Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się dzieje w moim domu ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
347 odpowiedzi w tym temacie

#61

Przem0.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym nerwowo nie wyrobił. O.o
  • 0

#62

Voveng.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Up'y

To raczej nie jest cień, widać go ponieważ to hmm jak by to wytłumaczyć... dym czarny w pewnym kształcie bardzo podobnym do człowieka (na filmiku tego nie widać) na tym filmie widać jak by to był cień bo wszędzie ciemno a światło co było rzucane na ściane zostało zasłonięte przez ten dym dlatego przyciemniało, wpatrzcie się dokładnie to zobaczycie że to coś jest przed ścianą i tak przelatuje szybko, później to coś się przenosi naprost kamerki trudno przez tą jakość stwierdzić czy we drzwiach czy przed kamerką stoi, a pod koniec to sam nie wiem co się stało że cały obraz pociemniał aż wkońcu kamerka się sama wyłączyła...
Co do tego czy coś takiego ma miejsce co noc... sam nie wiem, w nocy raczej śpie, od tych zdarzeń już nie gram tak długo na komputerze i kłade się troszke wcześniej spać, czasami w niektóre noce się przebudze i słysze kroki, lub stukanie, wtedy to po jeden mam stracha a po drugie nie chce nawet się odwracać (śpie głową do ściany) bo chce jak najszybciej przespać noc i staram się to ignorować, udając że śpie lecz to pewnie wie że nie śpie...

Użytkownik Voveng edytował ten post 18.03.2013 - 18:40

  • 0

#63

palladino19.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym tam nawet sekundy nie wytrzymał będąc samym o.O, za słabe mam nerwy i podziwiam autora tematu.
  • 1

#64

Przem0.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może by to obrobić w programie jakimś?
  • 0

#65

0zzy.
  • Postów: 40
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Człowieku ja Cię podziwiam, jaką ty musisz mieć silną psychikę ;E
Mam taką hipotezę, że cienisty wyłączył Ci kamerkę, bo napisałeś że stoi on na wprost kamerki a następnia kamera się wyłącza.

Użytkownik OzzoN edytował ten post 18.03.2013 - 18:45

  • 1

#66

eerie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie za bardzo tęsknię za czymś co przeraża, bo od tego są filmy - chociażby "on demand".
Przyznać muszę jednak, że czuję, że bardzo mocno mnie to pociąga. Całościowo, już nie aby się sprawdzać i ze sobą konfrontować. Jeżeli jest to tęsknota, to nie do wydarzeń, a samej zagadki.
Czuję coś takiego, że chcę im pomagać. Duchom.
Szczególnie, że boli mnie, jak myślę o duchach dzieci, które chcą sie bawić, a nikt ich nie widzi. Szukających rodziców, których już nie ma. Czy kiedy myślę o ofiarach wypadków czy zabójstw, którzy zostali i sami nie mogą już nic zrobić.
Wiesz, potrzeba jest taka duchowo/emocjonalna. Napewno nie paranormalna. I jest też strach, tak jakby ten krok, już nigdy niemógłby być cofnięty.

Jak napisałem przed momentem na PW jednemu użytkownikowi, może jestem medium, ale boję się widzieć? Dlatego aktualnie myślę jedynie o konfrontacji samego siebie.

Masz rację, słowo "tęsknić" jest tu nieodpowiednie. Zaczynam rozumieć, że jeśli masz większe zdolności, to chcesz je dobrze wykorzystać.
No dobrze, ale jaki masz pomysł? Co zrobisz odwiedzając @Vovenga? Cień znowu wejdzie do pokoju i co dalej? Będziesz próbował się z nim porozumieć?
dla mnie to takie lekkomyślne. Powinieneś mieć plan. No i dowiedzieć się, w jaki sposób trzeba nawiązać kontakt, żeby tego bytu nie rozjuszyć.
  • 0

#67

Secret Silence.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Topic

A oto link:

Film

Napiszę jeszcze że nie zależy mi na tym ile osób mi uwierzy czy powie że to fake, a na tym żeby mi ktoś pomógł.

Ja jednak bym poprosił dźwięk z tej sceny, jeżeli to możliwe. Zastanawia mnie bowiem klamka, która nie wygląda na poruszającą się. Drzwi mogły być uchylone. Ciekawi mnie, czy słychać nacisk na klamkę. Jeżeli były uchylone, to może kot, pies, szczur? Postaci nie widzę, za to piksele, które są normą przy kręceniu kamerą nieprzystosowaną do nagrywania w nocy. Drzwi sie otwierają, matryca łapie światło z lustra i automatycznie się przestraja. Tak wychodzą takie buby.

BTW: Masz chyba identyczne drzwi co ja. Moje drzwi. Dobrze widzę?
  • 0

#68

Uliczny22.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to zjawy zza swiatow chroniace to miejsce poniewarz bylo na nim wiele budowli w czym kosciol w ktorym zapewne odbywaly sie pogrzeby ich dusze moga strzec tego miejsca . ( Ich czyli tych pochowanych tam ludzi )
  • -2

#69

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@4Up
Z cienistymi jest jakby to powiedzieć tak jak z kotami. Plączą się, przeszkadzają, jeżeli chcą ukażą ci się tylko na chwilę - sekunda do 5 sekund, wiem z autopsji. Wiem także, że lubują się w miejscach tzw. mocy. Jeżeli chodzi o rozmowę, to raczej cienisty podczas próby rozmowy się spłoszy. Ja bym polecił prosty sposób : litery po 5-10 sztuk powycinane i położone na stole w nieładzie, na stole kartka z pytaniem. Jeżeli będzie miał taki kaprys to odpowie, jeżeli nie to trudno. Z tego co mi wiadomo cieniści nie są wrogo nastawieni, po prostu żywią się strachem ludzi, więc raczej powinien odpowiedzieć na pytanie.
Kolejna rzecz : ludzie nie myślicie chyba, że on się nie boi? Serio... Każdy człowiek miałby lęka przed nieznanym, tak samo ja, tak samo ty, tak samo inni. Jest odważny, bo umie opanować strach i chwała mu za to, ale jeżeli nie czułby strachu to cienisty by się do niego nie przyczepił, więc pisząc coś typu "wow ja bym się bał" od razu zaprzeczacie, temu że on się boi. Strach jest naszym przekleństwem, ale jednocześnie ratunkiem. Ilu ludzi zginęłoby gdyby nie strach? Mnóstwo.

Użytkownik Nothing edytował ten post 18.03.2013 - 19:01

  • 1

#70

Secret Silence.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobrze, ale jaki masz pomysł? Co zrobisz odwiedzając @Vovenga? Cień znowu wejdzie do pokoju i co dalej? Będziesz próbował się z nim porozumieć?
dla mnie to takie lekkomyślne. Powinieneś mieć plan. No i dowiedzieć się, w jaki sposób trzeba nawiązać kontakt, żeby tego bytu nie rozjuszyć.

Nie umiem Ci nijak odpowiedzieć. Nie ma chyba jasnych regół postępowania. Chyba, że chce sie wparować jak oddział antyterrorystyczny i rzucać Biblią we wszystko co się rusza, krzycząc "Wszyscy na ziemię! Egzorcysta!".

Chcę być tylko gościem, a nie łowcą duchów.
  • 0

#71

Adam89_PL.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Faktycznie coś jest na rzeczy, no to teraz czekamy do czwartku by zobaczyć nagranie w lepszej jakośći :mrgreen: Sprawdź pamięć w kamerze czy na komputerze, by jej nie zabrakło i filmik się nie urwał za wcześnie. I fakt faktem ,za nic w świecie bym tam nie został na ani jedną noc i pewnie w dzień niebardzo chciałbym tam przebywać, masz jaja ze stali :D
  • 0

#72

As Pik.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Całkiem podobnie to wygląda jak sceny złapane w popularnych programach GH i GA, zastanawia mnie to podobieństwo. Może faktycznie masz coś niewyjaśnionego w domu.. Szacunek że coś złapałeś. Temat w końcu poparty czymś, mimo iż niewiele. Kamerujesz ostro i łapiesz tego harpagana ;)
  • 0

#73

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawe:)
Ale ja jako sceptyk, nie będę nic więcej pisał. Bo praktycznie nic nie widać. Dodam tylko iż również jestem chętny na spędzenie nocy w tym domu, jeśli tylko będzie w znośnej odległości od mojego miejsca zamieszkania. Pozdrawiam.
  • 0



#74

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jest to jeden z tych konkretnych tematów, w których autor nie miga się od podania dowodów, także tak jak i Was, wciągnął mnie strasznie.
Podczas oglądania filmiku aż przeszły mnie dreszcze, pewnie dlatego, że raczej wierzę w duchy itp.
Gdybym miała do czynienia na co dzień z taką sytuacją już dawno nie byłoby mnie w tym domu, dlatego postawa @Voveng budzi we mnie podziw ;) Myślę, że dość rozsądnym pomysłem byłoby udać się w tamto miejsce z tymi dwiema, czy trzema osobami, skoro temat jest autentyczny i jak widać się rozkręca.
  • 0

#75

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest to jeden z tych konkretnych tematów, w których autor nie miga się od podania dowodów, także tak jak i Was, wciągnął mnie strasznie.
Podczas oglądania filmiku aż przeszły mnie dreszcze, pewnie dlatego, że raczej wierzę w duchy itp.
Gdybym miała do czynienia na co dzień z taką sytuacją już dawno nie byłoby mnie w tym domu, dlatego postawa @Voveng budzi we mnie podziw ;) Myślę, że dość rozsądnym pomysłem byłoby udać się w tamto miejsce z tymi dwiema, czy trzema osobami, skoro temat jest autentyczny i jak widać się rozkręca.


Jeżeli mialabyś doczynienia z duchem tego typu co na filmie, to zmiana miejsca zamieszkania nie dałoby nic, gdyż jak już mówiłem cienisci żywią się strachem. Prawdopodobnie by za tobą podróżował :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych