Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świat jest inny niż myślisz


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
361 odpowiedzi w tym temacie

#16

Eury.

  Researcher

 • Postów: 3467
 • Tematów: 975
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie chce nic mowic, ale znaczna czesc zdjec stad byla omawiana i kwestionowana w innych topikach


równie dobrze, można by przekonywać, że UFO na malowidłach to tak naprawdę efekt "lens flare". Mnie te wyjaśnienia nie przekonały :)
 • 0#17

Fat{__}Albert.
 • Postów: 26
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mie zastanawia kwesta. Że jak jestem tym portalem naturalnym to znaczy że ci Reptiiane kierują mną czy co bo nie zrozumiałem.
 • 0

#18

Eury.

  Researcher

 • Postów: 3467
 • Tematów: 975
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mie zastanawia kwesta. Że jak jestem tym portalem naturalnym to znaczy że ci Reptiiane kierują mną czy co bo nie zrozumiałem.


Tobą kierują, a w zasadzie mają na Ciebie wpływ media, oraz przede wszystkim społeczeństwo, w którym się obracasz. Twój światopogląd natomiast ukształtowała religia i wychowanie w określonej społeczności.
 • 0#19

Fat{__}Albert.
 • Postów: 26
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aha to tak sobie pomyślałem jeżeli ta połowa ludzkości która nie jest zniewolona przejęła by władze nad ziemią i obaliła fałszywych bogów to dopiero wtedy ci nasi stwórcy by się ujawnili ??
 • 0

#20

some.
 • Postów: 125
 • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Około jedna druga ludzkości na Ziemi (około 3,3 miliarda ludzi) stanowi tzw. Portale Organiczne. Są to pozbawieni duszy ludzie, którzy utrzymują drugą połowę ludzkości w jednej linii z obowiązującymi zasadami i poziomem świadomości na planecie. Stanowi to swoistego rodzaju agendę kontroli niczym w matrix'ie. To dzięki temu społeczeństwo utrzymuje się w stanie całkowitego zaabsorbowania przyziemnymi sprawami. Od kołyski aż po grób, na ludzi, którzy chcieliby zmienić swoje życie, poznać prawdę, wywierany jest silny wpływ, który zmusza ich do pozostania na równi z obowiązującym "status quo" i ogranicza ich możliwości zadawania "niewygodnych pytań". Innymi słowy połowa ludzkości zagłusza drugą połowę, sprawując nijako kontrolę nad całością naszego systemu.

Wszystko pięknie, ładnie..., ale skąd są te informacje? Może po prostu ktoś je wymyślił?
Bo przecież nie wykluczamy takiej możliwości.
 • 0

#21

Chessman.
 • Postów: 1031
 • Tematów: 11
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oczywiście, ze nie wykluczamy, aczkolwiek informacje te pochodzą ze zbyt wielu niepowiązanych ze sobą źródeł, żeby je ignorować.
 • 0

#22

some.
 • Postów: 125
 • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście, ze nie wykluczamy, aczkolwiek informacje te pochodzą ze zbyt wielu niepowiązanych ze sobą źródeł, żeby je ignorować.

no właśnie jakich źródeł? Skąd ci ludzie wiedzą, że kiedyś tam istnieli Raptalianie i że stworzyli ludzi.
Z obrazków chyba tego nie wyczytali?
 • 0

#23

Eury.

  Researcher

 • Postów: 3467
 • Tematów: 975
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Świat jest inny niż myślisz cz. III19
WszechświatCiemność, znana także jako "Szatan" lub "Diabeł", stworzyła wszechświat (włączając w to także wyższe, nie-fizyczne wymiary lub gęstości). Z tego powodu wielu duchownych negatywnie (choć bez uzasadnienia) odnosi się do okultyzmu, parapsychologii, włączając w to praktyki OOBE itp. Ciemność łączy lub więzi w sobie wszystkich nas. Prawdziwy Stwórca Wszystkiego i Kreator istnieje poza nią, w innej sferze rzeczywistości zwanej Prawdziwym Królestwem lub Prawdziwą Sferą Rzeczywistości.

Wszechświat jest tworem prymitywnym, pseudo-kreacją, w której wszystko opiera się o pewne prawa - lub mówiąc inaczej, zostało oprogramowane (tak jak. DNA).

W Prawdziwym Królestwie lub Prawdziwej Sferze Rzeczywistości, nie istnieją żadne prawa, ponieważ obszar ten nie jest rzeczywistością wirtualną, a prawdziwą rzeczywistością. W Prawdziwym Królestwie, prymitywne koncepcje takie jak czas, życie biologiczne, karma, prawa fizyki nie istnieją. Tylko Ciemność, pseudo-kreator, może tworzyć obszary oparte o te prawa. Wszystko co jest "techniczne" lub rządzi się prawami restrykcji (a zatem wszystko w naszym wszechświecie, łącznie z koncepcją karmy) jest prymitywne. Prawdziwy Kreator nie musi opierać się, ani przestrzegać jakichkolwiek praw. To dlatego nasz wszechświat możemy nazwać Matrix'em - który rządzi się określonymi prawami, niczym program komputerowy. To wirtualna rzeczywistość, opozycja do tej prawdziwej.

Kiedy ktoś umiera, przechodzi do świata astralnego (czwartego wymiaru lub gęstości), w swojej drodze życia pomiędzy kolejnymi fizycznymi inkarnacjami. Czwarta gęstość, choć niefizyczna znajduje się także w obrębie ciemnego wszechświata. Nawet wydostając się z niej, przechodząc na gęstość wyższą, ciągle będziemy znajdować się w obrębie wszechświata, w klatce ciemności. Jedynym sposobem wydostania się z naszego uniwersum i dotarcie do Prawdziwego Królestwa jest rozpad zajmowanego wszechświata.


20
Fałszywa rzeczywistośćFałszywa rzeczywistość stworzona przez Ciemność składa się z 12 wszechświatów. To co nazywamy naszym wszechświatem jest tak naprawdę jednym z 12. Każdy z 12 wszechświatów uformowany jest na kształt płaskiego 5 boku (Uniwersa są płaskie relatywnie wobec siebie). 12 pięcioboków (wszechświatów) łączy się ze sobą formując 12-ścian, którego każda ze ścian jest pięciokątem (więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem: http://www.truthism....pentagons.html).

Dołączona grafika


Uniwersa są relatywnie płaskimi pięciokątami. Każde z nich zawiera swoje wymiary w obrębie granic. Ciemność połączyła te 12 wszechświatów razem tworząc multiuniwersum. Wszechświaty równoległe, są tymi, które znajdują się po przeciwległej stronie naszego w obrębie tej struktury. Multiuniwersum lub Fałszywa Rzeczywistość znajduje się w ciągłym ruchu, także wirowym. W wyniku tego ruchu, 12-ścian wydaje się być sferą.


21
Nasze duszePrawdziwe ludzkie byty (nie organiczne portale) są boskimi istotami. Nasze duchy istnieją w wyższej rzeczywistości, w tym wszechświecie, ciągle pod kontrolą Ciemności. Nasze duchy początkowo narodziły się w Prawdziwym Królestwie, jednak obecnie znajdują się wewnątrz zamkniętej fałszywej rzeczywistości - ciemności. Trwają wewnątrz "energetycznego więzienia", które nazywamy duszą.


22
ZasadyLudzie błędnie zakładają, że wszelkie zasady pochodzą od Boga, podczas gdy w rzeczywistości, oryginalnym źródłem zasad jest tzw. Szatan lub Diabeł - Ciemność. Fałszywi fizyczni Bogowie nie są wszechmocni i z tego powodu narzucili zasady, nad którymi mogliby panować. Ziemskie religie, będące wytworem obcej rasy w celu sprawowania nad nami kontroli, mają bardzo wiele zasad, nakazów i zakazów. Prawo jest proste:

Zasady = Ciemność


Jakkolwiek, ludzkość, Ziemia, system słoneczny, wszechświat, itd, nie mogłyby funkcjonować bez zasad. Nie znaczy to jednak, że zasady są "dobre", lub, że są nieodłącznym aspektem istnienia. Oznacza to raczej, że znajdujemy się wewnątrz Fałszywej Rzeczywistości - opartej o zasady, Fałszywej Kreacji.

Warto nadmienić, że Prawdziwy Stwórca, pozwolił Ciemności na stworzenie fałszywej rzeczywistości, ponieważ w rzeczy samej nie ma zasad w Królestwie Prawdziwym.

"W rzeczywistości prawdziwy Bóg NIE jest perfekcyjny w sensie perfekcji przedstawianej przez Anunnaki. Bóg to miłość i to co tworzy Bóg, tworzone jest z miłości. Jeśli coś idzie nie tak w procesie kreacji, Bóg może to naprawić. Nie jest to zgodne ze znanym nam pojęciem Boga. Warto zdać sobie sprawę, że Bóg nie jest synonimem perfekcji." Amitakh Stanford, "Soaking the Ata-waa"

23
Kult Słońca
(Kult Syna lub Kult Jezusa)Jezus Chrystus znany jest jako posłaniec prawdy. Imię to zostało jednak wykorzystane przez Reptilian. Jezus Chrystus został wykorzystany jako autentyczna postać w perwersyjnym oszustwie, znanym pod postacią światowego bestselleru jakim jest Biblia. Dla celów dezinformacji i z powodów metafizycznych, obcy zdecydowali wykorzystać posłańca prawdy dla swojej fikcyjnej postaci "Syna Boga". Ironią jest fakt, że posłaniec prawdy jakim miał być Jezus Chrystus jest w rzeczywistości "posłańcem kłamstwa".

Kult Słońca istniał na długo zanim pojawiło się Chrześcijaństwo. Niestety Chrześcijanie nie są w stanie dostrzec, że Chrześcijaństwo to kolejna religia, której celem jest oddawanie hołdu Słońcu.

SON = SUN


SUN - Słońce
SON - Syn


1. bez Słońca - SUN, życie na Ziemi wyginęłoby. Będąc Chrześcijaninem, bez Jezusa syna - SON, wszystkie dusze na Ziemi przestałyby istnieć.

2. Chrześcijanie chodzą do kościoła w niedzielę - SUNday, aby czcić Jezusa syna - SON

3. Symbol chrześcijański przedstawiający Jezusa ukrzyżowanego - "SON on a cross" jest mitycznym symbolem zapożyczonym ze starożytności, przedstawiającym Słońce na krzyżu - "SUN on a cross".

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Starożytny Symbol "Sun on a cross"


Dołączona grafika
Chrześcijański symbol "Son on a cross"4. na Ziemi, Słońce - SUN. wschodzi na wschodzie - EAST. W Chrześcijaństwie, zmartwychwstanie (wschód) Jezusa syna - SON obchodzony jest podczas Wielkanocy - EASTer, w niedzielę - SUNday.

5. na Ziemi, zimowe przesilenie jest symbolem odrodzenia Słońca - SUN. W Chrześcijaństwie, oznacza narodziny Jezusa syna - SON, 25 grudnia. Jest to data, która w starożytnym Rzymie przypisana była zimowemu przesileniu.


Pomijając aspekty gry słownej, warto zwrócić także uwagę na następujące fakty:


1. Słońce jest "Światłem Świata" tak jak Jezus

2. Słońce "kroczy po wodzie" tak jak Jezus

3. Słońce nosi "koronę" lub "halo" tak jak Jezus

4. Słońce zamienia wodę (deszcz) w wino (dorastające winogrona) tak jak Jezus

5. Wschodzące słońce jest "wybawcą ludzkości" tak jak Jezus

6. "Zwolennicy" / "Pomocnicy" lub "uczniowie" Słońca są 12 miesiącami lub 12 znakami zodiaku lub konstelacjami, przez które musi przejść Słońce. Kolejna analogia do życia Jezusa

więcej informacji i tego typu podobieństw można znaleźć pod adresem: http://ezinearticles...n...od&id=93709


"Religia chrześcijańska jest parodią kultu Słońca, w której miejsce Słońca zastąpiono osobą Jezusa Chrystusa i zaczęto oddawać mu taki sam hołd, który wcześniej oddawano Słońcu."
Thomas Paine (Anglo-Amerykański rewolucjonista i pisarz, 1737-1809)


24
Starożytna MitologiaW obecnych czasach, ludzie mają w zwyczaju żartować na temat starożytnej mitologi i zastanawiają się, dlaczego starożytni czcili swoich wyimaginowanych bogów. W przyszłości jednak, ludzie będą zastanawiać się, jak to możliwe, że w czasach, w których żyjemy obecnie, Chrześcijanie byli na tyle "niemądrzy" aby oddawać pokłony Słońcu. Czy nie obchodziła ich prawda? Dlaczego jej nie szukali i przyjmowali wszystko z taką łatwością? Czy większość z nas Chrześcijan, nie woli po prostu nie zaprzątać sobie tym głowy i spać spokojnym snem?


Tłumaczenie Eurycide
www.paranormalne.pl


C.D.N


 • 6#24

specyfik.
 • Postów: 159
 • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To, co napisałeś jest mi znane od długiego czasu ( nie to o kosmitach, ale o zapożyczeniach ). Religia chrześcijańska to to samo co wyznawanie kamieni. Różnią się tylko imiona bogów ( świętych ), a w wielu przypadkach tylko jedna literka, nawet data takiego święta wciąż jest taka sama data.
 • 0

#25

NoMeansNo.
 • Postów: 1580
 • Tematów: 8
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ta analiza językowa Son = Sun jest naprawdę rozbrajająca w swojej naiwności. A odkrycie korelacji pomiędzy 25 grudnia a świętami chrześcijańskimi to naprawdę zaskakująca nowość. ;)
 • 0

#26

Pomaranczka.
 • Postów: 370
 • Tematów: 4
 • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brzmi to trochę jak jakaś realigia, która chce sobie przywłaszczyć nowych zwolenników. Z innej strony teksty są zastanawiające, bo w końcu nie wiemy jak jest naprawdę. Jedyne co nam pozostaje to gdybać na takie tematy, nawet jeśli prawda wyjdzie na jaw to nie za naszego życia.
Ale jesli to prawda to znaczy, że jesteśmy manipulowani, nic nie jest tak rzecziwyste jakie się nam wydaje, jesteśmy "zabawkami" innej rasy i cywilizacji.
 • 0#27

Halley.
 • Postów: 316
 • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

raczej rzadko zgadzam się ze sceptykami ale tym razem NoMeansNo ma rację podając w ironii swoje słowa. Dlaczego akurat po angielsku? SUN-SON
Przecież skoro mówimy o narodzinach chrześcijaństwa, to poruszajmy się językami Aramejskim lub Rzymskim :)

Cały cykl ciekawy i za to wielkie oklaski ale interpretacja SUN-SON jest nietrafiona i ośmiesza całość tekstu.
 • 1

#28

tofic85.
 • Postów: 262
 • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zgadzam sie jak już porównywać słowa to w orginalnym języku. podpisuje sie pod powyższym.
 • 0

#29

Rysiek_INFRA.
 • Postów: 71
 • Tematów: 12
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda Eury ze nie podales zrodel fotek, bylyby wiarygodniejsze... poza tym ok. jedna druga ludzkosci to nie jest 3,3mld :]

Ogolnie artykul mnie nie przekonal, zero faktow poza paroma fotkami, ktore mozna roznie interpretowac
 • 0

#30

Chessman.
 • Postów: 1031
 • Tematów: 11
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

90% tekstu jest naprawdę niezła, ale przez tego typu niefortunne stwierdzenia jak SUN=SON(!?) cały tekst traci.
 • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych