Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tworzenie PSI balla


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
589 odpowiedzi w tym temacie

#46

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten film to moim zdaniem fake, gostek widac na oko gora 18 lat. wiec by dlugo musial cwiczyc zeby takie cos zrobic, a po 2 pewnie i tak kamera by nie uchwycila tego. Przeciez w tym nie chodzi o to zeby taka energia byla widzialana i zaszpanowac nia przed kumplami :/
  • 0

#47

YaRoO.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nom ten filmik wyglada na fake fakt kolo wygalda na mlodego i wogole ale sam nie wiem co myslec;p

raczej tego nie mzona zobaczyc ...
  • 0

#48

Kurasza.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tam za bardzo w to nie wierze :-D
  • 0

#49

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bo co... ze niby tego nie mozna zrobic... :] mozna normalnie trzeba sobie to wyobrazic:p
ja nie umiem to tak przy okazji
  • 0

#50

ChrisTHC.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czytalem na pewnej stronie (niestety po angielsku) o gosciu co umie robic takie kule i wiele innych rzeczy, pisze tam tez ze czasem mu sie udaje zrobic kule ktora widac jest tam tez pare zdjec zrobionych przez jakiegos kolesia ale na nich niezbyt to widac i nieprzypomina to kuli
tu macie kilka pytan ktore mu ludzie zadawali i odpowiedzi na nie (niestety po angielsku)
http://www.psipog.net/show.php?id=4
a tu na samym dole sa te zdjecia
http://www.psipog.net/media.php

jest tez tam inna strona ktora zostala przeniesiona na ta gdzie jest miedzyinnymi o kuli psi (definicja, metoda tworzenia i kontroli jej) jest tam tez kilka innych rzeczy ktore mozna robic (tez po angielsku)
http://www.psipog.ne...y/contents.html

jak narazie wychodzi mi tworzenie kuli dzisiaj zrobilem kule z energi elektrycznej i czulem jak mnie prad laskocze po rekach, zajebiste uczucie

moim zdaniem jak ktos w to niewierzy to nigdy mu sie nieuda tego zrobic dodam jeszcze tyle ze jakos ludzie niewidza powietsza a jakos wiedza ze jest potrafia je czuc przy wietrze podobnie jest z kula psi z ta ruznica ze jesli jest sie wystarczajaco zkoncentrowanym to mozna zrobic taka ktora widac ale nad tym trzeba troche popracowac ale jak mi sie uda zrobic taka co widac to sprobuje zrobic jej zdjecie jesli bedzie ktos z aparatem w poblizu
  • 0

#51

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wierzę, że ktoś mógł ten filmik wogle potraktować na poważnie..

ChrisTHC--> Ty nie kule PSI ćwicz, ale ortografię i interpunkcję. I nie, nie jesteś dyslektykiem.
  • 0

#52

ChrisTHC.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja niemowie ze traktuje ten film na powaznie ale wiem ze jest wiele rzeczy ktorych czlowiek nierozumie a niektorzy nigdy niezrozumieja (np. ty)

a co do mojej ortografii to moge ci zeskanowac moje papiery ktore mam na dyslekcje i dysgrafie ktora mam od dawna
wkurzajace jest to jak ktos sie czepia czlowieka nawet go nieznajac i twierdzac cos czego niewiedza

wiec dam ci rade:
nieczepiaj sie ludzi bo wkoncu ktos sie do ciebie przyczepi a to niejest mile

i droga rada:
niebadz takim pesymista bo do niczego wartosciowego w zyciu niedojdziesz
  • 0

#53

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ChrisTHC--> Nie jestem modem ani adminem, jakbym był, to bym zarządał tego ksera po takiej wypowiedzi. Tak czy inaczej, jak się wie, że ma się dysleksję czy dysgrafię to jest taka fajna opcja w edytorach tekstu do sprawdzania pisowni.

Wracając do tematu kulek PSI, to piszecie jakie fajne macie uczucia jak tą kulkę robicie, ciepełko, zimno czy nawet elektrowstrząsy. A nie uważacie, że w dużym stopniu to po prostu autosugestia? Lecz jeśli nie, to możecie wygrać nawet milion dolarów od pana Randiego. W końcu nie będzie trudno udowdnić, że Wasza kulka PSI obniża lub podwyższa temperaturę pobliskiego otoczenia o kilka stopni, nieprawdaż?
  • 0

#54

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a co do mojej ortografii to moge ci zeskanowac moje papiery ktore mam na dyslekcje i dysgrafie ktora mam od dawna

a od dzis mozesz miec firefoxa 2.0 ktory w tekscie podkresla bledy :)
  • 0

#55

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

filmik to fake, bo byl krecony przy pomocy refrakcyjnego obiektywu kamery internetowej, a na obrazie jasnego 'psi-balla' powstal obraz krzyza. ma to miejsce tylko, gdy w uzyciu jest obiektyw zwierciadlany z pajakiem podtrzymujacym lustro wtorne lub na obiektyw jest zalozony odpowiedni filtr.
  • 0

#56

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja próbowałem sam nakręcić filmik, na którym widać by było kulę psi, ale to raczej niewykonalne. Nie da się energii nakręcić, chyba że ktoś nauczyłby się ją materializować.
  • 0



#57

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

uu
  • 0

#58

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czemu wyobrazałem sobie ze robie chłodna kule a miałem w dłoniach uczucie goraca?? moze ogladam za duzo Dragon Ball'a?? :lol : ale przez to sie zdziwilem i rozproszylem i cała "operacja" do niczego ale nawet dziala muse przyznac choc nie tak jak w Dragon Ball'u :rotfl: :lol :
  • 0

#59

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

uu


Może na następny raz nie będziesz spamować, tylko się wypowiesz w jakiś konkretniejszy sposób. Wyjaśnienia, że okazałeś swój podziw czy zachwyt zachowaj dla siebie.
  • 0



#60

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mialem zamiaru Ci niczego wyjasniac...

Psi balle to przeszlosc... teraz sie liniami wali....
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych