Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się dzieje w moim domu ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
347 odpowiedzi w tym temacie

#46

Przem0.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czekam niecierpliwie! :D
  • 0

#47

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czekamy z niecierpliwością :D

Użytkownik Aequitas edytował ten post 18.03.2013 - 17:45

  • 1

#48

eerie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chcę się przekonać, czy będę czuć się inaczej niż zwykle, czy coś poczuję, czy zobaczę. Chcę ot skonfrontować siebie, bo dają mi dużo do myślenia moje przeżycia od małego, aż po dziś dzień.


A to nie jest trochę tak, że zwyczajnie tęsknisz za tymi doświadczeniami? Mam wrażenie, że potrzebujesz znów poczuć tę adrenalinę. Zazwyczaj ludzie się cieszą spokojem, a Ty chcesz się dalej sprawdzić. Oczywiście byłoby dobrze, gdybys zdołał pomóc autorowi. Tylko czy masz jakiś pomysł? Obaj jesteście odważni, zdrowi na umyśle (tak sadzę:) ), ale trzeba brać pod uwagę, że możecie popełnić mały bład i znaleźć się w czarnej d.

@Voveng czy Ty naprawdę już się nie boisz? Piszesz o tym nagraniu tak, jakby to był film z komunii ;) I czy nie mogłeś tego czegoś pokierować w jakieś inne rejony domu? Już ktoś wyżej chyba pisał, żeby dać temu bytowi do zrozumienia, że nie chcesz, żeby Ci przeszkadzał.
  • 0

#49

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fajnie jakbyś miał możliwość założenia kamery noktowizyjnej :)
Czekam na filmik i mam nadzieję, że w środowy test kamera będzie w stanie działać dłużej.



P.S mam nadzieję, że nam tego nie wkręcasz, bo wiesz.... ten tego do drzwi można pociągnąć żyłkę i samemu je uchylić :P
  • 0



#50

Voveng.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Postanowiłem napisać jeszcze jeden post w kórym umieszcze link ponieważ już przybywa pare postów i niektórzy mogliby nie zobaczyć.
Zaczynamy:
@eerie

Boję się, jestem i podekscytowany ( że coś się nagrało) i przestraszony, raczej tego nie zauważysz po tekscie pisanym przeze mnie bo przez tekst nie mam jak wyrazić swoich emocji, a po drugie w dzień jeszcze po męczącej pracy jest inna atmosfera nawet gdy ogląda się coś chodzące po własnym pokoju w nocy...
Jak ja mam to nakierować gdzie indziej ? bezpośredniej konfrontacji z tym bytem bałbym się, tak jak pisałem wcześniej zaczął bym uciekać.

@PIKuS

Nie chodzi mi o same drzwi ale o ciemną postać


@Topic

A oto link:

Film

Napiszę jeszcze że nie zależy mi na tym ile osób mi uwierzy czy powie że to fake, a na tym żeby mi ktoś pomógł.

Użytkownik Voveng edytował ten post 18.03.2013 - 18:01

  • 3

#51

Przem0.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś tam naprawdę jest, ale ta postać może być tylko wynikiem słabej jakości filmu. Drzwi się otwierają.
  • 0

#52

palladino19.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drzwi sie faktycznie otwierają, i cos jakby jakis cień tam sie przemieszcza, ale jakosc tego filmu pozostawia wiele do zyczenia więc cięzko cos wiecej na ten temat powiedziec.
  • 0

#53

Voveng.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Up'y


Napisałem że przez jakość nie można jednoznacznie stwierdzić co to.
Dlatego też chce ponowić "experyment" w środe (wtedy bd miał możliwość pożyczenia czegoś lepszego do nagrania)
  • 0

#54

eerie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś tam naprawdę jest, ale ta postać może być tylko wynikiem słabej jakości filmu. Drzwi się otwierają.


ale ten czarny piksel się przemieszczał, widac to dokładnie :o Nawet się cieszę, że jakość jest tak słaba.. I tak jest strasznie! Współczuję. Oby się udało go przegnać z domu.

A powiedz jeszcze, czy w nocy wyłączył Ci się komputer? Czy sama kamera?

I dlaczego na takim forum nikt nie wie co powinno się zrobić?
  • 0

#55

0zzy.
  • Postów: 40
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Scena niczym z horroru. Jeszcze jakby drzwi skrzypiały ...

Użytkownik OzzoN edytował ten post 18.03.2013 - 18:17

  • 2

#56

Secret Silence.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Chcę się przekonać, czy będę czuć się inaczej niż zwykle, czy coś poczuję, czy zobaczę. Chcę ot skonfrontować siebie, bo dają mi dużo do myślenia moje przeżycia od małego, aż po dziś dzień.


A to nie jest trochę tak, że zwyczajnie tęsknisz za tymi doświadczeniami? Mam wrażenie, że potrzebujesz znów poczuć tę adrenalinę. Zazwyczaj ludzie się cieszą spokojem, a Ty chcesz się dalej sprawdzić. Oczywiście byłoby dobrze, gdybys zdołał pomóc autorowi. Tylko czy masz jakiś pomysł? Obaj jesteście odważni, zdrowi na umyśle (tak sadzę:) ), ale trzeba brać pod uwagę, że możecie popełnić mały bład i znaleźć się w czarnej d.

@Voveng czy Ty naprawdę już się nie boisz? Piszesz o tym nagraniu tak, jakby to był film z komunii ;) I czy nie mogłeś tego czegoś pokierować w jakieś inne rejony domu? Już ktoś wyżej chyba pisał, żeby dać temu bytowi do zrozumienia, że nie chcesz, żeby Ci przeszkadzał.

Nie za bardzo tęsknię za czymś co przeraża, bo od tego są filmy - chociażby "on demand".
Przyznać muszę jednak, że czuję, że bardzo mocno mnie to pociąga. Całościowo, już nie aby się sprawdzać i ze sobą konfrontować. Jeżeli jest to tęsknota, to nie do wydarzeń, a samej zagadki.
Czuję coś takiego, że chcę im pomagać. Duchom.
Szczególnie, że boli mnie, jak myślę o duchach dzieci, które chcą sie bawić, a nikt ich nie widzi. Szukających rodziców, których już nie ma. Czy kiedy myślę o ofiarach wypadków czy zabójstw, którzy zostali i sami nie mogą już nic zrobić.
Wiesz, potrzeba jest taka duchowo/emocjonalna. Napewno nie paranormalna. I jest też strach, tak jakby ten krok, już nigdy niemógłby być cofnięty.

Jak napisałem przed momentem na PW jednemu użytkownikowi, może jestem medium, ale boję się widzieć? Dlatego aktualnie myślę jedynie o konfrontacji samego siebie.
  • 0

#57

marko895.
  • Postów: 173
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Koniecznie lepsza kamerka do nagrywania i nagrywać regularnie. Jeśli ten czarny cwaniak jest tam naprawdę, to w końcu musi się nagrać.
  • 0

#58

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O stary! To samo co ja kiedyś w dzieciństwie widywałem. Cienie się ruszały itp. Najdziwniejsze było to, że zaczęły się te cienie ruszać kiedy w jakiś sposób zastopowałem zapamiętywanie koszmarów. :D
@Topic
To mi wygląda na pierwszy dobry dowód na istnienie ludzi cienia. Teraz pytanie czego oni od ciebie chcą...
  • 0

#59

palladino19.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Musi albo nie musi, nie wiadomo z czym tutaj mamy do czynienia, ale przyznam ze coraz bardziej ciekawie sie robi.
  • 0

#60

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Voveng

Masz taki cyrk co noc? :o
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych