Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPOTKANIA w astralu ;]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
223 odpowiedzi w tym temacie

#121

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm, w takim razie musimy udowodnic Tabi że to prawda
raz spotkalam sie z kolegą w astralu a potem wymienialismy sie wlasnymi spostrzezeniami
aha
pewnie to tylko halucynacje ;) i... oboje je mielismy,
no tak, pewnie z innej strony to moze wygladac glupio i nielogicznie, tylko że jak już sie poznaje inną strone rzeczywistosci a raczej nierzeczywistosci uwazanej przez innych ludzi, to już sie nią idzie dalej... i poznaje ciekawe i niezbadane zjawiska, ten pomysl jest latwy do zrealizowania tylko jest malo ludzi, a wlasciwie ich niema, Tabi juz pare razy byl w spodku wieczorem, ja rano

aha... ostatnio nie mialam czsu wychodzic wieczorkiem bo mialam duzo nauki :) ale w swieta musze miec wiecej luzu ;) a co z innymi z listy? jakoś ani widu ani slychu....

a co do literatury nt tego że nie da sie spotkać w oobe.. cóż :) szukasz nie w tych zrodlach co trzeba, albo ich nie szukasz i przyjmujesz ogólną rzeczywistość (czyli uznawaną przez wiekszosc)

nie chce negowac czyichs pogladow, bo to by bylo z mojej strony nierozsądne i wiadomo do czego by to doprowadzilo
Pozdrawiam
  • 0

#122

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

w koncu jakis rozsadny rozmowca

moj poglad na to ze sie nie da nie wynika z przeczytania jakiegos tekstu lecz z wlsnych przemyslen
zapewne zgodzisz sie ze mna ze takie spotkania poza czasem i przestrzenia to delikatnie mowiac dosc fantastyczny pomysl

jesli jest mozliwy to niesie ze soba tak niesamowite mozliwosci ze nie potrafie zrozumiec dlaczego nie jest stosowany przez wiekszosc ludzi a przynajmniej pewne instytucje

zyje jednake na tym swiecie na tyle dlugo aby wiedziec ze wszystko jest w nim mozliwe
zycze wam sukcesu ale mam taka dziwna mysl ze to pewien rodzaj mistyfikacji z waszej strony stworzony po to aby dobrze sie tu pobawic

i tak na koniec jedno male pytanie
jesli dam ci swoj adres z dokladna mapka oraz fotografiami miejsca w ktorym mieszkam i jego otoczenia to czy bedziesz w stanie w astralu odwiedzic moje mieszkanie?
czy jesli na scianie pokoju zrobie wielki napis to czy w astralu bedziesz w stanie go odczytac?
  • 0

#123

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to tak.. nie trzeba wchodzic do astrala żeby odgadnąć co bedziesz mial napisane na scianie, oczywiscie jest to mozliwe :) slyszales o metodach silvy? o tym że nasz umysl rejestruje nie tylko rzeczy ktore nas bezposrednio dotyczą ale takze te o ktorych niewiemy w normalnym stanie.. gdy sie rozluznisz, gdy wejdziesz w glebszy stan umyslu mozesz odgadnąć rzeczy ktore logicznie nie są wytlumaczalne.... wystarczy troche praktyki, cwiczen.... :) szczerze moge powiedziec że sama niewierzylam w oobe dopoki go nie osiagnelam i poeksperymentowalam czy to wlasciwie nie jest moja zwizualizowana rzeczywistosc a nie realna rzeczywistosc... wlasciwie jak narazie eksperymentuje z obrazami i wyobrazeniami.. :) uwielbiam wchodzic w swoje obrazy (totalny surrealizm) bo podswiadomosc tworzy mi kolejne, a potem moge sobie to wykorzystac jak sie obudze ;] czasami pojawiają sie dzwieki, czuje sie jak w innym wymiarze ktory ma w sobie wszystkie elementy z tego obrazu, nie tylko dzwieki ale tez uczucia.. naprawde polecam takie eksperymenty ;) dają niesamowite odczucia... nast obraz to Mona Lisa, juz nie moj ;p ale co tam.. :) ciekawa jestem co w nim bedzie... najczesciej wybieram przechodzenie w obraz z OOBE a nie z LD :) bo w OOBE jest to bardziej hmm.... no inaczej, z resztą slowami tego sie nie da opisać, moze ktoś sproboje?

a co do tego napisu na scianie... nie szkoda Ci sciany? :P moze cos innego sprobojemy odgadnąć, może Tabi sie dołączy żeby przekonać Cie pazuzu o czyms co jest niemozliwe.. a moze nie przekonac nawet.. tylko zaskoczyć tym że to nie nasza wyobraznia :)

Pozdrawiam

ps, Pazuzu, a masz czasami LD ? (swiadome sny)

a to tak do tematu.. podales wątpliwosc, dlaczego jakies instytucje nie korzystają z rzeczy paranormalnych skoro to jest prawda :) czytales może Wereszczagina? (pewnie nie) opisuje zwiazki z energią ktore byly wykorzystywane przez syberyjskie wojsko ale mniejsza z tym.. znalazlam na necie coś odnoszącego sie do telepatii i eskerioryzacji http://www.wrozka.com.pl/08_00/32.htm
  • 0

#124

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ld nie mialem juz bardzo dawno
w sumie przytrafilo mi sie to zjawisko zaledwie kilka razy w zyciu i zwykle bylo tak ze jak sobie uswiadomilem ze to jest sen to za chwilke sie budzilem :)

co do astrala to poglebiam swoja wiedze na ten temat i coraz bardziej ugruntowuje sie w przekonaniu ze ciezko bedzie wam spotykac sie w nim i nie chodzi tu juz o czas i miejsce ale wlasciwosci swiata astralnego

z tego co ruzumiem to astral jest wieloplaszczyznowy i mimo iz np. wejdziecie w niego rownoczesnie i rownoczesnie pojawicie sie w tym samym jego miejscu (spodek) to mozecie sie nie spotkac poniewaz kazdy wyladuje na innej plaszczysznie

prawde powiedziawszy to nadal nie jestem przekonany co do istnienia samego swiata astralnego poniewaz zbyt duzo w nim wytworow wyobrazni... chyba to on sam jest takim wytworem i dlatego narazie pozostane przy swoim twierdzeniu ze kazdy ma swoj astral w swojej wyobrazni

piszesz o wchodzeniu w obrazy czyz nie jest to tylko i wylacznie twoja wlsana fantazja?

ludzki umysl jest bardzo dziwny i tajemniczy mozna go wprowadzic w rozne stany ale wciaz bedzie to tylko ludzki umysl

pozdrawiam i nadal zycze sukcesow w spotkaniach

p.s. wracajac do sciany odgadywania co na niej jest silvy itp. ponawiam pytanie czy ty jestes w stanie odgadnac co bedzie na tej scianie? czy mozemy sie umowic na taki maly eksperyment... odwiedziny astralne :) ?
  • 0

#125

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe jasne ;] tylko jak wyjde i bede mogla sie do Ciebie dostac, ale jak nie ja to ktoś inny może :) niewiem czy bedzie Ci sie chcialo czekac ;) co do wyobrazni.. tak... jesli chodzi o moje wlazenie do obrazow to wiem że to moja wyobraznia i o to mi chodzi, a jesli chodzi o astral.. mozesz sobie przeczytać książki Moena Bruce'a, ja wiem że mozna sie razem spotkać bo tego doswiadczylam, no ale cóż :) kazdy ma inne poglądy.... pozdrawiam,
  • 0

#126

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ok w takim razie prosze powiedz mi co byloby ci potrzebne aby trafic do mojej sciany i sprawdzic co na niej umiescilem?

tymczasem pozdrawiam i nadal zycze sukcesow :)

p.s. jesli chodzi o wereszczegina to nie czytalem ale zainteresowalo mnie to bardzo i zamierzam przeczytac jego prace
jesli ktos posiada cos z jego ksiazek i moglby je udostepnic online to bylbym wdzieczny
  • 0

#127

Ravandil.
  • Postów: 52
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie zdjęcie mieszkania... a co do telekomunikacji etc. To czemu USA nie mówi, co robi w tajnych bazach? Nawet zaprzecza ich istnieniu? Czemu jest tyle książek o OOBE, tyle stron, nawet w Wikipedii masz opisane OOBE? Po prostu "szarzy" ludzie nie wiedzą o tym, większość by to odrzuciła, tak jak Ty. To tak samo nie realne jak Magia, ale przecież na świecie jest tylu magów (nie mówię o Iluzjonistach, tylko o Magach np. Chaosu)
  • 0

#128

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no wlasnie... dobrze powiedziane. Ludzie którzy nie chcą wierzyć w coś co jest sprzeczne z ich poglądami niewierzą w to... ani nie starają sie to zrozumiec, jesli np pojawi sie przed nimi duch albo zobaczą aury będą probowali wytlumaczyc to logicznie-"pewnie jakis paradoks optyczny albo jestem zmęczony" ;] zawsze będą sklonni uwierzyć we wszystko to co trudniej nawet jest wytlumaczyc logicznie niz uwierzyc w kwestie paranormalne... dlatego tacy ludzie nie będą siegac po informacje dot kwestii obcych, połączeń z innymi cywilizacjami, tajemniczych badań USA nad skomplikowanymi mechanizmamii o ktorych nie mamy bladego pojęcia. Nie zdziwilabym sie gdyby okazalo się że te wszystkie tajemne projekty bylyby prawdziwe. Myślę że z jednej strony ludzie baliby się prawdy, może wybuchlaby ogolnoswiatowa panika ktora doprowadzila by to autodestrukcji ;) moze dlatego projekty trzeba ukrywać.. A może jest to tylko zwykla nadzieja z mojej strony, że gdzieś we wszechswiecie istnieją inne cywilizacje, istnieje coś nadnaturalnego, istnieje TAJEMNICA.. którą ludzkość niedlugo odkryje :) zobaczymy, albo i nie, oby tylko z tego nic zlego nie wyniklo.. a jak narazie mozemy spekulować, czy te kontakty z obcymi są jedynie mistyfikacją... a może świat niedlugo sie przekona, że nie jestesmy sami w kosmosie....
  • 0

#129

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

hehe ja nie jestem jakims hermetycznym betonem ktory wszystkiemu zaprzecza
wprost przeciwnie ja szukam caly czas szukam odpowiedzi na roznorakie pytania
tu i teraz szukam odpowiedzi na pytanie czym jest astral i oobe czy to cos realnego cos co rzeczywiscie istniej czy tylko indywidualny wytwor umyslu danego czlowieka

jak narazie to cos mi podpowiada ze to jednak ta druga opcja
fantazja iluzja

probuje zweryfikowac swoj poglad i moge to zrobic na 2 sposoby pierwszy to problem informacji na mojej scianie i kazde z was mogloby mi pomoc w owej weryfikacji o co bardzo prosze

a drugi to wlasne doswiadczenie
nie jest tak ze przeczytalem sobie ten temat usmialem sie i teraz sobie kpie z waszej naiwnosci
wprost przeciwnie zainteresowalo mnie to na tyle ze sam chce sprobowac
zbieram materialy duzo czytam
trenuje relaksacje i koncentracje

co z tego wyjdzie zobacze w przyszlosci blizszej lub dalszej

tymczasem pozdrawiam i moze ktos sprobowalby zweryfikowac swoje umiejetnosci i odpowiedzialby co jes na mojej scianie :)
  • 0

#130

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ahh, kolejne... jeszcze glupsze pytania :P

skoro ten proceder trwa juz tysiace lat to do cholery powiedz mi dlaczego nigdzie w literaturze nie ma najmniejszej wzmianki o spotkaniach astralnych i przekazywaniu sobie informacji?

W jakiej literaturze?
Ludzie uwazaja okultyzm i parapsychologie z aglupote. I ze tylko wariat moze sie tym interesowac.
Wiec po co mieli by pisac o takich glupotach :P

dlaczego czlowiek stworzyl rozneg rodzaju systemy telekomunikacyjne skoro wystarczy wejsc do astrala spotkac sie z kims i przekazac wiedze
dlaczego w sredniowieczu pisano listy i wedrowaly one kilka dni do adresatow?

ahaha, no przestan prosze, bo nie moge...
Widze ze nie masz pojecia co to jest oobe.
I nie wiesz ze osiaga sie to po wielu bardzo trudnych treningach, nie kazdy przeciez na zyczenie wychodzi z ciala, i nie kazdy wie o tym.
Jak juz mowilem, wielu ludzi nie chce miec nic zwiazanego z okultyzmem. To tak jak bys kazal komus zdjąc majtki, i komunikowac sie za pomocą machania nimi w rozne strony :P

skoro wystarczy wejsc do astrala

wystarczy?
no to juz, wychodz skoro dla ciebie to takie proste.... jeszcze tu jestes? :D

Na nastepne pytania nie będe odpowiadal, bo bym sie tylko powtarzal.


i jak sie to odbylo? poznaliscie sie przekazaliscie sobie weryfikowalne informacje?
np. "czesc jestem mietek z wawy numer na moja komore to: 601....... jak sie obudzisz to zadzwon do mnie"
albo "czesc jestm monika fajnie sie z toba siedzi tu w astralu moze bysmy sie spotkali w realu (tu nastepuje wymiana klasycznych danych teleadresowych)?"

Smiej sie dalej :P
Poprostu spotkalem ją, i nie wiedziala co sie dzieje, wszystko jej wytjasnilem, i po jakims czasie wrocila do ciala.

ja nie wiem a ty wiesz?

skoro nie wiesz, to po co sie o co kolwiek pytasz.
Nic nie wiesz na temat oobe, i wyjezdzasz ze swoimi teoriami. Idz lepiej poczytac ksiazke :P

jestem bardzo doswiadczonym czlowiekiem
kto pyta nie bladzi
nie ma glupich pytan sa tylko glupie odpowiedzi

hah, mnie chodzi o dosiwadczenie w sprawie oobe.
Mowisz ze nei ma glopich pytan... ja w zyicu na wiele takich sie natknelem, i nie filozofuj tak :P

ps: mowisz ze astral to wytwor mojej wyobrazni.
Wiec dla zaprzeczenia dam taki przyklad.
Podczas oobe, polecialem do domu kolegi, i na drugi dzien opsialem mu wszytsko, co zgadzalo sie w 100%.
Wczesniej nigdy nie bylem w jego domu, i udowodnilem mu tym ze oobe jest prawdziwe. Treaz sam praktykuje.
Przeklad 2:
Podczas oobe zwiedzam wiele miejsc na swiecie, takze kosmos, itd.
Nigdy w realu nie bylem we francji, w egipcie lub w innch panstwach.
Podczas oobe zwiedzilem je, wiec powiedz, skoro to tylko moja fantazja, skad moja wyobraz wie jak to wygląda w kazdym szegole?
  • 0

#131

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co jest na terenie Cydonii (Mars)? Jest gdzieś życie?
Moim zdaniem It's all in Your mind:)



Ja to jestem taki niewierny Tomasz:) Fajnie by bylo jednak zrobic ten eksperyment ze ścianą Pazuzu.
I nie ma glupich pytań, mogą być tylko naiwne czy irytujące. Jak Tabi jesteś taki oświecony to podziel się z nami wiedzą. Tylko na tym skorzystamy, a Ty urośniesz na nasz autorytet. Bo na razie drażni mnie Twój stosunek do pytań pazuzu, lekceważenie Jego osoby, odganianie Go jak natrętnej muchy - facet zadaje logicznie i wcale nieglupie pytania.
  • 0



#132

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze nie sa glupie, ale dla mnie oczywiste.
Facet mnie ma w tym doswiadczenia, a zadaje pytania, dodajac swoej hipotezy.
Nie lekcewaze go wcale, w przecwinym razie juz bym z nim nie gadal o tym, tylko powiedzial idz spac... bo nic nie wiesz.
A jednak chce mu udowodnic ze sie myli :P

Sam chetnie przylącze sie do tego experymentu ze sciana, moge nawet opisac ci jak wyglada twoj pokoj :)
  • 0

#133

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przypominam że to jest temat o spotkaniach astralnych ;]
Mysle że kazdy ma prawo do wyrazania wlasnego zdania, nawet jesli moze być ono bledne.. i chyba nie na miejscu jest klocenie sie o to czy to jest prawda czy nie... jesli chcesz pazuzu dowiedziec sie czy mamy racje, to chyba tylko jedynym wyjsciem bedzie gdy sam tego doswiadczysz i poeksperymentujesz :) polecilabym Ci książki Monroe'a "podroze poza cialem" i podstawowe materialy nt co to jest wlasciwie oobe, ld, cwiczenia praktyczne, a potem porozmawiamy o tym jak Ty to dalej widzisz i interpretujesz ;)
i tak mi sie wydaje że gdybysmy odczytali to co jest na scianie, mogloby dać Ci troche do myslenia, ale calkowicie bysmy Cie nie przekonali, bo zacząłbys sie zastanawiac nad innymi teoriami ktore doprowadzilyby Cie, albo wlasnie nie doprowadzily do żadnego NIE logicznego wniosku :)

a tak do tematu:
mialam w nocy LD i przenioslam sie do astrala (dziwnie, ale jakos tego tak nie lubie nazywać), więc doswiadczylam OOBE, i bylam obok lozka, juz mialam sie przygotowac do podrozy do spodka no ale.. :) oczywiscie musialam pare spraw zalatwic. W moim pokoju pojawiają sie dwie istoty co jakis czas, czasami w realu zachowują sie jak poltegreisty.. być moze nimi są? probowalam sie z nimi skontaktować, ale one zaczely psocić, lataly obok mnie, szybko, robily jakies dziwne halasy, staraly sie mnie zdezorientowac i wyssać energie, no oczywiscie nie dalam sie :) w koncu o to im chodzi, żeby wzbudzic strach... postanowilam wejsc do ciala i zobaczyc jak bedzie wygladac sytuacja przy ponownym wyjsciu, ale kurcze tym razem zasnelam.. czasami moge wychodzic tyle razy ile chce a czasami sie nie da

no trudno :) ale przynajmniej cwicze... a co z resztą ludzi z listy???????

pozdrawiam :)
  • 0

#134

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja ostatnio mam że tak powiem spadek formy nie byłem w OOBE od chyba 2 tygodni po zatym matura w tym roku itp. ale jak coś ciekawego uda mi się zrobić to dam znać.

pazuzu- najpierw zapoznaj się lepiej z tematem bo troche za mało wiesz na ten temat żeby dyskutować.

pozdro
  • 0

#135

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I jeszcz jedno.
Focusy sa to swiaty gdzie przbywaja duchy zmarlych, ktorzy nie wiedza ze umarli. Podczas oobe mozesz dostac sie do jednego z focusow, i uswiadomic takiego ducha ze nie zyje. Wtedy podrozuje do swiata zmarlych :)

kolejny dowod na prawdziwosc oobe :)
(a moze to znwou moja wyobrazn? :P )
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych