Skocz do zawartości


Zdjęcie

Crying Boy - Przeklęte malowidło


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#31

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Malkav, myślisz, że taki wydrukowany obraz będzie działał? :)
  • 0

#32

Malkav.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Malkav, myślisz, że taki wydrukowany obraz będzie działał? :)


Dobra, kto sprawdzi? :wow:

@down
No ale to niby wymaga czasu.
  • 0

#33

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra, kto sprawdzi?


ja sprawdzę, dzisiaj go wydrukuję powieszę nad łóżkiem, a jutro opiszę czy coś się stało.
  • 0

#34

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pffff, ściema, to działa na podświadomość. Nie ma czegoś takiego jak przeklęty obraz...Gdyby temu czy tamtemu powiesić na ścianie obraz to wszystko ok, zaś wpuść mu potem ten kit to zechizuje w nocy :lol : :lol : :lol : :lol :
  • 0

#35

Szyderca z loży.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja nic nie mówię... ale dokładnie dzisiaj temat o tym znalazlem na innym forum (był link na takiego bloga co mówił o tym i tym drugim obrazie z rękami).
Wchodzę tutaj: ktoś zamieścił posty w tym akurat temacie :schock: jak czytałem tę historie to się dziwnie czułem...
  • 0

#36

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepiej to obkleić/obwiesić cały dom, wszystkie urządzenia domowe, wszystkie rzeczy, reprodukcjami tego obrazu. Wtedy nic wam w domu nie spłonie :-D

Jak wam się tak podoba ten obraz to sobie wstawcie na pulpit. Ciekawe czy spali się cały dom i tyko komputer ocaleje (tylko monitor)?
  • 0

#37

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i tak jak myślałem, wydruk z obrazem przewisiał całą noc naprzeciwko mojego łóżka i nic, a nic się nie stało, nawet nie miałem żadnych koszmarów. Wszystko to chyba autosugestia.
  • 0

#38

Combine Soldier.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Haha, i takie podejście mi się podoba! Nie można "wierzyć" w takie pierdoły jak przeklęty obraz. Jak ja ten obraz zobaczyłem to pomyślałem, że jest taki jak każdy inny - martwy ;-)
Może faktycznie wzrok tego dziecka jest... em... wredny, ale co z tego?
A widzieliście inne obrazy tego malarza ? Może on był pedofilem, i dlatego to dziecko płacze :mrgreen:
  • 0

#39

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czytałem o tym wcześniej. Jednak dopiero przed chwilą zobaczyłem obraz. Wygląda...trochę strasznie, jakby ten dzieciak cierpiał.
  • 0



#40

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie tu jest problem "czytałem wcześniej a teraz zobaczyłem,jest straszny".A co by było,jakby się najpierw obejrzało gdzieś obraz?Nic...Nikt by na to uwagi nie zwrócił...Normalny,porządnie zrobiony obraz...Potem ktoś dodaje jkiś tekst i już mamy przeklęty obraz i wszyscy panikują :P Na tym polega manipulacja ludzkim umysłem.
  • 0

#41

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chyba nie o to chodzi. Mi po prostu ten obraz wydaje się taki...przygnębiający i smutny :-(
Jednakże jest w nim także trochę strachu.
  • 0



#42

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może i wygląda strasznie,ale to zasługa talentu malarza ;-)
  • 0

#43

korneliaa.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

onejrzalam'crying boy', 'the hands resist him' i czego mam sie spodziewac?? :wow:
  • 0

#44

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

onejrzalam'crying boy', 'the hands resist him' i czego mam sie spodziewac?? :wow:

Tego co mnie spotkało - czyli zupełnie niczego ;-)
  • 0



#45

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

korneliaa, teraz będziesz musiała zamawiać wizyty u psychiatry i spali ci się dom :P
A tak na poważnie,to spodziewa się możesz tego,że za tydzień nie będziesz o tym pamiętać,bo zapomnisz...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych