Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Czy na Księżycu są bazy obcych?"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#1

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Tę historię traktowaliśmy jako niedorzeczność. To przekraczało naszą wyobraźnię, gdyż sprawa baz obcych cywilizacji na Księżycu wydaje się po prostu mało wiarygodna... W sobotę 25 marca podczas cotygodniowej narady Fundacji NAUTILUS spotkaliśmy się z osobą (prosi o zachowanie anonimowości), która osobiście zna jednego z astronautów amerykańskich Edgara D. Mitchela, który uczestniczył w misji Apollo 14.
Już wcześniej uważnie śledziliśmy jego wypowiedzi, kiedy mówił o UFO. A mówił bardzo odważnie:

„Większość obiektów latających zaobserwowanych od 1947 r. pochodzi z przestrzeni kosmicznej ”- oświadczył kiedyś w wywiadzie prasowym - „ Wierzę, że Ziemię odwiedzają statki kosmitów, znaczenie bardziej zaawansowanych technicznie od nas”.
Dołączona grafika
Podczas spotkania z Fundacją NAUTILUS znajomy astronauty powiedział coś, co w wypełnionej sali konferencyjnej wywołało grobową ciszę. Wiarygodność naszego informatora była poza dyskusją. Oto jego słowa, które odtwarzam z pamięci (prosił o anonimowość i nie chciał być nagrywanym na dyktafon)
"Mitchel widział bazy obcych na Księżycu. Nie uprzedzili go, że to coś tam się znajduje, więc kiedy zobaczył jakieś sztuczne budowle myślał, że to Rosjanie coś postawili. Błyskawicznie została przerwana transmisja, gdyż sprawa ta była doskonale znana kontroli lotów. Mitchel twierdzi, że wszyscy astronauci z misji Apollo widzieli te sztuczne budowle obcych, ale boją się o tym mówić. Sam widziałem, jak Mitchel podczas oficjalnych konferencji mówił o UFO, ale z uśmiechem i lekkim dystansem. Odbiegało to bardzo od tego, co mówił prywatnie. Wojsko amerykańskie ma już kontakt z obcymi cywilizacjami, od wielu lat. Nie ujawniają tych informacji ze względu na obawę przed wybuchem paniki. Podobne bazy są też na Marsie"

To tylko mały fragment tego, co usłyszeliśmy podczas tego niezwyklego spotkania Nautilusa, w którym uczestniczył nasz niezwykły gość. Informację uzyskane od niego zostały przez nas spisane, choć ich treść jest dla nas dość dużym zaskoczeniem. Na razie tylko sygnalizujemy Wam temat. Z Mitchelem postaramy się nawiązać kontakt.

Źródło:
Fundacja NAUTILUS
  • 0

#2 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

i dlaczego to wcale mnie nie dziwi? nawet wokol ksiezyca swiatla mozna dostrzec
  • 0

#3

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Wojsko amerykańskie ma już kontakt z obcymi cywilizacjami, od wielu lat. Nie ujawniają tych informacji ze względu na obawę przed wybuchem paniki."

Problem w tym, że zawarli "pakt" nie z tymi co trzeba - Szaraki 8)
  • 0



#4

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli rozumiem że jednak Amerykanie byli na Księżycu.....
  • 0

#5 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Czyli rozumiem że jednak Amerykanie byli na Księżycu.....


no a co zes myslal :) byli tylko to co zobaczyli lekko(malo powiedziane) ich zaskoczylo wiec musieli zatuszowac to i zrobic sobie sztuczny lot w jakims pomieszczeniu czy cus...poszla bajka w siwat a prawde zachowali dla siebie :)
  • 0

#6

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli nie byli na Księżycu i poto fałszowali zdjęcia aby wygrać kosmiczny wyścig z ZSRR.
Czyli byli na Księżycu i fałszowali zdjęcia żeby ukryć obecność UFO.
Ale jak to możliwe ze byli na Księżycu, skoro są takie kwestie:
1. ówczesną technologię (moc obliczeniowa komputerów była nie większa niż współczesnych kalkulatorów),
2. efekty promieniowania słonecznego
3. rozbłyski słoneczne (tzw. solar flares)
4. mikro-meteoryty

Coś mi się nie zgadza, ale jak zwykle to ja sie czepiam, to ja jestem sceptykiem... :lol :
  • 0

#7

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Znalazłem ostatanio w necie fotki, które niby mają przedstawiać jakieś konstrukcje na Księżycu lecz zostały zatuszowane/zamazane ...

Wieczorem postaram sie je odszukać i zamieścić ... 8)

A co do instalacji na księzycu ... hmm ... Czy ja wierze, że UFO to fakt ? TAK ... Także jeśli mam ku temu przekonania (filmy itd.) to co dopiero taki zwykły Księżyc na którym nikogo niema ...

U nas sie "czają" i pokazują tylko wtedy gdy chcą ...

To pomyślcie co dopiero sie może dziać na Księżycu ...
  • 0



#8

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znów widzę w waszych teoriach sprzecznosci.
Pamiętam jak wielkim "dowodem" kompromitujacym fakt lądowania był taki:
"Komputery rzekomo użyte przy ladowaniu miały taką moc jak dzisiejsze pralki"
i wiele innych dowodów kompromitowało fakt ladowania , ale jak trzeba to o tym zapominacie i tworzycie sobie inna teorię. I tu nie ma kompromisu: byli albo nie byli!A wy przedstawiace takie same dowody na to ze byli i takie same że nie byli!?!!!!!!!!!!!!!!!!!TO JEST BEZ SENSU
  • 0

#9

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Znów widzę w waszych teoriach sprzecznosci.
Pamiętam jak wielkim "dowodem" kompromitujacym fakt lądowania był taki:
"Komputery rzekomo użyte przy ladowaniu miały taką moc jak dzisiejsze pralki"
i wiele innych dowodów kompromitowało fakt ladowania , ale jak trzeba to o tym zapominacie ....


CZŁOWIEKU TO NIE JEST TEMAT O LĄDOWANIU NA KSIĘŻYCU - KIEDY TY TO SKUMASZ ?
CZEPIASZ SIE WSZĘDZIE BYLE CZEGO ... IDŹ DO STOSOWNEGO TEMATU I TAM SOBIE PISZ ...

  • 0



#10

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dla mnie to jest nawet możliwe :P , a reakcji ktosiufa ne biore pod uwagę, bo pisze po to żeby pisać :P
Zresztą, tak jak były te słowa przytoczone :

Podobne bazy są też na Marsie

Właśnie jestem w trakcie czytanbia "Zaginionej księgi Enki" i tam jest wyraźnie powiedziane, że na Marsie była baza Annunaki :P Mało tego, twarz to jest grobowiec Alalu, ale opisze to dokładniej w odpowiednim temacie :P
  • 0



#11

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to możliwe ze amerykanie widzieli bazy na ksieżycu skoro nigdy na nim nie wylądowali!?
  • 0

#12

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak to możliwe ze amerykanie widzieli bazy na ksieżycu skoro nigdy na nim nie wylądowali!?


To już zależy od kwestii kto jaką przyjmuje teorie :)
  • 0



#13

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to możliwe ze amerykanie widzieli bazy na ksieżycu skoro nigdy na nim nie wylądowali!?

Mogli wylądować ale zdjecia sfałszowali bo za dużo zobaczyli...
  • 0

#14

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Owszem to jest jedna teoria, której zaprzecza teoria o tym że nie wyladowali tam nigdy.
  • 0

#15

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Są też teleskopy, nie ??
Też można je skierować na księżyc przeice :beer:
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych