Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPOTKANIA w astralu ;]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
223 odpowiedzi w tym temacie

#151

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Popieram cie tym razem, Pyziak. Idea jest dobra, ale doszlo juz do takich chorych pogadanek, ze wole sie nie odzywac w temacie. ;p Nawet sobie proby z projekcjami odpuscilem ostatnio, bo szaro widze.
  • 0

#152

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To moze sie obaj zamknijcie, i nie kontynuujmy juz tego, bo widac gosc juz dawno skonczyl, a temat jest o czym innym :P
  • 0

#153

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie kozacz tak, tabi ;p Nie jestem modem, ale przeginasz, wiec nic wiecej nie powiem.
Kontynuujac temat: i tak nie mamy co pisac, bo nikt jeszcze sie nie spotkal :\
  • 0

#154

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

noname cicho, bo Ci jeszcze wyssą duszę w czasie wędrówki po astralu ~~
  • 0

#155

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No właśnie jeszcze nie doszło do spotkania ;p ja byłem dziś w nocy i co chwilę wracałem na Spodek, ale niestety nikogo nie było. Chociaż dziś dwa odzyskania, a jedno to było ciekawe xD jakiś duch psychol. Uciechę miałem.
  • 0



#156

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie kozacze :P
poprostu nie chce zeby byl balagan w tym temacie :P
A temat nie ejst o wyjasnieniach zjawisk oobe, tylko o spotkaniu w astralu :P
  • 0

#157

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm, ze mną to jest dziwnie, bylam w astralu pare razy, niestety coś mi zawsze przeszkadzalo poleciec do spodka, raz weszlam po poludniu, to juz pomyslalam że na pewno nie bedzie nikogo, raz mialam w nocy, nie moglam dotrzeć.. wrocilam do ciala i dalej snilam.... chociaż probowalam pozniej wyjsc i znalazlam sie w jasnym pomieszczeniu z dużą tablicą posrodku ;] sama niewiem.. wydaje mi sie że to mogloby być LD, sama niewiem... czy w astralu pokoje mogą wyglądać zupelnie inaczej niz w rzeczywistosci? czytalam że mogą byc jakies inne drzwi itp.. ale czy aż tak ?hmm, jesli pyt glupie to sory, no ale.. ;] w koncu chyba kazdy ma tu jakies pytania :) pozdrawiam
  • 0

#158

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Artaya - mogą wyglądać inaczej niż w rzeczywistości xD ale to nie byłoby OOBE, tylko projekcja astralna :) Focus czy cuś :) . Pytanie nie głupie, bo wielu nie odróżnia projekcji i OOBE.
  • 0



#159

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale czesto bywa tak, ze wszytsko co jest wpokoju sie zgadza, tylk ojakas lampka stoi ktorej nie ma itd...
  • 0

#160

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wlasciwie odczuwam dobrze kiedy jest oobe a kiedy LD.. to sie czuje, no ale wczoraj bylo b mylne.. mialam kiedys takie doswiadczenie... niewiem czy to bylo LD ale swiadomie chcialam wejsc do astrala... i... znalazlam sie w jakims miejscu gdzie trafiali umarli ludzie.. jakas izba przyjec?? niewiem co to bylo.. bardzo duzo zagubionych dusz.. rozmawialam z aniolami niewerbalnie i czulam sie tak jak w astralu... w tym czasie uznalam to za prawdziwe, po przebudzeniu gleboko sie zastanawialam nad tym czy to co widzialam bylo prawdą, a moze to moje LD? może po prostu nigdy nie jest sie do konca pewnym.. dwa, trzy razy trafilam w takie miejsce.. podobne, poza tym miejscem nie bylo nic... swiatlo, jakas biel, tak jakby to byl odrebny swiat.. dziwne, moze jakis focus? sama niewiem :) no nic.. moze dzisiaj wejde w koncu o 23:30, bo moje 23 na to wskazują :P ... a moze ktoś mial podobne przezycie? :) pozdrawiam
  • 0

#161

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Focus 27, myślałaś pewnie o zobaczeniu się ze zmarłymi xD . "Izbę" dokładnie opisuje autor w pierwszej części "Najdalsza podróż" . Monroe ofcourse. Poczytaj jak jeszcze nie czytałaś :)

TAKIE TEMATY POWINNY ZNAJDOWAć SIE W DOSWIADCZENIACH ZWIAZANYCH Z OOBE ;]
  • 0



#162

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie piszcie tu czgeo doswiadczyliscie :P
tylk onapiszcie jak juz bedziecie w spodku albo spotkacie kogos :P
  • 0

#163

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niezły pomysł z tymi spotkaniami. Jak ktoś mieszka w pobliżu Buska Zdroju a umie wejść w OOBE to spotkajmy się na stadionie :P Chętni pisać na GG 1448200
  • 0

#164

Nikacz.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy to możliwe, aby jakiś doświadczony oneironauta mógł jakoś pomóc w wydostaniu się z ciała komuś innemu ? Oczywiście nie chodzi mi o podanie wskazówek co do "treningu". Czy ktoś w astralu ma możliwość wyciągnięcia kogoś śpiącego/przygotowanego/wibrującego ? Ponoć da się zrobić coś takiego z LD, ale o wyciąganiu do OOBE nie słyszałem.
  • 0

#165

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nikacz - tak da się, najlepiej dzięki dreamwalkingowi, ale 'krolik doświadczalny' musi mieć swiadomość tego że się wybudzi w stanie theta i się nie podnieci.

Kto był wczoraj w spodku xD ? Chyba ktoś speniany (00:45-01:00), porozumiewałem się niewerbalnie ale słyszałem tylko cięte odpowiedzi ;p przyznać się kto to był ( i kto zwiał ). To nie była zbłądzona duszyczka, tylko ktoś w stanie OOBE.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych