Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tworzenie PSI balla


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
589 odpowiedzi w tym temacie

#31

Shadow87.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla tych co mówią, że trochę ją widać jak jest ciemno, proszę o zdjęcie. Inaczej będę domagał się bana za kłamstwa i prowokacje. I nie, nie ma czegoś takiego jak "nie mam cyfrówki i mieszkam na pustyni, że nikt inny jej nie ma w promieniu 300 kilometrów".


Energii nie można sfotografować, a zobaczyć można ją nie dzięki oczom, a przez oko umysłu, trzecie oko, czy jak kto to nazwie...
  • 0

#32

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Shadow87--> To taki wykręt. Jeśli widać ją , to ją widać i nie trzeba robić półmroku w pokoju i innych tam zabiegów. Przecież 3 oko nie zależy od takich przyziemnych rzeczy jak lampka, prawda? A jeśli trzeba robić kontrast oświetlenia, to mamy do czynienia z emisją fotonów, którą da się zarejestrować na błonie foto albo na matrycy cyfrówki.
  • 0

#33

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wnioskuje z tych wypowedzi że jak właczymy lampke i zrobimy połmrok to za pomoca trzeciego oka zobaczymy kule PSI. Naciągane bardzo szczególnie z tą lampka i półmrokiem. Zdanie moje jest jedno, jeśli możemy utoworzyć kule PSI to możemy ją tylko wyczuć poprzez jakies cieplo na reku itp. Niestety brak zdjęcia jest przyczyną że nie przekonamy się czy coś takiego istnieje a szkoda... :P
  • 0

#34

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

brat mi zemdlał bo poprosiłem go aby wyciągnął ręcę i przekazywał mi energię ,poczułem wtedy coś futrzastego w łapach (na serio :surprised: )kiedy wypuściłem kulę brat mi się ocknął

PS. Nie widać jej
  • 0

#35

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja zawsze z duża rezerwa podchodze do takich spraw i do tego omdlenia tez podejde z pewna bariera. Jesli nas tutaj kuba nie wkrecasz to może brat przekazał ci tyle energii że aż zemdlał, a gdy wypuściłes kule to energia do niego wróciła i sie ocknał.
Sory może to prawda ale nie wierze w takie rzeczy.
Wniosek: Pobieranie energii od innych ludzi może się skończyć bardzo źle.
  • 0

#36

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

też tak uważam ,ale pomyślcie ile to bierze energii ze Słońca , Księzyca lub Ziemi ! Po prostu przyśpieszamy w ten sposób naszą zagładę
  • 0

#37

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ale pomyślcie ile to bierze energii ze Słońca , Księzyca lub Ziemi ! Po prostu przyśpieszamy w ten sposób naszą zagładę

Myśle że to że pobieramy tworząc kule PSI energie od ziemi czy od słonca to nie przyczyni sie do naszej zgałady :P To malutko energii ziemi ale jak widac duzo dla człowieka.
Zakłądając że taka kula istnieje oczywiscie :-D
  • 0

#38

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie co widziałem taką kulę jak brat najechał na nią kamerą (niestety nie cyfrową więc nie moge pokazać :( ) ale na filmie widać fioletową kulę na moich kolanach . Przez noc się zastanowiłem skoro to energia to duchy tez są energią i je widać na kamerze lub aparacie najbezpieczniejszy sposób to chyba jest pobieranie kuli z prądu
  • 0

#39

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiecie co widziałem taką kulę

Nie uwierze dopoki nie zobacze, szkoda ze nie da rady zobaczyc tego filmu.
Kolejny wniosek: Kamery maja trzecie oko za pomoca ktorego widzimy kule PSI :P
Może coś w tym wszystkim jest...ale wątpie
  • 0

#40

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Proponuję dać kubie453 na przykład miesiąc na pokazanie zdjęcia cyfrówką zrobionego i jak nie pokaże do tego czasu, zbanować ku przestrodze innych dzieci ze zbyt bujną wyobraźnią.
  • 0

#41

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Indoctrine, pomysł drastyczny i odważny ale chyba jedyny tak więc kuba udowodnij nam że ta kula istnieje i że ją widać. Czekamy.
  • 0

#42

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

najbezpieczniejszy sposób to chyba jest pobieranie kuli z prądu

no nie wiem czy najbezpieczniejszy... ja energie do kuli pobieram prawie zawsze z otoczenia i w tym z powietrza.

Sprawdziłem jedną rzecz, może dla was banalną. Ale od tego jak odczuwamy naszą nagromadzoną energię zależy to z jakiego źródła ją pobieraliśmy. Ja zawsze pobieram energie z otoczenia i w dużym stopniu z wiatru, powietrza. Natomiast gdy wyszedłem na dwór na słońce (rano, jeszcze jak było zimno), i zacząłem z niego pobierać energię i od razu poczułem ciepło.

Znacie może jakieś inne źródła energii ?? Takiej cieplejszej, bo o słońce teraz trudno, a ja chce poćwiczyć z ciepłą energią...
  • 0



#43

Shadow87.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najprościej jest czerpać energię ze swoich czakramów, ewentualnie można przez nie przepuszczać energie pobieraną z otoczenia, a kiedy już kula nie będzie nam potrzebna to ją wchłaniamy.
  • 0

#44

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najprościej jest czerpać energię ze swoich czakramów,


to może być bardzo wyczerujące i znacznie osłabiać organizm więc radzę uważać
  • 0

#45

ChrisTHC.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zawsze mnie ciekawila kula psi bo dawno temu probowalem ja stworzyc ale poza energia ktora czulem to nic wiecej niewidzialem mam nadzieje ze dzieki poznaniu metody dopracuje tworzenie kuli psi

co do dowodow to po przeczytaniu poszukalem troche i znalazlem jeden filmik na ktorym koles tworzy taka kule niewiem czy jest prawdziwy czy to tylko jakas sztuczka ale nie mnie to oceniac wiec wam dam link a wy mozecie powiedziec co o tym sadzicie



koles niechce na filmiku pokazywac swojej twarzy ale niedziwie sie bo zaraz by mu sie na glowe zwalili jacys naukowcy chetni do badan

no to tyle co chcialem powiedziec i ide cwiczyc zeby mi tez sie takie cos udalo jak jemu wkoncu trening czyni mistrza
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych