Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7636

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Skoro Wy możecie się podszywać pod zwykłych użytkowników forum, pod osoby, którym zależy na prawdzie, na tym by nikt nie szerzył kłamstw, pod osoby, które myślą, i mają wiedzę na tematy, o których dyskutujemy, to ja chyba moge podszywać się pod kogokolwiek, nawet Ferdka Kiepskiego :D Idź juz spać człowieku ;)


  • -1

#7637

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jestem żadnym prawnikiem, jestem opiekunem orangutanów w zoo, a po czasie pracy sprzątam kupy słoni z wybiegiu. 

 Żenujący poziom Twoich wypowiedzi wskazuje na coś zupełnie innego. Nie nadawałbyś się nawet na gońca wspomnianego sprzątacza, a o gońcu kancelarii adwokackiej nawet nie wspominając.

Tak nawiasem, z Muhadem już nie pracujecie razem?

 

Są sytuacje, w których normalne zachowanie, normalny język, nie przemawia do zwykłych trolli i tyle. Weźcie to sobie do serca.

Wzięliśmy. Problem  w tym, że od samego początku nie przemawiasz normalnym językiem. Gorzej, bo nawet nie próbujesz.

 

Skoro Wy możecie się podszywać pod zwykłych użytkowników forum, pod osoby, którym zależy na prawdzie, na tym by nikt nie szerzył kłamstw, pod osoby, które myślą, i mają wiedzę na tematy, o których dyskutujemy, to ja chyba moge podszywać się pod kogokolwiek, nawet Ferdka Kiepskiego :D Idź juz spać człowieku ;)

My się nie możemy podszywać i nie podszywamy. Ty się podszywałeś niejednokrotnie, dlatego nazwanie Cię kłamcą i manipulatorem nie jest niczym złym, tym bardziej, że nic nie wskazuje na to, abyś był tą osobą, za którą się podajesz.

Brak podstawowej wiedzy i totalny brak kultury pokazuje nam dobitnie kim nie jesteś, chociaż sam brak wiedzy nie jest niczym uwłaczającym.





#7638

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq

Merytorycznie to Wy już nie istniejecie w tym temacie. Zostały Wam juz tylko ataki i śmieszne argumenty ad personam, obrażanie, szydzenie, zarzucanie mi kłamstw. Nic nowego od kilku lat nie możecie zaprezentować. Praktycznie zero wypowiedzi ad meritum. Nic nie zyskacie atakując moją osobę.

 

Nadal zero odniesień do konferencji dr Jaśkowiaka. Nic nie skomentujecie? Po drugie nie dziwi Was że dr Jaśkowiak, jak i Janusz Zagórski tak ochoczo i dużo mówią o tej zbrodni, a gdy trafiają do telewizji, kiedy mają ogromną szansę poinformować o tej zbrodni nie tysiące, a miliony Polaków, nagle dostają amnezji, nagle o zbrodni zapominają i ani słowem o niej nie powiedzą? Czy nie dostrzegacie w tym działalności stricte agenturalnej. Mówić w swoich prywatnych kanałach tyle o smugach chemiczno biologicznych, a gdy nadarza się okazja o której każdy z głosicieli prawdy dosłownie marzy, by powiedzieć to na antenie dużej stacji telewizyjnej, to jednak tego nie robią :D Do tego jak wsłuchacie się w konferencję dr Jaśkowiaka, na pytanie co możemy z tym zrobić, chłop odpowiada, że jeszcze nie wiemy, bo mało wiemy o tej zbrodni, musimy poczekać jeszcze parę lat, zebrać więcej informacji, i wtedy pan z siwą brodą łaskawie nam powie, co  należy z tym zrobić :D a wypowiada się od wielu lat jak największy ekspert od tej zbrodni :D TYPOWE ZACHOWANIE DEZINFORMATORA, ale już na innym poziomie niż tutejsze trollki, bo on chociaż wie, że aby zdobyć zaufanie ludzi, nie może zaprzeczać tej zbrodni. On doskonale wie, że mówiąc o chemtrails, przyciągnie do siebie ludzi, ale nie powie im zupełnie nic, by cokolwiek z tym zrobić, nagłośnić. Jedyne porady to nie wychodzić z domu i przykładac chusteczki higieniczne do twarzy! No super ;) Jest zbrodnia, i mamy się na nią grzecznie godzić, bo nic nie można z nią zrobić. Taki wniosek. Agentura jest potężna i nie wybiera byle kogo do ogłupiania ludzi. Także ja się naprawdę zastanawiam, jaki mózg wynajął tutejszych zaprzeczaczy hobbystów ;)

 

Fejsbuk też juz jest tak bardzo zalewany prawdą o tej zbrodni, że musieli cos z tym zrobić ;) Wolność słowa jak się patrzy ;)

schnp.png

 

Ciekawy materiał


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 05.02.2020 - 11:25

  • -1

#7639

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nadal zero odniesień do konferencji dr Jaśkowiaka. Nic nie skomentujecie? Po drugie nie dziwi Was że dr Jaśkowiak, jak i Janusz Zagórski tak ochoczo i dużo mówią o tej zbrodni, a gdy trafiają do telewizji, kiedy mają ogromną szansę poinformować o tej zbrodni nie tysiące, a miliony Polaków, nagle dostają amnezji, nagle o zbrodni zapominają i ani słowem o niej nie powiedzą? 

To tak jak z Tobą, piszesz bzdury, bzdury i bzdury... Zapytany nie odpowiadasz na pytanie w temacie, tylko bredzisz o 9/11, albo wyzywasz aby dostać urlop i nie odpowiadać. Potem wracasz i zaczynasz od początku.

Poza tym, mało nas interesują brednie opowiadane przez tych panów, podobnie jak Twoje. Tobie odpowiadamy, bo jesteśmy dobrze wychowani i po tylu latach niejako z przyzwyczajenia.

Ciągle nas interesuje socjologiczny aspekt zagadnienia - jak długo będziesz udawał głupa i trollował to forum. W wolnym czasie poczytaj podręcznik do fizyki z podstawówki. 





#7640

Klaus.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Prędzej człowiek uwierzyłby w jednorożce niż w to, że ta śmieszna namiastka istoty inteligentnej jest adwokatem, szczerze aż korci mnie by skontaktować się z rzeczonym prawnikiem (bo może Quamliwus nie wiesz ale jestem z Gdańska, i nie miałbym wcale tak daleko). 
 

 

Merytorycznie to Wy już nie istniejecie w tym temacie. Zostały Wam juz tylko ataki i śmieszne argumenty ad personam, obrażanie, szydzenie, zarzucanie mi kłamstw.

Powiedział ten co odsyła nas do uniwersytetu JUTUP, do tych samych filmików z których kompletnie nic nie wynika. 
Bo nie ma tam żadnego dowodu na tą "zbrodnię", godzina gadania o tym jak to "źle i trzeba to powstrzymać" lecz nie ma powiedziane jak, nie ma powiedziane co konkretnie powstrzymać i czym to jest. Takie rozmowy to ja tez mogę sobie urządzić. 
Ataki ad persona to akurat twoje ulubione metody zaprzeczaniu naszym dowodom. 
 

 

Nic nowego od kilku lat nie możecie zaprezentować. Praktycznie zero wypowiedzi ad meritum. Nic nie zyskacie atakując moją osobę.

Nie odpowiedziałeś na żadne argumenty Staniq'a, Mariush'a,Panjuzka czy Canaris'a chociaż ci panowie zjedli cię dowodami i przemielili twoją papkę informacyjną by wyskrobać z tego cokolwiek sensownego, a ty masz czelność olać te dowody które WYSTARCZY PODNIEŚĆ BO CI PODAJĄ JE JAK NA TACY, i znów rozpoczynać swój słowotok rodem ze ścieku. 
 

 

Agentura jest potężna i nie wybiera byle kogo do ogłupiania ludzi.

Hoho, nie chcesz nawet wiedzieć ile nam płacą, grube pliki dolarów, mógłbyś pomarzyć o takiej fortunie. 
 
Tak na poważnie ty naprawdę myślisz, że jakby jakakolwiek agentura istniała to byłaby na tyle tępa by przepuścić przez swój kanał wywiadowczy choćby najmniejszą informacje o swoim istnieniu ? Ta twoja organizacja zresztą byłaby multimiliardowym przedsięwzięciem, silniejszym niż jakiekolwiek państwo na tym globie i sięgająca wpływów globalnych z zaopatrzeniem nie śniącym się żadnemu wojskowemu. 
W takim razie gdzie są ich bazy ? Gdzie są floty samolotów opryskujących ? Gdzie produkują te chemikalia ? Bo widzisz, na logikę tych fabryk powinno być sporo, bardzo sporo. 
Tankowanie tego w samoloty pasażerskie ? Wygadałaby się obsługa lotniska (no i żaden człowiek zdrowy na umyśle nie będzie wlewał trucizny która by była pryskana nad jego domem i na jego rodzinę nawet za miliony), no i jakieś cysterny musiałyby być, a czegoś takiego nie widziałem na żadnym lotnisku. 
Jeśli to prywata wojskowa to i tak zostałaby wykryta przez kogokolwiek, choćby przez spotterów co gapią się w niebo i obserwują samoloty TELESKOPAMI a nie śmiesznymi aparatami w telefonach. 
 
Jesteś po prostu zabawny, dlatego spytam się ciebie jeszcze raz, co pryskają, kto pryska, gdzie są bazy, zaopatrzenie, i wreszcie po co oni mieliby to robić ? 


  • 2

#7641

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nadal zero odniesień do konferencji dr Jaśkowiaka.


Nie ma odniesień bo typ sie nazywa jaśkowski a nie jaśkowiak. I dlatego nie wiadomo o kim gadasz.
 

Mówić w swoich prywatnych kanałach tyle o smugach chemiczno biologicznych, a gdy nadarza się okazja o której każdy z głosicieli prawdy dosłownie marzy, by powiedzieć to na antenie dużej stacji telewizyjnej, to jednak tego nie robią :D



No popatrz to zupełnie tak jak ty, czyli ple ple ple na forum od 10 lat, wklejanie po 100 razy tych samych filmików a poza forum to cicho sza.


  • 0



#7642

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież on już kiedyś obiecywał, że na Policję z tematem poleci. Gdyby był nawet najmarniejszym adwokaciną na stażu, wiedziałby, że to temat dla prokuratora a nie dla Policji. Tak to jest, jak komuś się wydaje, że jest kimś innym niż jest. To zdaje się ma swoją jednostkę chorobową...

 

To po pierwsze, po drugie zaś, gdybyśmy byli agentami Quintusie (czy czym tam chcesz), dawno nie miałbyś dostępu do internetu, a o dostępie do świeżego powietrza nawet nie wspominam.





#7643

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Byłem z tym na Polcji, w Prokuraturze, ABW, CBŚ, Sanepidach i innych instytucjach dbających niby o środowisko i nasze zdrowie. Wszędzie każdy robił wielkie oczy, udawali zdzwionych, że no jak ;) Jakbym nie widział, że oni dokładnie wiedzą, że to prawda, ale muszą siedzieć cicho. Przestańcie udawać naiwniaków. Taka akcja nie mogła by się odbyć bez zabezpieczenia, bez zapewnienia że ludzie, którzy mają nas niby chronić (ale też politycy, z wyjątkami jak śp. Szyszko, celebryci, artyści, dziennikarze) nie kiwną nawet kuśką. Jesteśmy całkowicie pozbawieni jakiejkolwiek ochrony i wiarygodnych informacji. To największy państwowy spisek w historii polski, bez wątpienia. 

 

Słuchajcie, myślcie, i przestańcie w końcu mnie atakować i obrażać. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 05.02.2020 - 23:38

  • -4

#7644

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ahhh... my Cię atakujemy....? Czarne helikoptery latały Ci nad domem przed wizytą w prokuraturze, czy dopiero po? Biedactwo, którego fizyka tak uwiera, że ją neguje w całości, chemii nie ogarnia, mechaniki nie trawi. Jedno, o czym naprawdę ma pojęcie to trolling.

 

Jak na razie tkwisz w tym samym punkcie co byłeś wcześniej. Nie udowodniłeś na razie nic, pomimo tego, że wskazujemy Ci ciągle jak możesz to zrobić. Ty, albo Wy jako grupa. Ja nie muszę, bo wiem, że to nie jest prawda, co wielokrotnie Ci udowodniono na tym forum, a czego nie jesteś w stanie obalić, jeżeli nie pokażesz wyników badań. Te, które publikowano wcześniej są błędne, co wykazaliśmy również, a czego Ty nie obaliłeś.

 

Mógłbym Ci wyliczać tak jeszcze przez pół strony, tylko po co, skoro do Ciebie nic nie dociera i za chwilę wkleisz jeszcze głupszy filmik niż poprzednio.

Bo dla Ciebie tylko filmiki są dowodami, a YouTube wyrocznią. Ty nawet nie rozumiesz, o czym oni rozmawiają.

Zostań na Forum DI i głaskajcie się z kolegami przy kolejnym filmiku.





#7645

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy jest możliwość uzyskania opinii jakiegoś biegłego?


  • 0

#7646

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Byłem z tym na Polcji, w Prokuraturze, ABW, CBŚ, Sanepidach i innych instytucjach dbających niby o środowisko i nasze zdrowie. Wszędzie każdy robił wielkie oczy, udawali zdzwionych, że no jak ;)

 

No i jakim cudem jeszcze zyjesz ? Przeciez juz dawno powinienneś umrzeć na "totalnie niespodziewana chorobe", zginąć w wypadku, paść ofiarą "przypadkowego bandyty w trakcie próby okradzenia" albo pożegnać sie z życiem na tysiac innych sposobów .. Przeciez tam sami agenci pracują to idąc tam już dawno sie odkryłeś i zdemaskowałes jako głosiciel PRAWDY, wystarczy jedna kamera CCTV która złapała twoją twarz i do widzenia.. Spisek światowy, jakoś trzyma tajemnice od dwudziestu-trzydziestu lat, ma w kieszenie miliardy ludzi a jednego randoma nie są w stanie sie pozbyć ? Toż to oni do pięt nie dorastają SMIERSZ, NKVD, Gestapo i reszcie tych organizacji które lubiły "znikać" niepokornych. 

 

Taka akcja nie mogła by się odbyć bez zabezpieczenia, bez zapewnienia że ludzie, którzy mają nas niby chronić (ale też politycy, z wyjątkami jak śp. Szyszko, celebryci, artyści, dziennikarze) nie kiwną nawet kuśką.

 

 

Co oznacza ze jest niemożliwa to przeprowadzenia ( jak większość wydumanych spisków ) bo dołączenie chociaż jednej osoby do tajemnicy niesamowicie zwiększa ryzyko wpadki. 
Toż to ja nie dałem rady ukryć faktu związania sie z koleżanką z pracy dłużej jak tydzień a tu nagle spisek milionów ludzi od dekad i dalej cisza ?

 

 

Słuchajcie, myślcie, i przestańcie w końcu mnie atakować i obrażać.

 

Nie słucham ludzi którzy nie mają nic do powiedzenia. 
Myśle doskonale sam - dlatego własnie nie łapie sie na spiskowy bełkot.

Nikt cie tu nie atakuje i nie obraża, to twoja działka ( żydzi, agenci, pieski reeeeeeeeeeeeeee etc etc ). 


  • 0



#7647

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy jest możliwość uzyskania opinii jakiegoś biegłego?

Na pewno. Zresztą, o ile pamiętam były tutaj linkowane jakieś opinie/wypowiedzi ludzi od fizyki atmosfery. Quintus twierdzi, że fizyka atmosfery to brednie i Ci specjaliści to agenci. Według niego sfałszowano książki o chmurach z początku wieku XX, jak i wiele późniejszych. Ten spisek (według Quintusa) jest tak rozległy, że na świecie pozostał tylko ON, jeden jedyny, który w spisku nie bierze udziału...

Jednym ze sposobów jest pobranie próbek specjalistycznym balonem na odpowiedniej wysokości (najlepiej zaraz po przelocie samolotu i wytworzeniu się contraila), albo bezdotykowe badanie spektrometrem. Niestety, nikt z nich nie ma ochoty zlecić takiego badania, gdzie te ich setki tysięcy wydając tylko 1 zeta byłyby w stanie za takie badanie zapłacić z nawiązką.

 

To jest właśnie powód, dla którego Quitusa nazywamy trollem, bo jeżeli nie udowodni swoich teorii (teorii - bo co chwilę zmienia założenia i cele oraz sposoby) trollem jest i basta.





#7648

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Proste! Szczególnie dobry przykład od 13:45 (proszę o priv jak to ustawić)

https://www.youtube....h?v=y_3tWBP0v6s


  • 0

#7649

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla nas jest to logiczne, że chemiludki nie chcąc uwalić swojej teorii nie będą zlecać badań. Udowodnić własne oszustwo, to było by dopiero osiągnięcie. Trolling wszechczasów.





#7650

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ależ ja nie piszę tego wszystkiego dla wynajętych trolli z hasbary 

https://myslnarodowa...acja-wikipedia/

których na tym forum i w mediach i w polityce, i w urzędach, i w telewizji, radiu, wszędzie jest całeeeeee mnóóóóstwooo. Włączcie sobie jakikolwiek kanał jakichkolwiek mediów, a zobaczycie tam ludzi o azjatyckiej urodzie :D Dziwne twarze, często długie nosy, duże, sterczące, szpiczaste, uszy, ciemne oczka, mało słowiański wygląd. Polecam temat Chazarów. Każdy, ale to KAŻDY lansowany kabaret, komentator (Cejrowski, Ziemkiewicz, Wildstein, Gozdyra, Olejnik, Karnowcy, Kurscy, itd. itp. etc. wymieniać mogę całą noc ;) ), aktorzy,  to w 100% ONI. 90% polityków, wpływowych niby dziennikarzy. Rządzili nami od II wś i rządzą po dziś dzień. Obsadzili praktycznie wszystko, podzielili sie na kilka niby zwalczających się frakcji i ogłupiają nas w pełni profesjonalnie, nie dopuszczając praktycznie w ogóle Polaków do głosu. Oni chcą byśmy byli ślepi, byśmy wierzyli, że oni chcą dla nas dobrze. A oni realizują przebiegły plan, by nas wykosić i zrobić miejsce dla nich. Przecież to widać strasznie czy włączysz TVP czy TVN czy jakąkolwiek telewizję. Oni są WSZĘDZIE. Jakikolwiek kabaret, piosenkarz, piosenkarka, komentator z jednej,  czy drugiej strony. Ten który chce i ten który nie może, ten który się burzy i ten który uspokaja. Oni robią nam teatr, którym my się jaramy, a to tylko zasłona dymna dla tych, którzy reżyserują ten cały spektakl. I zaznaczam, że nie jestem żadnym antysemitą. Prawdziwych zydow jest garstka... Dlatego zbrodnia chemtrails może trwać w najlpesze! Oni sa niesamowicie zgodni i wytrwali w dążeniu do celów, jakie ktos tam im przedstawił i polecił wykonywać. Tam nikt się nie wychyli. I to jest nasz ogromy, przeogromny problem. My możemy jedynie sobie do jutubie pogadać, napisać coś w internecie, jak ja czynie, ale kto to czyta? Kto się tym przejmie, jak w tv cisza? Jak żaden polityk nic o tym nie mówi. Dlatego tak bardzo jestem wdzięczny panu Szyszko, że się odważył. 

 

Ja to pisze dla nas Polaków z krwi i kości, ale wiem i że wśród was jest duża liczba osób, które chciałyby aby to sie w końcu skończyło, które też  nie chcą być zatruwane i manipulowane. 

 

Jak Wam się wynajęci trolle to nie podoba to trudno! Kto Was zmusza do uczestniczenia w tym temacie, do komentowania? Nikt nigdy sie tak bardzo nie skompromitował jak Wy, którzy wierzycie w oficjalkę 911, w loty na księżyc, w katastrofę w Smoleńsku (choć tutaj to sam już powątpiewam czy to nie była jedna wielka ustawka), w śmierć Kulczyka i Adamowicza, w samobójstwo Leppera, że za parę srebrników warto jest nas ogłupiać i robic z nas idiotów!

 

Ja dla Was tego nie robię, a dla polskich patriotów, dla ludzi, którzy są zatroskani tą zbrodnią i niemocą naszych niby służb, naszych niby rządzących... 

 

Staniqu, poziom twojego rozumowania, argumentacji, wypowiedzi, jest tak żałosny, tak niski, że to naprawdę wielki bonus z mojej strony, że w ogóle wspominam o Tobie w swoich komentarzach. Cokolwiek tutaj jeszcze wrzucę to nie dla wynajętych marnych trolli. Tylko dla Was Polacy. Pozdrawiam serdecznie. Także trolle proszę nie komentujcie tego bo siejecie tylko zamęt i udowodniacie, że jeżeli kogoś stać na tak wielce zakrojone zbrodnie, to będzie i jest go stać na wynajęcie kilku tysięcy ogłupionych chłopaków, którym od dziecka wmawiano nienawiść do nas Słowian.. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 07.02.2020 - 07:09

  • -3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych