Skocz do zawartości


Zdjęcie

"ile waży Twoje JA"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
68 odpowiedzi w tym temacie

#46

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ehhh... Nie jestem satanistą :P To zwykła grafika, zresztą pentagram z tego co wiem chroni przed demonami.

Skrzypu, pokaż mi naukowe analizy, które by potwierdzały, że człowiek żył bez mózgu 50 lat i normalnie funkcjonował.

#47

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pentagram chroni przed demonami... no jeżeli tak to nie mam żadnych wątpliwości że człowiek może żyć przez 50 lat bez mózgu :rotfl: przecież pentagram wręcz sprowadza złe duchy... jeszcze mi powiedz że pierścień atlantów daje szczęście :rotfl: nie dobra nie chce przez to nikogo obrażać sorry jak to ktoś wziął do siebie ale czasem muszę powiedzieć co sądzę na jakiś temat... po prostu czasem muszę :D a co do tematu to też chętnie przeczytał bym coś więcej na ten temat

#48

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to życie z brakiem mózgu to bardzo ciekawa sprawa. Nawet jeśli po śmierci tych ludzi okazało się, że nie mieli mózgu to wcale nie oznacza, że nie mieli go od urodzenia. Może w wyniku jakiś zewnętrznych czynników utracili go w jakiś sposób?


Ja sądze że jechał tramwajem, i mu wyczepało, ale np. szedł po ulicy i mu uciekł :P
Zastanówcie sie...

#49

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

przecież pentagram wręcz sprowadza złe duchy


pentagram biały (jeden róg w górze) - symbol ochrony przed złem itp.
pentagram (nie wiem jak się nazywa fachowo, ale ten z dwoma w górze) - symbol przyciągający zło.

to może tak aby dokończyć: :rotfl:

#50

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no a ten jest z dwoma w górze :D

#51

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

pentagram chroni przed demonami... no jeżeli tak to nie mam żadnych wątpliwości że człowiek może żyć przez 50 lat bez mózgu :rotfl: przecież pentagram wręcz sprowadza złe duchy...



Wiciu, a co ty wiesz o pentagramach mój drogi? a KRZYŻ Atlantów przynosi szczęście...

Mam dowód na to, że pentagram odgania czarną magię i złe duchy...

"Pentagram zwrócony jednym wierzchołkiem ku dołowi zwany jest Pentagramem Odwróconym, Czarnym, lub Pentagramem Bafometa. Pentagram Bafometa przedstawia profanum - człowieczeństwo, odzwierciedla on wyższość żądz i emocji nad rozumem, jest powszechnie uważany za znak satanistyczny, chociaż często mylony z Pentagramem Białym.

Pentagram Biały uważany jest za amulet chroniący przed zgubnym wpływem magii oraz klątwami. Można go zauważyć na różnych talizmanach i amuletach oraz odnaleźć w wielu budowlach sakralnych, itp."

Info: wikipedia

Jednak Berith musze przyznać, że Ty posiadasz w avatarze pentagram Bafometański...jego jeden wierzchołek jest zwrócony ku dołowi i sprowadza złe dusze...

To wszystko...

#52

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to jest ten dowod?

#53

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Viatora- tak...chyba, że masz jakieś "ale"...

Ja nie jestem jasnowidzem, ale jestem przekonana, że jakieś "ale" masz co do tego dowodu...zresztą "dowówd" w moim ostatnim poście to zbyt dosadne słowo...raczej coś w stylu wyjaśnienia...no ale mniejsza...

Jak zwykle ktoś bierze moje słowo zbyt dosłownie...Pewnie miałaś świetny wynik w testach gimnazjalnych, bo tam wszystko trzeba było dosłownie odczytywać...

Pozdrawiam

#54

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

MI sie wydaje że to jest on :)

#55

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ehhh... No dobra, to sobie go odwrócę w Photoshopie :D Dla mnie to tam wszystko jedno, ale jak już tak wam to przeszkadza :P

Proszę :D

#56

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

:victory: :crazy: :fist: :peace:

TAAAAAK! Super! Dzięki!Tego mi było trzeba :lol

:topic:

#57

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie zapominajcie, że mózg tylko koordynuje funkcje życiowe, a nie odpowiada za nie. Niektóre funkcje mózgu, w przypadku jego poważnego uszkodzenia, może przejąć rdzeń kręgowy i rdzeń przedłużony, ale w całkowity brak mózgu jakos nie jestem w stanie uwierzyć...
Co do tego niemowlęcia, które normalnie zachowywało się, a jednak nie miało mózgu, za czynności te nie odpowiada mózg jako całość, a tylko rdzeń przedłużony...



#58

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A teraz mała refleksja.
Mówicie że mózg czy tam rdzeń kontroluje ciało- spoko.
Ale podczas oobe, jestesmy (jako jednostka), w innym miejscu a ciało gdzies indziej.
Skoro nauka, mówi nasze "ja" jest w mózgu, to czym jestesmy przebywajac poza ciałem?

#59

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Duszą, mój drogi, duszą :)

Pit- w twoim avatarze jest lampa plazmowa, prawda? mam taką w domu :) Nazwałam ją Tamara :)

#60

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a dlaczego ty chcesz obracac ten pentagram przeciez to jest bialy:) :P

a wracajac do tego mozgu...
wyobrazacie sobie dowiedziec sie za zycia ze go nie ma...

nie wiem czy w ogole jest mozliwe nie posiadanie go(mimo iz wiele razy jestem to posadzana:x) ale moze to jest prawda a oczywiscie lekarze udaja ze nic sie nie dzieje wszystko jest ok:)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych