Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPOTKANIA w astralu ;]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
223 odpowiedzi w tym temacie

#136

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

skoro nie wiesz, to po co sie o co kolwiek pytasz.


gdybym wiedzial to bym nie pytal jest to chyba oczywiste :o :o :o
czlowieku cos z toba nie tak poczytaj swoje wypowiedzi i zastanow sie nad tym co ty wypisujesz :)


pazuzu- najpierw zapoznaj się lepiej z tematem bo troche za mało wiesz na ten temat żeby dyskutować.


czy ty nie widzisz ze ja probuje sie zapoznac z tematem i dlatego wlasnie pytam was o rozne rzeczy :o

I jeszcz jedno.
Focusy sa to swiaty gdzie przbywaja duchy zmarlych, ktorzy nie wiedza ze umarli. Podczas oobe mozesz dostac sie do jednego z focusow, i uswiadomic takiego ducha ze nie zyje. Wtedy podrozuje do swiata zmarlych :)

kolejny dowod na prawdziwosc oobe :)
(a moze to znwou moja wyobrazn? :P )


albo ja mam zupelnie inne pojecie dowodow albo ty kompetnie nie wiesz co to jest dowod

-------------------------------------------------------

widze ze wiekszosc osob odpowiadajacych mi na moje pytania i bioracych udzial w tej dyskusji nawet nie zna podstaw prowadzenia jakiejkolwiek dyskusji

ja nigdy nie twierdzilem ze wiem co to oobe astral i inne temu towarzyszace zjawiska i dlatego pytam pytam i pytam
pyta sie po to aby uzyskiwac odpowiedzi i zdobywac w ten sposob wiedze
oczywiscie mam pewien poglad na cala sprawe i probuje sie nim z wami podzielic ale dyskusja z wami to jak... :wall:

niestety jesli wy tutaj zadajecie pytania wtedy kiedy znacie na nie odpowiedzi a jesli czegos nie wiecie to nie pytacie to ja tego nie rozumiem :) dla mnie to nielogiczne :]

pozdrawiam a moja sciana nadal czeka na propozycje
  • 0

#137

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gdybym wiedzial to bym nie pytal jest to chyba oczywiste
czlowieku cos z toba nie tak poczytaj swoje wypowiedzi i zastanow sie nad tym co ty wypisujesz

Wlasnie dlatego pisze ze nie ejstes w tym doswiadczony, a zadajesz takie pytania dodajac do nich swoje wymysly :P

albo ja mam zupelnie inne pojecie dowodow albo ty kompetnie nie wiesz co to jest dowod

Widze ze nie rozumiesz tego.
hmmm... do focusow wiele sob juz sie dostawalo uswadamiajac tam duchy zmarlych, tak samo ja :)
Wiec pisze ze to nie jest moja wyobraz, a cos co doswiadcyzlo wiele osob :P

Pytaj dalej jesli chcesz, my ci odpiszemy.
Mysle ze przedstawilismy ci juz wiele dowodow :P
  • 0

#138

David.
  • Postów: 29
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tabi najlepszym dowodem będzie jeśli napiszesz na tym forum co pisze na tej ścianie pazuzu. Czy to dla Ciebie takie trudne?
Co do focusów czytałeś może ich opis wg Roberta Monroe? On uważał, że jest tylko jeden focus na którym znajdują się dusze, reszta to już co innego.

pazuzu jeśli interesuje cię sprawa focusów Monroe'a to masz o tym trochę tu: http://www.paranorma...?showtopic=5828
Pozdr.
  • 0

#139

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wlasnie o takim focusie mowilem.
no i juz powiedzialem ze przczytanie tego napisu na scianie to nie problem, daj mi tylko swoj adres, badz zdj :P
  • 0

#140

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

pazuzu ten temat nazywa się "spotkania w astralu" a nie "uczymy pazuzu co to jest oobe" przeczytaj kilka ksiażek na ten temat, nim coś napiszesz :hmm:
  • 0

#141

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale jestescie wrogo nastawieni do Pazuzu. Chlopak, grzecznie pyta...nie obraza a wy mu bezczelnie odpowiadacie, ze nic nie wie, zeby poczytał, a nie przyszło wam na myśl, ze najwiecej informacji moze zaczerpnąć w trakcie dialogu od osoby praktykujacej...to jest tak oczywiste, a wasze swiatle umysły powinny sobie zdawac z tego sprawe.

Pazuzu...w tej chwili moge Ci Tylko powiedzieć, ze sama praktyka, samo uwierzenie w to zjawisko nic nie kosztuje, nic nie mozesz stracić... osobiscie w tej chwili Ci go też nie udowodnie bo mialem kilka sporadycznych wyjśc po za ciało...dlatego na mnie nie licz bo mogłbyś dlugo czekać :D
Pozdrawiam

Z kolei by powrócić do tematu... to tak jak już tutaj pisalem. Sama inicjatywa jest bardzo dobra ;) mozna wiele poprzez takie spotkania sie nauczyć. Ale male pytanko ... Czy doszło już do spotkania przy Katowickim Spodku?

Pozdrawiam :]
  • 0

#142

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli dojdzie do spotkania, to o tym napiszemy :P

Co do pazuzu to nie wiem po co mial bym go przekonywac do oobe.
Ja wierze w to i mam wlasne dowody na prawdziwosc tego zjawisko, choc nie wszystko moge opisac slowami :P

Jesli on nie wierzy w to to jego sprawa, nie bede go do tego przekonywal, bo nie mam w tym zadnego celu :P
  • 0

#143

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tabi- ostatnio haslami w stylu "wiem ale nie powiem" to rzucal Skrzypu (wielki mag chaosu), i marnie skonczyl, a Ty jestes strasznie pewny siebie i kreujesz sie na osobe, dla ktorej wejscie w oobe jest jak pstrykniecie palcami. Tylko znowu mamy ten problem, ze gdy dochodzimy do momentu prostej weryfikiacji, to sie zaczynaja teksty w stylu ze nie czujesz potrzeby zeby komus udowadniac swoje zdolnosci itd.
Zreszta Pazuzu nigdzie nie napisal ze nie wierzy w oobe, a testem ze scianą chce jedynie sie upewnic co do prawdziwosci tego zjawiska.
Skoro sie powiedzialo A, to trzeba umiec powiedziec B (chyba ze to A bylo zbytnio podkoloryzowane ;) )



Ps: nie neguje istnienia takiego zjawiska jak oobe, ale sadze, iz nie jest ono tak latwe (i czeste) do osiagniecia jak sie to przedstawia w tym temacie.
  • 0

#144

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestes strasznie pewny siebie i kreujesz sie na osobe, dla ktorej wejscie w oobe jest jak pstrykniecie palcami

Wcale nie, oobe doswiadczam raz na tydzien, czasem sie zdazy ze czesciej, i jest to trudne :P

Znam skrzypa, na forum PEA tez sie wywyzszal i dostal bana :P

Zreszta Pazuzu nigdzie nie napisal ze nie wierzy w oobe

Ale kieruje sie do tgeo, i uwaza ze to tylko iluzja :P
  • 0

#145

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ludzie wy jesteście przewrażliwieni nikt nie atakuje pazuzu tylko zwyczajnie piszemy żeby przeczytał co nie co na ten temat, poznał podstawy nim zacznie przedstawiać własne teorie.

I owszem na forum można się więcej dowiedzieć (od innych doświadczonych osób) na temat OOBE niż z książek ale ten temat nie jest od tego.

Jak chcecie to załóżcie nowy temat "pytania na temat OOBE" czy coś w tym stylu, a nie tutaj.

:P peace
  • 0

#146

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ok, wreszcie wróciłem na forum ;p mój pierwszy post po moim niebyciu w cudzysłowie :D . Widzę że już dużo kłótni powstało, ale nie będę w to wnikał.

Tabi - Focusy to nie są miejsca w których możemy spotkać duchy xD ... zawężyłeś bardzo swoją wypowiedź.

Mam nadzieję że to już koniec offtopu :) Offtop makers deserves to die !
  • 0



#147

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze zwęzylem ja bardzo, ale nie chcialem sie mu tluamczyc, niech sam o tym poczyta, jak nie wie :P
  • 0

#148

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

muszę się powtórzyć. wierzyłem w oobe, dopóki Was nie posłuchałem. serio, teraz to mi wygląda na:

eJjJ, cHoDźmY dO aStRaLqA nA pLoTeTsHqI, pRzEcIeŻ tO pRoStE. wShYsCy To UmIeMy A oNi NaM nIe ffIeShĄ ;( sOm gUpi! ;(

i to Wasze gadanie sekciarskie typu 'nie wiesz o co chodzi to zamknij pysk i siedź cicho.'
no i oczywiście gadanie skrzypiarskie 'pewnie że to istnieje, ale nie mam zamiaru takim idiotom jak Wy tego udowadniać :/ '

genialne.
  • 0

#149

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pyziak - ja jestem pół na pół. Wkurzają mnie obie strony swoim zachowaniem, jedna nie toleruje laików, a druga nie wie o co biega i robi offtopy. To wszystko się równoważy i zawsze tak będzie ;p i tak nie da się być tolerancyjnym dla dwóch stron, musimy do jakiejś dołączyć ;p Ja jednak jestem ciut a ciut po stronie 'atakujących'. Ale tylko ciut xD A to twoje blondyńskie plothecki to nie są śmieszne ale żałosne ;) Kto Ci powiedział że to jest proste ? Nikt tutaj nie kwestionuje też septycyzmu innych !
  • 0



#150

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie wiem czy śmieszne czy żałosne, ale idealnie obrazują Wasze rozmowy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych