Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Czy na Księżycu są bazy obcych?"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Przypominam temat: Czy Na Księżycu są bazy obcych


powinienem zostac jasnowidzem :brawo: :rotfl: :rotfl:
unikasz moich pytan :lol :

ja juz na ten temat sie wypowiadalem i wciaz utrzymuje to samo stanowisko...



jeju nie moge :rotfl: :rotfl:
  • 0

#47

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no cóż... Ktosiuf, po tobie można było się spodziewać takiej odpowiedzi.., zamiast coś samemu pomyśleć to kopiujesz (niezbyt trafnie) wypowiedzi innych...
  • 0



#48

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chiałem pwoiedzieć ze dostałem 2 ostrzeżenia za to że nawiązalem do wypowiedzi poprzednika, a wy jesteście w tej kwestii bezkarni możecie mówić w każdym temacie o czym chcecie

Traper- wszytskie wypowiedzi w tym temacie sa moją opinią, niekopiowaną twoje zarzuty są absurdalne
  • 0

#49

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może i dostane za to warna, ale jedynym absurdem jaki tu widze są twoje wypowiedzi... Jeszcze nie widziałem, żebyś napisał cos konstruktywnego, tylko same obelgi i tym podobne... ech, szkoda klawiatury niszczyć.
  • 0



#50

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja wciąż wierze Ktosiuf, iż dostaniesz weny na innych tematach, tych "pozostałych" :)
  • 0

#51 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Chiałem pwoiedzieć ze dostałem 2 ostrzeżenia za to że nawiązalem do wypowiedzi poprzednika, a wy jesteście w tej kwestii bezkarni możecie mówić w każdym temacie o czym chcecie

Traper- wszytskie wypowiedzi w tym temacie sa moją opinią, niekopiowaną twoje zarzuty są absurdalne



dobra...nikt nie mowi ze i Ty nie mozesz...z tymze gadaj czlowieku do rzeczy...jezeli juz sie czepiasz kogos lub jakiejs teorii to miej jakis poklad argumentow prawdziwych, rzeczowych, popartych jakims konkretnym wnioskiem a ine snujesz sie od tematu do tematu i lejesz to co slinna na jezyk przyniesie , czepiajac sie tu i owdzie.

Trapera zarzuty nie sa absurdalne...


wracajac do tematu to niezaleznie czy byli czy nie byli( moim zdaniem byli) nie zmienia to faktu ze bazy obcych moga byc na drugiej strony ksiezyca...Ktosiuf gdybys troche poszperal, nawet poczytal o Ojcu Pio, lub chociazby o Projekcie Cheopsa to dowiedzialbys sie ze bazy obcych rzeczywiscie moga sie znajdowac...moze wyrobilbys swoje wlasne zdanie wreszcie :)


nie mieszaj tutaj pojec, faktow i nie siej zametu...jesli juz argumentujesz sceptycznie to rob to rozsadnie i uzywaj argumentow :beer2:
  • 0

#52

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chwileczkę ale moja argumentacja jest jaknajbardziej OK, ten temat opiera się na rzekomych opisach baz które ponoć widzieli astronauci! Ja umiejąc łączyc pewne fakty i myśląc logicznie, biorąc pod uwagę mnóstwo dowodów (obecnych na tym forum) jestem w stanie stwierdzić że podane w tym temacie informacje są fałszywe bo Amerykanie nigdy na Księżycu nie wyladowali (powtarzam tą logiczną argumentacja po raz setny)
  • 0

#53

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Buahahahaha ... Temat brzmi czy są tam bazy ... Buahahahaha

Postaraj sie wyłączyć opcje lądowania i pogdybać czy jeśli gdzieś tam jest inteligencja to czy mogła na Księżycu założyć sztuczne struktury ...
  • 0



#54

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak - ale ta teza OPIERA SIE NA RZEKOMYCH OPISACH ASTRONAUTÓW- spójrz może na piewrszy post....
  • 0

#55

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak - ale ta teza OPIERA SIE NA RZEKOMYCH OPISACH ASTRONAUTÓW- spójrz może na piewrszy post....


Tak .... co nieznaczy, że sedno sprawy jest takie same ...

Ja gdybam o bazach nie patrząc na astronautów ... :)
  • 0



#56

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I tu powstaje zasadnicze pytanie :To po co był pierwszy post.....?
  • 0

#57

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I tu powstaje zasadnicze pytanie :To po co był pierwszy post.....?


Ty to ropatrujesz od strony lądowania co do którego już znam twoje zdanie ...

Ja rozpatruje to w inny sposób - ale i tak zgodny z nazwą tematu "Czy na Księżycu są bazy Obcych..." ... niepatrze od strony lądowania czy nie , tylko od tego czy jeśli "oni" sobie tu latają to co mogą robić na Księżycu ...
  • 0



#58 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Chwileczkę ale moja argumentacja jest jaknajbardziej OK, ten temat opiera się na rzekomych opisach baz które ponoć widzieli astronauci! Ja umiejąc łączyc pewne fakty i myśląc logicznie, biorąc pod uwagę mnóstwo dowodów (obecnych na tym forum) jestem w stanie stwierdzić że podane w tym temacie informacje są fałszywe bo Amerykanie nigdy na Księżycu nie wyladowali (powtarzam tą logiczną argumentacja po raz setny)


logiczne argumenty prosze :brawo:
  • 0

#59

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale o co chodzi?
  • 0

#60

VomitroN.
  • Postów: 63
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli mozna sie wtracic, to z ta druga strona Ksiezyca i domniemanymi bazami tam umiejscowionymi, faktycznie ciekawa sprawa. Pomijajac fakt ze ta strona satelity raczej rzadko byla fotografowana bo nie widac jej z Ziemi, satelity tez cos za malo jak dla mnie przesylaly materialow zdjeciowych.

Ale co do ladowania na Ksiezycu, mistyfikacja na calego. Amerykanie poza kilkoma potknieciami zadbali o kazdy szczegol. Nawet juz po sesji zdjeciowej w hangarach Hollywood tej falszywej misji, po cichu powywozili na Ksiezyc te wszystkie atrapy ladownikow, ktore mozna zaobserwowac juz nawet na teleskopach newtonowskich z w miare uczciwa apertura zwierciadla. Skandal !
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych