Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Czy na Księżycu są bazy obcych?"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

temat jest o bazach ;)
  • 0

#62

VomitroN.
  • Postów: 63
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktorych na bank nie ma na widocznej stronie Ksiezyca. Co do drugiej strony nie wypowiadam sie bo ciezko zweryfikowac.
  • 0

#63

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niepowiedziałbym że nie ma... Może poprostu ich nie widzimy...
  • 0

#64

VomitroN.
  • Postów: 63
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kazdego dnia tysiace amatorskich i profesjonalnych szkiel, wycelowane jest w widoczna strone Lysego. Ba, jesli tylko pogoda sprzyja sam lubie wlepiac oko w swojego maksutowa i zapominac sie w kraterach. Ale gdyby cokolwiek wielkosci chocby autobusu bylo widac z Ziemi, juz bys dawno o tym wiedzial.
Zrozum. Nie ma cenzury na obserwacje astronomiczne, ani kontroli dostepu do wynikow takich obserwacji. Jesli ktos cos zauwazy, bezposrednio po potwierdzeniu z kilku niezaleznych zrodel ,od razu puszcza to w swiat. Poza tym amatorzy - astronomowie to prawie 90% wszystkich ciekawych obserwacji ostatnimi czasy. Nawet sporo z Polski.

Wiec jesli jakikolwiek sztuczny obiekt znajduje sie na powierzchni Ksiezyca to jest to albo pozostalosc po misjach ziemskich, albo znajduje sie po drugiej stronie satelity, albo najwyzej jest dosc gleboko zakopane.
Innej mozliwosci nie ma.
  • 0

#65

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No ja biore jeszcze taką opcje pod uwage, że bazy mogą być ukryte pod powierzchnią Księżyca. Podobno są widywane jakieś dziwne błyski po jasnej stronie Księżyca. Mój dziadek też owego czasu przesiadywał godzinami przed teleskopem i obserwował Księżyc. A dlaczego to robił?? Tego się już nie dowiedziałem. Takie bazy moga być bardzo dobrze zakamuflowane.
  • 0

#66

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Innej mozliwosci nie ma.

Możliwości jest jeszcze kilka, a to, że czegoś nie widzimy, wcale nie oznacza, że tego czegoś nie ma. :)


Tu sie kłania nagranie Pedro Avily :)
  • 0



#67

VomitroN.
  • Postów: 63
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobrze ale te obiekty widac golym okiem. Wiec mozna smialo powiedziec ze SA WIDOCZNE . Czego o bazach na "naszej" stronie Ksiezyca powiedziec nie mozna.

Inna sprawa ze jak ktos zajmuje sie profesjonalnie poszukiwaniem i badaniem problematyki UFO jak Avila i osobiscie nagrywa taki material, to mi od razu zapala sie czerwona lampka podejrzliwosci. Chociaz przyznac trzeba ze material robi wrazenie, bo co by to nie bylo to jednak bylo tego sporo i wypada przynajmniej przelknac sline jak sie to oglada.
  • 0

#68 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

No dobrze ale te obiekty widac golym okiem. Wiec mozna smialo powiedziec ze SA WIDOCZNE . Czego o bazach na "naszej" stronie Ksiezyca powiedziec nie mozna.

Inna sprawa ze jak ktos zajmuje sie profesjonalnie poszukiwaniem i badaniem problematyki UFO jak Avila i osobiscie nagrywa taki material, to mi od razu zapala sie czerwona lampka podejrzliwosci. Chociaz przyznac trzeba ze material robi wrazenie, bo co by to nie bylo to jednak bylo tego sporo i wypada przynajmniej przelknac sline jak sie to oglada.


a wiesz co to jest nanotechnologia? japonczycy wymyslili taki bajer ze mozna stac sie niemal niewidocznym dla oka...teraz juz mozesz skumac logicznie i dopasowac sobie to swoich watpliwosci...

aha jeszcze jedno...niedawno byly publikowane zdjecia ksiezyca robione zwyklym aparatem w telefonie (chyba w telefonie) obiektu ogromnej wielkossci ktory sobie latal wokol ksiezyca...trwalo to bardzo dlugo a zdjecia byly robione w Polsce OOOO:)

sam Ojciec Pio mowil o bazach na ksiezycu i nietylko
  • 0

#69

VomitroN.
  • Postów: 63
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z nanotechnologia ma to tyle wspolnego ze struktura konstruowanych kombinezonow doswiadczalnych bazuje na zdaje sie na mikroskopijnych komorkach fraktalnych o wspolczynniku albedo 0,00. Pochlaniaja one swiatlo w 100% i wyglada sie w takim ubranku jak duch. O tym juz pisali w Mlodym Techniku w latach osiemdziesiatych.

W ten sposob rozumujac to po zastanowieniu sie wychodzi na to ze skoro mam rozwolnienie i ide w krzaki za potrzeba, to powinienem sie spodziewac, ze na Ksiezycu tez lezy gdzies w kraterze jakas kupa.

Do tego zdjecia komorki nawet sie nie odnosze bo to bzdura kompletna.
Zacznij sie interesowac astronomia, kup sobie jakiegos newtona ze szklem o srednicy przynajmniej 200mm i sam potem z czasem bedziesz sie smial ze swych wypowiedzi.
  • 0

#70

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

HeH ... przeciez dobrze wiemy, że w tym temacie najbardziej należy sie koncetrować na ciemnej stronie Moon'a i bez takich jazd panowie ...

Bo co do tego co jest z drugiej strony to nawet Newtonik nie pomoże ...
  • 0



#71

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]HeH ... przeciez dobrze wiemy, że w tym temacie najbardziej należy sie koncetrować na ciemnej stronie Moon'a i bez takich jazd panowie ...


Hmmm.....ale przecież rzekome bazy były widzane na widocznej stronie Księżyca!
  • 0

#72

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

=]HeH ... przeciez dobrze wiemy, że w tym temacie najbardziej należy sie koncetrować na ciemnej stronie Moon'a i bez takich jazd panowie ...


Hmmm.....ale przecież rzekome bazy były widzane na widocznej stronie Księżyca!


Co nieznaczy, że niemogę mówic o drugiej stronie ...


Buahahahhahaha ... ktosiuf ty już biedaku piszesz byle co aby coś "namieszać" ... :lol :

Czy to, że pisze o drugiej stronie to jest to niezgodne z tematem ?
  • 0



#73

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, ale trzymajmy się faktów. Astronauci którzy nigdy nie byli na księżycu widzeli na nim bazy, których nie widać z Ziemii....
  • 0

#74

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie, ale trzymajmy się faktów. Astronauci którzy nigdy nie byli na księżycu widzeli na nim bazy, których nie widać z Ziemii....


Nie widać z Ziemi bo .... mogą być na drugiej stronie - o której ja mówie i próbuje ci o tym powiedzieć (już nie 1wszy raz) ... ale nie dociera. :brawo:

Nikt mi nie broni prowadzić domniemywań co do baz na ciemnej stronie bo ... JEST TO ZGODNE Z TEMATEM.

A ty i tak zaraz będziesz pisał o lądowaniu i że ich nie było ... wiem ... wiem :gicior:
  • 0



#75

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale przecież te bazy muszą też być na widoczniej stornie księżyca skoro je widzieli astronauci!!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych