Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tworzenie PSI balla


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
589 odpowiedzi w tym temacie

#61

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

xD
Ja kiedyś bawiłem się PSI ballem i jakoś mi się potem odechciało. Leżałem i wyobrażałem sobie energię księżyca, własną energię spływającą z nóg i z brzucha. Zacząłem czuć zimno na rękach, ale chyba już tak mi się spać chciało, bo to ok. 3 w nocy było i się rozproszyłem. Zasnąłem. Obudziłem się o godzinie 5 rano z bolącymi nogami, przez co nie mogłem spać, a gdy mi to się udało to po przebudzeniu kłuł mnie lewy bok :/ i tak mi się odechciało PSI balli ;)
  • 0

#62

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@up
errach fajna historia!
@topic fajne dzis tez sproboje! ale nie z ziemi tylko z ksiezyca bo mi tak troche goraco xD :mrgreen:
@offtop moj pierwszy post xD
@edit za pierwszym razem mi sie nie udalo :( (po 22 czas 1,5min) a za drugim razem (okolo 23:30) hmm... chyba tez nie ale moze.... sam nie wiem a tak wogole to mam kilka pytan(na ktore pewnie nikt nie odpowie bo juz stary topic) czy lepiej brac energie ze slonca w dzien a z ksiezyca i gwiazd w nocy? i czy jak jest zimno to latwiej robic kule zimne a jak goraco to gorace? i czy latwiej jest bac energie z siebie czy z czegos (latwiej nie mniej wyczerpujaco)

Użytkownik Danki edytował ten post 23.11.2006 - 15:22

  • 0

#63

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to juz Twoj wybor, z czego pobierasz energie :) z siebie tez mozesz, ale - jak napisales - bedzie to bardziej meczace... a co do temperatury, to mysle, ze bedzie taka, jaka bedziesz chcial ;) (tylko sie nie poparz :D )
  • 0

#64

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

PSI balle są męczące i chyba nie mają zbyt dużego zakresu zastosowań. Lepiej spożytkować tę energię na swój rozwój duchowy, czakramów lub bioenergoterapie. Jest wiele innych sposobów.
  • 0

#65

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Psi-ball'e są wstępem do programowania konstraktów ( lub konstruktów lub konstrukcji, czy jak to tam nazwiecie :) ), stanowią podstawę w uczeniu się manipulowania energią psi, są wstępem zarówno do tarcz jak i psychokinezy, oraz telepatii, bo w końcu czym są próbniki jak nie rozwiniętymi ballami :) . Jeżeli errah twierdzi, że tworzenie tak prostego konstraktu jak psi-ball jest męczące, to może masz jakieś problemy z systemem energetycznym, a twój organizm ma niedobór potasu i protein. W psionice najważniejsze jest własne zdrowie, ale to już inna sprawa :) .
  • 0

#66

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świat jest taki w jaki wierzymy że jest. Więc jeśli ktoś wierzy że te kule mogą istnieć i to naprawde wierzy to napewno uda mu się takową wytworzyć a jeśli ktoś nie wierzy totym bardziej nie uda mu się jeje zobaczyć nawet jeśli ktoś mu wytowrzy ją przed nosem.
  • 0

#67

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli ktoś jest naprawdę mocno przywiązany do jedynie świata materialnego, to nic go nie przekona do istnienia innego świata. Tak jak to powiedział kolega Percepcja, żaden argument nie pomoże. PSI balle istnieją, ja to wiem, a to, że ktoś w to nie wierzy to jego strata :) Długo trzeba ćwiczyć, aby stworzyć widzialnego PSI ball'a. Życzę wszystkim powodzenia :)
  • 0

#68

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Widoczny psi-ball ? Dla informacji :) zrobienie widocznego konstraktu nazywa się flaringiem :) ...
  • 0

#69

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Widzę, że kolega Fenix Nightwalker jest głębszym znawcą w dziedzinie. To bardzo dobrze. Ja swoją wiedzę opieram na medytacji, własnych doświadczeniach i połączeniach z opiekunem. Więcej nic z tego tematu nie wiem, i dobrze, że znalazł się entuzjasta.

Dobra wracam do nauki psiballi i pobudzania energii. Poruszył mnie do tego nasz nowy kolega. ;)
  • 0



#70

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eeee tam znawcą, jesem tylko prostym psionikiem, do tego takim, co wszystko zapomniał bo od pół roku uczy się do matury... nie proście mnie abym wam psychokinezę udowodnił bo chyba zapomniałem jak to się robi... napisze maturkę i wrócę do formy he he...

Psi-ball'e są również wstępem do tworzenia tarcz służących do ochrony organizmu i umysłu przed niepożądanymi skutkami "działania" świata i innych agresywnie nastawionych psioników... uff :D
  • 0

#71

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mógłbym się dowiedzieć skąd wziąłęś tę wiedzę ????
  • 0



#72

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Heh to wszystko wiedza zdobyta w Gildii :D .
  • 0

#73

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale co to daje stworzenie takiej kuli psi??
  • 0

#74

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przygotowywanie do stworzenia tarcz, programowania kontekstów (tak to się pisze? :D ), oraz rozwijania swoich psionicznych zdolności.
  • 0

#75

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

konstraktów raczej :P

Daje też to, że uczysz się manipulowania energią od 0 i masz szansę się później czegokolwiek nauczyć ;]
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych