Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Czy na Księżycu są bazy obcych?"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

tym gorsze beda tego skutki...
  • 0

#32

wojtas.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że tak szybko nie powiedzą prawdy. Wyobrażacie sobie co by się działo na świecie jakby powiedzieli że na Księżycu są obcy itp. Totalny chaos. Wszystkie wpajane w nas teorie od dzieciństwa zostałyby obalone. Nawet sobie szczerze tego nie wyobrażam.....
  • 0

#33

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale popatrz na to z drugiej strony ... "Oni" bez pytania o to USA itd. powoli sie nam ujawniają ... i myślę , że to kwestia czasu (lat - 2,3 ...) aby było więcej i konretniej na ten temat 8)
  • 0



#34

wojtas.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też mam taką nadzieję. A ludzie z jednej strony chcą znać prawdę a z drugiej się tego boją i wolą uznawać to za totalne bzdury.
  • 0

#35

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie, to prawda tego typu jst ok i się nie boję...
Wolałbym się dowiedzieć czym naprawdę jest to "okrągłe coś" na naszej orbicie :)
  • 0



#36

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niektórzy im nawet w prawdę mogą niedługo nie uwierzyć, bo będą sądzić że i tak coś przeinaczają na własną korzyść.
  • 0

#37 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

mysle ze USA dziala na warunkach Obcych i to od Obcych wszystko zalezy...USA to ich lizusy i biorac ich prymitywne mozdzki to raczej watpie by sie mogli przeciswstawic...choc nie wiem jak bardzo chcieli by zataic to przed nami to i tak na dluzsza mete sie to im nie uda bo wczesniej Obcy zgotuja na HALLO GOOD TO BE BACK :lol :
  • 0

#38

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

WRACAJĄC DO TEMATU........uważam że bazy na Księżycu to bzdura bo dobvrze wiemy ze amreykanie na Ksieżycu nie byli...na forum jest link do filmu ktory pokazuje jak astronauci poproszeni o przesięge na Biblię ze byli na Księżycu nie robią tego....i wszystko jasne. Powstaje za tym pytanie KTO ŚCIEMNIA?
  • 0

#39 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

WRACAJĄC DO TEMATU........uważam że bazy na Księżycu to bzdura bo dobvrze wiemy ze amreykanie na Ksieżycu nie byli...na forum jest link do filmu ktory pokazuje jak astronauci poproszeni o przesięge na Biblię ze byli na Księżycu nie robią tego....i wszystko jasne. Powstaje za tym pytanie KTO ŚCIEMNIA?


sciemniaja tacy jak Ty, czyli sceptycy.

Tak na powaznie to byli, lecz to co zobaczyli nie mogli nam pokazac wiec pozniej robili mizerne fotomontaze i zdjecia...to mozliwe
  • 0

#40

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja myślę, że żałosnym jest argument o przysiędze na Biblii....
  • 0

#41

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale bzdury ktosiuf gadasz ...

Co ma to czy byli do tego czy tam są bazy ... ?
:rotfl:
  • 0



#42

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ktosiuf z niecierpliwością czekam na twoje zaangażowanie na tych "pozostałych" tematach :P
  • 0

#43

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No chyba jednak ma, bo nie mogli ich widziec skoro nigdy tam nie byli

Co do filmu, jest prezentowany na forum i facet który go kręcił w podstępny sposób pokazał że nigdy na Księżycu nie byli
  • 0

#44 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

No chyba jednak ma, bo nie mogli ich widziec skoro nigdy tam nie byli

Co do filmu, jest prezentowany na forum i facet który go kręcił w podstępny sposób pokazał że nigdy na Księżycu nie byli


a obejrzales wreszczcie konferencje z meksyku??? jak Cie znam nie bedzie odpowieedzi tylko milczenie...a wiesz czemu? bo Ty w to wszystko nie wierzysz i moze juz uwierzyles tylko glupio CI sie do tego przyznac... i tak bedzie Cisza
  • 0

#45

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przypominam temat: Czy Na Księżycu są bazy obcych
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych