Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7591

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szyszko potwierdził, że "to co obserwujemy na niebie", 

 

Nic takiego nie zrobił. 

 

Użyłem sprawy chemtrails w jednej ze swoich spraw...

 

Nic takiego nie zrobiłeś, nie jesteś prawnikiem bo ktoś o twoim stanie umysłowym nie przeszedłby przez pierwszy rok studiów a co dopiero pracował w biznesie. Przestań kłamac. 

 

 

Oczyswiście tutejsze trolle mogą czuć się bezpiecznie w swoichh Londynach, Izraelach, czy gdzie tam się oni skitrali.

 

 

Ale przecież pryskają na całym świecie to nigdzie nie jest bezpiecznie... 
W takim naprzykład Wrocławiu nic nie widac. 

 

Czas prawdy nadchodzi, i rozliczenia.

 

 

 

Tak nadchodzi ze dojśc nie moze od 10 lat a zwolenników chemtrails coraz mniej.


  • 2



#7592

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

https://www.google.c...iwo-na-plac.amp
I co dalej będziecie zaprzeczać chemtrailsom? *




*sarkazm ofc.
  • 0



#7593

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak nadchodzi ze dojśc nie moze od 10 lat a zwolenników chemtrails coraz mniej.

Pewnie są dyskretnie eliminowani ;)


  • 1



#7594

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie są dyskretnie eliminowani

Przez lekarzy od głowy. Jednak medycyna czyni cuda...





#7595

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Cansaris

Nic takiego nie zrobił.

Zrobił, zrobił. Posłuchaj raz jeszcze. 

 

nie jesteś prawnikiem bo ktoś o twoim stanie umysłowym nie przeszedłby przez pierwszy rok studiów

Mam Ci dyplom studiów pokazać? Legitymację adwokacką? Przestań bredzić, nawet nie wiesz jacy debile przechodza przez studia prawnicze.

 


  • -4

#7596

ImpacT.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nawet nie wiesz jacy debile przechodza przez studia prawnicze.

 

 

Teraz już wiemy.

 

O depopulacji. Zabijają nas:
- zatrutą wodą, żywnością z roundupem, antybiotykami i toksynami
- chemtrails
- uzależnieniem od środków przeciwbólowych i suplementów
- szczepionkami które wywołują choroby
- zabójczą, wywołującą raka technologią promiennikową 5G
- plagą nowotworów i chemioterapią
- zastępowaniem Polaków - Żydami i Ukraińcami.

 

Przecież takich filmików nie da się słuchać i oglądać. Stężenie głupoty jest prawie takie jak w wiadomościach tvp.


  • 0

#7597

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Haha ja wiem że słuchając prawdy wasze zwoje mózgowe sie gotują do granic możliwości. Trolejbusy lubią ciszę, kłamstwa, manipulacje, do tego zostali wynajęci. Trochę prawdy i zbiera im się na wymiociny ;) 


  • -3

#7598

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam Ci dyplom studiów pokazać? Legitymację adwokacką?

Hmmm, czemu nie? Skoro już tak na okrągło się tym chwalisz. Nawet nie musisz tego robić na forum publicznie. W sumie to powinno wystarczyć samo imię i nazwisko na PW (no chyba, że nazywasz się np. Jan Kowalski, czy Piotr Nowak, to wtedy może potrzeba będzie coś jeszcze doprecyzować). Jeśli jesteś czynnym adwokatem, to znalezienie jakichś danych kontaktowych (np. kancelarii, e-maila, nr telefonu) i zweryfikowanie stanu faktycznego nie powinno być przesadnie trudne.
  • 0



#7599

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Jestem adwokatem od 6 lat, Mam dziecko, które jest dla mnie najważniejsze. Chce by było zdrowe, by nikt go nie zatruwał. Skończyć studia prawnicze może każdy, skończyc aplikację i zostać adwokatem mogą już jednostki naprawdę nieprzypadkowe i ogarnięte. Weźcie to sobie do serca. Zależy mi bardzo by ta zbrodnia naprawdę się skończyła. Byście w końcu przestali kłamać i udawać totalnych idiotów. Namierzyć mnie nie jest żaden problem. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 20.01.2020 - 08:08

  • -3

#7600

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dostęp do wiedzy wcale nie gwarantuje, że społeczeństwo będzie mądrzejsze.

 

Swoją drogą przedstawienie internetu jako źródła wiedzy nie jest poprawne. Internet od wielu lat zasilany jest informacjami napisanymi przez ludzi mniej mądrych. Czy zatem źródło jest zatrute?


  • 2

#7601

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Biedronka

 

Internet to tylko środek przekazu, są tam wierutne bzdury, ale są i mega wiarygodne, wartościowe treści :

 

https://youtu.be/uizASZfy1c0?t=8


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 19.01.2020 - 20:26

  • -2

#7602

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak odróżniasz bzdury od mega wiarygodnych? Na podstawie przeczucia czy tego, że akurat teoria pasuje do Twojej?


  • 3

#7603

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Namierzyć mnie nie jest żaden problem. 

Jest. Jak udowodnisz, że Ty, to Ty? Musiałbyś się wylegitymować dokumentem, aby można było potwierdzić Twoją tożsamość. Tego nie zrobisz ani Ty, ani nikt inny, bo chronimy naszą tożsamość, prawda? Dlatego zakładamy, że nie jesteś Tą osobą, za którą się podajesz, tym bardziej, że żadna znana nam osoba posiadająca wyższe wykształcenie nie wierzy w podobne bzdury. Co więcej, nie znam nikogo z wykształceniem średnim, kto by to łyknął. Tak nawiasem, ktoś, kto nie ogarnia podstaw fizyki, szkoły średniej raczej by nie ukończył...

Jeśli więc jesteś Tym za kogo się podajesz, to zwyczajnie trollujesz, bo sam wiesz, że teoria kupy się nie trzyma. 





#7604

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli to prawda to chyba na serio potrzebna jest jakaś reforma sądownictwa skoro ,,każdy" może zostać prawnikiem... 


Użytkownik Dżolero edytował ten post 19.01.2020 - 22:20

  • 0



#7605

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Co więcej, nie znam nikogo z wykształceniem średnim, kto by to łyknął. Tak nawiasem, ktoś, kto nie ogarnia podstaw fizyki, szkoły średniej raczej by nie ukończył...


Jeśli więc jesteś Tym za kogo się podajesz, to zwyczajnie trollujesz, bo sam wiesz, że teoria kupy się nie trzyma.

 
Hahaha co za bzdury!! ;) Nie znasz nikogo z wykształceniem średnim, kto by łyknął te bzdury?? Hahhaa jak trole już się chwytają takich debilnym stwierdzeń, to co nam "wykształchiuchom" pozostaje? Mam Cie nazwać po raz enty trolem, debilem, wynajętym pieskiem? Ok. Jak chcesz... Ta teoria nie jest teorią, tylko wielce udowodnionym faktem, zbrodnią jak na razie bez żadnej kary, zbrodnią, którą wszyscy obserwujemy z dnia na dzień. To, że trole tak zajadle z nią walczą, tak bardzo robią z siebie idiotów, jak w sprawie 911, tylko tę zbrodnię potwierdza. 
 
Dżolero
Każdy może i zostać prawnikiem, ale nie każdy adwokatem. Adwokat to kocur, który potrafi i myśleć, i analizować fakty, a poprzez przysięgę,którą składał jest zobowiązany do wykazywania kłamstw, manipulacji i wskazywania palcem na totalnych debili, wynajętych zdrajców, którzy za kasę, robią z siebie i innych idiotów w sprawie, obok której żaden normalny człowiek nie jest w stanie przejść obojętnie. 



Uspokój się. Bo znowu wracasz do tego stylu za który dostawałeś bany
obraza2.gif
Wszystko

Użytkownik Wszystko edytował ten post 20.01.2020 - 16:04

  • -4


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 309

0 użytkowników, 309 gości oraz 0 użytkowników anonimowych