Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7621

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Haha trolle zwracają jeden drugiemu uwagę, by mi nie odpowiadali, by zbyli milczeniem moje posty :D Ale trollki nie mogą tego zrobić, bo nie po to zostali wynajęci, by ktokolwiek swobodnie mógł o tej zbrodni pisać ;) oni muszą obrażać, ile to razy zostałem nazwany Quamliwusem (co jest sugestią, że kłamię) o innych ślicznych epitetach nie wspomnę, oni muszą zaprzeczać, MUSZĄ! Starsze tolle rozumieją, nowi wymyślają nowe strategie ;) Uwaga sprawdzamy, wrzucam nic nie znaczący filmik w którym dr Jaśkowski na konferencji radzi wszystkim zatroskanym zgromadzonym, że najlepsze co możemy zrobić w sprawie zbrodni smug chemiczno-bilogicznych to.... zakładać maski i po opryskach nie wychodzić z domu :D Dobry aparat ;) Powie ludziom 75% prawdy (o lekach, lekarzach, farmaceutyce, chorobach, o chemtrails mówi 1/3 prawdy), by potem wszystkich uspokajać, by zamiast wyjść na ulicę, gremialnie zgłaszać tę zbrodnię, zaskarżać zbrodniarzy, to należy przyłożyć do ryja chusteczkę higieniczną i czekać w chacie aż syf opadnie niżej niż poziom wdychania :D Tak właśnie działają najlepsi agenci, Ludzie im wierzą, bo już nie mają innego wyjścia... Zobaczymy czy trollki zastosują nową strategię :P

 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 04.02.2020 - 16:20

  • -1

#7622

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Haha trolle zwracają jeden drugiemu uwagę, by mi nie odpowiadali, by zbyli milczeniem moje posty

Ja tam na razie nie zamierzam milknąc. A skoro już się przypomniałeś, to wróćmy do kwestii Twojej prawniczej profesji. Jakiś czas temu wkleiłeś na forum zdjęcie fragmentu legitymacji prawniczej (nie było na nim widać, do kogo należy) oraz ujęcie z internetowego artykułu opisującego proces, w którym uczestniczyłeś (podobno byłeś widoczny na zdjęciu). Niestety, bardzo szybko edytowałeś posta i wszystkie te informacje zniknęły. Na szczęście przypomniałem sobie, czego ta sprawa dotyczyła i odnalazłem artykuł z owym zdjęciem (Niskie wyroki dla członków gangu sutenerów). I tu mam do Ciebie pytanie. Który z tych prawników na zdjęciu to Ty: ten łysy bliżej, czy ten dalszy, z ciemnymi włosami?


  • 3



#7623

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A to nie jest Twoje guru ten dr.Jaśkowski?... 

No tak, byłby w porządku, gdyby sprzedawał chembustery i szmaty nasączone octem.

Co do zaprzeczania, my nie zaprzeczamy, tylko pokazujemy Ci nieścisłości lub kłamstwa w Twoich wypowiedziach. To Twoje wypowiedzi zaprzeczają istnieniu zjawiska, które tak chętnie tutaj opisujesz.





#7624

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq
Tak , Wy temu nie zaprzeczacie. Jak jeszcze można udawać tak wielkich debili, jak Wy starzy trolle to robią? Mariush, totalnie skompromitowany kłamca, manipulant w sprawie 11 września 2001, i Ty, już nie wiem, jak Ciebie określić... marny, stary stażem, pozbawiony jakichkolwiek merytorycznych argumentów, słaby tolejbus, schowany na terenie, na którym ta zbrodnia nie ma miejsca, obstawiam Izrael.

Mocne słowa jak na papuge.
obraza2.gif
Wszystko


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 04.02.2020 - 23:21

  • -2

#7625

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wysoki poziom kultury jak na osobę reprezentującą wymiar sprawiedliwości. Strach pomyśleć co będzie jeśli źle zinterpretujesz zdarzenie - żadna siła nie przekona Cię, że jesteś w błędzie.


  • 0

#7626

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten po lewej trollu, ten dalszy duży z ciemnymi włosami. Jesteś aż tak wielkim idiotą, że nie potrafisz tego skumać?

Po co to obrażanie? Co chcesz tymi inwektywami osiągnąć?
Przyznam, że jak na przedstawiciela zawodu zaufania publicznego, strasznie mierny poziom kultury reprezentujesz.
A może teraz takiej retoryki i argumentacji na studiach prawniczych uczą?

Ale do rzeczy.
Jak niby miałbym rozpoznać, którym gościem ze zdjęcia jesteś, skoro tego nie sprecyzowałeś? Po stylu pisania? Albo po fragmencie dłoni na zdjęciu z legitymacją? Zdjęcie z awatara też odpada, bo masz tam Clinta Eastwooda...


  • 0



#7627

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Ogarnięty

 

 

ile to razy zostałem nazwany Quamliwusem (co jest sugestią, że kłamię)

 

 To nie jest sugestia. To stwierdzenie faktu.


  • 2



#7628

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... jeśli źle zinterpretujesz zdarzenie - żadna siła nie przekona Cię, że jesteś w błędzie.

W przypadku smug kondensacyjnych nawet nie chodzi o interpretację, tylko o podstawową wiedzę. Jeżeli ktoś zaprzecza zjawiskom, których istnieniu nie można zaprzeczyć i które są dawno udowodnionymi zjawiskami fizycznymi, to świadczy to tylko i wyłącznie o jego braku wiedzy na podstawowym poziomie. Mówiąc o braku wiedzy, nie mówię o głupocie, bo to zupełnie inne zjawisko i to w dodatku nie fizyczne.





#7629

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A tak wracając do tematu. Mam filmik na youtube :))) tutaj to dopiero smuga chemiczna o długości kilkunastu tysięcy km się ujawniła :) A tak na serio ciekawe co to jest. oglądać od 1.30

 


  • 0



#7630

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

 

Ten po lewej trollu, ten dalszy duży z ciemnymi włosami. Jesteś aż tak wielkim idiotą, że nie potrafisz tego skumać?

Po co to obrażanie? Co chcesz tymi inwektywami osiągnąć?
Przyznam, że jak na przedstawiciela zawodu zaufania publicznego, strasznie mierny poziom kultury reprezentujesz.

 

A może teraz takiej retoryki i argumentacji na studiach prawniczych uczą?

Ale do rzeczy.
Jak niby miałbym rozpoznać, którym gościem ze zdjęcia jesteś, skoro tego nie sprecyzowałeś? Po stylu pisania? Albo po fragmencie dłoni na zdjęciu z legitymacją? Zdjęcie z awatara też odpada, bo masz tam Clinta Eastwooda...

 

Zapytaj swoich kolegów, co chcą osiągnąć inwektywami skierowanymi w moją stronę?

 

Byłem obrażany kilkadziesiąt razy, a moderatorzy nie kiwnęli palcem. Ale ja już dostałem ostrzeżenie ;) I tak, nie jestem żadnym prawnikiem tylko Clintem Eastwoodem, który nauczył się polskiego, by się tutaj udzielać i siać zamęt ;) Jestem krępym tym z tyłu na zdjęciu , a jedynie podszywam się pod papugę, by zwiększyć swoją wiarygodność :) 

 

Staniq

 W przypadku smug kondensacyjnych nawet nie chodzi o interpretację, tylko o podstawową wiedzę.

Jaka podstawowa wiedza tłumaczy tą masywność, rozprzestrzenianie się, te kłębki na smugach lotniczych, które zawsze były delikatne, symetryczne i nigdy nie zamieniały się w dziwnie, sztucznie wyglądające zachmurzenie, które teraz obserwujemy praktycznie codziennie ?

 


  • -1

#7631

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak on jest prawnikiem to ja jestem księdzem. W życiu nie uwierzę, że w tym kraju prawnikiem może zostać osoba, która nie wie jak stawiać przecinki. Pomijając już język, którym się posługuje, a który jest na poziomie klatki osiedlowej. To zbyt wiele lat nauki, przeczytanych książek i wyrzeczeń, by ktoś tak niedouczony mógł piastować takie stanowisko. A jeśli faktycznie nim jest to pozostaje mi po prostu załamać ręce, że tak poważne stanowiska mogą obejmować takie osoby - choć wydaje mi się, że nie byłoby problemem skontaktować się z panem prawnikiem ze zdjęcia w celu potwierdzenie tożsamości, a potem ewentualnie można wyciągnąć konsekwencje z: 1.podszywania się pod taką osobę i robienie tej osobie złej opinii, 2.języka jakim posługuje się pan prawnik i zachowania jakie prezentuje.


  • 0



#7632

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Daniel. 

 

Wrzuć na luz błagam. Co za marne teksty. Nie jestem żadnym prawnikiem, jestem opiekunem orangutanów w zoo, a po czasie pracy sprzątam kupy słoni z wybiegiu. Jakie to ma znaczenie, kim jestem i jaki zawód wykonuje? Ważne kim jesteście Wy, którzy zaprzeczacie tak oczywistej zbrodni? Zero odniesienia do konferencji z udziałem dr Jaśkowiaka, zero. Bo co? Bo jest na niej omawiana ta zbrodnia? Bo w oczywisty juz sposób potwierdza, że są ludzie, którzy już doskonale wiedzą o tej zbrodni, ale zastanawiają się jak temu zapobiec, jak się przed tym chronić. Tam na sali zapewne zebrali się producenci chembusterów, octu i folii aluminiowych :D

 

 

I dlaczego dr Jaśkowiak nie został jeszcze zatrzymany, aresztowany i postawiony przed sądem za jawne oskarżanie o zbrodnię. On powiedział że to się dzieje od 2009 roku!! I chodzi sobie na wolności, nikt mu nic nie robi, a przecież wytacza on oficjalnie przed kamerami najcięższe działa przeciw naszemu całemu aparatowi państwowemu :D Ba! Ten człowiek jest zapraszany do telewizji (gdzie oczywiście ani słówkiem nie piśnie o smugach chemicznych) ;) Tak samo jak Janusz Zagórski, facet dudni o smugach chemicznych na swoim kanale niezależna TV

a Prokop z TVN  zaprasza go do programu 

I OCZYWIŚCIE JANUSZ ANI SŁOWEM O CHEMTRAILS :D 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 04.02.2020 - 23:37

  • -4

#7633

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Nie jestem żadnym prawnikiem, jestem opiekunem orangutanów w zoo, a po czasie pracy sprzątam kupy słoni z wybiegiu. Jakie to ma znaczenie, kim jestem i jaki zawód wykonuje?

 Co do opiekuna orangutanów, to nie ma powodów aby temu zaprzeczać. Ale jeżeli chodzi o zwód prawnika, to jestem pewny że nie masz z tą profesją nic wspólnego (no chyba że jako materiał, z którym pracuje adwokat). Kilka razy nieudolnie podpierałeś się autorytetem adwokata.  To nie jest zwód jak każdy inny.  I Ty na pewno, nie jesteś adwokatem. Sposób w jaki wypowiadasz się na tym forum, jest tego stu procentowym dowodem. Nie będę ci wyłuszczał dlaczego tak sądzę, ale w tym wypadku nawet najgorszy i najmniej wykształcony adwokat, nie będzie miał żadnych pytań.


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 05.02.2020 - 00:03

  • 0



#7634

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Haha Juzek proszę

 

zurek.jpg

 Wiesz kim jest Pan na zdjęciu? Czy jak się juz dowiesz, to czy uwierzyłbyś, że wykonuje zawód, jaki wykonuje ;)

 

Są sytuacje, w których normalne zachowanie, normalny język, nie przemawia do zwykłych trolli i tyle. Weźcie to sobie do serca.


  • -1

#7635

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@

 

Wiesz kim jest Pan na zdjęciu? Czy jak się juz dowiesz, to czy uwierzyłbyś, że wykonuje zawód, jaki wykonuje

 To bez znaczenia. To tylko zdjęcie. To nie jest dowód na to że jesteś adwokatem. To zdjęcie niczego nie dowodzi. Powinieneś o tym wiedzieć, z racji zawodu który deklarujesz jako wykonywany. 


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 05.02.2020 - 00:25

  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych