Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świat jest inny niż myślisz


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
361 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

  Researcher

 • Postów: 3467
 • Tematów: 975
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Świat jest inny niż myślisz cz. I


Dołączona grafika


część I | część II | część III | część IV | KonkluzjaCzym jest prawda?


Przystań na chwilę w swojej codziennej pogoni i zastanów się nad głębią swojego istnienia tu i teraz. Czy znasz prawdę na temat sensu swojej egzystencji? Czy wiesz czym jest ten świat? Skąd pochodzisz? Dokąd zmierzasz? Czy słowo prawda, w swoim znaczeniu odpowiada rzeczywistości? Czy raczej wszystko wokół Ciebie jest kłamstwem i letargiem, w którym przyszło Ci żyć?

Aby zaakceptować prawdę, musisz użyć swojej wolnej woli i wolności myślenia. Nie pozwól aby Twój umysł został schwytany w pułapki religijnych i naukowych paradygmatów. Religia i nauka są prostymi formami kontroli, stworzonymi przez elity na długo przed Twoimi narodzinami. Poprzez fakt, iż przyszedłeś na świat na tej planecie, twoje wychowanie opierało się o przynajmniej jedną z tych form kontroli. Naturalnie z tego powodu, przez całe Twoje życie okłamywano Cię w sprawie rzeczywistości, w której przyszło Ci żyć.

Ludzie są tak upartymi istotami żywymi, dla których własne ego ważniejsze jest od czegokolwiek innego. Dotarcie do prawdy jest z tego powodu bardzo trudne. Zamiast poznawać i odkrywać rzeczy, które nie pasują do naszego światopoglądu, wolimy eksponować nasze ego dając innym do zrozumienia, że w swoich poszukiwaniach zeszli zbyt daleko od utartej ścieżki wiedzy.

"Duch pytania, poszukiwanie większej prawdy poza religią i nauką, głęboka powaga przy prawdziwym myśleniu, filozofia i ontologia - są prawie całkowicie nieobecne u ludzkości. Ludzkość jest dlatego nieludzka, z powodu braku autentycznej inteligencji... gotowa odrzucać jakiekolwiek fakty lub rzeczywistość, która nie pasuje do martwego poznawczego schematu wiary i niedowierzania. Ludzie oglądają za dużo telewizji..."
Gabriel Chiron, "Truth is Greater Than Man"


Zapraszam na wyprawę w głąb mroku rzeczywistości. Większość z nas, instynktownie podczas czytania poniższych informacji w obronie swoich przekonań, zacznie odrzucać wszystko bez próby analizy. Warto jednak uświadomić sobie, że używanie własnego systemu przekonań do filtrowania informacji jest bezsensownym paradoksem. Myślmy samodzielnie przy użyciu naszych mózgów, pozostawiając przekonania i wszelkie wpojone wartości na boku, przynajmniej przez jakiś czas...

"Każda prawda przechodzi przez trzy etapy. Najpierw jest wyszydzana, potem gwałtownie zwalczana, a w końcu zostaje uznana za oczywistą."
Arthur Schopenhauer (1788-1860)


1
Jak ludzie odrzucają prawdęLudzie na Ziemi lubią naśmiewać się z prawdy. Często bez głębszego osądu traktują ją jak nonsens. Prawda bywa nazywana "zabawną" lub "komiczną". Często, starają się także zdyskredytować posłańca prawdy przez szufladkowanie go jako wariata lub szaleńca. To rzeczywiście bardzo praktyczna i prosta droga do szybkiego pozbywania się niewygodnych informacji z naszego życia.

Dodatkowo, w rzeczywistości ludzie są wystarczająco napuszeni aby sądzić, że ich punkt widzenia oraz ograniczone umysłowo rozumowanie, jest w rzeczywistości bardziej racjonalne niż prawda - bez względu na to jaka by nie była. Kiedy otrzymujemy informacje podobne do tych, jakie zostaną przedstawione w tej serii artykułów, zaczynamy błędnie sądzić, że nasz intelekt przewyższa tego typu treści i na wstępie odrzucamy je jako niewiarygodne. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że ich własny punkt widzenia wydaje się racjonalny tylko dlatego, że opiera się o nadmiar kłamstw i zniekształceń. Z tego powodu, w tej największej ze wszystkich ironii, ludzie myślą, że kłamstwa, którymi są karmieni w rzeczywistości są prawdą, a prawdę z kolei traktują często jak coś nierzeczywistego, szalonego i dziwacznego.

"Ten świat to dużo więcej niż tylko nauczanie naszych szkół, świat ukazywany w mediach lub ten proklamowany przez kościoły i rząd. Większość ludzi żyje w hipnotycznym transie, biorąc za rzeczywistość to, co jest tak naprawdę tylko jej symulacją, snem, którego wartości zostały odwrócone. Kłamstwa są brane za prawdę, a tyrania jest akceptowana jako bezpieczeństwo."


2
ReptilianieObcy, znani jako rasa Reptilian, w literaturze określani także jako "Anunnaki", stworzyła ludzi przy wykorzystaniu eksperymentów genetycznych. Po dziś dzień rządzą oni Ziemią.

W rzeczywistości tego typu informacja jest dla nas tak niezwykła, że większość z nas nawet nie potrafi sobie wyobrazić, że tego typu obca rasa może w ogóle istnieć. Poprzez religię, naukę i inne formy indoktrynacji (lub bardziej potocznie "prania mózgu"), zostaliśmy skierowani na drogę odbiegającą od prawdy, do punktu, gdzie koncepcja obcego mistrza / stwórcy jest traktowana jako nieskończone szaleństwo, lub fantastyka.

Dołączona grafika Dołączona grafika


Reptilianie nie znajdowali się poza świadomością ludzi w starożytności. Przeciwnie, byli czczeni jak Bogowie:

Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika


Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika3
DNA i jego symbolika w starożytnościW starożytności, Reptilianie symbolizowali swoje stworzenie człowieka (łącznie ze stworzeniem podwójnej spirali DNA) przy użyciu dwóch splątanych węży.

Dołączona grafika
Struktura DNA


Dołączona grafika
Symbolika DNA w starożytności


Dołączona grafika
Współczesna insygnia medyczna4
UFO w starożytnościDołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika5
Sylwetka Obcego w starożytnościDołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika6
NaukaPozostawiona nam przez Reptilian nauka, jest wielce niekompletna (lub niedokładna) i sama w sobie stanowi formę kontroli.

Kompletna nauka powinna łączyć w sobie płaszczyzny astralne, wymiary równoległe, świadomość, pola ezoteryczne, telepatię, energie życiowe, energie emocjonalne, istnienie wszechświata multiwymiarowego, zakrzywianie czasoprzestrzeni. W chwili obecnej, obserwujemy wyraźny rozłam lub podział konwencjonalnej nauki od tak zwanych "fenomenów psychicznych" czy jak to jest określane - paranauk. Jest tak dlatego, że nauka jaką znamy jest niekompletna, niezdolna do połączenia wszystkich tych dziedzin w jedność.

Nie jest tak, że z naukowego punktu widzenia nie jesteśmy zdolni wyjaśnić niektórych czy też większości fenomenów - jak sądzą niektórzy, dlatego spychamy je na margines paranauk. Rozłam istnieje dlatego, że współczesna nauka, poza niekompletnością, musi rozszerzyć swoje poglądy na sferę wyższej fizyki czy metafizyki.


7
Historia Naszej EryNasza Era to okres 5500-lat, który rozpoczął się około 3500 roku p.n.e i trwa po dziś dzień. Rok 3500 p.n.e to znacznik "początku historii", który jest prosty w swojej definicji - oznacza bowiem rok, z którego pochodzą najstarsze ludzkie pisma. Rok 3500 p.n.e to także rok, w którym pojawiła się na Ziemi cywilizacja ludzka, najpierw w starożytnej Mezopotamii, później w starożytnym Egipcie.

Jakkolwiek musimy zdawać sobie sprawę, że Reptilianie często tworzyli historię na nowo, aby odpowiadała ich potrzebom. Z tego powodu, większość historii (większość z tego, co zdarzyło się podczas naszej ery) zostało przeinaczone. Niestety, ludzka wiedza historyczna jest w dużej mierze przekształcona.

Lecz przeinaczenia historii naszej Ery są niczym w porównaniu do prehistorii naszej planety (lata starsze niż 3500 rok p.n.e - zanim zostało wynalezione ludzkie pismo). Naszą erę można uznać, za jedną krótką rundę całej gry, która odbywa się na naszej planecie od eonów. Zanim na Ziemi pojawili się Reptilianie, inne byty (obcy) zamieszkiwały planetę przez miliony lat. Przybycie Reptilian około 500,000 lat temu, zapoczątkowało proces nieustannej rekreacji cywilizacji. Cały proces, od powstania do upadku jednej cywilizacji powtarzał się wielokrotnie. W tym celu wykorzystywano dinozaury, kataklizmy, potopy i inne potężne środki zniszczenia, a wszystko po to aby wymazać z powierzchni Ziemi dawne ludy i pozostawić planetę gotową do przyjęcia nowej rasy.


8
DinozauryDinozaury zostało stworzone przez Reptilian tysiące lat temu. Były wykorzystywane, aby odstraszać inne obce rasy przed przybyciem na Ziemię. Dinozaury wykorzystano także po to aby pozbyć się istot, które już zamieszkiwały tą planetę przed przybyciem Reptilian. Kiedy te nie były już potrzebne, Reptilianie objęli kontrolę nad planetą.

Pojawienie się dinozaurów nie stanowiło pojedynczego zdarzenia w linii czasu. Reptilianie tworzyli je i powodowali ich wymieranie wielokrotnie w przeszłości. W chwili obecnej, odkrywane szczątki tych stworzeń, pochodzą z ostatniej "Ery dinozaurów".
Tłumaczenie Eurycide
www.paranormalne.pl


C.D.N


 • 8#2

Vivere Parvo.
 • Postów: 238
 • Tematów: 6
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dinozaury zostało stworzone przez Reptilian tysiące lat temu.

:P ?

Artykuł sam w sobie podoba mi się, jednak wybaczcie, ale nie wyjdę na ulicę afiszować się zdjęcami jaszczurek i krzycząć "Stowrzyli nas Reptilianie" :/

Takie jednak pytania jakie widzimy na początku artykułu każdy człowiek powinien sobie zadawać. Staram się nie żyć, odczuwać, myśleć stereotypem. Miewam też niesamowite momenty, kiedy to, że żyję i rzeczywistość wszechświata wydają mi się fascynujące i niesamowite.

Mam nadzieję, że Wy też miewacie :/
 • 0

#3

snake131.
 • Postów: 162
 • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy teamt większość z zamieszconych zdjęć już widziałem ,ale jest pare nowych.
Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy
 • 0

#4

Halley.
 • Postów: 316
 • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eury kolejny świetny tekst spod Twojej ręki :)
Dla mnie rewelacyjny i czekam na kolejne części :)
 • 0

#5

Chessman.
 • Postów: 1031
 • Tematów: 11
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mam wrażenie, że gdzieś to już czytałem, a na pewno coś podobnego. Nic tutaj nie można powiedzieć jak tylko, że jest to możliwe. Wartość tych hmm informacji podkreśla fakt, ze naprawdę jest wiele źródeł, które mówią z grubsza o tym samym. Tylko z tego co ostatnio czytałem to wywiad z jakimś szamanem, który mówił dokładnie to samo. O tej obcej rasie, fałszowaniu historii itp. Czekam na dalszy ciąg.
 • 0

#6

Jarecki.
 • Postów: 4113
 • Tematów: 426
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy tekst i zarazem dający do myślenia.Mnie od razu nasunął się na myśl rok 2012 i związane z nim przyszłe wydarzenia.
Czyżby to miałby być kolejny tragiczny etap w historii ziemi wygenerowany przez Reptilian?
 • 0#7

some.
 • Postów: 125
 • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam pytanie - z jakiego źródła wiemy o Reptilianach ?
 • 1

#8

Asieńka.

  Wiedźma

 • Postów: 979
 • Tematów: 28
 • Płeć:Kobieta
 • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawy początek ale im dalej czytam tym bardziej przypomina mi to baśń niż jakiekolwiek konkrety, ale co tam kolejna wersja dociekania kim jesteśmy.
Dlaczego ciągle doszukujemy się w naszym istnieniu stwórcy w formie fizycznej - cielesnej, a równie dobrze możemy być tylko materialną formą myśli istoty zupełnie niematerialnej? Tak jak Reptilianie i cała reszta zamieszkująca Wszechświat, wszak wszyscy możemy być dziełem jednego...umysłu??
 • 0#9 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
 • Tematów: 0

Napisano

Wiemy prawdopodobnie m.in. ze źródeł starożytnych bóstw i innych religijnych... jednak co do samej ich historii to nie wiem kto ją obmyślił :P
cały tekst jest natomiast bardzo przekonujący, bo szczerze mówiąc nikt nie wie ki8m jest bóg i kim/czym był Jezus.. nic nie piszę w Biblii, która jest zbyt tajemnicza aby zwykły człowiek mógł ją odczytać.. prawdopodobne jest, że są to zaszyfrowane słowa Stworzyciela/i.. Bóg jest to bowiem tylko pojęcie ogólne tego- co stworzyło Ziemię własnymi rękami lub umysłem i w konsekwencji jest to nazwa o zbyt szerokim znaczeniu, pod którą można podszyć nawet i Reptilian..
 • 0

#10

dj_cinex.

  VRP UFO Researcher

 • Postów: 3305
 • Tematów: 412
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zanosi się na text pokroju opowiadań Credo Mutwy...
Ja mam pytanie odnośnie "reptilianowego wątku" - czy będzie tam coś o ShapeShiftingu ? ;)
 • 0#11

Eury.

  Researcher

 • Postów: 3467
 • Tematów: 975
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Świat jest inny niż myślisz cz. II9
Samoloty starożytnego EgiptuSamoloty opisane przez starożytnych Egipcjan nie należały do nich. Samoloty te istniały prawdopodobnie na długo przed nastaniem naszej ery, tysiące lat przed tym, zanim pojawiły się cywilizacje Egiptu i Mezopotamii.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika10
Samoloty starożytnej JaponiiPoniżej znajduje się starożytny rysunek, datowany na rok 5000 p.n.e. Przedstawia samolot lub rakietę, na tysiące lat przed nastaniem naszej ery.

Dołączona grafika11
Samoloty starożytnej KolumbiiMiniaturowe, złote figurki ze starożytnej Kolumbii (ludu Quimbaya) przedstawiają starożytne samoloty.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika12
Portale OrganiczneOkoło jedna druga ludzkości na Ziemi (około 3,3 miliarda ludzi) stanowi tzw. Portale Organiczne. Są to pozbawieni duszy ludzie, którzy utrzymują drugą połowę ludzkości w jednej linii z obowiązującymi zasadami i poziomem świadomości na planecie. Stanowi to swoistego rodzaju agendę kontroli niczym w matrix'ie. To dzięki temu społeczeństwo utrzymuje się w stanie całkowitego zaabsorbowania przyziemnymi sprawami. Od kołyski aż po grób, na ludzi, którzy chcieliby zmienić swoje życie, poznać prawdę, wywierany jest silny wpływ, który zmusza ich do pozostania na równi z obowiązującym "status quo" i ogranicza ich możliwości zadawania "niewygodnych pytań". Innymi słowy połowa ludzkości zagłusza drugą połowę, sprawując nijako kontrolę nad całością naszego systemu.

Ludzie będący organicznymi portalami nie mają prawdziwej wolnej woli czy własnej indywidualności. Nieświadomi swojej roli, wykorzystywani są niczym agenci przez Reptilian. Każdy, łącznie z Tobą może być portalem organicznym.

Problem tzw. agentów z Matrixa lub portali organicznych poruszany jest bardzo szeroko na stronie: http://montalk.net/m...analysis-part-i


13
Ludzka rasa na ZiemiLudzka rasa na Ziemi nie stanowi rodziny, lecz raczej jest formą agregacji (grupy heterogenicznej) istot posiadających dusze, które niekoniecznie zostały zapoczątkowane na Ziemi. Dusze ludzi pochodzą z różnych planet. Ludzkość składa się także z pozbawionych duszy istot będących, wymienionymi wyżej, portalami organicznymi. Reptilianie stworzyli ludzkie ciała, nie stworzyli natomiast ludzkiej duszy.

Kiedy popatrzymy na Ziemię i na ludzkość z innej perspektywy, nijako z zewnątrz (również fizycznie, chociażby z poza naszej planety), zobaczymy obraz tego, co ma miejsce tu i teraz, na Ziemi. Patrząc z tej perspektywy nie czujemy już takiego przywiązania do spraw przyziemnych i do tego zdegenerowanego świata.

Mając na uwadze ten inny ogląd i widząc przed oczyma małą niebieską planetę - Ziemię, śmieszny staje się nasz respekt wobec jakiegokolwiek autorytetu na Ziemi. Jedynym powodem, dla którego akceptujemy wszelkie ziemskie autorytety jest społeczna powszechność takiego postępowania lub obawa przed możliwością użycia wobec nas siły lub przemocy, w razie braku podporządkowania. Bez tych przyczyn, wszelkie sylwetki autorytetów byłyby pozbawione swojej siły. Oczywistym staje się zatem fakt, że nie powinniśmy szanować innych z natury, lub dlatego, że "tak wypada".


14
Kultura kontra indywidualnośćLudzkie kultury wyrządzają więcej zła niż dobrego i zawsze uczynią człowieka kulturowym niewolnikiem. Każda z istot posiadających duszę, posiada także własną indywidualność czyli zdolność do tworzenia własnej indywidualnej kultury. Kiedy ktoś staje się jednak indywidualny, łatwiej mu myśleć samodzielnie (lub "dla siebie") i posiąść swoją własną wewnętrzną mądrość. Dla tych, którzy sprawują nad nami kontrolę, jest to jednak nie na rękę.

Tak zwana mądrość zewnętrzna dociera do nas każdego dnia za sprawą mediów i społeczeństwa. Próba kontroli i zagłuszania naszego wewnętrznego głosu, poprzez wykorzystanie przyziemnych tematów zastępczych, ma miejsce każdego dnia.

Niestety, z uwagi na psychologię człowieka i to jak zbudowana jest ta planeta, prawdę najlepiej trzymać wyłącznie dla siebie na swoim własnym prywatnym poziomie. Jest praktycznie niemożliwym, aby czysta prawda, która jest często niewygodna lub nie do ogarnięcia dla innych, stanowiła temat do dyskusji w szerokim gronie. W takim przypadku, prawie zawsze zetkniemy się z osobami, które usilnie będą starały się zdyskredytować informacje, które odbiegają od schematów światopoglądowych. Wygodniej i lepiej dla każdego z nas jest żyć swoimi przekonaniami i nie dzielić się nimi z innymi. Oczywiście byłoby wspaniale dzielić się, ale szanse na to, że zostaniemy zrozumiani przez wszystkich, są minimalne. Nie warto także stawiać sobie za cel, próby przekonania innych do naszych poglądów. W rzeczywistości, to inni mogą łatwiej przekonać nas, że nie mamy racji. Tak działa ten system.

Celem jest własne przebudzenie. to TY stanowisz cel tej gry. Żaden człowiek nie ma dostatecznych możliwości i sił aby "ratować z letargu" innych ludzi. Musimy martwić się o własne przeznaczenie.


15
"Podrzeczywistość"Ludzkość nie żyje w rzeczywistości, lecz raczej w "podrzeczywistości". Ludzie spędzają większość swojego czasu w odrzucaniu prawdy, nie widzą rzeczy takimi jakimi naprawdę są. Początkowo intuicja podrzuca prawdziwą interpretację, lecz chwilę później warunki społeczne biorą górę i ludzie wtapiają się w tłum ze swoimi poglądami. System uniemożliwia nam samodzielne myślenie lub własną interpretację rzeczywistości.

Innymi słowy "rzeczywistość" jest tym, co faktycznie istnieje i ma miejsce, podczas gdy "podrzeczywistość" jest tym, w czym tkwimy - przysłonięci fasadą społeczeństwa.

Dla przykładu, kiedy otrzymujemy jakieś informacje od rządu lub osoby o wysokim autorytecie, większość z nas przyjmuje, że przekazywane nam informacje są prawdą. Możemy w tym przypadku mówić o tzw. prawdzie absolutnej. W społeczeństwie, kwestie krytyczne takie jak np. poza-scenowe rozgrywki rządu, są z łatwością pomijane jako mało istotne...


16
Twoje EgoKażdy z nas posiada ego, którego nie można "wyłączyć". W tej konkretnej sytuacji w jakiej się znajdujemy podczas czytania tego tekstu, możemy postąpić na dwa sposoby:

1. odrzucić podane tu informacje, aby oddalić myśl, że przez całe życie byliśmy okłamywani;

2. zastanowić się i przyjąć podane informacje, poczuć się wyróżnionym na tle innych "szarych" ludzi.


17
Twoje wartości kontra PrawdaPowinniśmy opierać swoje wartości na prawdzie, zamiast opierać prawdę na swoich wartościach.

W chwili obecnej każdy z nas opiera swoje wartości nie o prawdę, lecz o:

1. dziecięcą indoktrynację (np. sztuczną religię, którą wpajano nam gdy dorastaliśmy);

2. społeczne warunki, w których każdy z nas się wychował.

Jak widać, nasz punkt oparcia stanowi iluzję, która nawet nie jest namiastką prawdy.


18
ReligiaWszystkie systemy religijne na Ziemi są sztucznie stworzone przez Reptilian. Dzięki przeszłym eksperymentom (patrz także temat na naszym forum: Maszyna do produkcji manny) szybko okazało się, że wprowadzenie religii stanowi znakomity sposób kontroli populacji różnych światów. Tak stało się także na Ziemi.

Poprzez czczenie Bogów wielu religii, ludzkość czciła tak naprawdę (i nadal czci) Reptilian, którzy są fałszywymi Bogami. Prawdziwy Stwórca, nie musi, ani nie ma pragnienia by być uwielbianym. Pragnienie do czczenia jest klasyczną cechą istot typu STS (service-to-self czyli Służenie Sobie). Takimi istotami są bez wątpienia Reptilianie, byty egoistyczne i sprawujące kontrolę nad innymi dla własnych potrzeb. Pojęcie prawdziwego Stwórcy pragnącego być uwielbianym jest w rzeczywistości co najmniej komiczne.

Strach przed Bogiem jest pojęciem wprowadzonym przez Anunnaki. Projekcje tzw. "cudów", zaawansowana technologia, przybycie z "niebios" sprawiły, że Reptilianie wydali się być Bóstwami lub Bogami. Żądali bezustannego oddania i wielbienia siebie. Żądali sanktuariów, ołtarzy, poświęceń i pokuty. Grozili karą tym, którzy nie byli posłuszni. Byli potworami, nie Bogami.


Tłumaczenie Eurycide
www.paranormalne.pl


C.D.N


 • 5#12

mickej.
 • Postów: 41
 • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Art. naprawdę niezły, dużo informacji, dla niektórych wydają się wyzssane z palca, jednak liczne źródła potwierdzają to co Euri napisał :) Niestety wielu moich znajomych na tego typu teksty reaguje śmiechem i głupimi anegdotami na temat działalności obcych ras na Ziemi. Oczywiście podsunąłem im do poczytania wiele ciekawych książek z mnóstwem dowodów, ale oni dalej uparcie stoją przy swoim. Mówią, że mimo tak licznych faktów, to wszystko jest niemożliwe. Ja jednak czekam na kolejne części, bo to co przeczytałem jest niesamowicie ciekawe i pokazuję w zasadzie jak to było naprawdę.

Pozdrawiam :)
 • 0

#13

NoMeansNo.
 • Postów: 1580
 • Tematów: 8
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Samoloty opisane przez starożytnych Egipcjan nie należały do nich. Samoloty te istniały prawdopodobnie na długo przed nastaniem naszej ery, tysiące lat przed tym, zanim pojawiły się cywilizacje Egiptu i Mezopotamii.

Dołączona grafika

Czy skłamię pisząc, że analiza akurat tego zdjęcia juz odbyła się jakiś czas temu na forum? I jednak to nie jest "samolot". Cos chyba zasób źródłowy zaczyna się zastraszająco szybko kurczyć. ;)
 • 0

#14

mickej.
 • Postów: 41
 • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chodzi tylko o samolot, ale o całokształt zdjęcia. Widać na nim ewidentnie kilka "maszyn". ;)

Pozdrawiam
 • 0

#15

Tiamat.
 • Postów: 3048
 • Tematów: 29
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie chce nic mowic, ale znaczna czesc zdjec stad byla omawiana i kwestionowana w innych topikach, zarowno ufo na obrazach religijnych, jak i te malowidla statkow na scianie, oryginal wyglada zupelnie inaczej, brakuje jeszcze dzbanka - szaraka tutaj :D

Oczywiście podsunąłem im do poczytania wiele ciekawych książek z mnóstwem dowodów, ale oni dalej uparcie stoją przy swoim. Mówią, że mimo tak licznych faktów, to wszystko jest niemożliwe

Bo to nie sa zadne fakty i dowody tylko stronnicze hipotezy, ktorych celem jest z gory zalozona wiara w obcych i dopasowywanie na sile czego sie da, a nie obiektywna analiza. A jak sie nie da dopasowac, to sie posuwaja do manipulacji, przerobek zdjec itd. Poczytaj rozne punkty widzenia a nei tylko stronnicze zrodla, a sam odkryjesz z iloma manipulacjami masz do czynienia. Ja keidys bylem fanem Danikena, ale jak przeczytalem jak gosc sprytnie manipuluje "faktami" to mialem ochote spalic jego ksiazki. Ale przynajmniej mialem fajny okres marzen i fascynacji w zyciu, za co mu dziekuje.
 • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych