Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świat jest inny niż myślisz


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
361 odpowiedzi w tym temacie

#31

Eury.

  Researcher

 • Postów: 3467
 • Tematów: 975
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oj nie do końca chodzi tutaj o grę słowną, a podobieństwo SUN=SON wynika tylko z tego, że obydwa wyrazy w języku angielskim są do siebie podobne. Chciałem raczej zwrócić uwagę na pewne podobieństwa kultu Słońca i Jezusa, choć i sama gra słowna wydała mi się interesująca dlatego została przytoczona.

Aby uporządkować pewne fakty:

1. Słońce jest "Światłem Świata" tak jak Jezus

2. Słońce "kroczy po wodzie" tak jak Jezus

3. Słońce nosi "koronę" lub "halo" tak jak Jezus

4. Słońce zamienia wodę (deszcz) w wino (dorastające winogrona) tak jak Jezus

5. Wschodzące słońce jest "wybawcą ludzkości" tak jak Jezus

6. "Zwolennicy" / "Pomocnicy" lub "uczniowie" Słońca są 12 miesiącami lub 12 znakami zodiaku lub konstelacjami, przez które musi przejść Słońce. Kolejna analogia do życia Jezusa

więcej informacji i tego typu podobieństw można znaleźć pod adresem: http://ezinearticles...n...od&id=93709
 • 1#32

NoMeansNo.
 • Postów: 1580
 • Tematów: 8
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Eurycide, kurcze, więcej krytycyzmu w podawaniu różnych informacji. Stąd też te wpadki Sun i Son. No i ta woda i wino - to naprawdę duża dowolność. ;)
 • 0

#33

Eury.

  Researcher

 • Postów: 3467
 • Tematów: 975
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Świat jest inny niż myślisz cz. IV25
Program ReptilianLudzkość została tak "zaprogramowana" aby nie szukać prawdy i nie zawracać sobie nią specjalnie głowy. Próby poszukiwania odpowiedzi lub głębszy rozwój duchowy są zagłuszane przez takie aspekty życia jak polityka, sport, seks, telewizja i rozrywka. Dodatkowo istnieją jeszcze inne bariery, będące swoistymi pochłaniaczami energii i czasu. Wszystkie one trzymają nas w klatce matrix'a. Zaliczamy do nich: pracę, szkołę i wszystkie metody zdobywania środków finansowych.

Jak na ironię, ludzie, którzy nazywają sami siebie "sceptykami" nie są nimi do końca. Możemy ich nazwać sceptykami selektywnymi. To dlatego, że sceptyczni stają się tylko wobec "skrajnych idei", lecz nigdy w przypadku idei popularnych stanowiących tzw. główny nurt naszego życia.

"Wielu potrafi zaakceptować koncepcję Boga lub Najwyższej Inteligencji, ale całkowicie nie przyjmuje do wiadomości możliwości istnienia inteligentnego życia poza Ziemią. Jest tak częściowo z uwagi na indoktrynację religijną i inne formy zniewolenia programowego. Wiele osób w swoim wąskim myśleniu jest niezbicie przekonana, że ludzka rasa jest jedyną istniejącą inteligentną kreacją."
Amitakh Stanford "Anunnaki Sewage Plants"


26
MatrixIronią jest fakt, że Matrix jest tym, co bywa przez nas określane "prawdziwym światem". Idziemy do szkoły, zdobywamy pracę, bierzemy ślub, a w następnej kolejności mamy dzieci. To jest nasze życiowe przeznaczenie. Nie jest to prawdziwy świat, a świat zaprogramowany dla ludzkości, aby ta mogła być z łatwością kontrolowana przez Reptilian. Prawdziwy "Realny Świat" to poszukiwanie prawdy i odrzucanie schematów. Jakkolwiek, religie ciągle uczą nas życia w Matrixie, wyimaginowanym świecie. Kontrola jako cel, jest kluczem, a jak wiadomo cel uświęca środki.

Zwierzęta są dla ludzi tym samym, czym dla obcych są ludzie. Innymi słowy, sposób w jaki postrzegamy zwierzęta jest dokładnie taki sam, jak sposób w jaki postrzegają nas obce cywilizacje. Sądzimy, że zwierzęta żyją prowadząc bardzo prosty i przyziemny rodzaj egzystencji, ograniczający się jedynie do jedzenia i rozmnażania. Jednakże, obcy patrzą na nas dokładnie w taki sam sposób: ludzie prowadzą przyziemny żywot, wykonując przez całe życie rozmaite prace aby zdobyć pieniądze, uprawiają seks i oglądają sport w telewizji.

Ludzkość nie znajduje się na szczycie łańcucha pokarmowego. Na szczycie znajdują się obcy. Sposób w jaki ludzie zniewalają zwierzęta (bez mrugnięcia okiem i sekundy zastanowienia) jest dokładnie taki sam, jak sposób w jaki my zostaliśmy zniewoleni przez obcą rasę. Nasze tak zwane "święte prawo" do zabijania zwierząt nie różni się niczym od prawa obcych do czerpania korzyści z kontroli nad nami. Generalnie ludzie nie różnią się w jakiś zdecydowany sposób od zwierząt, ponieważ większość z nich - np. ssaki - posiada duszę tak jak i my. Tylko niektóre zwierzęta takie jak insekty, posiadają tzw. wspólną grupową istotę duchową, zamiast duszy indywidualnej.


27
Zagnieżdżone matryceŻyjemy w matrixie, mieszczącym się w głębszym matrixie. Ten głębszy matrix to nasza planeta - Ziemia, kontrolowana przez obcą rasę. Matrix nadrzędny stanowi wszechświat - Fałszywą Rzeczywistość, stworzoną i kontrolowaną przez Ciemność.


28
Ludzkość i zatajanie prawdySposób działania ludzkości jest bardzo prosty: "wykonywać wiele niczego". Świat pochłonięty jest całą masą czynności i aktywności prowadzonej przez ludzi. Ludzkość spędza mnóstwo czasu poświęcając się nonsensownym czynnościom.

W świecie liczącym kilka miliardów ludzi, tylko garstka należy do prawdziwych poszukiwaczy. W Internecie istnieją biliony stron, a tylko mała ich część przedstawia prawdę. Klienci wydają miliardy dolarów każdego roku, podczas gdy nie wydaje się złamanego grosza na poszukiwanie prawdy. Na Ziemi napisano miliardy piosenek, a tylko część z nich dotyczy prawdy. Na Ziemi wydano miliardy książek, a tylko garstka porusza tematy naprawdę ważne. W serwisie YouTube.com znaleźć można tysiące filmów, a tylko mała ich część ukazuje autentyczny świat. W telewizji oglądać możemy miliony programów i audycji podczas gdy prawie żadna z nich nie dotyka prawdy. Na Ziemi istnieje tysiące tytułów zawodowych i karier, ale żadna z nich nie nazywa się "poszukiwacz prawdy". Dzień trwa 1440 minut, a prawie nikt z nas nie ma czasu aby choć przez minutę w ciągu dnia zadać sobie pytanie "czym jest życie". Ludzie żyją średnio 70 lat i podczas tego czasu, tylko nieliczni otarli się o prawdę.


29
PopularnośćWażne jest, aby zdać sobie sprawę, że popularność często nie jest niczym dobrym. Jeśli coś lub ktoś jest popularny, nie oznacza to, że jest autentyczny lub prawdziwy. Jak na ironię, znaczy to raczej, że coś jest złe lub jest kłamstwem. Jest tak dlatego, że zanim cokolwiek stanie się na Ziemi popularne, Reptilianie (zarządzający Ziemią) muszą to wypromować lub wydać przyzwolenie.

Niektórych z popularnych rzeczy, takich jak samochody nie można odrzucić, co wydaje się oczywiste - stanowią one uproszczenie naszego życia, w końcu musimy czymś dojeżdżać do pracy. Jednak są rzeczy, które możemy świadomie odrzucić pozbywając się choćby kontroli mentalnej. Wiara w jedną z fałszywych religii ziemskich to wiara w fałszywą wersję historii ziemi. Branie za prawdę wszystkiego co przekazują media to oddawanie się świadomemu zniewoleniu i akceptacja kłamstwa.

Warto zdać sobie sprawę, że zdecydowanie łatwiej kontrolować umysł niż fizyczne środowisko i choć ciągle jesteśmy fizycznymi niewolnikami, możemy wyzwolić się z kontroli mentalnej. Nikt nie trzyma przy naszej skroni broni i nie zmusza nas do określonego myślenia.


30
MarnotrawstwoPodczas gdy Ziemia jest zniewoloną kolonią, ludzie uwielbiają marnować swój czas, pieniądze i środki na coś, co jest w swej ostateczności - nonsensem. Bogaci ludzie marnują swoje pieniądze na używki i uciechy, zamiast przeznaczyć je na rozwój wiedzy ezoterycznej. Ludzie inteligentni kochają marnować swój czas w celu zdobywania kolejnych tytułów naukowych, zamiast studiować zagadnienia związane z ezoteryką czy parapsychologią. Każdy z nas, uwielbia marnować czas i pieniądze na oglądanie sportu, filmów czy telewizji, zamiast poszukiwać prawdy.

Jako istoty marnotrawiące i niszczące naszą planetę, ludzkość stanowi opozycję do istot rozwiniętych w sposób duchowy. Dla przykładu, wszystkie terabajty dysków serwerowych, zapełnionych erotyką, mogłyby być zapełnione publikacjami lub artykułami poświęconymi wiedzy ezoterycznej. Erotyka stanowi kolejny przykład nic nie wartego nonsensu stanowiącego nasze zniewolenie umysłowe.

Niestety, także fizyczne aspekty zniewolenia zostały wzięte pod uwagę przy projektowaniu tego świata przez Reptilian. "W celu osiągnięcia maksymalnego zniewolenia przy jednoczesnej symulowanej demonstracji produktywności, Anunnaki zmusili ludzi do pracy przy użyciu podstawowej technologii koła. Koła dają ruch i stanowią podstawowy element transportu. Używane były tysiące lat temu, używane są również obecnie. W tej materii nic się nie zmieniło. Niestety ich użycie wiąże się z koniecznością dostarczenia znacznie większych nakładów energii niż możemy z nich uzyskać. Przemieszczanie przedmiotów przy użyciu koła jest bardzo niewydajną metodą." Amitakh Stanford "The Anunnaki Wheel of Enslavement"


31
NieskończonośćNic we wszechświecie nie jest nieskończone. Fałszywa Rzeczywistość jest skończona


32
CzystośćNic we wszechświecie nie jest czyste. Fałszywe Królestwo jest rzeczywistością bardzo skażoną


33
Twoje opcjeTen świat nie został stworzony przez ludzi i nie jest przez nich kontrolowany. Fakt, że nie czujesz się pod kontrolą, nie oznacza, że pod nią nie jesteś. Jeśli w swoim życiu jesteś ograniczony tylko do kilku opcji, to już stanowi kontrolę, nawet kiedy jest ona pozornie niewidoczna.

Kiedy przyjrzymy się bliżej czynnościom, jakie każdy z nas wykonuje w swoim życiu, szybko okaże się, że każdy z nas ograniczony jest w swoim życiu tylko do kilku opcji. Gdzie są alternatywy, kiedy wszystko opiera się o system monetarny? Gdzie są alternatywy dla edukacji, rządu czy prawa? Wszystko zostało ustalone zanim przyszliśmy na ten świat. Po pewnym czasie stajemy się aktorami na scenie, kiedy na naszych rodziców przychodzi odpowiednia pora aby z tej sceny zejść. Mamy system szkolnictwa, który zabiera nam często kilkanaście lat życia, zdobywamy kwalifikacje zawodowe, szukamy pracy, zarabiamy i gromadzimy iluzoryczne pieniądze, kupujemy samochód, który reklamowany jest w TV, wynajmujemy mieszkanie lub kupujemy własne (na kredyt). Płacimy rachunki i spłacamy kredyty, oglądamy dużo telewizji i każdy z nas ma swoje ulubione programy. Urządzamy mieszkanie, kupując przedmioty mogące je wypełnić, w końcu bierzemy udział w wyborach głosując na prawicę lub lewicę, śledzimy telewizyjne i prasowe wiadomości, a później umieramy. Nie ma nawet co myśleć o możliwości zadawania pytań, czasie na zastanowienie i odpowiedź na pytanie "co ja tu właściwie robię?". Wszystko toczy się tym samym ustalonym rytmem, a my jesteśmy niczym tryby w maszynie tego systemu.

Poprzez wyeliminowanie innych opcji, Ci, którzy stworzyli system mają pewność, że uda się utrzymać pełną kontrolę nad ludzkością i nikt nie będzie zadawał niepotrzebnych pytań. System jest na tyle sprawny, że w dzisiejszych czasach całe nacje oddają się bezustannej pracy, która wysysa z nich energię. Nikt nie ma czasu na doskonalenie swojej sfery duchowej. Czy lubisz taki stan rzeczy czy nie, nie masz wyjścia. Musisz płacić rachunki i zbierać materialne dobra.

Nie mamy dostępu do innych opcji takich jak wymiana barterowa, możliwość uprawy i produkcji własnego pożywienia i dóbr, lub pracy tylko dla siebie w uwolnieniu od podatków. Niczym chorągwie na wietrze, bez żadnych oporów poddajemy się trendom i kroczymy ścieżkami utartymi na długo przed naszymi narodzinami. Już czas uświadomić sobie, że świat nie jest naszą kreacją i nie został stworzony dla naszego interesu.

Któż z nas nigdy nie potrzebował społecznego przyzwolenia, chociażby ze strony rodziny czy znajomych, aby móc zmienić coś w swoim życiu? Któż z nas nie odczuwał presji otoczenia, która ciągnęła nas w ten sam wir, w którym tkwią wszyscy wokół nas. Wszyscy jesteśmy niewolnikami naszych kultur i lokalnych społeczeństw. Nie boimy się prawdy, lecz raczej jesteśmy przez nią przygniatani. Jej ciężar jest dla nas zbyt duży, bo lubimy spać spokojnym snem. Jak możemy poznać sens naszego istnienia, kiedy jesteśmy więźniami na Ziemi?

"Ludzie często potykają się o prawdę, lecz szybko wstają i idą dalej, jakgdyby nic się nie stało."
Winston Churchill

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
Tłumaczenie: Eurycide
Truthism.com
www.paranormalne.pl

 • 2#34 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
 • Tematów: 0

Napisano

Każdy z nas posiada ego, którego nie można "wyłączyć". W tej konkretnej sytuacji w jakiej się znajdujemy podczas czytania tego tekstu, możemy postąpić na dwa sposoby:

1. odrzucić podane tu informacje, aby oddalić myśl, że przez całe życie byliśmy okłamywani;

2. zastanowić się i przyjąć podane informacje, poczuć się wyróżnionym na tle innych "szarych" ludzi.


muszę stwierdzić z przykrością (bo to na prawdę piękny tekst), że powyższy tekst również jest formą manipulacji z wykorzystaniem chęci każdego człowieka do własnej wolności i indywidualności.. dlatego też po tym fragmencie zastanawiam się jak można temu wierzyć :)
 • 0

#35

Fat{__}Albert.
 • Postów: 26
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A poza tym ci Reptilainie to czasem nie są zaczerpnięci z Mortala Kombata bo tam był taki zawodnik który się zwał reptile i wyglądał jak oni. A co do tego toku życia jednostki to on jest uwarunkowany miejscem życia bo na. inuici nie zbierają pieniędzy ani nie są sławni czyli co żyją poza systemem więc są wybrańcami fałszywych bogów??
 • -3

#36

Wolfenstein211.
 • Postów: 65
 • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tym Mortal Kombatem to chyba na odwrót... ;-).
Czyli teoretycznie znamy prawde- więc co mamy z tym zrobic?
Jak mamy sie uwolnic, jak mamy zyc? Co mamy robic? Kto nam w tym pomoze- kto nam pomoze zyc?
 • 0

#37

Chessman.
 • Postów: 1031
 • Tematów: 11
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Reptilan to ogóle określenie na stworzenie mające cechy wyglądu ludzkie i jaszczurze. No i właśnie sam ten tekst może być formą manipulacji. Problem w tym, że wszystko może być manipulacją, można zwariować... Ale z jednym muszę się zgodzić w 100%. Ludzie faktycznie powinni rozwijać się bardziej duchowo, ale żeby to zmienić to potrzebna by była chyba zmiana mentalności większości ludzi, a także "systemu" w jakim żyjemy.
 • 0

#38 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
 • Tematów: 0

Napisano

chessman..można zwariować??? Ja już świruję i dochodzę do wniosku, że najbezpieczniej będzie w zakładzie psychiatrycznym.. nafaszerują mnie prochami i będę wszystko olewała i nie myślała o tym czy to co jem to prawdziwa kanapka czy może kod kreskowy albo zakonserwowany Reptilianin.. :lol ..ostatni to był akurat dziwny przykład, ale już niczego nie można być pewnym-nawet tego wszystkiego co piszą na forum..
 • 0

#39

biniol.
 • Postów: 45
 • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

B. dobry artykuł. Informacje zawarte w 33 punkcie najbardziej mnie przekonały - brutalna prawda :(
I jeszcze te zdjęcia poniżej - każdy zajęty tylko swoim życiem.
 • 0

#40

tom3k.
 • Postów: 127
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Artykuł bardzo ciekawy i dający do myślenia - nawet jak ktoś uważa za bzdury część z przedstawionych w nim rzeczy, to jest trochę spraw i zagadnień zastanawiających.
Jednakże zakładając, że to prawda(nie chcę się naśmiewać, ale mam pewne pytania, pewnie niektóre bez odpowiedzi):
Co daje mi świadomość, że jestem zniewolony?
Czym jest konkretnie "prawda" i jak będę mógł sprawdzić, że ją znam?
Co mi ta "prawda" da?

W związku z ostatnim i pierwszym pytaniem powstaje problem:
Mogę być świadom tych spraw, nawet poznać tą prawdę. Jednak w artykule zaznaczono, że nie ma sensu "uświadamiać" innych, a wszystkie przyziemne czynności i ziemski matrix są zbyt dużym ciężarem dla człowieka.
Czyli wynika z tego, że naszym przeznaczeniem jest być takim "zwierzęciem" i nie możemy nic zmienić. Mamy więc umrzeć ze świadomością, że wszystko jest fałszywe i że nic z tym nie zrobiliśmy, bo i tak nie możemy...czy może czekać na cud?
Widać najlepszą alternatywę przedstawiła coś_innego - Oszaleć idzie, więc najlepiej jest załapać się na zaciszny kącik w wariatkowie ;) .
 • 0

#41

Patryczek.
 • Postów: 577
 • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żyjemy w matrixie, mieszczącym się w głębszym matrixie. Ten głębszy matrix to nasza planeta - Ziemia, kontrolowana przez obcą rasę. Matrix nadrzędny stanowi wszechświat - Fałszywą Rzeczywistość, stworzoną i kontrolowaną przez Ciemność.


Ludzie od teog mozna dostac za przeproszeniem "pierdolca"... poczatek łądne ale skonczyłem na tym bo mnie juz muzgó paruje...
 • 0

#42

Wysłannik Boga.
 • Postów: 188
 • Tematów: 5
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam !


Tekst jest bardzo interesujący . ;)

Ale, jezeli te istoty o których piszesz ,miały by nad nami taką władzę,
to czyż teraz byś pisał taki tekst i byłby dotychczas ?!.


Przemo
Bardzo pięknie to streściłęś>Jesteś geniuszem wpisaniu >Czytam twoje posty z ciekawośćią :cafe: :)


Pozdrawiam
 • 0

#43

bonifacy_krak.
 • Postów: 232
 • Tematów: 10
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś mi tu śmierdzi ideologią Scientystów. Ehhh ktoś tu się za dużo Tom'a Cruse'a nasłuchał :)

Ludzie błędnie zakładają, że wszelkie zasady pochodzą od Boga, podczas gdy w rzeczywistości, oryginalnym źródłem zasad jest tzw. Szatan lub Diabeł - Ciemność. Fałszywi fizyczni Bogowie nie są wszechmocni i z tego powodu narzucili zasady, nad którymi mogliby panować. Ziemskie religie, będące wytworem obcej rasy w celu sprawowania nad nami kontroli, mają bardzo wiele zasad, nakazów i zakazów. Prawo jest proste:

Zasady = Ciemność

Lol, czyli mordujmy, gwałćmy i kradnijmy bo to jest w imię Prawdziwego stwórcy. No nie Eury przeszedłeś samego siebie umieszczając ten tekst tutaj :)

SON = SUN

SUN - Słońce
SON - Syn

1. bez Słońca - SUN, życie na Ziemi wyginęłoby. Będąc Chrześcijaninem, bez Jezusa syna - SON, wszystkie dusze na Ziemi przestałyby istnieć.

2. Chrześcijanie chodzą do kościoła w niedzielę - SUNday, aby czcić Jezusa syna - SON

3. Symbol chrześcijański przedstawiający Jezusa ukrzyżowanego - "SON on a cross" jest mitycznym symbolem zapożyczonym ze starożytności, przedstawiającym Słońce na krzyżu - "SUN on a cross".

4. na Ziemi, Słońce - SUN. wschodzi na wschodzie - EAST. W Chrześcijaństwie, zmartwychwstanie (wschód) Jezusa syna - SON obchodzony jest podczas Wielkanocy - EASTer, w niedzielę - SUNday.

5. na Ziemi, zimowe przesilenie jest symbolem odrodzenia Słońca - SUN. W Chrześcijaństwie, oznacza narodziny Jezusa syna - SON, 25 grudnia. Jest to data, która w starożytnym Rzymie przypisana była zimowemu przesileniu.

Pomijając aspekty gry słownej, warto zwrócić także uwagę na następujące fakty:

1. Słońce jest "Światłem Świata" tak jak Jezus

2. Słońce "kroczy po wodzie" tak jak Jezus

3. Słońce nosi "koronę" lub "halo" tak jak Jezus

4. Słońce zamienia wodę (deszcz) w wino (dorastające winogrona) tak jak Jezus

5. Wschodzące słońce jest "wybawcą ludzkości" tak jak Jezus

6. "Zwolennicy" / "Pomocnicy" lub "uczniowie" Słońca są 12 miesiącami lub 12 znakami zodiaku lub konstelacjami, przez które musi przejść Słońce. Kolejna analogia do życia Jezusa

Ktoś tu stosuje niezłą nadinterpretację.

Celem jest własne przebudzenie. to TY stanowisz cel tej gry. Żaden człowiek nie ma dostatecznych możliwości i sił aby "ratować z letargu" innych ludzi. Musimy martwić się o własne przeznaczenie.

Tak i to głosi właśnie zło! Martw się tylko o siebie, inni ludzie się nie liczą tylko TY jesteś ważny. Rób wszystko żeby było TOBIE lepiej. I stąd, z takiego myślenia mamy teraz biedę, wojny, przemoc. Hmmm, radziłbym się zastanowić najpierw autorowi tego tekstu...

Powinniśmy opierać swoje wartości na prawdzie, zamiast opierać prawdę na swoich wartościach.

W chwili obecnej każdy z nas opiera swoje wartości nie o prawdę, lecz o:

1. dziecięcą indoktrynację (np. sztuczną religię, którą wpajano nam gdy dorastaliśmy);

2. społeczne warunki, w których każdy z nas się wychował.

Jak widać, nasz punkt oparcia stanowi iluzję, która nawet nie jest namiastką prawdy.

A skąd wiadomo że ci REPTILIANIE są prawdą. Bo ktoś tak powiedział. Wg mnie to takie samo szajstwo jak inne prawdy tego świata.
 • 2

#44

Mariush.
 • Postów: 4319
 • Tematów: 60
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejny tekst pokazujący tę JEDYNĄ NAJPRAWDZIWSZĄ PRAWDĘ. :D
Nie widzę tu niczego innego jak pomieszania oczywistych bzdur z socjotechniczną i w znacznej mierze pseudofilozoficzną gadaniną.

P.S. Przemo, zawsze z przyjemnością czytam Twoje posty. Socjotechniczne zabiegi przez Ciebie stosowane są przedniej jakości :] . 10-12 lat temu dałbym się pewnie nimi omamić, teraz na szczęście już mi to nie grozi. ;)
 • 0#45

PTR.
 • Postów: 958
 • Tematów: 135
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ostatnia odpowiedz mariush-a i ja nie musze nic pisac... Mam takie samo zdanie.
 • 0
 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych