Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPOTKANIA w astralu ;]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
223 odpowiedzi w tym temacie

#106

Ravandil.
  • Postów: 52
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak na razie zdobędę doświadczenie w Astralu samemu, a jak będę gotowy to pójdę do was. Co do nocy, miałem 100% trans(tylko nie wiem czemu, bolało mnie lewe udo, tak dziwnie...), nawet osiągnełem go przy piszczeniu mojego psa...ale jak już się udało przyszło mu do głowy, żeby na mnie wskoczyć. Na tym sie skończyło. Dzisiaj próbuję drugi raz.
  • 0

#107

llokram.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trans to ja codziennie przy probach mam. ;>
Ale aniol stroz zawsze mi gada wtedy 'koniec cwiczen na dzis'. ;|
  • 0

#108

Illuminati.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zebrałem wszystkie materiały które poinformują mnie jak "wyjść z ciała". Dziś to wszystko przestudjuje i być może spotkamy się w Spodku :) Mam nadzieje że mi się uda :)
  • 0

#109

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jak tam artaya i reszta...?
udalo wam sie dotrzec do spodka?
  • 0

#110

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aa.. wlasnie, dzisiaj mialam to oobe (opisalam w doswiadczeniach oobe)
i chcialam wejsc do spodka, zobaczyc chociaż, chcialam sobie wyobrazic spodek :) ale wyobraizlam co innego, moja wyobraznia niestety rzucila mnie w inną strone ;p
  • 0

#111

Xoxo.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lista osób uczestniczących w projekcie:-
Refused (Starachowice, Świętokrzyskie)
-tabi (Olkusz (ok krakowa-katowice), Małopolskie)
-artaya (Częstochowa , Śląskie)
- lukasz189 (Jasło , Podkarpackie)

Dodaj jeszcze mnie.
  • 0

#112

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sam sie dodaj :P
  • 0

#113

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no i jak spotkania w astralu ? zauwazylam że do astrala wchodze tylko po obiedzie albo po dlugim męczącym spacerze :) wiec na 23:30 to dla mnie za wczesnie :) ale nic.. moze ktoś bedzie wchodzil ew pozniej .... ;]
  • 0

#114

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

cos temat przycichl
zapowiadalo sie interesujaco ale jak to zwykle bywa im ciekawiej sie zapowiada tym szybciej cala sprawa sie rozplywa :)

czytam forum paranormalne juz od bardzo dawna ale do tej pory bylem tylko zwyklym gosciem nie bioracym udzialu w dyskusjach jednak takiego tematu jak ten nie moglem pozostawic bez swoich 3 groszy :)

na temat oobe wiem tyle co przecietna otwarta osoba interesujaca sie roznymi dziwnymi rzeczami
o astralu wiem jeszcze mniej dlatego prosze od razu o wyrozumialosc

wracajac do tematu musze stwierdzic ze cale wasze przedsiewziecie nie ma zadnych szans powodzenia
zakladajac ze takie zjawisko jak astral rzeczywiscie istnieje to czy przypadkiem nie jest tak ze w owym astralu nie ma czasu?

z opisow wynika ze wystarczy pomyslec i juz znajdujemy sie w miejscu o ktorym myslimy a skoro tak to albo poruszamy sie szybciej niz swiatlo albo astral pozbawiony jest czasu i nie ma tam pojecia predkosci
skoro nie ma czasu to jak do diaska chcecie sie tam spotykac o okreslonych porach? :)

nastepna mysl jaka mnie nurtuje to jak to mozliwe ze takie spotkania mozna odbywac przekazywac sobie informacje bez ograniczen odleglosciowych czy tez czasowych i nigdy do tej pory nikt tego nie wykorzystal
taki rodzaj komunikacji bylby lepszy niz teleforn internet czy inne mediu tego typu?

astral to chyba jednak indywidualny swiat do ktorego ucieka nasza swiadomosc w czasie snu i jest on tylko w naszych glowach
kazdy ma swoj wlasny do ktorego nikt inny nie moze miec dostepu :)

pozdrawiam wszystkich podroznikow i czekam z niecierpliwoscia co bedzie dalej z waszymi spotkaniami :)
  • 0

#115

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zadajesz strasznie glupie pyatnia :P

zakladajac ze takie zjawisko jak astral rzeczywiscie istnieje to czy przypadkiem nie jest tak ze w owym astralu nie ma czasu?

Tak, nie ma tam czasu :P

skoro nie ma czasu to jak do diaska chcecie sie tam spotykac o okreslonych porach?

Ale w realu jest czas, gdy wyjdziemy o 23.30 w realu, i znajdziemy sie wtedy wastralu, to sie zobaczmy :P
To glupie i tego nie zrozumiesz, nie ma tego jak wytluamczyc, ale nie zrozumiesz zasady *bezczasowosci* :P

astral to chyba jednak indywidualny swiat do ktorego ucieka nasza swiadomosc w czasie snu i jest on tylko w naszych glowach
kazdy ma swoj wlasny do ktorego nikt inny nie moze miec dostepu

Ale planeles glupote!
Do astrala podczas snu dostajemy sie , ale nie jest to w naszej glowie :P
Tak samo podczas oobe :P
astral to poprostu inny wymiar.

Widze ze nie wychodizles nigdy z ciala, i nie zrouzmiesz tego, wiec nei zadawaj takich pytan.
Jesli bedziesz juz mial doswiadczenie w tych psprawach to pogadamy :P
  • 0

#116

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

to czemu Wy się tam jeszce ani razu nie spotkaliście?
  • 0



#117

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo nie udalo nam sie wyjsc z ciala o tej samej porze :P

1. Ja juz nie raz spotykalem osoby ktore tez wychodzily z ciala :)
2. Wiesz co to focusy :P

3. Ludzie jak jestescie nei doswiadczeni, to nie zadawajcie takich glupich pytan, i sie nie udzielajcie :P
  • 0

#118

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@tabi moze dla ciebie to glupie pytania dla mnie sa one logiczne i spojne natomiast twoje odpowiedzie... no coz nie ma zadnych odpowiedzi jedynie... przeczytaj to co napisales

rozumiem ze oobe i astral nie jest wynalazkiem naszych czasow i ludzie wychodzili z cial swiadomie lub nieswiadomie odkad pojawili sie na ziemi
skoro ten proceder trwa juz tysiace lat to do cholery powiedz mi dlaczego nigdzie w literaturze nie ma najmniejszej wzmianki o spotkaniach astralnych i przekazywaniu sobie informacji?

dlaczego czlowiek stworzyl rozneg rodzaju systemy telekomunikacyjne skoro wystarczy wejsc do astrala spotkac sie z kims i przekazac wiedze
dlaczego w sredniowieczu pisano listy i wedrowaly one kilka dni do adresatow?

ktos wczesniej pisal ze podczas oobe wchodzi pod wode i poszukuje zatopionych statkow :)
powiedz mi dlaczego nie ma nigdzie wzmianki o szpiegach astralnych ktorzy inwigilowaliby wroga podczas wojny?
powiedz mi dlaczego jest tyle nie rozwiazanych tajemnic na swiecie dlaczego by astralnie nie spenetrowac niektorych miejsc?

i na koniec powracajac do problemu bezczasowosci to widze ze nie rozumiesz mojego pytania i problemu o ktory pytam
wykazujesz sie straszna naiwnoscia stwierdzajac ze skoro wychodzicie w tym samym czasie tu w realnym swiecie to tam sie spotykacie bo takie stwierdzenie sugeruje juz ze astral jest jednak czasowo powiazany ze swiatem materialnym (o ile istnieje) :)

na sam koniec jeszcze jedno male pytanie czy wiecie ze za udowodnienie zjawiska paranormalnego (a za takie postrzegam przekazywanie soebie informacji w astralu) ufundowano nagrode w wysokosci miliona dolarow?
jesli rzeczywiscie sie spotkacie to macie wielkie szanse na zgarniecie tego miliona?
tylko dlaczego ktos wczesniej tego nie dokonal :) ?
  • 0

#119

Elkasei.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś się juz z was spotkał w tym astralu :rotfl: ??? bo wciąż się umawiacie a wyników brak
  • 0

#120

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

1. Ja juz nie raz spotykalem osoby ktore tez wychodzily z ciala :)


i jak sie to odbylo? poznaliscie sie przekazaliscie sobie weryfikowalne informacje?
np. "czesc jestem mietek z wawy numer na moja komore to: 601....... jak sie obudzisz to zadzwon do mnie"
albo "czesc jestm monika fajnie sie z toba siedzi tu w astralu moze bysmy sie spotkali w realu (tu nastepuje wymiana klasycznych danych teleadresowych)?"

wiesz jak bylem mlodszy mialem te nascie lat to tez miewalem takie spotkania w... hmm... chyba astralu :)
hormony te sprawy powodowaly czeste spotkania z moja ulubiona modelka claudia schifer... bylo super :)

2. Wiesz co to focusy :P


ja nie wiem a ty wiesz? napiszesz nam co to takiego?

3. Ludzie jak jestescie nei doswiadczeni, to nie zadawajcie takich glupich pytan, i sie nie udzielajcie :P


jestem bardzo doswiadczonym czlowiekiem
kto pyta nie bladzi
nie ma glupich pytan sa tylko glupie odpowiedzi

pozdrawiam i zycze spotkan w astralu moze wam jako pierwszym na swiecie uda sie cos takiego i ludzie wejda w nowa ere telekomunikacyjna
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych