Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tworzenie PSI balla


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
589 odpowiedzi w tym temacie

#91

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to tak:
- mam 15 lat
- nie myśle, że będzie tak jak w Dragon Ball'u, jestem tylko ciekawy jak to wygląda
- nikogo nie zamierzam atakować

Pisze dużo bo podoba mi się to forum, ale OK przystatkuje troche.
  • 0

#92

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

- nikogo nie zamierzam atakować


Skoro nie zamierzasz atakować, to wiedza, jak taki atak wygląda nie jest ci potrzebna. I Errah ma rację, jeżeli zaatakujesz kogoś, kto jest lepszy od ciebie, to czekają cię niezapomniane wrażenia, dlatego lepiej o atakach energetycznych nie mówić. W dodatku kto ci naopowiadał, żeby atakować psi-ballem ? :lol
  • 0

#93

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak już napisałem wcześniej jestem ciekawy jak wygląda taki atak i jakie są jego skutki.

W dodatku kto ci naopowiadał, żeby atakować psi-ballem ? laugh.gif


A nie?? Przecież tego temat dotyczy i wcześniejsze posty są właśnie o tym.
  • 0

#94

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak wygląda atak energetyczny ? Zapraszam do lektury :

http://www.paranorma...?showtopic=5404
  • 0

#95

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ataku energetycznego nie ma, bo Aquila czuje się dobrze.
  • 0

#96

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

feniks - myslisz ze kulki z energii psi robi sie po co ? skoro i tak ich nie widac?
po to zeby odstraszac na przyklad te niepotrzebne byty lub jak trafisz na wampira energetycznego mozesz dac mu w ten sposob do zrozumienia... wiem ze mnie gryziesz, skoncz... najsilniejszy psi ball jaki dostalem spowodowal chwilowe zawroty glowy nic wiecej... rani troche cialo astralne a nie urywa nogi... chyba ze zbierasz energie wtedy psi ballem doladujesz kogos innego...

a i psi ballem sie nie rzuca bo sie rozleci...musisz energie ktora jest miedzy psi ballem a twoja reka cofnac do reki w miare szybko i odsunac reke psi ball sam poleci z taka predkoscia jak ty cofales ta energie :P
  • 0

#97

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie psi balle tworzy się, by w łatwy sposób przekazywać energię, a nie koniecznie do ataków.

rsn.arush za kogo się uważasz??? Jakiegoś parapsychologa czy coś ?? Twoje teksty wskazują, że raczej nie masz żadnego pojęcia.
  • 0



#98

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

feniks - myslisz ze kulki z energii psi robi sie po co ? sk... (...)


Ogólnie gratuluję wiedzy, naprawdę - rispekttttt :) . Ech... jak ktoś stosuje psiballe do atakowania to chyba faktycznie powinien zająć się smoczkiem, nie psioniką... Szkoda nerwów...
  • 0

#99

Masamune.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli Psi-Balla można użyć, jeżeli ma się dokładnie zaplanowany podryw, w którym ważne są zawroty głowy obiektu podrywu :D
  • 0

#100

Rashad.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj postanowilem sprobowac zrobic psiballa. No i udalo sie, lecz przy tworzeniu balla dymily mi sie rece <bialy dym>, widze aure swych rak na ktore patrze, a takze czasami ball jakby mi sie kolysze w dloniach jakby mial ksztalt elipsy i jakos sie poruszal. Jestem ciekaw czy ktos z was tez to mial i skad wzial sie ten dym <pirokineza?> :D
Jestem takze ciekaw jak rzuca sie taka kula, a takze kiedy atakujemy ta energia a kiedy przekazujemy <co trzeba zrobic zeby zaatakowac, co zeby przekazac>. Z gory dzieki za odpowiedz.
  • 0

#101

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Żeby zaatakować należy po pierwsze zebrać całą energię w ręce a następnie dłonią złożoną w popularny "liść" przywalić sobie w twarz... ludzie, darujcie sobie ataki energetyczne...

Na przekazywaniu się nie znam, baaardzo żadko się to stosuje, jakoś nie miałem okazji się zaznajomić z tą umiejętnością.

Co do dymu przy psi ballu - pierwsze słyszę, ale napewno nie jest to pirokineza, nie ma co marzyć :) .
  • 0

#102

Rashad.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli chodzi o ataki to nie mam na mysli chodzenie po szkole i strzelanie w kogo popadnie. Dalem niedawno kumplowi link do waszego forum i zaciekawila go cala ta psionika tak jak mnie, wiec mamy zamiar poprobowac na sobie ataki a takze przekazywanie energii.
No szkoda szkoda :D chcialbym posiadac umiejetnosc pirokinezy, poniewaz moim zdaniem jest to bardziej przydatne niz psionika etc.
  • 0

#103

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pirokineza to jedna z umiejętności podpadających pod psionikę, jeśli chcesz wiedzieć.

Co do ataków - próbować na sobie ? Hmm... powiem tak, zakupcie od rusków dwa AK-47 i postrzelajcie do siebie prawdziwą amunicją... bardzo podobne...
  • 0

#104

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słowa, słowa, słowa... wyluzuj Fenix.
Do tego umiejętności trzeba :)
Powyobrażać sobie takie ataki co najwyżej mogą :D
  • 0

#105

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powyobrażać najwyżej mogą, dobre... tylko, że wyobrażanie łączy się z wizualizacją, a ta łączy się z manipulacją energią...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych