Skocz do zawarto¶ci


Zdjêcie

Crying Boy - Przeklête malowid³o


  • Zaloguj siê, aby dodaæ odpowied¼
90 odpowiedzi w tym temacie

#46

ciemno¶æ.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

za tydzieñ nie bêdziesz o tym pamiêtaæ,bo zapomnisz...

Tak bêdzie :P A kiedy¶ podobno zdjecie wywo³ywa³o katastrofy...dziwne.
  • 0



#47

Emanuel.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

drukujê wieszam i sprawdzê na w³asnej skórze. je¶li nie bedê ju¿ wiêcej pisa³, bêdzie to znaczyæ, ¿e obraz dzia³a...

jestem ciekaw, ilu z was i tak zrobi to samo :mrgreen:
  • 0

#48

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja ponadprzeciêtna
Reputacja

Napisano

OMG Emanuel nic nie napisa³ od grudnia zesz³ego roku. Ju¿ po nim... I b³agam was, w takich tematach zamieszczajcie linki do obrazów zamiast wstawiaæ do tematu...
  • 0

#49

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, zgadzam siê z przedmówc±...
Niektóre przera¿aj± ~~
  • 0

#50

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

Sadzac po wyrazie twarzy:
*placz- zosta³o skrzywdzone?? teskni za czyms??
*jednoczesnie wyraz twarzy nie jest smutny lecz wyglada jak gdyby zaraz mial sie zesloscic.
* a znowu z drugiej stronny mozna ten obraz odebrac takze jak gdyby dziecko przestawalo plakac i wszystko wracalo to normy (uspakaja³o sie)
  • 0

#51

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja ponadprzeciêtna
Reputacja

Napisano

ja w tym obrazie nic szczególnego nie widzê, du¿o bardziej charakterystyczny by³ The Hands Resist Him jak dla mnie :)
  • 0

#52

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

No tak bylo w nim wiecej szczegolow ale ten obraz kryje w sobie jakies nieszczescia tego chlopca a the hands resist him byl bardzie hmmm prostym watkiem urwanym z zycia. Ntomiast przsy tym obrazie mamy doczynienia z pewna zagadka dotyczaca tego obrazu
  • 0

#53

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja ponadprzeciêtna
Reputacja

Napisano

tak jak ju¿ mówi³em ten obraz nie zrobi³ na mnie ¿adnego wra¿enia jakie zrobi³ the hands resisit him.
  • 0

#54

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • P³eæ:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja nigdy nie lubi³am tego typu obrazów. S± chore. No bo kto rysowa³by przera¿aj±ce, p³acz±ce dziecko?!

Moja ciocia, która jest niemieck± malark± ma znajom±, która na strychu przetrzymywa³a kopie tego w³a¶nie p³acz±cego bachora. Gdy ciocia powiedzia³a jej o tym obrazie (jako¶ tak temat zszed³) to tamta pobieg³a szybko na strych, znios³a obraz i autentycznie na stole go spali³a.

Nie wiem, czy te kl±twy to prawda, ale ja wola³abym siê o tym osobi¶cie nie przekonywaæ
  • 0

#55

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • P³eæ:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heheh ten kolega naprawde nic wiecej nigdzie nie napisal??
Kolejny obraz ktorego postac jest tak zlozona ze ciezko ja jednoznacznie
opisac. Smutny, biedny, maly chlopiec, z ktorego oczu patrzy zal, jakas
niewypowiedziana krzywda, a zarazem z tego samego spojrzenia bije pewna sila a nawet, gdzies miedzy wierszami, demoniczne zlo. Wspolczuje temu chlopcu i boje sie go zarazem. Nicole, jak mozesz nazywac go bachorem ;( jeszcze gdyby to byla fikcyjna postac, a nie jest.
  • 0

#56

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • P³eæ:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

viatora- mam przygode z wkurzaj±cym o¶miolatkiem wiêc nazywam to dziecko jak chce :P poza tym przypomnij sobie, ile ju¿ przez niego zginê³o osób :/
  • 0

#57

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panuje przekonanie, ¿e klatwa dosiêgnie tylko tego posiadacza obrazu, który bêdzie wiedzia³ o klatwie spoczywajacej na p³ótnie.


Czyli samosprawdzaj±ca siê przepowiednia.... Gdyby nie wiedzieli, ¿e mieli na chacie ,,przeklêty" obraz, zauwa¿yliby, ¿e nie wy³±czyli ¿elazka ;)

Pewnie by³o mnóstwo osób, które mia³y ten obraz na ¶cianie i nic im siê nie sta³o, ale o nich ju¿ siê nie wspomina :)
  • 0

#58

kondzik123.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem ten obraz jest przerażający. Trochę dziwne, że ocalał. Czyżby dziecko szatana :mrgreen:
  • 0

#59

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ten obraz jest chory ? pod jakim wzgledem ? zwykl³y portret ... a mnie obraz nie przeraza , moze troszke zastanawia ... ale to zapewne tylko dlatego ze tyle sie o nim pisze
  • 0

#60

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • P³eæ:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a tyle sie o nim pisze, poniewaz obraz jest niezwykly - jest pelno obrazow pieknych, ale ten jak zauwazyles jest co najmniej zastanawiajacy. Nie dostrzegasz zlozonosci natury tego chlopca, tego pelnego sprzecznosci spojrzenia ? :)
  • 0


 

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 u¿ytkowników, 0 go¶ci oraz 0 u¿ytkowników anonimowych