyślę, że ten zamordowany biedak urodził się w tym samym roku co ja, był tylko o rok młodszy ode mnie, to... .
Po prostu szkoda słów, straszna śmierć i wielka szkoda młodego życia.
Mam nadzieję, że sprawcy zostaną złapani i ukarani, im szybciej tym lepiej, zanim ktoś jeszcze ucierpi.
Nie wyobrażam sobie innej kary dla nich niż kara śmierci.

Użytkownik Miłosz edytował ten post 23.05.2013 - 22:56

  • 3



#32

Ilamtris1.
  • Postów: 72
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z jednej strony to jest szokujące, ale ciekawi mnie czy to nie jest większa chęć zemsty za działania wojenne UK niż samo zabicie dla Allaha i wtedy sprawa się wyrównuje.
  • 0

#33

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po wczorajszym zamordowaniu brytyjskiego żołnierza przez muzułmanów w Wielkiej Brytanii wybuchły antyislamskie zamieszki.

Czyżby w końcu zaczynali się budzić?
  • 0



#34 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Po wczorajszym zamordowaniu brytyjskiego żołnierza przez muzułmanów w Wielkiej Brytanii wybuchły antyislamskie zamieszki.

Czyżby w końcu zaczynali się budzić?


Oby! Jeżeli nie teraz, to kiedy? Może wtedy, kiedy radykalni muzułmanie rozmnożą się na Starym Kontynencie na tyle, że będzie ich więcej niż nas? Najbliższe 10-20 lat i decyzje rządów podjęte w tym czasie będą kluczowe dla przyszłości Europy takiej, jaką znamy teraz. A co na razie zrobiliśmy jako Unia? Daliśmy tym terrorystom azyl i bezpieczeństwo, daliśmy socjal i możliwości, a wiecie jak to zostanie wykorzystane? Przeciwko nam! Posłuchajcie co mają do powiedzenia te różne imamy i inni islamscy radykałowie, oni już nie owijają w bawełnę, tylko mówią wprost co chcą osiągnąć, i jakimi środkami. Wyrżnąć niewiernych, zająć teren, zmiażdżyć kulturę i dorobek wszelkimi możliwymi sposobami, nawracać na islam, przejąć (dosłownie) nasze kobity, i wprowadzać własne prawa szariatu, oto ich cel. Cały czas zastanawiam się jaki cel przyświeca przywódcom krajów EU, co oni próbują osiągnąć przez przysłowiowe wpuszczanie lisa do kurnika. To co się dzieje teraz wróży nam bardzo krwawą wojną na tle religijnym, z przeciwnikiem któremu nie straszna śmierć. Nie wierzę, że taki Ahmed zaślepiony wiarą i poglądami kiedykolwiek się ogarnie, prędzej odda życie za to w co wierzy, przy okazji zabierając ze sobą jak największą ilość niewiernych.

Ten post dotyczy tych najbardziej zaślepionych islamistów, to z nimi trzeba szybko zrobić porządek. Osobiście znam kilku muzułmanów, którzy o dziwo wzorowo zintegrowali się ze społeczeństwem. Zdobywają wykształcenie, uczciwie pracują, praktykują swoją wiarę i szanują inne wyznania, oraz nie próbują nikogo przekabacać na swoją stronę. To są normalni ludzie, i ich szanuję jak każdego człowieka, w przeciwieństwie do tych, o których pisałem powyżej, oni zasłużyli sobie na permanentną deportację poza wszelką cywilizację. Dla dzikusów to wielbłąd i pustynia , a nie mieszkano w mieście, zasiłek i samochodzik!
  • 2

#35

Gelu.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brytyjskie ministerstwo obrony ujawniło nazwisko żołnierza, brutalnie zamordowanego przez dwóch islamistów w środę, we wschodnim Londynie. To dobosz Lee Rigby z 2. Batalionu Królewskiego Regimentu Fizylierów. W armii służył od 2006 r. Dwukrotnie wyjeżdżał na misję do Afganistanu.

http://www.tvn24.pl/...a,327916,s.html

Szkoda jego rodziny, przez takich morderców jego syn zostanie bez ojca. Mam nadzieję, wkońcu rządy zaczną działać i będą chronić niewinnych obywateli, przed takimi fanatykami, którzy zabili tego biednego zołnierza.
  • 0

#36

Kelt.
  • Postów: 147
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I w takich właśnie sytuacjach jestem za wprowadzeniem kary śmierci! Odpowiedzmy sobie na pytanie - jak będzie wyglądała reszta życia tych morderców? 5 posiłków dziennie, opieka lekarska, dach nad głową i pewnie jeszcze kablówkę dostaną w więzieniu...
  • 2

#37

Babobij.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Max tv . "kiedy jeden z morderców podszedł do żołnierza" - wole -jeden morderca podszedł do drugiego lub jeden żołnierz podszedł do drugiego, to że ktoś zabija w mundurze w akcie agresji na inne państwo nie oznacza że nie jest mordercom. wojna wraz z tym żołnierzem powędrowała na odległy ląd Afganistański. To dlaczego żołnierzy Afganistanu którzy zawędrowali do Uk nazywa sie mordercami. Dobrze mu. Polskiego tez bym nie żałował .Zabawa nie powinna być jednostronna.
  • -7

#38

Po_prostu.
  • Postów: 264
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czyżby w końcu zaczynali się budzić?

Raczej watpię. Na tej manifestacji było raptem 250 osob- w porównaniu z wagą zdarzenia to jest wręcz śmieszne.

ponadto- co prawda fanpage EDL miał do tej pory ok. 24 tysiące lajków a w ciągu tak krótkiego czasu ilość polubień skoczyła mu gwałtownie do ponad 100 000, ale mnóstwo komentarzy i tak skupia się na określaniu EDL jako rasistów, nietolerancyjnych tępaków itp. Dla tego społeczeństwa nie ma już ratunku.
  • 0

#39

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny


  • 11



#40

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Oko za oko", "Ząb za ząb", "bo Bóg tak chciał", "tak pisze-mówi Koran i Biblia" Tam gdzie religia zdominowała życie rodzinne, społeczne czy polityczne pojawia się terroryzm z ze zbrodniczą twarzą. Zawsze w takiej sytuacji zadaje sobie pytanie - jak to szaleństwo zatrzymać?
  • -1



#41 Gość_Penelopam

Gość_Penelopam.
  • Tematów: 0

Napisano

Brytyjska policja aresztowała dwie kolejne osoby, które mogą mieć związek z morderstwem żołnierza na przedmieściach Londynu. Policja ujawniła też, że żołnierz, który zginął od ciosów nożem i tasakiem to 25-letni Drummer Lee Rigby z Manchesteru.

W związku z tragedią w Woolwich zatrzymano już dwóch Nigeryjczyków, którzy zabili żołnierza. W ręce policji wpadły też dwie kolejne osoby - 29-letni mężczyzna i kobieta. Policja nie ujawnia, jaki jest ich związek ze sprawą.

Zabójcy byli w przeszłości namierzani przez brytyjskie służby. Jeden z nich prawdopodobnie chciał wyjechać do Somalii, by tam walczyć u boku ekstremistów z powiązanego z Al-Kaidą ugrupowania Al-Szabab.

Kobieta, która była świadkiem brutalnego mordu w Londynie potwierdziła w jednej z brytyjskich stacji telewizyjnych, że jeden z Nigeryjczyków powiedział jej, dlaczego zamordował żołnierza. - Kiedy podeszłam bliżej, ostrzegł mnie, żebym nie dotykała ciała. Zabiłem go - powiedział. Zapytałam, dlaczego. Odpowiedział - to brytyjski żołnierz, który zabijał muzułmanów w ich krajach. Nie ma tu dla niego miejsca - opowiadała Ingrid Loyau-Kennett.

Minionej nocy w Woolwich około stu antymuzułmańskich ekstremistów usiłowało podpalić dwa miejscowe meczety. Jednak większość islamskich organizacji z Wielkiej Brytanii zdecydowanie potępiło morderstwo żołnierza i odcięło się od sprawców.

Hołd zabitemu żołnierzowi oddało już brytyjskie ministerstwo obrony. Dwóch jego zabójców, którzy w czasie zatrzymania zostali postrzeleni przez policję, jest teraz w dwóch oddzielnych szpitalach. W koszarach brytyjskiej armii zaostrzono tymczasem środki bezpieczeństwa.

źródło: dziennik.pl

Użytkownik Penelopam edytował ten post 24.05.2013 - 08:52

  • 0

#42

Ilamtris1.
  • Postów: 72
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Antymuzułmańscy ekstremiści....
  • -3

#43

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Widzę festiwal nienawiści w pełnej krasie. Obrażać cały islam tylko z powodu dwóch fanatyków? A czym to się na przykład różni od czynów Armii Boga w USA czy innych fanatycznych katolickich ugrupowań mordujących ginekologów w Stanach? George Tiiler, David Gunn, Barnett Slepian, Shannon Lowney, Leanne Nichols, czy Robert Sanderson to tylko kilka ofiar katolickich fanatyków - ale to oczywiście jest absolutnie normalne i w pełni uzasadnione...

Zaślepienie, fanatyzm i hipokryzja ludzka mnie naprawdę przeraża. Jestem za prawnym usankcjonowaniem usunięcia religii z Europy. Wszystkich bez wyjątku, bo religie to najgorsza porażka w historii ludzkości.
  • -5



#44

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jak to szaleństwo zatrzymać?


Pozwolić ludziom działać; dać im fizyczną możliwość obrony siebie i swojej rodziny a nie jedynie wątpliwą literę prawa. Pomijam już tutaj "kulturowe" podłoże ataku - traktuje go w tym momencie jak zwykły bandytyzm.

Pięknie piszę się o tym, że Europa się budzi. Moim zdaniem za późno; protesty EDL brzmią teraz jak krzyk którego i tak nikt nie usłyszy i przypomina bardziej wojnę partyzantów w okupowanym kraju.

Specjalnie podarowałem sobie pewne truizmy, które już inni użytkownicy zdążyli przedstawić.
  • 0



#45

Box.
  • Postów: 225
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Dr Röck
Nie jestem katolikiem, nie wyznaję wiary w żadnego boga, ale tak na dobrą sprawę katolicy nie robią rozpierduchy w kraju, w którym się pojawi. Masz rację, na pewno mają krew na rękach, ale stosunkowo łatwo się aklimatyzują w danym społeczeństwie i integrują. No i w katolicyzmie ekstremiści to nieliczny odsetek.
Za to islamiści na sam dźwięk tego słowa przywodzą na myśl terroryzm. Nie ja, nie Ty i nikt inny nie zapracował na to, jak oni sami. Dodatkowo fakt, że ustawiają wszystko pod swoje widzimisię w państwach, do których przybywają oraz ich chore prawo (zwłaszcza prawa kobiet i dzieci) jest tylko solą wysypaną na świeżą ranę.


Nie da się przejść obok tego tematu obojętnie. Nie jest ważne, czy jest się katolikiem, faszystą bądź lewicującym ateistą - ta sprawa dotyczy bezpieczeństwa nas wszystkich i publicznego przyzwolenia na to nie powinno być! Stojący w obronie meczetów Brytyjczycy na pewno nie robili tego ze spokojem i wielką chęcią.


Nie rozumiem tylko, dlaczego ludzie z EDL walczyli z policją... To jest właśnie ten czynnik, którego nie rozumiem w organizacjach skrajnie prawicowych - nawołują to patriotyzmu, szanowania ojczyzny i walki z multikulturalizmem, a sami srają we własne gniazdo walcząc z policją, wszczynając zamieszki, demolując ulice. Podobnie jest w Polsce. Nie powinno być publicznego przyzwolenia również i na akty wandalizmu z tej strony.

Przykro mi, ale zamieszczeni na zdjęciu kilka postów wcześniej ludzie z transparentem nie są wstanie walczyć z islamizacją Europy. Po pierwsze, skrajna prawica to niewielki odsetek ludności, do tego niewielka jej część to urodzeni wojownicy. Po drugie, islamiści są z reguły od małego trenowani, mali chłopcy potrafią obsługiwać i użytkować AK-47 lub inne śmiercionośne bronie. Polscy (bo ci byli na zdjęciu) prawicowi ekstremiści raczej nie mają takiego "wykształcenia" i ich wojna z islamem skończy się po usłyszeniu słów "Allah akbar".
Dlaczego organizacje narodowościowe nie wcielą się do wojska i nie pojadą na misję przeciwko islamowi?

Zboczyłem trochę z toru, ale niestety każdy kij ma dwa końce. Nic nie usprawiedliwi zbrodni popełnionych przez islamistów, ale nie powinno być to powodem do wbijania w plecy noża swojemu własnemu państwu, o którego czystość się walczy.
  • 3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych