Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tworzenie PSI balla


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
589 odpowiedzi w tym temacie

#16

Shadow87.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czasami przy dobrym oświetleniu... proponuje zgasić światło i siąść bokiem do monitora lub ustawić po boku jakąś niezbyt mocną lampkę. Chodzi o to, żeby ręce były oświetlone, a tło za nimi nie (najlepiej jednolite i ciemne), no i żeby nie świeciło w oczy.
BTW: to działa także na widzenie aury.
  • 0

#17

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co do kulil PSI to zamiast pozwolić jej się rozproszyć, można równie dobrze ją wykorzystać. Na przykład przy przyspieszaniu leczenia, pozbywaniu się bólu, itp.
  • 0



#18 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Co do kulil PSI to zamiast pozwolić jej się rozproszyć, można równie dobrze ją wykorzystać


Owszem, można, ale najlepiej wykorzystywać do celów leczniczych lub do przekazywania komuś, energię zaczrepniątą np.: ze słońca.
Zużywanie własnej energii do w/w celów może bardzo poważnie wyczerpać i osłabić nasz organizm.
  • 0

#19

NeVeR.
  • Postów: 50
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najciekawsze jest to, ze teraz nie musze po kilku krotkich probach zbytnio wysilac, by poczuc ten chlod na dloni. Naprawde ma sie wrazenie, ze cos sie trzyma w rekach.... LOL pomyslalem o sloncu i zeszywnialy mi palce, jakby naprawde cos trzymal i cieplo na dloni poczulem AWESOME !!! Czuje sie jakby taki lekki podmuch chlodnego powietrza na srodku dloni, ciezko mi wytlumaczyc, ale najpierw utworzylem ta chlodna kule, a zaraz po tym pomyslalem o sloncu i zrobily sie jakby zawirowania ciepla i chlodu, palce staly sie cieplejsze, natomiast dlon jakby powoli sie ocieplala :D Zajebiste powiem Wam, mam pytanie czy jest mozliwosc skupienia tyle energii by moc cokolwiek zauwazyc, albo poprostu ta kumulacja energii jest na tyle slaba, ze nie mozna zbytnio z nia nic zrobic, poza uczuciem, ze ma sie niewidzialna kule energii w reku ?
  • 0

#20

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oglądałem na National Geographic film o pewnym mistrzu karate, który udoskonalił sztuke powalania przeciwnika bez dotyku... A co najciekawsze, robił to dzieki nagromadzonej energii w dłoniach. Twierdzi, że formuje kule z tzw energii czin (energia czerpana z kosmosu) i wysyła ją w czułe punkty przeciwnika co z kolei działa destrukcyjnie... Efekt niesamowity :)
  • 0

#21

NeVeR.
  • Postów: 50
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Legalize ogladalem cos podobnego... To jest energia KI (chi ), podam przyklady tego co widzialem w tym dokumencie. Na poczatek dzieciaki po 5-8 lat rozwaly cegly rekoma, nogami itp., a potem przyszedl czas na mistrza, ktory po medytacji i koncentracji energii KI, zdmuchiwal swieczki z odleglosci 8 metrow, przewracal swoich przeciwnikow na odleglosc i co najlepsze z 2 metrow uderzyl w sciane z desek, ktora sie rozpadla jakby ktos w nia kopnal z ogromna sila O_O
Czy ta kula PSI to jakas namiastka kumulacji KI ? Ciekawe, czy da sie jakos wiecej tej energii zgromadzic i ciskac kulami zeby rozproszona kula dziala z jakims mocnym efektem...
  • 0

#22

Kudłaty.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaraz sobię spróbuję zrobić kulę .... może wyjdzie ;-) chociaż do takich rzeczy podchodzę z dystansem to nigdy nie zaszkodzi spróbowac :smile:... jeżeli coś wyjdzie to napiszę o tym ... ;-) peace
  • 0

#23

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zaraz, jak to było w tym anime?
Kamehameha!!!

Dla tych co mówią, że trochę ją widać jak jest ciemno, proszę o zdjęcie. Inaczej będę domagał się bana za kłamstwa i prowokacje. I nie, nie ma czegoś takiego jak "nie mam cyfrówki i mieszkam na pustyni, że nikt inny jej nie ma w promieniu 300 kilometrów".
  • 1

#24

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Indoctrine, stonuj troszkę, please, jeżeli temat ci nie pasuje to wcale nie musisz tu wchodzić
  • 0

#25

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cote-d'Or --> Może jestem zbyt zgryźliwy. Ale zdjęcia chcę zobaczyć (oczywiście nie z fotoszopa).
  • 0

#26

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dla tych co mówią, że trochę ją widać jak jest ciemno, proszę o zdjęcie


Zgadzam sie z tym zdjęcie by nam wiele wyjaśniło, i na pewno byloby arcyciekawe. Tylko czy komus uda sie stworzyć tak mocno kule żeby ja bylo widac. Jak probowalem to robić to rece mi zdretwialy ale tylko dlatego ze je maialem wyciagniete dlugo w jednej pozycji a nie dlatego że mialem energie ze slonca. Nawet jesli ta kula PSI jest do stworzenia to myśle ze jej nie widać dlatego dolączam się do prosby o zdjęcie :P
  • 0

#27

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Panowie więcej rozwagi prosze... Stworzenie takiej energii kuli jest możliwe ale nie sądze żeby można było ją zobaczyć... Jak już coś to poczuć także się nie podniecajcie :mrgreen:
A żeby opanować tą sztuke to niewątpliwe trza temu poświęcić sporo czasu medytacji itd.. To nie jest takie hop siup...
NeVeR, ta energia ma różne nazwy ze względu na jej znajomość w różnych kulturach...

W tym filmie którym ja oglądałem mistrz i jego uczniowie wyczyniali niezle cuda a co najzabawniejsze "specjaliści" uznali, że jest to efekt zbiorowej autohipnozy :lol :
  • 0

#28

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Indoctrine, ale energii nie można zrobić zdjęcia !!! Materii owszem, ale nie energii.
  • 0

#29

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Indoctrine, ale energii nie można zrobić zdjęcia !!! Materii owszem, ale nie energii.


No ale skoro można jak tu twierdza koledzy zobaczyć tą kule na własne oczy to chyba można też ją sfotografować. To chyba oczywiście chyba że mój umysł stępił wiatr na spacerze.
  • 0

#30

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

teoria tego wszysktiego co tu szumnie nazwe 'psionizmem' zaklada, ze takie rzeczy jak energia czyli psi-ball czy aura sa widoczne przy uzyciu trzeciego oka. nie jest wiec wcale takie oczywiste, ze powinno sie to dac sfotografowac jesli widac (analogicznie do aury).
w takim razie jednak nie jestesmy w stanie uzyskac zadnego jednoznaczego i uniwersalnego dowodu, ze takie cos jak kula psi istnieje. nie wrozy to dosc dobrze tej teorii ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych