Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tworzenie PSI balla


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
589 odpowiedzi w tym temacie

#76

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przygotowywanie do stworzenia tarcz, programowania kontekstów (tak to się pisze? :D ), oraz rozwijania swoich psionicznych zdolności.

Daje też to, że uczysz się manipulowania energią od 0 i masz szansę się później czegokolwiek nauczyć ;]


No i panowie mnie wyręczyli, a tak chciałem konkretnego posta napisać :mrgreen: .
  • 0

#77

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Fenix, my się po prostu uczymy ;)

---

Edit: Dwa razy "się" :D
  • 0

#78

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No i o to właśnie chodzi :D .
  • 0

#79

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

psi balla zobaczysz jak umiesz patrzeć w astralu.. jak widzisz aurę to i tak psi balla zobaczysz a jak nie umiesz widzieć to yy tylko go poczujesz... stwórzcie sobie 2 nawet małe psi balle i połączcie je jakby w linie(żeby na siebie oddziaływały) uczucie odpychania się rąk nawzajem powstaje... fajna zabawa jeśli chodzi o psionike:p
  • 0

#80

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czyli osoba np. nie zajmujaca sie psioniką, ezoteryka itd. nie moze zobaczyc psi balla ktorego robi psionik stojacy obok ?
  • 0

#81

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może, bo to zależy od tworzącego, nie od obserwatora. Już to mówiłem kilka razy na forum...
  • 0

#82

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To widzenie w astralu chyba nie ma nic wspólnego z widywaniem tego typu rzeczy. Jeśli zostało włożone w to wystarczająco dużo energii, to może to być widoczne przez wszystkich.
  • 0

#83

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

po pierwsze jesli feniks dostales kiedys psi ballem a tak wnioskuje z tego ze mowisz "sluzy do tworzenia tarcz zeby sie obronic przed atakami innych psionikow" to powiedz mi widzisz jak tym dostajesz?! a jesli ty widzisz to dlaczego nie ma szoku co to bylo? piorun kulisty go uderzyl itp. mysle ze jesli wszyscy by widzieli ataki to bylo by o tym glosno a jesli calkowicie zwizualizujesz kule psi i bedzie widoczna przez wszystkich jak w "bajkach japonskich" to naprawde gratuluje i zycze powodzenia w dalszej pracy nad psioniką...
ale psi balle robi sie najczesciej zeby kogos zaatakowac i nie chodzi o to zebuy to efektownie wygladalo tylko zeby bylo skuteczne:] a jeszce lepiej atakowac tym czego nie widac;p

widzenie psi balli zalezy od tego czy widzisz takie rzeczy jak ruchy energii itp. albo widzisz jasna poswiate poprostu albo ciemna zalezy jaki masz rodzaj energii.. bo tak sie najczesciej widzi energie albo ciemna albo jasna...

pozdrawiam
  • 0

#84

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No wlasnie dlatego sie zapytalem, bo gdyby widziala to tylko osoba ktora to robi, albo inna o podobnych zainteresowaniach, to byloby to troche podejrzane.
  • 0

#85

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

po pierwsze jesli feniks dostales kiedys psi ballem a tak wnioskuje z tego ze mowisz "sluzy do tworzenia tarcz zeby sie obronic przed atakami innych psionikow"


Nie, nigdy nie "dostałem", chyba tylko dziecko może używać tak prymitywnego konstraktu do ataku :) . Tego cytatu to już w ogóle nie rozumiem.

to powiedz mi widzisz jak tym dostajesz?! a jesli ty widzisz to dlaczego nie ma szoku co to bylo? piorun kulisty go uderzyl itp. mysle ze jesli wszyscy by widzieli ataki to bylo by o tym glosno


Rispekt. Ja nie widzę psi-balli, bo jakoś nie znam nikogo, kto by opanował flaring, powtarzam jeszcze raz - flaring jest czysto teoretyczny. Co do drugiej części wypowiedzi, której nie przytoczyłem - nie, dziękuję, nie mam ochoty marnować czasu na bezużyteczną dla mnie umiejętność.

ale psi balle robi sie najczesciej zeby kogos zaatakowac i nie chodzi o to zebuy to efektownie wygladalo tylko zeby bylo skuteczne:] a jeszce lepiej atakowac tym czego nie widac;p


Tak tak, oczywiście, psi balle służą przedewszystkim do atakowania innych. Pogratulować wiedzy z dziedzinny psioniki. Nie spotkałem jeszcze nikogo, kto by atakował konstraktami tego pokroju.
  • 0

#86

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak się kogoś atakuje ta kulą psi to się nią rzuca czy jak??
  • 0

#87

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A masz zamiar kogoś atakować ?? Nie polecam. Piszesz trochę w temacie o OOBE. A tam dobro przyciąga dobro, a zło przyciąga zło. Jeśli chcesz się spotkać z różnymi nieprzyjaznymi bytami to rób co chcesz.
  • 0

#88

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tak, żuca się tym psi ballem :) ludzie, naprawdę. zanim się weźmiecie za psionikę, weźcie się za język polski, bo aż oczy bolą.
  • 0

#89

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak ofiara oberwie psi ballem to odnosi ciężkie urazy?? I czy te urazy są fizyczne??
  • 0

#90

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Powiedz mi Dedisz jedno. Ile ty masz lat ? Myślisz, że to będzie jak w Dragon Ball'u? Krzykniesz kamehameha i komuś krzywdę zrobisz ? Zanim zrobisz PSI ball'a i będziesz kogoś chciał zaatakować to się zastanów. Jeśli ten ktoś ćwiczy więcej od Ciebie to spotka Cię wiele niemiłych przeżyć. Po co chcesz w ogóle kogoś atakować?

P.S.
Zanim zaczniesz uczyć się w ogóle tworzyć PSI ball'a to warto najpierw przestudiować ortografię. Przy okazji nie pisz tylu krótkich i zazwyczaj nic nie wnoszących postów w każdym temacie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych