Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zeitgeist


  • Please log in to reply
186 replies to this topic

#91

SzpaQ.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokladnie dokladni. O tym samym pisalem. Bez sprawdzenia chocby najmniejszego ludzie latwo wierze we wszystko co im ktos podsunie.
  • 0

#92

Rockyyy.
  • Postów: 276
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z wami. Sprawdzajcie.
  • 0

#93

AriGroundZero.
  • Postów: 109
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak dla mnie zeitgeist to swietny film, nie chodzi mi o tresc skad sie wziela religia itd itd ale o przeslanie, zeby wreszcie ciemny lud sie obudzil i zaczal poznawac swiat swoim rozumem a nie rozumem innych, ciagla wiara w media, gapienie sie w durny TV w ktorym sie przescigaja z gadaniem bzdur, dajac ludziom tania rozrywke jak idiotyczne teleturnieje albo telenowele, takze Bog jeden wie jak naprawde bylo ale wazne jest ze ktos w koncu zrobil cos co pozwala ludziom sie ocknac, przyjmijmy ze zeitgeist byl manipulacja i tak naprawde 30% filmu byla zmyslona i taki szary czlowiek ktorego tylko obchodzi czy dzisiaj lusmarija zdradzi antonia oglada cos takiego i po obejrzeniu takiego filmu zaczyna sobie myslec i z czasem sam dochodzi do swoich wnioskow, z czasem zaczyna wszystko odbierac wlasnym rozumem, cedzi informacje z mediow. Takze mysle ze zeitgeist jest bardzo dobrym filmem dla spiacych ludzi, szkoda tylko ze nie wspomnieli i nie poruszyli w nim tematu UFO

pozdrawiam wszystkich myslacych
  • 0

#94

Rockyyy.
  • Postów: 276
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tak chodzilo mi o to ale tez sposób w jaki przedstawiona jest Izyda,w micie nie jest to jakas nekrofilka,a poczecie horusa jest hm "niepokalane", nie tylko w micie ale tez w interpretacjach malowidel,ale tekst bardzo dobry,mam tez zastrzezenia co do 3 czesci filmu(choc osobiscie wierze w istnienie planu bilderbergow)odnosnienie wojny w wietnamie i ograniczen jakie mialy byc nalozone na zolnierzy ,hmm moze nad tym popracujue ;)

Hehe, ale w tym tekście pisze tylko co Izyda zrobiła ;] Faktem jest że Horus został "zrobiony" ;) przez martwego Ozyrysa ulepionym członkiem.

Użytkownik Rockyyy edytował ten post 28.02.2008 - 09:52

  • 0

#95

kuku szanel.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak chodzilo mi o to ale tez sposób w jaki przedstawiona jest Izyda,w micie nie jest to jakas nekrofilka,a poczecie horusa jest hm "niepokalane", nie tylko w micie ale tez w interpretacjach malowidel,ale tekst bardzo dobry,mam tez zastrzezenia co do 3 czesci filmu(choc osobiscie wierze w istnienie planu bilderbergow)odnosnienie wojny w wietnamie i ograniczen jakie mialy byc nalozone na zolnierzy ,hmm moze nad tym popracujue ;)

Hehe, ale w tym tekście pisze tylko co Izyda zrobiła ;] Faktem jest że Horus został "zrobiony" ;) przez martwego Ozyrysa ulepionym członkiem.


eh wy faceci za duza wage przywiazujecie do czlonkow nawet tych"martwych" -ja i wielu egiptologow uwazam ze nie mial on az takiej mocy sprawczej;)
  • 0

#96

Szpetnysz.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawi mnie ( oświerze temat bo to dopiero dziś oglądałem ) kto jst autorem tego filmu.
  • 0

#97

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Peter Joseph chyba, ale nie chce Cię okłamać.
  • 0



#98

Déjà vu.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dawno temu widzialem w telewizji film dokumentalny z porywajacym komentarz do niego. Krotko po, ten sam film , jednak z diametralnie roznym, od pierwszego, komentarzem. Roznica byla dla mnie tak szokujaca, ze wtedy tez po raz pierwszy spostrzeglem, jak latwo dwa te same wydarzenia mozna na dowolny sposob przedstawic i zinterpretowac a przy tym wywrzec pozadane odczucia u ogladajacego. Tyczy sie to rowniez do omawianego przez was filmu. Nie neguje jego trafnosci, czy slusznosci argumentow. Apeluje jedynie do stronniczego spostrzegania faktow i nie poddawania sie spekulacjom. Zeby sprawa byla jasna- WIEM, ze jestesmy manipulowani juz od tysiecy lat. Bo zawsze ten, ktory mial troche wiecej rozumu lub wladzy, usilowal wybic sie ponad przecietnosc. Wykorzystywal przy tym wlasna wiedze. Czesto, by jeszcze bardziej otumanic i tak juz tumanów. Przykladem moga byc np. kaplani starozytnego Egiptu, ktorzy obok faraonow (czesto, lub zawsze przez nich manipulowanych) sprawowali, wlasnie dzieki swojej wiedzy i przebieglosci, faktyczna i niemal niepodzielna wladze. Czy teraz dzieje sie inaczej? Wiedza jest skrzetnie przed pospólstwem ukrywana, przeinaczana lub zastepowana pieniedzmi. Do nas docieraja mniej lub wiecej manipulowane informacje, ktorych zadaniem jest wywarcie w nas, pozadanych przez tworcow, odczuc. Ogladajac biezace programy telewizyjne, poddajesz sie biernie niewybiórczemu naplywowi informacji, ktore w ten czy inny sposob znajda droge do twojej podswiadomosci. Omawiany przez was film jest niczym innym, jak zbiorem spekulacji i do jako takich nalezy podchodzic z pewna doza sceptycyzmu. Co wcale nie znaczy, ze autorzy nie maja racji! Prawdopodobnie, o czym jestem przekonany, prawda jest duzo gorsza i bardziej szokujaca. Przyslowiowy wierzcholek gory lodowej. Film jest b. interesujacy, bo przedstawia zagadnienia z innego punktu widzenia, nie powinien jednak odbierac wlasnych umiejetnosci i mozliwosci interpretacyjnych.
  • 0

#99

qweq3.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skad wiesz, ze stek bzdur?

Jesli chodzi o czesc poswiecona religii to sa bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury. Na forum jest art. poswiecony pierwszej czesci filmu, jak poszukasz to znajdziesz i sie przekonasz. Co do reszty, to mozliwe, ze sa pewne grupy ludzi, ktore maja znaczacy wplyw na to co dzieje sie na swiecie.


a Ty jestes pustym nieukiem...
czlowieku nie pisz, ze sa to same bzdury bo chyba nie wiesz o czym mowisz. Wiele informacji zawartych w 1 czesci jest prawdziwych, wiele nie.
Denerwuja mnie komentarze, ze ktos przeczytal cos o Horusie i nie zgadza sie z tym co jest w filmie.
Czlowieku siegnij do paru zrodel i dopiero cos pisz bo oni tego co jest przedstawione w filmie nie wyssali z d*py.

Jak znajde czas to napisze Wam co w 1 czesci jest niemalze pewne a co nie (nigdy nie mozna byc czegos pewnym).








Jeśli chodzi o temat WTC to zdecydowanie najlepszy, oparty na wydarzeniach, których każdy z nas mógł być świadkiem, tezy dobrze nakreślone i poparte faktami.

Temat banków i spisku illuminati już nie tak bardzo mnie zaciekawiły, ponieważ nigdy mnie to nie interesowało.

Film to wg mnie dobry PSY-OP, dobrze oddziałuje na postrzeganie widza i jest opiniotwórczy, czy do końca mija się z prawdą? Myślę że nie, chociaż stanowi bardzo zręczne zestawienie faktów. Trochę przeraża to jak niektórzy ludzie zaraz po obejrzeniu go zmieniają zdanie (i wyznanie).



Jezu ludzie ale Wy jestescie glupi, glupi i jeszcze raz GLUPI !!!!

[Ze strony twórców:]
Część pierwsza jest po to by nas wprowadzić w świat manipulacji
jak również jest sitem przez które wielu przebić się nie zdoła
Część druga jest sitem dla pseudo zapaleńców teorii spiskowych
Te dwie pierwsze części mają na celu poprowadzić tych najbardziej wytrwałych
do części trzeciej która jest właściwym przesłaniem tego filmu


Czy Ty reaper jestes jakis niedorozwiniety??
Przeslaniem tego filmu byla 3 czesc, ponadto tworcy zachecaja do dalszego studiowania w tej sprawie.

Przeslanie jest takie, ze dzieki systemu monetarnemu Rotschildowie-Rockefellerowie (tak to TA SAMA RODZINA !!!)
przejmuja powoli kontrole nad swiatem!
Trzeba byc idiota, zeby obejrzec ten film i dac sobie spokoj co robi 90% ludzi.
Zobaczcie co sie dzieje na swiecie, w polsce.
Wciskaja nam traktat reformujacy, ktory praktycznie odbiera nam konstytucje !!!
Zauwazcie, ze traktat ten wystepowal wczesniej pod inna nazwa i w panstwach czlonkowskich obywatele decydowali o tym czy przyjac go czy nie w ppostaci referendum. Niezadowoleni baznadziejnymi wynikami referendów zmienili zapis tak by to rzad decydowal czy go przyjac czy nie!!!
Zauwazcie, ze glosowanie w panstwach ktore maja przystapic do Unii robi sie DO OPORU, tzn jesli obywatele nie chca wejscia do Unii, mydli im sie oczy i za pol roku znowu robi glosowanie i znowu i znowu az w koncu wejda!

Wpiszcie sobie Ron Paul w youtube i powiedzcie czemu jego wypowiedzi cenzurowane sa w TV???
Przeciez mamy "wolne media". Ron Paul to jedyna osoba, ktora moze wyprowadzic USA z tego gowna.

Globalne ocieplenie to oszustwo, którym nas karmią. W rzeczywistości cały Układ Słoneczny się ociepla. To naturalny cykl, którego objawem jest wzmożona aktywność Słońca. Koncerty Live Earth były operacją zorganizowaną przez Rotschildów. (Kentroversy)

I co?? Wprowadzaja podatek weglowy (podatek od oddychania !!!!!!!!!), ktorym zasponsoruja nowy rzad.

Czytajcie wiecej na temat tego spisku bankierow to zobaczycie CZEGO ONI NAPRAWDE CHCA.
Chca zniewolnic ludzkosc na zawsze!!!

Zobaczcie, ze woda jest fluoryzowana. Fluor to trucizna i jest wynikiem ubocznym produkcji aliminium.
Male dawkowanie fluoru przez dluzszy okres czasu powoduje PODATNOSC NA MANIPULACJE (sprawdz sam w internecie !!!)!!
Zobaczcie na opakowania waszych gum do zucia. Co tam jest napisane?? ASPARTAM silna trucizna, ktora jest zamiennikiem cukru.

http://www.zigzag.pl...nutra_sweet.htm poczytaj sobie o aspartamie

LUDZIE OBUDZCIE SIE bo jestescie niewolnikami tego systemu i nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy.
70% waszych dochodow idzie na podatki, ktorych OGROMNA czesc idzie na splate odsetek bankierom.
poczytajcie o ZUSie, inflacji (czyli wlasciwie podatku nakladanych na ludzi niebezposrednio).
OTWORZCIE OCZY
zobaczcie ile chorob sie ostatnimi czasy pojawilo, ptasia grypa, aids, Gulf War issue, SARS i wiele wiele innych i co myslicie, ze nagle mamy taki ogromny wysyp chorob w tak krotkim czasie???

OBUDZCIE SIE LUDZIE

kto jest zainteresowany dalszym poszrzaniem wiedzy prosze o kontakt ...
bedziemy organizowac MIEDZYNARODOWY ruch oporu

komu podobaja sie prawa rzadzacych na tym swiecie to niech nawet sie tu nie wypowiada bo szkoda mi czasu na takie osoby

pozdrawiam

Edit Pit:
warn nr 1 za:
"a Ty jestes pustym nieukiem..."
warn nr 2 za:
"Czy Ty reaper jestes jakis niedorozwiniety??"
7 dni urlopu/

  • 0

#100

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a Ty jestes pustym nieukiem...
czlowieku nie pisz, ze sa to same bzdury bo chyba nie wiesz o czym mowisz. Wiele informacji zawartych w 1 czesci jest prawdziwych, wiele nie.
Denerwuja mnie komentarze, ze ktos przeczytal cos o Horusie i nie zgadza sie z tym co jest w filmie.
Czlowieku siegnij do paru zrodel i dopiero cos pisz bo oni tego co jest przedstawione w filmie nie wyssali z d*py.


Hehe, widze, ze kolega jest troche przewrazliwiony. Skoro sam piszesz, ze wiele informacji jest nieprawdziwych to jaka wiarygodnosc ma ten film? Zadna. Autor filmu, zapewne zatwardzialy ateista chcial udowodnic, a raczej wmowic ze Jezus byl postacia nieprawdziwa. Podal jakies wymyslone fakty historyczne, a ze wiekszosc spoleczenstwa wierzy w dolary, funty czy ruble, uwierzyla rowniez i w to.

Globalne ocieplenie to oszustwo, którym nas karmią. W rzeczywistości cały Układ Słoneczny się ociepla.

Czyli jednak nie oszustwo. Poza tym sa rozne tego przyczyny.

Wprowadzaja podatek weglowy (podatek od oddychania !!!!!!!!!), ktorym zasponsoruja nowy rzad.

To co, banki Rotszyldow nie moga dodrukowac te pare mld $?

Czytajcie wiecej na temat tego spisku bankierow to zobaczycie CZEGO ONI NAPRAWDE CHCA.
Chca zniewolnic ludzkosc na zawsze!!!

To czy obecne czasy sa dobre czy zle to oceni historia w przyszlosci.

Zobaczcie, ze woda jest fluoryzowana. Fluor to trucizna i jest wynikiem ubocznym produkcji aliminium.
Male dawkowanie fluoru przez dluzszy okres czasu powoduje PODATNOSC NA MANIPULACJE (sprawdz sam w internecie !!!)!!

Ty jestes najlepszym przykladem.

LUDZIE OBUDZCIE SIE bo jestescie niewolnikami tego systemu i nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy.
70% waszych dochodow idzie na podatki, ktorych OGROMNA czesc idzie na splate odsetek bankierom.
poczytajcie o ZUSie, inflacji (czyli wlasciwie podatku nakladanych na ludzi niebezposrednio).
OTWORZCIE OCZY

Niewolnikami? Prawdziwa wolnosc to mial chlop panszczyzniany, albo robotnik za czasow socjalizmu. Kazdy system narzuca pewne reguly.

zobaczcie ile chorob sie ostatnimi czasy pojawilo, ptasia grypa, aids, Gulf War issue, SARS i wiele wiele innych i co myslicie, ze nagle mamy taki ogromny wysyp chorob w tak krotkim czasie???

Nie wspomniales nic o dzumie, ospie, ktore kiedys dziesiatkowaly cale narody. Czyj to byl wtedy spisek? Wiele z obecnych chorob to zasluga rozwoju cywilizacji.

bedziemy organizowac MIEDZYNARODOWY ruch oporu

Czy chcac do was dolaczyc potrzebna jest pisemna zgoda rodzicow?
  • 1



#101

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

qweq3 nie wiem jak ty wstawiales te cytaty, ale cos ci sie pomylilo i to zdrowo. Spojrz jeszcze raz na moje posty w tym temacie i zobacz, ze nic takiego nie napisalem. To chyba ty jestes niedorozwiniety :/

Edit Pit:
Pierwsze ostrzeżenie słowne. qweq3 został już ukarany, nie musisz go obrażać dodatkowo

  • 0

#102

jaceek.
  • Postów: 24
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cajtgajst to kłamstwo,cz.1- Jezus żył i mówił prawdę, macie moje słowo na to.
  • 0

#103

saN (3words).
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zobaczcie, ze woda jest fluoryzowana. Fluor to trucizna i jest wynikiem ubocznym produkcji aliminium.

Tutaj jest wiecej o Fluorze.

Warn za reklamę - Ivellios
  • 0

#104

MrFraktal.
  • Postów: 29
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jezus zyl i chodzil po tym swiecie......a ja mam 4m wzrostu i jezdze na wakacje na saturna . Wiele dowodow w tym filmie jest prawdziwych..jak tego nie widzicie to trudno , nie mowie ze wogle nie ma boga albo cosik..ale biblia jest zaklamana,tak samo prawie wszystkie religie na tym swiecie :)
  • 0

#105

paputek.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie oglądałem samego filmu, ale od dawna zastanawia mnie jedno. Mówi się, że człowiek ma duszę. W takim razie co z dzieckiem, a właściwie zarodkiem, które jest w 2-3 miesiącu ciąży, w brzuchu mamy. Ono też ją ma?
Zastanawiam się - gdzie wszystko ma swój początek, skąd on się wziął. W końcu wszechświat miał swój początek, więc i bóg też musiał mieć. Sam się stworzył? Powstanie wszechświata można wytłumaczyć poprzez teorię wybuchu - może, no ale i wybuch musiał się skądś wziąć.
Myślę, że istnienie człowieka, natury to coś wspaniałego, zwłaszcza jeśli przez tyle milionów lat się to kształtowało. Aczkolwiek smutno jest odejść z tego świata i nic już nigdy nie poczuć, nie widzieć, nie czuć.
Nie podważam wiary w Boga, jakiegokolwiek. Może istnieje - może nie. Ale wydaje mi się, że dzisiejsza wiara w Boga nie jest wiele warta, bo zmienia się z każdym wiekiem pod wpływem nas ludzi. Dopowiadamy coś, uzupełniamy żeby było nam wygodniej i żebyśmy byli spokojni, że jednak coś po tej śmierci jest. A może nic nie ma i tak nikt się o tym nie dowie?
Pozdrawiam.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych