Skocz do zawartości


Zdjęcie

Crying Boy - Przeklęte malowidło


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#76

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe co by było gdyby ktoś powiesił sobie w domu obok siebie "Crying boy" i „Hands Resist Him ”?

To dziecko według mnie wcale nie che się na kimś zemścić tylko jest przerażone i smutne.
  • 0

#77

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kacpero, a jak chcesz sprawdzić czy dane miejsce stanie się bardziej nawiedzone i jak sprawdzisz, czy inne duchy odczuwają obecność nowego towarzysza? Zapytasz ich, czy jak?

Mały Czesiu, no chyba by się tam nie pobiły.
  • 0

#78

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z tym zdjęciem dam chyba sobie luzzz bo jakoś moi rodzice nie wybierają się do tych znajomych ale gdyby jednak to jeżeli nie w tym temacie to założę nowy i wkleje fotkę
  • 0

#79

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przepiękny obraz - mam go na tapecie.
Ja w oczach tego chłopczyka widzę lęk, strach, wyrzuty i smutek - czyli wszystko, co lubię w sztuce ;)
  • 0

#80

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja swego czasu (jakis rok temu) mialam na tapecie i ten obraz - Crying Boy i The Hands Resist Him... i jakos nic zlego mi sie nie stalo... A ze 2 tyg. trzymalam to na tapecie, ale jednak, jak wiadomo, kazda tapeta z biegiem czasu sie nudzi... Jeszcze czasem usilnie wpatrywalam sie w te obrazy i tez nic :mrgreen: Moze rzeczywiscie to dziala tylko na oryginalach, a moze to wystzsko, to pic na wode, albo dziwne zbiegi okolicznosci...
  • 0



#81

Kelso.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli myślisz że jak wydrukujesz obraz i powiesisz na ścianie i chcesz sprawdzić czy cos sie stanie to masz pewnośc że nic sie nie stanie, kup oryginał i sprawdź jak jestes taki(a) odważna(a).

Jak spojrzałem na ten obraz zobaczyłem w jego oczach zarazem smutek jak i złość jakby za czymś tęsknił i rownież chciał się zemścic...
  • 0

#82

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli myślisz że jak wydrukujesz obraz i powiesisz na ścianie i chcesz sprawdzić czy cos sie stanie to masz pewnośc że nic sie nie stanie, kup oryginał i sprawdź jak jestes taki(a) odważna(a).

To do mnie się tak plujesz? Bo nie wiem...
Mogę powiesic, tylko powiedz mi, gdzie mozna go kupic i daj pieniadze.
  • 0



#83 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Umiłowani bracia i siostry. Tylko spokój może was uratować. :)
  • 0

#84

Rave.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy ktoś próbował powiesić ten obraz w non-stop monitorowanym domu i zobaczyć co się stanie ? To mogłoby wiele wyjaśnić.
  • 0

#85

Stiven_123.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brrr miałem stycznośc z tym obrazkiem :( (
  • 0

#86

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Reprint tego obrazu pojawił się ostatnio na allegro ale zabrakło mi odwagi go kupić ;) Jesli uzbroicie się w cierpliwość to go w końcu dopadniecie, poszedł moze za 15-20 zł.
  • 0

#87

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja raczej nie wierze w klątwy, ale ten artykuł był bardzo ciekawy. nie miałabym w każdym razie odwagi go kupić. jak spojrzałam na niego piewszy raz dziwnie sie poczułam... ale to może tylko siła sugestii.
  • 0

#88

Kelso.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja się do nikogo nie pluje tylko mowie że na kopii sie nie przekonasz :P
PiSSS
  • 0

#89

Tormoz.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja bym taki obraz chętnie w szkole powiesił. Może by się zajarała!
  • 0

#90

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może po prostu kupisz benzynę?:E Inteligentny post jak nigdy, gratz intelektu :]

Co do tego obrazu, to wydaje się tkwi w nim jakaś negatywna forma energii, którą ładują ludzi spoglądający na ten obraz z już wcześniej skierowanym w jego kierunku strachem, żalem.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych