Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7606

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fajna fotoszopa Quamliwusie. 

Nie jesteś zadnym prawnikiem, nikt z twoim poziomem umysłowym nie przeszedł by przez studia, praktyke a potem nie utrzymał sie w zawodzie. Skończ kłamać o dziecku bo tego też nie masz - kobiety nie przepadają za świrami. 

 

Namierzyć mnie nie jest żaden problem.

 

 

Czyli to najlepszy dowód na to ze absolutnie nie wierzysz w to co mówisz.


  • 1



#7607

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Canaris

Skończ kłamać

A może ja w ogóle nie istnieje? Może wy ciągle śpicie, a ja jestem wytworem waszej niezbyt zdrowej wyobraźni? ;)

 


  • -1

#7608

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Canaris

 

 

Skończ kłamać

A może ja w ogóle nie istnieje? 

 

Niestety tacy jak ty wystepują z przygnębiającą regularnościa. Symptom padającej na ryj edukacji i sluzby zdrowia. 

Antyimigrantów prosze w to nie mieszać. Masowa nieregulowana islamska nielegalna imigracja do Europy dzieki Merkel i jej kundlom z UE to prawdziwy problem z którym boryka sie Europa a nie jakieś wymyślone chemtrailsy których nikt nie potrafił udowodnić mimo 10 lat gadania o nich. 

>posypana chemtrails
Czyli rozumiem wracamy do starego dawno obalonego halunu pt "Potrafimy wycelować zrzutem substancji z 10k mnpm" ? 


  • 2



#7609

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Canaris

 

Jeśli jesteś wynajętym trollem, to naprawdę jesteś jednym z najgorszych, jakich spotkałem w wirtualnym świecie. Jesteś tak beznadziejny że Mariushowi mógłbys jedynie czyścić podeszwę butów z gówna. Żal mi Ciebie, bo pewnie w swoim marnym życiu myślisz o sobie, że jesteś nawet taki 6/10. Jesteś beznadziejny i tyle. Swoimi durnymi tekstami robisz mega dużo dla udowodnienia tej zbrodni. Błagam , udzielaj się dalej w tym temacie, bo nie ma lepszej reklamy tej zbrodni, niż taki marny typ który myśli że jest wielkim trollem i dezinformatorem, a jest jedynie małym ,zakompleksionym kolesiem, który chyba nic w życiu nie osiągnął i nie osiągnie, a jedyna siła jego przekazu pochodzi ze zdjęcia wysportowanego, umięśnionego typa w awatarze. Żal mi Ciebie, naprawdę. 

 

Dla przypomnienia

 

Przestańcie nas w końcu okłamywać. Weźcie chłopcy na wstrzymanie. Nie ma sensu dalej nas bujać i udawać totalnych idiotów


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 20.01.2020 - 15:17

  • -1

#7610

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sorry Quamliwusie, po 10 latach sluchania tego twojego bełkotu, te twoje obelgi spływają po mnie jak woda po kaczce.
Wysil sie troche nastepnym razem. I daruj sobie wklejanie tego samego bełkotu co 10 lat temu.

 

A i tak znowu przy okazji - filmik wrzucony w 2012 roku, 620 wyswietleń, kanał ledwo 1.5k subów, wyłączona liczba lajków... To są te twoje miliony ludzi dyskutujące dzień w dzień "te zbrodnie" ??


  • 0



#7611

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli rozumiem wracamy do starego dawno obalonego halunu pt "Potrafimy wycelować zrzutem substancji z 10k mnpm" ? 

Bo Ty nie wiesz, "Oni" kulają babole z chemtrailsów i nimi rzucają w tych na dole. Wychodzi na to, że najczęściej trafiali w Quintusa, bo ma chroniczny kaszelek.

Według mnie, trafiali też w głowę, co widać w treści postów.

Czarne helikoptery już nie latają nad domem?...





#7612

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szyszko potwierdził, że "to co obserwujemy na niebie"

 

Nie ma dowodów na to że Szyszko wiedział o holo... o chemtrails. 


  • 0



#7613

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak trzeba być zatwardziałym by od 10 lat klepać to samo ? 
Ten temat zdechłby już kilkaset stron wcześniej gdyby nie JEDEN użytkownik który robi to samo, czy to nie jest jakiś objaw choroby psychicznej ? 
 
Quamliwus, my dalej czekamy na dowody lepszej jakości niż stek bzdur z jutuba.


  • 0

#7614

Ghostbite.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam, że się "wtrancam" ale czy Wy wszyscy musicie podsycać tą "teorię"?
Po co i w jakim celu ja się pytam?
Chyba tylko dla podtrzymania ruchu na forum...
Byłem cierpliwy, czytałem przez lata z nadzieją, że może tym razem ktoś rozsądny zaniecha...
No ale nie, niestety się nie doczekałem..
Dalej "z uporem maniaka" brniecie jak niewidomy w grzęzawisko..
Ja trochę rozumiem, że zabawnie, że taka forumowa tradycja, że śmiesznie czasem, czasem strasznie, rzadko poważnie no ależ żesz ileż można?
Wybaczcie mi wszyscy ale niestety muszę Wam oznajmić, iż dyskusja w powyższym wątku do niczego nie prowadzi ani nie doprowadzi..
Zatem proszę Was całkiem szczerze, skończcie i wstydu dalszego oszczędźcie.
Skupcie się proszę może na czymś ciekawym, ważnym, interesującym czy potrzebnym gdyż ten temat prowadzi kolokwialnie mówiąc do nikąd.
Niniejszym wybaczcie mi powyższy wpis proszę ale po latach lektury nie raz i nie dwa w towarzystwie niewielkich dawek napojów ogólnie uznawanych za alkoholowe "czara cierpliwości" została przelana.

Niniejszy wpis jak krew w piach zapewne ale nic to, warto było przynajmniej spróbować..

P.S. Z pełną odpowiedzialnością przyjmuję do wiadomiści iż mój wpis może zostać potraktowany jako Off Top i dobrowolnie godzę się na wszelkie konsekwencje z tym związane.
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych niniejszym wpisem oraz życzę rozsądku w połączeniu z otwartym umysłem.
Zaznaczam również, iż dobierałem słowa całkowicie losowo

 

Nie widzę takiej potrzeby ;)

TT.


Użytkownik TheToxic edytował ten post 26.01.2020 - 08:02

  • 0

#7615

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przepraszam, że się "wtrancam" ale czy Wy wszyscy musicie podsycać tą "teorię"?

"My" pisząc, na myśli masz wszystkie mulikonta Quintusa? Bo my nie podsycamy. 

Zauważ, jak Quintus ma urlop od pisania (bo "coś tam coś tam" napisał nie tego), to temat przysycha tygodniami.

Taka właśnie paratradycja...





#7616

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cześć wszystkim.
Zajrzałem do was po 9 latach przerwy. Pamiętam ten temat gdy powstał i bacznie się mu przyglądałem. Pamietam też te Quintusa który maglował to na samym początku. 

Wow jestem pod wrażeniem że ktokolwiek jeszcze odgrzewa ten stary temat xD Ja po kilkudziesięciu stronach dobrze wiedziałem jak sprawa wygląda, po przeczytaniu argumentów obu stron i ten Quintus jeszcze was trolluje? 

Przynajmniej miejsce serwerowe jest tańsze niż kiedyś

Hmm ciekawe czy jest tutaj jeszcze ten gość który rozwalił w pył teorie spiskowe 9/11 ale zapomniałem jaki miał nick.

Trzymajcie się :D

EDIT
O quintus już podpowiedział to Mariush. Dzisiaj bym mu postawił whisky za to co zrobił na tym forum i co wniósł do mojego życia. 

Szkoda że nie możecie się tego trolla pozbyć. Przepraszam, nie trolla tylko psychola. 10 lat pętli umysłowej, no nieźle


Użytkownik PaZi edytował ten post 25.01.2020 - 20:42

  • 0

#7617

Ghostbite.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Staniq, no ale jak nie ma urlopu to odpisujecie na jego posty jak.. szaleni  :szczerb:  , także ten.. uporczywe podtrzymywanie konwersacji nazwał bym "podsycaniem". No bo jakżesz by inaczej?  :>


Użytkownik Ghostbite edytował ten post 26.01.2020 - 04:21

  • 0

#7618

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pokazujemy paluszkiem jego idiotyzmy. A tak swoją drogą od dawna wiemy, że trolluje, bo jak nie ma już argumentów, to zaczyna wyzywać. Dostaje w wtedy urlop, jest cisza jakiś czas. Potem od nowa.

Gdyby to ode mnie zależało, ten temat zostałby zamknięty w okolicach setnej strony.





#7619

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jedna osoba nie może ciągnąć tematu, więc odpowiadający trollowi są tak samo winni jak sam troll. Wystarczy, że on wrzuci jakiś nic nie znaczący filmik(de facto ten sam 5 raz), a wy od razu w kilku mu odpisujecie i tak w kółko od kilku lat. Gdyby każdy olał kolejną wrzuconą bzdurę to temat by umarł(najlepiej, gdyby admin to automatycznie usuwał, ale moderacji aktywny temat też jest na rękę), bo samemu ze sobą pisać się nie da. Widocznie wam też to odpowiada i w jakimś sensie podoba się ciągnięcie tego wątku. Ja tu napisałem chyba raz kilka lat temu i na tym się skończyło, bo nie będę rozmawiał ze ścianą, potem wszedłem jeszcze kilka razy i znów było to samo, więc później nawet nie otwierałem tego tematu. Także moi drodzy jesteście współwinni temu, że ten temat od 7 lat to jedno i to samo zapętlane koło i nie można za to obwiniać trolla, gdy samemu się go karmi.


  • 0



#7620

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest sam w sobie socjologiczny eksperyment. Ciekawi jesteśmy, do jakich idiotyzmów jest w stanie posunąć się adwersarz, aby podtrzymać trollowanie. 






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych