Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Czy na Księżycu są bazy obcych?"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#16

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

DO MODERATORA: Użytkwonik Traper słowami "a reakcji ktosiufa ne biore pod uwagę, bo pisze po to żeby pisać" złamał regulamin forum:
1.8 Prowadzenie luźnych dyskusji, zbaczanie z tematu jest niedozwolone. Jedynie kategoria forum "po godzinach" jest do tego przeznaczona.


Nie żebym się bronił, ale ten punkt nijak ma sie do mojego postu, bo nawiązałem w nim do głównego tematu... A jeżeli odebrałeś to za obrazę to sorry, ale tak to odbieram...

Aha... jak dla mnie, to lądowanie mogło się odbyć, ale nie musiali nam pokazywać zdjeć orginalnych, bo skoro mogło być na nich coś, co wyglądało na bazy obcych... No cóż :)
  • 0



#17

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli nie byli na Księżycu i poto fałszowali zdjęcia aby wygrać kosmiczny wyścig z ZSRR.  
Czyli byli na Księżycu i fałszowali zdjęcia żeby ukryć obecność UFO.
Ale jak to możliwe ze byli na Księżycu, skoro są takie kwestie:
1. ówczesną technologię (moc obliczeniowa komputerów była nie większa niż współczesnych kalkulatorów),
2. efekty promieniowania słonecznego
3. rozbłyski słoneczne (tzw. solar flares)
4. mikro-meteoryty  

Coś mi się nie zgadza, ale jak zwykle to ja sie czepiam, to ja jestem sceptykiem... :lol :


Pierwsza kwestia.


Forum to nie jest ukierunkowane w calosci na pewne opinie. Co to znaczy? A no znaczy to mniej wiecej tyle, kazdy bez wzgledu na to co tutaj wpisuje moze miec WLASNE zdanie. Ba. tlumaczac teksty przekazujemy pewne informacje i na tym rola sie konczy.

JA uwazam, ze na ksiezycu nie wyladowano, co do baz mam swoja opinie o ktorej nie bede tu mowil bo to nie miejsce i pora

!Legalize! moze miec wlasne zdanie (inne badz nie), a w tym przypadku przytoczyl artykul z pewnego serwisu

ktos tam inny, moze twierdzic ze absolutnie wyladowali i stad te bazy faktycznie moga tam byc.

A wiec odnoszac sie do mojego postu (ktory zacytowales), z gory zalozyles ze skoro dopuszczam aby inni zamieszczali tematy kompletnie z nim sprzeczne, to pisza oni albo bzdury, albo to forum miesza im w glowach. Nic bardziej mylnego. FORUM jest po to aby przy duzym natloku informacji wylowic sensowne dla siebie;

a. otworzyc sie na KAZDY post i wyrobic sobie wlasna opinie; lub b. przyjac opinie przedstawiona w jakims tam temacie; lub c. nie zgadzac sie absolutnie z zadna.

Druga kwestia.


Piszac:

Ja nie mogę! OBALAM TEORIĘ ISTNIENIA BAZ NA KSIĘŻYCU ,kTÓRE RZEKOMO WIDZIELI AMERYKAŃSCY ASTRONAUCI PONIEWAŻ ONI NIE MOGLI ICH WIDZIEC, PONIEWAZ NIGDY NIE BYLI NA KSIĘŻYCU (a dowody na to w innym temacie na forum)


brzydko mowiac prawisz bzdury. Dowody faktycznie sa w innym temacie, ale odnosza sie TYLKO do tamtego tematu. Czy ty dostrzegasz roznice pomiedzy NOWYM tematem a komentarzem do tematu? NOWY temat traktuje najczesciej o czyms zupelnie innym, moze poruszac DOWOLNA kwestie, moze byc przemysleniem danej osoby (ktora moze upierac sie ze ma racje); moze byc artykulem z jakiegos serwisu, gdzie sa dowody, ze UFO nie istnieje; moze byc innym artykulem ze dowody sa, ale na to ze istnieje. Natomiast komentarze wnosza do istniejacego tematu nowe fakty badz sa opiniami.

Teorii zadnej obalic fizycznie nie mozesz, mozesz ja obalic jedynie w swoim umysle, wsrod swoich pogladow. Nie musisz krzyczec do wszystkich "HALO cos sie tu nie zgadza bo dwa posty sa sprzeczne". Krzycz raczej "JA UWAZAM ze...".

NORMALNYM jest ze tematy beda sie wykluczaly a my nie stworzymy z tego forum logicznej calosci, nie damy Ci odpowiedzi na pytanie "Jak do cholery ten swiat jest zbudowany, co sie wydarzylo tam i o tej porze, itd".

Ostrzezenie otrzymales nadzwyczaj slusznie, mam jeszcze tylko zastrzezenie do Dj_cinexa o ograniczenie tego typu wpisow (kolor, krzyk), ja naprawde staram sie kontrolowac wpisy i nie trzeba nawiazywac do kazdego "bezsensownego" (jak w tym przypadku ktosiuf) wpisu. A ze dj_cinex to chyba najbardziej udzielajaca sie osoba na forum (i nie mowie tu o ilosci wpisow, czy o ilosci komentarzy), a takze, ze zachowuje sie jak do tej pory bardzo przyzwoicie ostrzezenia nie otrzyma.

PS. decyzje moderatorow sa niepodwazalne, bedac na tym forum zaakceptowales warunki wstepne, jak i zgadzasz sie z regulaminem. Jesli sie nie zgadzasz to juz dzis mozemy sie pozegnac.
  • 0



#18

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ktosiuf, widze, że ty już nie masz żądnych alternatywnych koncepcji... Wszystko obalasz albo na przekór, a może tylko po to żeby obalić... Twoje wyobrażenie ogranicza się tylko i wyłącznie do tekstów( w których stale wyszukujesz błędów). Czasami trza ruszyć rozumem i kierować się logiką...
W tym temacie ważniejsze nie jest to czy wylądowali na Księżycu( bo to jest prawdopodobne), tylko to czy są jakieś bazy... Osobiście dla mnie jest to nawet bardziej prawdopodobne niż zdobycie przez Brazylię pucharu świata w PN...
Jeśli wierzysz w jakieś cywilizacje pozaziemskie, to powinieneś przypuszczać że na Księżycu, czy Marsie mogą być bazy... Jeśli zaś nie wierzysz w takie cywilizacje oznacza to że jesteś uZiemiony... Spójż na to chociarzby z egoistycznego punktu widzenia: Jakby Ziemianie mieli możliwość podróżowania w odległych przestrzeniach kosmicznych(co chyba jest kwestią czasu) to z pewnością chcieli by założyć takie bazy( nie musze chyba pisać dlaczego).
  • 0

#19

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja już sie nie wypowiadam bo każda moja wypowiedź jest traktowana jak niezwiazana z tematem i dostaje warny (pewnie za to tez dostanę), niestety ale ciagle bede sie przy tym upierał, Od dzis przestaje traktować poważnie wszelkie pojawiajace się tu teorie . Jeśli to ma być mój ostatni post, to powiem tylko że jeśli was istnienie dwóch tak diametralnie różnych teorii, popartych "dowodami" nie razi, a mi się wytyka "czepianie się" to coś tu jest nie tak, nie zależy mi na rozwalaniu forum a jedynie na jego racjonalizacji. Trudno mi się nie opierać na waszych tekstach bo trudno mi polecieć na Księżyc i stwierdzić czy te bazy tam istnieją i w ten sposób udowodnić wam że wyłamuje się z doktryn i sam "poszukuje". Poraziła mnie dziś niesprawiedliwość oceniania i moderowania wypowiedzi, jest mi przykro, że każda moja wypowiedź traktowania jest jako wymyślanie czegoś czy czepianie się. Widocznie kiepski ze mnie racjonalista. Oczekuje że ta wypwoiedź zakończy się warnem i 2 tygodniowa przerwą, po której zapewne juz tu wiecej nie wróce, bo mam dość denerowania się. Miło było z niektórymi z was podyskutować, mam nadzieje że po 2012 roku forum wciąż będzie istnieć, a wtedy może jeszcze tu zajżę. Pozdrawiam
  • 0

#20

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy to, ze istnieja rozne teorie oznacza ze wszystkie sa falszywe? Co uwazasz za racjonalne? Informacje z mediow n.t ladowania?
  • 0



#21

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niezłe masz podejście- dwa artykuły sobie przeczą to już w nic nie wierzysz...

To :papapa:
  • 0

#22

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wracając do tematu ...

Wiemy o tezach iz na naszej planecie są Obce Bazy (pod naszymi nogami).

To co dopiero na odludnym tworze jakim jest Moon ?
  • 0



#23

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie wierzcie we wszystko co wam mowia bo sami sie mieszacie strasznie w tych teoriach. :P
  • 0



#24 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

chcialem sie odniesc do kiklu kwestii...

Nie obrazcie sie ale musze tutaj troche rozgrzeszyc Ktosiufa...napisal(nie bede cytowal) ze jak mogli astronauci widziec bazy skoro nie ladawali...wydaje mi sie ze troche przesadziliscie i ze to co napisal jednak nie odbiega od tematu...dal argumentacje co prawda zwiazanego z innym tematem ale argumentacje ktora nie odbiega rzeczywiscie o tego o czym sie dyskutuj e w tym temacie...proponuje troche dystansu..jesli chodzi o ladawanie...

Ktosiuf moze nie ladaowano...z tym ze, wez pod uwage ze wlasnie wtedy rakieta wystartowala i musiala ladowac na ksiezycu bo rusccy napewno by sie kapneli...to byl wyscig i napewno wiedzieliby o tym ze USA nie wyruszylo na przygode...zrobili zdjecia, na zdjeciach byly bazy i spodki, moze cos jeszcze ale zeby ukryc prawde zrobili w jakims studio niedoskonale fotki ktore raza po oczach bledami, np odcisk buta lub inne detale...nie wyszla im sztuka oszustwa wiec dlatego sa podejrzenia ze moze naprawde nie ladaowali...

Myslac wlasnie racjonalnie samemu mozna dojsc do tego ze skoro sie wierzy w obce cywilizacje to nie mozna wykluczac baz NA ZIEMI a co dopiero na KSIEZYCU....tam maja spokoj...za jakies 20 lat my bedziemy mieli baze na marsie...hah malo mozliwe dla OBCYCH a mozliwe dla nas? zastanow sie troche nad tym :)

Mam nadzieje ze za Obrone nie dostane warna tym bardziej ze wszyscy zboczyliscie z tematu... :)
  • 0

#25

wojtas.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli na ziemi mamy takie teleskopy przez które widać byłoby pozostawione części czy łazika po wyprawie na Księżyc to czemu nie moglibyśmy dojrzeć tam istniejących baz czy budynków?? Myślę że tam ich nie ma.
  • 0

#26

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli na ziemi mamy takie teleskopy przez które widać byłoby pozostawione części czy łazika po wyprawie na Księżyc to czemu nie moglibyśmy dojrzeć tam istniejących baz czy budynków??  


Bo są po ciemnej stronie Moon'a ? 8)
  • 0



#27

wojtas.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wkrótce jakiś miliarder uzbiera pieniążki pojedzie do Ruskich, bo tam już można sobie polatać na mig-29, ci mu zrobią wycieczkę na Księżyc (oczywiście nie mig-em) a ten opowie nam całą prawdę :)
  • 0

#28

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile oczywiście wróci cały i mu ust nie zagipsują 8)
  • 0

#29

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... a ten opowie nam całą prawdę :)


Myśle, że za jakiś czas NASA itd. będzie musiała odkryć karty ...

Dłuższe kłamstwa jakich dopuszczają sie teraz na dłuższą metę im nie popłacą ...
  • 0



#30

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Im dłużej tkwią w tym kłamstwie, tym trudniej będzie im ujawnić prawde...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych