Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPOTKANIA w astralu ;]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
223 odpowiedzi w tym temacie

#166

Ravandil.
  • Postów: 52
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi się wydaje, że wejście w obraz wam nic nie da. Wchodząc w obraz tworzycie własną "rzeczywistość", każdy swoją własną, tam trzeba albo polecieć, albo się "przeteleportować", czy coś takiego.
  • 0

#167

Jake Green.
  • Postów: 42
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeju jak ja bym chciał umieć to OOBE :) Bym poleciał do instytucji tworzących testy na maturę podpatrzeć pytanka i odpowiedzi ;)
  • 0

#168

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ravandill - tak jak ja mówiłem :) Przez obrazek wchodzimy do Focus 27 najczesciej a nie do danego miejsca, chociaz jak ktoś jest bardziej doświadczony w podróżowaniu astralnym może i potrafić przez grafiki.

Crstone - Wszystko jest możliwe ;p dowiedzcie się gdzie trzymają testy - poszukam xD
  • 0



#169

Pimpuś.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie co wy gadacie?? Jakie spotkania w astralu. Ja osobiście w to nie wierzę. I mam pytanie czy jak jesteście w tym niby astralu to co świat jest taki jak rzeczywisty tylko że nie macie ciała? Po drugie czy możecie przenieśc w miejsce ktorego nigdy nie widzieliscie. I kogo tam spotykacie jesli jakies byty astralne (zmarłe dusze) to o czym z nimi gadacie :mlotek:
  • 0

#170

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak nie wierzesz to po co piszesz tutaj posta ? Ludzie...

Jak się jest w tym niby astralu.... świat jest prawie że identyczny jak w realu, moze zabraknac kolorów, pewne światła i wiele nowych bytów egzystnencjalnych. Można się przenieś w miejsce xD , którego ktoś nigdy na oczy nei widział. I można spotykać i duchy i ;.... nawet można z nimi gadać. xD Jak nie wierzysz to cześć, to nie miejsce dla sceptyków xD jak chcesz negować to utwórz odpowiedni nowy temat.
  • 0



#171

Pimpuś.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo liczę że ktoś mi wytłumaczy dokładnie jak to jest by w stanie, zebym mógł móc w to uwierzyc. Ale te wasze posty są tak ogólne, że nic nie mówią konkretnego. Szkoda że ni episzecie co na przykład podczas danego seansu wam się przytrafiło itp, byłoby to bardziej rzeczowe.
  • 0

#172

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z racji tego, że wkrótce (już to odkładam w nieskończoność :) ) zajmę się LD to mogę do was dołączać w Spodku.
Oczywiście jak w pełni opanuję LD to dopiero zabieram się za OOBE (pierwszy raz zamierzam "wyjść" właśnie w LD).
Zacznę spisywać sny w majowy weekend i jak dobrze pójdzie to spotkamy się w czerwcu. :)
Może jakieś dziewczyny z nami będą... :P
  • 0

#173

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pimpus, przeczytaj poprzednie tematy, bo nie ebde ci sie powtarzal.
Widac mal owiesz o oobe a gadasz takie glupoty!

Widzialem wiele meijsc ktorych nie widizalem w realu, rozne panstwa... a przedewszytskim pokój mojego kolegi, u ktorego nigdy wczesniej nie bylem :P
Opis sie zgadzal :P
  • 0

#174

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tabi wpadnij do mnie :P 32-590 Libiąż, ulica Szybowcowa 30, pokój z otwartą paczką Lay's Appetite xD
Zapraszam na poważnie, możemy się lepiej dogadać na gg lub dzięki PM ;) Napisz mi jaki mam kolor ścian w pokoju to wyślę ci pocztówkę z wakacji xD
  • 0

#175

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Heh. Wczoraj też byłem w spodku, nie wiem czy Wy też, ale powiem jedno - mie ustalona godzina nie pasuje... zawsze się spóźniam - wychodzę z ciała 01:00, 02:00, 03:00 - w tych godzinach :/ chociaż jeden raz ktoś był. STARAĆ SIĘ ! xD a nie obijać.
  • 0



#176

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czesc, tez bylam wczoraj w spodku... ale nikogo nie bylo, wpadne tej nocy jeszcze... ktos bedzie moze o1 w ni\ocy?? :) najczesciej wlaze o 4.. ale moze jeszcze wpadne o 1... aha... mam pytanie, czy wszystko jest tak samo w astralu jak w rzeczywistosci? na pewno to jest astral jak sie cos np nie zgadza? kolorki albo cos w pokoju p[ozmieniane np ? jakby ktos mogl wpasc o 4.... i co... doszlo do spotkania ? pozdrawiam
  • 0

#177 Gość_Rania

Gość_Rania.
  • Tematów: 0

Napisano

A ja mam pytanie, czy podczas OOBE może spotkac nas coś złego (nawiedzenie itp)? I w jakim celu je stosujecie, bo po tym co piszecie to tak jakbyście stosowali to dla zabawy, a chyba tak by nie powinno :ojej: ? I co tak naprawde daje OOBE wam osobiście, jakie korzyści?
  • 0

#178

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Artaya - kolorki mogą się nie zgadzać i jakieś detale, ale jak lecisz do spodka czy coś i są miasta, wsie - to musi być OOBE a nie projekcja :) . A propos - ja jestem od 01:00 - 03:00 inaczej nie mogę :/

Rania - Nie może Nas spotkać nic złego. A gdzie Ci jest napisane że do zabawy ? my chcemy pełnić grupowe misje odzyskań ! A reszta pytań - są one głupie... pomyśl sama.
  • 0



#179

Defibrylator.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na czym polega tworzenie swoich światów w "Focus 27"? Mógłby ktoś przybliżyć nieco ten proceder? :doom2:
  • 0

#180

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Najpierw ty nam przybliż, co to jest Focus 27 :/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych